• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Páji ahojky, tak ať je "nová" kolegyně v pohodě a učí se rychle.. a moc Tě nevyčerpává... :wink:
Na středeční KO budu držet palečky! Jojo, jdu na 3D, ale pak mrňouska uvidím jen jednou, někdy kolem 30tt, víc UZ mi už neudělá, pokud si zase nezaplatím, že.. :unamused:
Tak třeba Ti UZ udělá, kdo ví... :wink:
Katy, teď jsem četla pár stránek zpátky, už jste chtěli koupit a zaplatit kočárek? A kde ho budete kupovat?
Páji, a jakej vy budete mít ten kočárek nakonec?
Já furt přemýšlím, jestli je to Verano dobrá volba... ještě se do pár obchodů mrknu a kdyby mě žádnej nezaujal tak, jak to Verano, tak ho koupíme.
No nic, jdu na tu marmošku, doma jakš takš poklizeno, třetí pračka se suší na balkóně... až přijde MM tak možná skáknem na náměstí já na kafe a on na vínko... už mi to naše městečko docela chybělo. :slight_smile:
27. črc 2009 v 16:25  • Odpověz
Tak, rybízová marmeláda hotová, pro dnešek, zítra udělám ještě část a končím. Na kafe dneska už nebyl čas, ale zítra si to vynahradím, pojedem s MM do Vyškova na oběd a pak do solné jeskyně, tak se těším na relax. Asi mrknem i do obchůdku, co tam mají, a možná se mrknu i do Švadlenky a do výtvarných potřeb, klasicky. :slight_smile:
Vidím, že jak je venku krásně, tak někde lítáte, to je fajn.
27. črc 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

jak se máte?my fajn,jsme pořád venku tak nemám moc času.Jinak pomalu už začínáme stavět tak toho času nezbývá :wink:

A co tu je nového :fearful: co nějakej srazík,plánuje se?
27. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět z Brna a jsem totálně unavená a K.O z toho vedra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 v 19:38  • Odpověz
Kači ahojky, máš krásný fotečky v albíčku, Tomášek je fešák... :slight_smile: A Ty jseš krásně opálená, to asi tím, jak pořád lítáš venku, že? :slight_smile: Holky se tady bavily o srazíku ve Slavkově ve čtvrtek, ale nevím, jestli se to potvrdilo, nebo ne...
U nás novýho ani nic, rosteme, přibírám na váze, klasika... :grinning: Ve středu jdem na 3D, tak se těšíme, byli jsme na týden pryč a tak... pohoda, dalo by se říct. :wink: To je dobře, že se máte fajn. Nějak mi to stavění uniklo, kde budete stavět?

Luci, to věřím, že jseš z toho tepla KO... jak jsi dopadla? Snad je vše OK... :wink:
27. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahoj Lenajsku, na kontrole všechno dobrý. Po špinění ani památky a mimiňous se nám krásně protahoval a pořád sebou házel, že ho dr. nemohla ani pořádně změřit :grinning: máme všechno, ručičky, nožičky i prstíky.. jinak moje dr.dělá taky ten screening a už ho i zkusila a podle všeho to zatím vypadá dobře. Nosní kůstka je tam kde má být atd. ale je na závěry ještě brzo, ono se to za těch 14dní může změnit..takže půjdem na to Veveří, aby jsme byli klidnější. M byl u toho, jak mi dělala UTZ..jinak mi ho nedělá už vaginálně, ale normálně přes bříško :wink: a M byl z toho tak nějak mimo, že málem i slzyčku uronil :dizzy_face: :sweat_smile:

No, jinak mám mimčo zase vyfocené, máme 4cm (možná to prý bude víc, ale jak jsem už psala, pořád se tam vrtěl).. a dostala jsem i těhu řidičák (těhu průkajdu). Prostě když to zhrnu, tak kontrola dopadla na jedničku s hvězdičkou :wink:
27. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoooj holky... :slight_smile:

Lenajsek...vítej zpátky z krátké dovči...počasí ti krááásně vyšlo :slight_smile:

Kačko...krásný fotečky...malej je fakt kouzelnej :wink:

Marti a Zuzi...krásný princezny :wink: :wink: :wink:

Luci...věřím,že jsi unavená...my strávili celý den na koupališti a jsem z toho taky hin...Tomulka už spinká a já se co nejdřív připojím taky...zítra dopoledně jedu se ségrou do Vyškova,tak abych to přežila :slight_smile: :slight_smile:

Holky co s tím srazíkem???Mají být opravdu tropy...tak to jedině koupák...ale zase holky těhulky nemůžou,tak asi jindy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky, nějak jsem moc neměla čas všechno pročíst, tak se omlouvám. Celej víkend jsme měli návštěvu z rodiny s dvěma malýma "cácorkama". Bylo to moc fajn, byli jsme v ZOO, v dinoparku, na opatovické přehradě a tak. V dinoparku jsme teda pořádně zmokli, byla jsem tam poprvé, tak mě to docela mrzí, že nebylo tolik času to tam všechno pořádně prozkoumat a že jsme se nedostali do 3D kina :frowning2:
Luci, gratuluju ke kontrole!!!
Leni, taky se zítra chystám na marmošku, teda na borůvkovou, babička nám dovezla plnej kyblík borůvek a už nějak nevím co s tím ... Mražák mám plnej jahod:o)
27. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
Hoja, celej den sme lítali, tak mi Maťulka usnul v 7:15 :astonished: :astonished: :astonished: Najím se a půjdu asi zkuknout nějakej horor kdxyž MM není doma, on je nerad :slight_smile:

Tak se s tím srazíkem rozhodněte, já mám na čt domluvený auto, takže je mi celkem fučák kam pojedu :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Hani, jestli bude takhle tak to asi fakt nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes: už dneska jsem měla co dělat..
27. črc 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
Luci: Gratuluju ke kontrole, hlavně že bylo všechno o.k., tak i manža byl tuším rád co :grinning:

paji: Já byla v tom dinoparku letos snad 10x ale v 3D kině ani jednou :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Holky s těma marmeládama mi děláte chutě, bych si je dala s palačinkama, ale v tomhle vedru dělat palačinky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci: Jj to je jasný, v tom hicu je to pro těhulky náročný :wink:
27. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jé, Páji, a neměla bys pak 1 skleničku borůvkový marmošky pro mě? :sweat_smile: To mi neděláme, já si akorát tak koupím do mražáku...
27. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Leni,tak si to 3D užijte.Musí to být nádhera,my na něm nebyli :confused: Hlavně že prcek krásně pribývá,ty to pak zhodíš.Sice já mám pořád těch svých 12kilčo navrch,ale už mám doma orbitrek tak se do toho pustím :wink: doufám :grinning: Moc děkuju za pochvalu Tomíska :slight_smile:

Babel:taky děkuji za pochvalu Tomíska,ale váš Tomíšek je taky nádhernej klučina.Myslím,že se budou holky o jeho přízen mlátit :grinning:
27. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Hani, manža byl spokojený až moc :dizzy_face: :dizzy_face:

Jééé, mňam..borůvky :sweat_smile: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Hani...já jsem volná kdykoli...můžeme to nechat na ten čtvrtek a jestli holky od Slavkova nepůjdou,tak třeba udělat sraz ve Vyškově...ať se holky z Vyškova neplahočí v tom teple...a klidně dopoledne,to snad ještě takový vedro nebude...já to vážně nechám na ostatních...přizpůsobím se :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lenajsek...váhu neřeš.krásně přibírej,ať je mimouš spokojenej :slight_smile: ..miminko si stejně udělá,co bude chtít ono :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Tak vypadá, že z marmošky nic nebude, přítel mě přemlouvá na koláč a na buchty :slight_smile: Ale od babičky mám slíbenou taky borůvkovou marmošku, takže se Eri ráda podělím :wink: Stejně to používám právě akorát na ty palačinky :slight_smile:
Hani: no já se právě těšila nejvíc na to kino, ještě jsem v žádném 3d nebyla, ale bylo tam tolik lidí, že se to fakt nedalo :frowning2: Tak snad příště.
27. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Teda jsme tu návštěvu měli blbě naplánovanou, jsme měli jet až teďka a třeba bysme dostali buchtu:slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Páji, borůvková marmoška je vynikající, jedla jsem ji jen jednou, tu jsem ale nedělala já, dostali jsme ji, a je mňam. Další oblíbená je jahodová a pak i ta meruňková, co jsem taky dělala, na chalupě. Rybízovou dáváme většinou na cukroví (linecký) a taky do žemlovky, na kuře, do jogurtů...
Teď jsem si vlastně shrnula, že už mám letos za sebou třetí marmeládu, asi i poslední. Ještě zbývá čatni, ale to až bude víc rajčat ze zahrady, pak ještě zavařit samotný rajčata a končím... :slight_smile: Příští rok nic neudělám, tak chci mít něco do zásoby. A buchty bych si teda dala hned, mňam... :slight_smile:
Holky, my asi v ten čtvrtek půjdem s MM na koupák, když má celej den volno, tož se nezlobte, pokud by ale byl nějakej další srazík ve Slavkově, ráda se připojím, samozřejmě i ve Vyškově...
Zítra možná někoho z vás ve Vyškově na náměstí potkáme, ale nevím, jestli tam někdo někde budete.
Luci, to je super, že už máš průkajdu, že se mimčo hýbalo, srdíčko tlouklo, paráda... to věřím, že byl TM naměkko. Ten můj taky, i když hraje vždycky tvrďáka, na očích mu to vidím, jak je ráda, že je vše v pořádku a že mimčo vidí. :slight_smile: A super, že už nešpiníš.
Nic kočky, jdu si lehnout, bolí mě šíleně v zádech, mám toho dost. Zítra dodělám ještě zbytek marmošky z kila a pak vyrážíme směr ten Vyškov.
Krásnou dobrou noc a pěknej zítřejší den! :wink:
27. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Holky, já se pro dnešek taky loučím.. jsem odpadla u Tv, takže si jdu lehnout do postele. Mám toho po dnešku fakt plný kecky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Lenajsku, ty chceš dojet ten příští týden, viď? Tak s tebou zatím počítám :wink: potom se ještě domluvíme v kolik.
27. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Luci, viděla bych to na úterý, nebo středu, co Ty na to? :wink: Konečně se poznáme, snad to vyjde. :wink:
Kočky dobrou!
27. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Luci gratuluji k vydařeném kontrole :wink:

Jo jo Leňi omdlela jsem v obchoďáku a blě jsem spadla a narazila si kotník a klembu nohy, ale už je to lepší hlavně, že to nebylo zlomený :slight_smile:
27. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahojte holky,
zdravím jen v rychlosti, vráili jsme se od babičky, ale doma být nemůžu, tak bývám v brně u mamky nebo u taťky, kde se dá, hlavně ne sama. Je mi trochu líp, ale pořád to není dobrý :frowning2: :frowning2:.
Už začínám být pořádně zoufalá, ještě ty vedra do toho, malej pak nechce přes den spát a já jsem pak úplně na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jinak dneska zázrak, v noci jsem se vyspala, kojila jsem v 22.15 a pak až v 5.15!!! A teď s MM ještě spí. Musela jsem se odstěhovat z ložnice, jinak bych nespala vůbec, jak ho mám na doslech, tak neusnu a vzbudí mě každý zamlaskání. Takto slyším jen pláč z hladu, tak vstanu a jdu ho nakojit, nechám ho tam MM a jdu spát.
Včera jsme byli na KO, krásně roste, má 53,5cm a 3970g, vypadá jak buřtík, aspoň, že mám hodně mlíka.

Včera jsem taky trajdala po městě s kočárem, dokonce jsem jela sama i tramvají a trolejákem, byl to nerv, ale zvládla jsem to.

No, moc vás všechny zdravím, ale dokud nebudu úplně normální, tak se tady moc objevovat asi nebudu.
Pěkný den!
28. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
Dobré ráno, kočky...

Ahoj Veru, tak jste zpátky.. a koukám, že ti to i prospělo. Veru, to počasí dělá i s dospělím člověkěm hodně, natož s miminkem. Pořád doufám, že jednou nasatne ten zlom a budeš si to fakt užívat. Chce to prostě čas, neboj bude určitě líp :slight_smile:

Lenajsku, mě se to hodí jak v Úterý tak i ve Středu, takže záleží na tobě. Akorát nevím a pořád přemýšlím, kam by jsme mohli aspoň zajít, tady nic pořádného není :confused: ani na sednutí.

Tak jo, jdu sníst moje kuličky s mlékem a vyrazím do obchodu pro maso, než bude zase ten pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Máte teď teda ten srazík na tom koupáku?
28. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré ránko!

Veru, no vidíš, jak ti krásně spinkal, to je super! Tak skoro nespí ani Adámek. :wink: A krásně přibírá, ale určitě není žádnej buřtík, podle toho našeho :grinning: Já ho vážila včera a měl rovných 6 kg :grinning: Za 14 dní přibral 300g, nevím, jestli to není málo?
A normální jsi, nevím, proč by ses tu neměla objevovat :wink: A některý den dojeď, řekla bych i Katce s Baruškou a můžem pokecat :wink:

Tak ten srazík ve čt nic? :confused: Nebo dáme koupák? To bysme mohli, ne? Někde kde je stín....

Včera byl manža celý den doma, zázrak! :slight_smile: Tak jsem toho hnedka využila a zajeli jsme do Slavkova na zmrzku a pak jsme se šli projít do zámecké zahrady. Zrovna stahuju fotky, tak pak nějaký přihodím :wink:
28. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Leni, pěkné fotky..

Holky, tam je už zase vedro..fakt na padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojte holky, já byla teď dopo u kamarádky, má o měsíc mladší holčičku, je pro mě problém jít s malou na návštěvu, v době, kdy jsme tam došly, už se jí chtělo spát, ale vydržela, usnula až v golfáku cestou domů, tak jsem ji přenesla a spí .... jdu dát vařit malé oběd .... se tam nějak zatáhlo, jsem měla strach, ať nezmokneme.
28. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Ahojky,
Pavli držím palce, aby nová kolegyňka byla šikovná a rychle se učila :wink:
S tím epinem ještě nejsme rozhodnutí stopro, ale asi do toho půjdeme, já mám strach z bolesti, tak aspoň bych byla trochu připravená a věděla, co mě čeká.

Luci, gratuluji k výborné kontrole! Super, že se má mimísek čile k světu :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Kačko a Leni.dv, super fotečky! Máte krásný kluky! :dizzy_face: :slight_smile:
28. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
Katy, není špatný protrénovat, aspoň budeš mít lepší pocit, že ses aspoň nějak připravila, ono to stejně bude samý překvapení, protože vlastní pocity ti žádný povídání nenahradí .... ale to už určitě víš ... ale když ty dětičky jsou tak krásný, tak něco vydržíme, ne?
28. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.