• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Budeme muset, Marti, když už jsme se do toho jednou pustili :grinning: Ty už jsi zkušená mamina, já ještě vůbec nevím, co mě čeká, ale věřím, že to zvládnu :slight_smile:

Veru, taky jsem se dívala na tvoje albíčko, poslední fotečky jsem ještě neviděla. Matyášek je drobínek maličkej a rozkošnej! :wink:
28. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Katy, zvládneš to, neboj .... on má člověk obavy, když neví, do čeho jde, a když ví, do čeho jde, tak z toho má obavy, to si nevybereš, ... pokaždé to může být jiné, totiž ... držím palce a v říjnu na tebe budu moc myslet!
28. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
:slight_smile: kujííí :grinning:
28. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Holky, mám v Alb fotečku prcka, tak klidně mrkněte..

Jestli můžu poprosit, tak mi ji dejte do Vyškováčků místo té co tam je :wink: kují

Kači, neboj.. zvládli to i jiné maminy, takže ty to zvládneš taky. Už se ti to krátí, budu na tebe taky myslet!!! :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Luci, pěkná fotečka. Sice je mimísek ještě hodně prťavoučkej, ale už je to takový malinkatý človíček :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Luci, je to tam :wink: A ještě jsem tam přuhodila další fotečky z ultrazvuků od ostatních :wink:
28. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
ahojky, musím projít vaše albíčka, abych se koukla, co je u koho novýho :slight_smile:

Včera jsme byli podruhé na Shakespearovských slavnostech, fakt úžasný!! Byla nádherná noc, nepršelo, seděli jsme ve 2 řadě a smála jsem se většinu doby tak, že mě večer docela bolelo bříško :slight_smile:

Veru, bude to už jen a jen lepší. :wink: Máš super, že spíš jinde, než v ložnici a o malýho se trochu postará manžel. Nevidím důvod, proč by si sem neměla za náma chodit... Jsi úplně normální, jako my všechny, ne??

Katy, já mám z bolesti naprosto děs a hrůzu. S tím epinem taky docela dost přemýšlím...

Moje nástupkyně zatím zvládá (myslím), ikdyž zatím neměla možnost toho moc ukázat. Nedám ji šanci a zahlcuji ji informacema... :grinning: Akorát je na můj vkus trochu pomalá, ale snad se to časem poddá.
28. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Lenajsku, Leni, ať se ti zítřejší 3D líbí. Kam to vlastně jdete? Do Heliosu?
Nad kočárkem ještě váhám, ale bude jeden z těch 2, co mám v albíčku - buď ten Babyactive nebo Boston. Verano má dobrou výbavu, ale nelíbí se mi vzhledově (mám radši víc zaoblený a barevný, vzorovaný).

Zase se loučím, musím jít zase drtit kolegyni :grinning:
28. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Ahoj holky,jak se tu máte?volala jsem si s Terezkou jestli by nešla na nějakej srazík a ona ted ve čt nemůže.Tak třeba v úterý kdo by mohl.ráda by vás viděla a já taky :wink:
28. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Kači, zrovna jsem na Terku myslela, že se tu dlouho neukázala a ani žádný nové fota Ninušky v albu nemá. Já bych je určitě ráda viděla :slight_smile: Já bych v úterý mohla, tak se mnou klidně můžeš počítat :wink:
28. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz
Leni tak to je super,tak snad se ještě někdo přidá :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
Pavli, mě se z tvýho albíčka líbí č. 23, nevím která ta značka to je
28. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Ahoj holky,

Kači.. mimiňous má 4cm což od minula pěkně povyrostl, samozřejmě ještě nemůže být nějak velký, jsem teprve ve 12tt :grinning: počkej si potom na fotečky ze screeningu, tam už bude třeba prot tebe větší :wink:

Paji, ty tvoje kočárky v Albu jsou moc pěkný oba dva :wink:

Jinak děkuju za přidání fotky do společného Alba-nevím kdo to z vás byl :grinning:
28. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsme se vrátili z Vyškova, fajn výlet, spousta penízků utracených, ale mám obrovskou radost, koupila jsem ve Švadlence na náměstí nádhernou deku do kočárku, jako španělskou, ale není to origoš, je z Polska a stojí o 300,- míň, takže necelých 400,-, pak krásnou přebalovací podložku, zkoušela jsem ji dát na tu pračku, kde budem přebalovat, a sedí tam, taky za fajn cenu, pak řetízek na dudlík, a v DMku pytlík s těma třešňovýma jádrama a olej na masírování bříška, ten od Hádka mi už došel, tak jsem si koupila od Hipp, jsu zvědavá, jakej bude. A v Hypernově ještě vlhčený ubrousky od Pampers, měli v akci dvoje balení za 99ká, tak jsem ho vzala, myslím, že je to fajn cena. Dívala jsem se i na plínky, ale to bych pak potřebovala s někým probrat, bo se ještě v cenách moc nevyznám, nevím, co je dobrá cena a co ne, a hlavně jaký plínky brát a jaký vůbec.
Byli jsme i v té solné jeskyni, byli jsme tam úplně sami, parádní relax, při odchodu jsme dostali slevovej kupón na příští návštěvu, tak ji určitě ještě využiju. Teď v létě mají vstup za 80ká pro dospělýho, moc příjemná paní tam byla, líbilo se nám tam. Oběd u Piráta na zahrádce, pohoda. Mimi je zavřený, celý to tam nějak předělávají bo co, tak tam jsme nebyli. Pak jsme se stavili u taťky na Tyršovce v kavárně, taky na zahrádce, tam jsme pokecali a jeli domů a teď relaxujeme.
Zítra jedem do toho Brna, pak sem dám fotečky z toho 3D, jdeme do Heliosu, už se moc těším. Jen doufám, že mimi bude aspoň trošku akční a nebude spinkat.
Pokud se plánuje něco příští úterý, klidně, jsu pro, ráda bych vás viděla. Tento čtvrtek to fakt nevidím.
Jdu vás zběžně dočíst a ještě pak písnu, MM se sem dere, dívá se na onlajny na Kometu, první letošní zápas.
Jo, a fotečky z toho dnešního nákupu dávám do albíčka, kdo se chcete mrknout, je tam i pár fotek z dovči.
Krásnej podvečer všem!
28. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
No nic, MM mě už vyhazuje, tak jsem to jen v rychlosti přelítla...
Leni, nádherný fotky, super, že jste si udělali vycházku v parku, celá rodinka. Jen se divím, ta fontána je tak zelená? No br...
Veru ahoojky! Určitě jseš normální, proč bys nebyla? Bůhví, jak já budu zvládat mimíska, je to přece pro všechny obrovská zátěž a každej to zvládá nejlíp jak umí, takže buď v pohodě a ono se všechno srovná a bude zase dobře... :wink: Jestli bys chtěla, mohla bych klidně taky dojet, že bych Ti kočárek třeba povozila, na hodinku, jseš odemně kousek, záleží na Tobě... nebo s Lenčou, že bysme mohly dojet, jestli by vám to oběma vyhovovalo... moc na vás myslím a držím pořád palečky... to je fajn, že máš hodně mlíka a malej krásně přibírá, jen tak dál. A super, že ses v noci vyspala, když je člověk vyspanej, hodně věcí jde pak líp...
Páji, tak to jo s kočárkama, už mám jasno, proč nechceš to Verano. :wink: A na jaké hře jste byli? Věřím, že to muselo být super, když vyjde počasí, já byla na Špilasu venku jen jednou, na představení, ale to byl koncert písniček z operety, taky večer, nasvícený, nemělo to chybu. A divadlo musí být úplně super, jen nesmí pršet, no. A Špilas sám o sobě je kouzelnej, aspoň mně se moc líbí.
Katy, to je super, že fakt do toho jdete... já to ještě s MM musím probrat. Zatím se k tomu odhodlávám... a určitě to zvládneš v pohodě. :wink:
Nic, jdu, ještě se objevím... už mě pomalu vyhazuje ze židle... fotky teda budou později. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
autor
:grinning: Hoja hoj, konečně jsem se sem dostala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Maťulín zas řádil celej den beze spánku, tak mi odpadl v sedm :grinning: , MM je na tréninku, tak to tady jen poklidím, udělám si nějaký dlabanec a odpadnu taky :grinning: Byli sme odpo u tchánů, tak to bylo maso :stuck_out_tongue_closed_eyes:

katy: Všechno zvládneš :wink: víš jak to bylo v jedné nejmenované reklamě - následuj instinkt :grinning:

luci: Miminko klááááásnýýýýý :dizzy_face: takovej malej mimozemšťánek :dizzy_face:

paji: Pevný nervy s kolegyňkou, snad se časem chytne :wink: Ty slavnosti závidím, já byhc MM na takovou kulturu nedostala ani párem volů :frowning2:

lenajsku: Fotečky supr :wink: , ale z dneška si tam eště nic neměla. Zítra ať je mimouš na 3D čilej, tak nezapomeň zdlábnout nějakou tu čokoládku ať má energii na pořádný prostocviky :grinning: Jinak teda samý výhodný koupě u Tebe sleduju :grinning: Jo a ty dupajdy komety co máš v albu nemaj chybu, to nesmí vidět MM bo by je chtěl taky :grinning:

kaci: Jestli nebudu mít už balící horečku na dovču, tak se v úterý ráda přidám :wink:

Tak ten čtvrrtek teda definitivně padá jo? Tož mosím popřemýšlet kam vyjedu.
28. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahojte holky, mám dost, poslední dva dny mi Markétka spí jen 1x denně, kolem poledne, ale žádná sláva, tak 1,5 hodiny ... do večera nezabere prostě, od 18 hodin už to byl mazec tak jsme vykoupali, už ani nejedla, neměla sílu, měla naposled v 16 přesnídávku (směs 3 ovoce) a pak kojení ... ale asi nepotřebuje, to zas bude v 22 hodin chtít jíst, jako včera .... usnula v 19 hodin .. MM je na tréninku, tak mám ještě tak hodinku pro sebe ... mám dojem, že ji otravuje ten deroucí se zub, je vidět špička, furt tam něco rve, kouše mi prsty, je to náročný ...
28. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Lenajsek: ve švadlence jsem nakoupila taky hodně věcí, naposled čepičky pro malou, plavky na plavání atd. Maj to tam dobrý, a hlavně rozumný ceny ... jinak jak jste byli v té kavárně na Tyršovce na zahrádce, tak já bydlím jen ulici za Tyršovkou doprava ...
28. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Hani, kam jedete na dovču?
28. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
Čauky kočeny, tak vás po dlouhé době zase zdravím..

Hani, je to takovej malej mimozemšťánek, ale hlavní věc je, že je náš :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lenajsku, koukám, že výhodně nakupuješ. Jinak ty dupajdy s logem Kometa jsou boží :grinning: u nás jestli to bude kluk, tak bude mít dupajdy s logem freedivera..tak jak to má už teď i Áďa, ale ten má už tričko, do dupaček by se nám nevešel :grinning:
28. črc 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
Marti, jedem na 3 dny se švagrama do Jeseníků na jednu chajdu, už se moc těším, ale není tam prý pitná voda, tak s sebou potáhnem barelů vody jak do pouště :unamused:
28. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Hani, v Jeseníkách je to prííma. Jezdíme tam každý rok, akorát letos se tam bohužel nedostanem :stuck_out_tongue_closed_eyes: nějak nemám odvahu to navrhnout mé dr. když jsem na té neschopence :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Tak jsu tady, ale MM mě asi za chvilku zase vyhodí, začíná mu na netu poslední třetina.
Hani, vyrážíte na dovču? To mi nějak uniklo, kam frčíte, a kdy? Tak ať se máte krásně, bude to určitě super! :wink:
Jinak jojo, snažím se být "akční" a kupovat věci výhodně... i když se to MM zdá stejně všechno zbytečný... :angry: :grinning: Ale na tu deku jsem ho fakt nalákala, když jsem mu řekla, ať si na ni sáhne, je fakt krásně heboučká, to čekl, že teda jo... :slight_smile: i ta podložka se mi líbí. Tož aspoň něco. :slight_smile:
Jo, a ty dupajdy Komety mají jen ve velikosti 72, aspoň co píšou na netu... a mají i bodýčko, to se mi líbí víc, ale ty dupajdy byl nečekanej dárek, tak pak ještě pořídíme to bodýčko. :slight_smile: Jinak tady odkaz: http://fanshop.hc-kometa.cz/index.php?sesid=v_c73d1142055f3edb3450b3887fa0545a&lang=cs&act=show_skript&page=prehled&klub=4-detska-moda&orderid=&styl=

Jsem se dneska dívala, jestli někoho ve Vyškově nepotkám, ale na nikoho jsem nenatrefila. Jen teda na jeden sporťák kočárek s SPZtkou Matěj, tak jsem se už k němu hrnula (byl v jenom obchodě), jako že Hanča, ale nebyla to ona... :frowning2: :grinning:

Marti, ulici za Tyršovkou doprava? Záleží, kam se dívám, jestli stojím zády k té zahrádce, nebo čelem... :wink: A snad se malá taky někdy unaví, možná je jí taky teplo, že nechce spát, nebo to může být i ten zub, kdo ví, snad se to zlepší. :wink:

Páji, kolegyňka se určitě zrychlí, zase je lepší, když je ze začátku pomalejší, asi je to hodně informací, tak se snaží na nic nezapomenout, než aby byla zbrlká a dělala chyby z nepozornosti... každej nějak začínal, i Ty... :wink: Tak snad se to poddá a Ty jí to tam budeš moct celý předat a svěřit.. :wink:

Luci, krásná fotečka mimča... :slight_smile: A jestli by se rýsoval nějakej srazík příští úterý, tak bych dojela buď v pondělí, nebo středu... :wink: A určitě něco vymyslíme, kam si sednout, nebo jestli chceš být doma, můžeme jít k vám na zahrádku... :wink:

Leni, co očko, lepší? Snad jo... zdravím vás! :wink:

A kdybyste někdo šel v ten čtvrtek na koupák do Slavkova, tak se tam asi potkáme... my tam s největší pravděpodobností, pokud budou ty vedra jak hlásí, budeme... taky ve stínu.

Kočky, pěkný večer všem, zítra jak dojedem z Brna tak se ozvu a dám do albíčka fotečky z toho UZ. )
Mějte se fajn! :wink:
28. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jinak ohledně Čtvrtka já nevím, záleží na počasí.. dneska mi bylo docela blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že semnou šel ráno nakupovat manžel.
28. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Hani, tak to bude fajn, voda se vám do auta určitě vejde... :wink: A kam přesně jedete? Hlavně, aby bylo pěkný počásko a s tchánama to bylo taky OK... :wink:
Luci, na prodlouženej víkend bych to klidně riskla. :wink: Však se podívej na mě.
Já mizím, už mě zase vyhazují... :unamused: :angry: :grinning: :grinning:
Pááááááá!!! :dizzy_face: :wink:
28. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Lenajsku, netuším jak to mají holčiny s dalším srazem :confused: nějakej se plánoval na teď.. na ten Čtvrtek.
Jinak ten příští týden, uvidíme kam zajdem a kdyby jsi chtěla, klidně můžem sedět u nás :wink: není problém.
28. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Hani, tak to je paráda, že vypadnete z Vyškova, aspoň změna! Tak si to užijte!
Lenajsku, když jdeš od kina po Tyršovce, tak tu kavárnu mineš a jdeš tou ulící dál ke kruháčí (dál od náměstí), před kruháčem se dáš doprava (ulice Na tržišti) a odtamtud už je to takových 300 m, ulice Joklova - je tam zástavba nových domků, tam teď sídlíme :grinning: je to tam docela schovaný, když se zeptáš taťky, tak by to měl znát.
28. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
Luci: Jj já tam byla naposled ani nepamatuju, ten vzdoušek tam a tak... :slight_smile:

lenajsku: Hihi, já tu SPZ na kočárku už nemám, Maty ju odinstaloval, a už se mi tam nechtěla dávat zpět. Ony se ty SZP teď ve Vyškově nějak rozmohly, vidím je fakt na každým kočárku , je to prčovní :grinning:
28. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Dobrý večer, tak jsem stihla dočíst dnešek, lilithka má konečně elenku - super, nevíte, jakej měla porod??
Já mám za dnešek první vlaštovku :slight_smile: Po skvělé noci jsem strávila super den s mým ta´tkou, je z malýho úplně hotovej, vždycky jsme spolu trochu bojovali a neměli si co říct a najednou to jde, celej den jsme si vykládali úplně o všem, byli jsme na obědě, pak si na 2 hod vzal malýho ven a šel se pochlubit kamarádům. Je to fakt pyšnej děda. Já jsem si odpočinula a večer celkem taky v klídku - začínám si zvykat i na večerní kňourání, ono ho každý večer kolem 19h boolí bříško, tak řve, jinak ale v podstatě přes den nebrečí a v kočáru spí parádně. jen mít síly pořád ho vozit :grinning: :slight_smile:. Zítra ráno jedu pro změnu za moji mamkou, má dovču, ve čtvrtek a v pátek budu zase u ta´tky a celej příští týden má moje mamka neplacený volno, tak doufám, že do té doby se to dá do pořádku.A to bych už mohla být v holubicích, tak bych vám holky dala vědět a vyrazíme. Už ho začínám pomalu fakt hodně milovat, je neskutečně sladkej :slight_smile:
Leni fotky s parku jsou nádherný, moc vám to sluší.
28. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Holky těhulky, mrkla jsem do albíček, teda vám ty bříška pěkně vyrostly!!! to je super, mně to moje začíná pěkně chybět :frowning2:
28. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.