• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojte holky, my noc ok, malá se sice budí po 3 hodinách, napije se a spí dál, ale vstávaly jsme v 8 ... po jídle jsme jely hned do města nakoupit, ještě že tak, vypadá to na pěknej pařák .... Markétka usnula v 10,45 tak konečně stahuju fotky z dovolené a hodím vám sem odkaz, jak je nacpu na rajče .... mám tady "plotkaře" dělají stojky na plot a v pátek to dorazí, tak to vypadá, že o víkendu už budeme mít dvůr zavřený, huráááá ... jen tu fakturu bych pak raděj neviděla :angry:
27. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Lenajsku, ty dudlíky jsou očíslované... takže se ti mrknu a když je budou mít, tak ti je vezmu. Vzhledem k tomu, že budete mít toho chlapečka, tak růžovej vyloučím a mrknu po klučičích barvách :wink:
Jj, bohužel až na 11.8 teď jsem 10tt+6 (neboli 11tt) ve Středu už budu 11tt+0 (neboli 12tt) takže tam půjdu se spožděním. :confounded: :pensive:
27. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Nebo já už nevím, jak to každej počítá.. mám v tom docela teď zmatek :pensive: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
autor
hoja, za chvílu vyrážíme do toho parna

lenajsku: Vitaj doma :grinning:
27. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Tak na očním dobrý. Kanálky už jsou docela průchodné, tak prý uvidíme, jestli ta průchodnost postačí. Na kontrolu už nemusíme, jen když budou nějaký problémy a penicilin máme ještě kapat.

Leni, vítám tě z dovolené :wink: Tenm kojící polštář, jestli ho budeš chtít, tak ti ho prodám. Já ho používám jen když dávám malýho na bok, tak za záda jako takovou opěrku :wink: Jinak jsem ho kupovala tu:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13553798&tab=2

Katy, jdeš taky do epina? :wink: :grinning:
Hani, kde chcete ten srazík udělat? Ve Čtvrtek má být pořádný pařák :confounded:
autor
Luci: Chtěly sme v zámecké, no taky teď koukám že má být parno jak blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
Leni. supr že už je to zas o.k. :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Leni, tak držím palečky, aby se vám to do těch očiček nevrátilo :wink:

Hani, no právě :confounded: jestli se to fakt vyplní, tak nevím jak to bude zase se mnou :pensive: chjo, vás normálně asi neuvidím :angry:
27. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Ježiš, to má být ve čt zase pařák?Tak to spíš někam na koupák a nebo radši nic :confounded:
27. črc 2009 v 11:43  • Odpověz
Leni, já na koupák nemůžu... teda, pozeptám se dneska na ko.dr.ale už se chci vidět v plavkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude pohled :grinning: :grinning: se lidi budou topit, jak budou zírat.
27. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Leni ahojky, tak to je fajn, že jsou kanálky průchodný.. tak snad to už tak zůstane. :wink: Za ten polštář bych byla ráda, písni do IP cenu, díky... :wink:
Právě, že ve čtvrtek má být dle předpovědi vedro, tak jsme si říkali, že asi ten koupák, ale budem ve stínu. MM tam hlavně chodí kvůli tomu, že se ve Slavkově fajně plave, v bazénu moc lidí nebývá, je to tam chladnější... tak co třeba pátek dopoledne, nebo zítra dopoledne? Teď jsem si uvědomila, že MM bude asi dopoledne čistit akvárko, to je tak na celý dopoledne, je hrozně špinavý... Jinak od příštího týdne kdykoli, jak si řeknete. :wink:
Luci, to bys byla hodná.. jinak, můžem se domluvit příští týden, že bych se zastavila, mrkly bysme třeba do toho obchůdku, o kterým píšeš, ráda Tě poznám. :wink:
Až stáhnu fotky z foťáku, nějakou dám dfo albíčka, tričko v akci. :grinning:
Hani ahoojky! :wink:
27. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Leni, díky za odkaz, to je teda s pratelným povlakem, jo? No super... :slight_smile: A jakou máš barvičku? Jestli ho fakt nepotřebuješ, tak si ho odkoupím, už se na něj těším. :slight_smile:
27. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Lenajsku, klidně se můžeme domluvit.. jsem pro :wink: taky tě moc ráda poznám. Jinak ten obchůdek je normální drogerie, ten další dudlík a dupajdy jsem koupila-valstně ten dudlík koupil náš mladej Áďa v Brně v Olympii, tam je vyloženě ráj pro maminky, které čekají miminka. Těch dudlíků a oblečků :dizzy_face: :dizzy_face: atd.

Mě se tak nechce do toho vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Holky, tady jsou nějaký fotky z dovolené, ale hlavně je tam Markétka ... : http://m1rti.rajce.net/Dovolena_v_Rajci_SK
27. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Leni tak suer, že jste si dovču užily :wink:
27. črc 2009 ve 12:26  • Odpověz
Marti, fotečky jsou super :dizzy_face: jinak ta chatka s tím prostředím je nááádherná, tam sis tu dovču musela vyloženě užívat :slight_smile: fakt pěkné. O bazénku ani nemluvím, je bezvadnej..hned bych si tam vlezla taky :grinning:
27. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Leni.dv, no uvažuju o tom. MM je samozřejmě pro a říkám si, pokud by to mělo být pro mě snažší, tak proč ty penízky neinvestovat :grinning:
Fajn, že je očenko lepší. Tak snad už se to potvora nevrátí.

Jinak já jsem si našla na MMB kojo polštář za 400,-Kč.

Marti, bezva fotky :wink:
27. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Marti, super fotečky, je vidět, že jste si užívali, paráda. Ale doma je doma, že? :slight_smile:
Luci fajn, kterej den se Ti to hodí? Já příští týden nic nemám... kromě pátku, to asi pojedem odpoledne pryč na víkend, tak kdyžtak přes týden. Písni a já se přizpůsobím. :wink:
Katy, uvažuješ o tom origoš Epi-nu? Já furt přemýšlím, jestli jo, nebo ne...
Leni, díky... :wink:
Míšo, nečetla jsem celou předchozí diskuzi, sis narazila nohu? Jejda... tak snad to bude brzo dobrý... :wink:
Jo, jinak kontrola za celý týden nepřišla. Takže nějaký vycházky fakt neřeším...
27. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Lenajsku, jo jo, uvažuju o originálu, přece jenom je u toho ten budík, tak to bude bezpečnější. Myslím, že do toho půjdeme. Jen musím najít ty stránky, kde se to objednává nebo kde se to vůbec dá koupit.
27. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Lenajsku, mě se to hodí kterýkoliv den.. kromě Čtvrtku, to jdu k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to mám stejně ráno, takže odpoledne bych mohla mít čas. Takže asi tak. Klidně dojedu i za tebou, kdyby jsi nechtěla sem do Rousínova :wink: jsme od sebe fakt kousek.

Tak jo holky, jdu se nachystat, za chvilku vyrážíme směr Brno na kontrolu. Ozvu se až večer :slight_smile:
Mějte se pěkně a užívejte si ten sluneční den i za mě :grinning:
27. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Luci, tak co třeba středa? Já dojedu, aspoň poznám trošku Rousínov. :wink:
A hodně štěstí na kontrole!
27. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Holky, bylo tam fajn ... Luci, to byl barák, ale dost starej, ve vnitř bylo chladno, ale v tom pařáku to bylo příjemné
27. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
autor
Marti fotky super :grinning: Markétka má nádherný kukadla
27. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Díky, Lenajsku, už jsem si to mezitím našla :slight_smile: Ale je to pálka, co?
27. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
Katy, je... ale co člověk nadělá... :unamused:
Jak se má asi Verča, pořád na ni myslím... je doma, nebo nevíte, kde je?
Hani, jak jde focení? :wink:
27. črc 2009 v 15:11  • Odpověz
Snad to bude investice, které nebudeme litovat, uvidíme v říjnu a ty Leni v listopadu :grinning:
Psala jsi, že Lukášek už kope, jo? Je to sranda, že? Ale až se to bude stupňovat, tak už nám asi do smíchu nebude :slight_smile:
Taky na Véru často myslím, jak jsou asi na tom a doufám, že už je to lepší.

Tak já se pomalu loučím, za pár minutek padám. Jde ke mně na návštěvu kolegyně z práce.

PÁČKO
27. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
ahoj holky, jen na vteřinu...

Leni, super jsi měla na dovolené. Tak si i tu zbývající užij s manžílkem :slight_smile:

Mám tady od rána "novou" kolegyni, celkem záhul. Snad všechno pochytí. Zatím jsem ji nedala moc šanci cokoliv říct :grinning: Tento týden se tady budu vyskytovat jen sporadicky, musím ji něčím zaúkolovat, abych na vás měla čas :wink:

Dneska jdeme znova na Shakespeara, doufám, že nezmokneme jako min.týden... :slight_smile:

Katy, tak vy jste se rozhodli pro Epino??? To zírám... :slight_smile:

Míši, tebe někam pustit a hned se zmrzačíš :wink: Tak ať jsi brzo fit a noha moc nebolí :slight_smile:

Leni.dv, takže se to očičko Adámkovi hojí, to je moc dobře :slight_smile:

Pozdravujte Verču, třeba se taky brzo přidá :wink:
27. črc 2009 v 16:16  • Odpověz
Lenajsku, Leni, ty máš ve středu 3D? Jé, to je super !! :slight_smile: :slight_smile: Já se na to v pátek večer koukala, málem jsem zamáčkla slzičku :slight_smile:

Já jdu ve středu do poradny, myslím, že malýho stejně neuvidím...

pa
27. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.