• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Veru, to jsem moc rada, ze se citis lip!! A neni nad hrdy dedecky! :wink:
28. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Leni, moc pěkný fotky!!! Manža je šikovnej fotograf po mamince :wink: A máš moc hezký vlasy!!! Já už se konečně taky musím dokopat ke kadeřnici, mám to už hrozný :frowning2:
28. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ahoj erinko, už 27 týden? Bože, to šíleně letí!!!
Uff, fotky přidány, to byl výkon, jdu pověsit prádlo zkusit spát, než se probudí malej upírek:slight_smile:
Dobrou noc
28. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Veru, krásná nová fotečka v pase!!! :slight_smile: A tady ta fotka je prostě bomba:grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=%2Fphotos%2Fveronika.h&vImageID=3080733#navigator
28. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
Veru, jsem moc ráda, že už se máš líp :slight_smile: Neboj, to půjde a bude to mnohem a mnohem lepší :wink: A fotky jsou moc krásný a jak píše Erinka, ta poslední je fakt bomba! :grinning: :wink:

A mě teda břicho nijak nechybí :grinning: Ještě bych spíš brala to plochý, co jsem kdysi měla :grinning: Holky, ale užívejte si to těhotenství jak to jde :wink:

Teri, dík za pochvalu fotek. Jen abych uvedla na pravou míru, ty poslední to jsou fotky od tchýně, manža fotit neumí :grinning:

Jdu do hajan.
28. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Veru, gratuluju jak zvládáš, a že sis našla metodu, jak přežít :grinning: všechny na to přijdem, dřív nebo pozděj, a bude to dobrý, za čas se těm trablům zasměješ ... fotečky krásný, Matyáškovi i mamince to moc sluší ... zvlášť na té poslední fotce !!!!
28. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Jen v rychlosti, Veru, jsu moc ráda, že je Ti už líp, však ono to půjde, uvidíš.. a pyšní dědečkové to je super, no jen aby jim to vydrželo... :slight_smile: Tak až budeš v Holubicích, tak můžem něco spáchat, aby sis odpočinula od toho vožení kočárku... však uvidíš, jak se budeš cítit a jak to všechno bude. Číslo na mě máš, tak můžeš kdykoli písnout nebo zavolat. A Matyášek má krásný oblečky... :wink: A vůbec vám to moc sluší, rodinko. :wink:
Co se týká bříška, tak já už bych někdy chtěla mít mimouška na světě, přece jen jak se mi tam tlačí ty vnitřnosti, není to nic příjemnýho, jak mě poslední dobou zas pekelně pálí ta žáha... už se docela i těším na normální fungování organismu, relativně. Ale jinak si ho užívám, to jo... :slight_smile:
Leni, fakt krásný fotky, ta barva Ti moc sluší.
Marti, díky za vysvětlení, už asi chňápu. :wink:
Jdu spát, mějte se fajně a zítra se ozvu. Jdem se podívat i na kočárky k Růžovýmu Panterovi na Křenku, tož uvidíme, co uvidíme. :slight_smile:
Pááá!
28. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
autor
Brér anko holky, rychle jsem zkoukla co ste večer naplkaly dokud si Maty hraje

Leni, Veru - krásný fotečky :dizzy_face:

My jdem dneska na chvílu kočárkovat dopo s cif, tak musím doma poklidit než dosud vylezem, venku to vypdá zas na pořádnej pařáček :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 07:07  • Odpověz
Ahoj holky

včera jsme oslavili to výročí, dostala jsem nádherný hodinky :dizzy_face:

Veru vidíš všechno bude jen lepší a na fotečkách vám to moc sluší, to máš super, že je to s tátou v poho, to ten můj vlastní se na Vikču ještě nepodíval a to bydlí pár baráků od mojí mamky :frowning2:

Babel: nebyla jsi včera na městě? Seděli jsme s Kačkou u Jánských a zdálo se nám, že jdeš okolo.

Jo Lilitka měla ten porod celkem na prd, ale ona Vám to pak určitě napíše.
29. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Leni, no jsem si říkala, že mi to přijde jak fotky od tchýně:grinning: Ale jsem myslela, že jste tam byli sami 2 :wink:
29. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahojte holky, tak my vstávačka v 8, to je dobrý, na to že spala od 19 hodin, a naposled jedla svačinu v 16,30 - v noci krmení v 21, pak o půlnoci a do rána ještě 2x, ale dobrý ... už si šmudlila oči, tak jsem ji dala teď spát, ale otázka, jestli usne, když teď tak blbne, zatím to nevypadá, aspoň pověsím prádlo, jsem z toho jejího denního nespaní už docela na palici ...odpo jsme pozvaní ke tchýni, dělá houbovou omáčku a peče buchtu ... tak se těším, ona je hodná ....
29. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Holky, od kdy spí mimčo na polštářku? Mám už spací pytel, ale chtěla bych radši koupit i peřinku a poštářek, kdyby nám ten pytel nevyhovoval, nebo tak..
29. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsme doma z UH. Dočíst nezvládnu, tak aspoň napíšu zážitky :grinning:

Nakonec jsme tam zůstali dvě noci... Jako celkem v poho, ale jak jsem chtěla, aby tam tchýně nekouřila, když tam budem, tak to vyřešila tak, že si zavřela dveře od obýváku a kouřila tam :frowning2: Tak jsme byli s malou zavření v pokojíku a ani jsme tam nešli. Včera Verunka sežrala kus tapety, takže taky dobrý :grinning: No a jak jsem ju dala spát, tak v parku začal koncert Svatého Pluku, jako normálně je mám ráda, ale včera bych jim všem rozflákala držky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marti, všechno nejlepší k svátku :wink:
29. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Brý poledne!

Všechno nej Martě k svátku! :wink:

Zdeni, to je neštěstí s tou tchýní a jejím kouřením :angry: Asi už ji nepředěláte :unamused: Verča si dala tapetu a chutnala jí? Asi měla velkej hlad... :grinning: :grinning: :grinning:

Teri, já peřinku a polštář nekupovala, zatím je to fakt zbytečný, ale teď mě tím obdarovala teta, takže zatím to schovávám. Já jsem akorát Adámkovi koupila takovej klín pod hlavu a na tom spí, ikdyž ráno ho najdu vždycky sjetýho skoro pod klínem:slight_smile:
29. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
Hm, s tím kouřením je to děsný:frowning2:

Leni a v čem ti teda spí?
29. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Dávám ho taky do toho spacího pytle a nebo je přikrytý dekou :wink:
29. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
No nic, já už dneska kouoila povlečení:grinning: Ale právě nemám tu peřinku a polštářek... Jsem si říkala, že bych ju tím třeba přikrývala...
29. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
Já tou peřinku hodlám použít spíš tak na zimu, teď je dost teplo....
29. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
no my budem mít zimní mimčo:slight_smile:
29. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Holky, díky za gratulace!
Malá usnula teprve teď, pořád to posunuje, určitě bude spát zas jen jednou ....
Holky, já koupila polštářek a přikrývku, ten polštářek je tak tenkej, že prostě na něm spí, kdyby tam nebyl, nevidím žádný rozdíl, stejně spí věčně s náma v posteli poslední dobou a sice mám polštář tenký, ale prostě spí trošku do kopce ....jnak Markétka byla prosincová, tak jsem na přikrývce měla flanelový povlečení, měla jsem dojem, že fakt je v baráku na ni chladno, i když se topilo.
Zdeni, teda s tchýní zážitky, u nás takle hulil můj otec, a to byl stejný problém .... ty tvoje hlášky, to je síla :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Teri, a jo, já si to neuvědomila, že bude malá na zimu :sweat_smile: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
autor
Hoj holky, teď sme dorazili z prochajdy, venku je zas vedro na padnutí, ble, rychle nakrmím malýho a přijede kamoška tak bude zas bugr hihi

Byli sme s cif, Kubíček je rozkošnej, takovej čilouš, pak přidám foptky obou kluků jak stáhnu.

Marti: Všechno nej k svátku :grinning:
29. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
autor
Zdeni, koukám že návštěva u tchánů proběhla ve stejném duchu jako vždy, tak přežili ste a zas máte na chvíli pokoj :wink:
29. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz
Holky, natáhla jsem nějaký video, tak koukněte, když budete mít chuť a čas: http://www.youtube.com/watch?v=XF7k_uXsD2s
29. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Ahojte kočky!
Dnes na vás nějak nemám čas, ale doženu to.
Jen jsem přečetla, že Verči už je líp, to jsem moc ráda :slight_smile: :grinning:

A vložila jsem do alba pár fotek ze včerejška :slight_smile:
29. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahoooj holky...nemám čas dočítat...jsme teď pořád venku :slight_smile:

Zuzi...byla jsem to já...ale viděla jsem jen Kačku s nějakou blondýnkou s trvalou :frowning2: :frowning2: to jsi myslím ty nebyla...sestra měla strašný hlad,tak jsem s ní lítala po něčem k snědku :grinning:

Marti...moc pěkné video...malá je šikulka :wink:

Veru...jsem ráda,že je ti líp...za chvíli si to mateřství budeš užívat se vším všudy :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Katy, pěkná nová fotka v pase!
29. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
Katy, moc hezký "amatérský" fotečky, vy odborníka ani nepotřebujete !
29. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Díky, Marti! To mě fotila kamoška :slight_smile: Jsem spokojená. V té přírodě je to moc hezký, má to takový svoje kouzlo :slight_smile:
29. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
autor
Hola hoj, koukám že tady celkem mrtvo, my máme po návštěvě, malej řádil jak Ďábel až usnul kamošce na prsách :grinning: , MM teď odjel něco nakoupit tak nakukuju

Katy: nádherný fotečky, fakt jak profi :wink: Není nad fotky v přírodě fakt
29. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.