• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojky holky, právě nám došlel zbytek vysledků z plodovky a podle nich jsme v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 17:04  • Odpověz
Misicko, GRATULUJU!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je skoro zázrak, na to, jak vás strašně strašili :pensive:
Tak teďka už si těhu jen užívej:wink:
29. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
Katy, super fotečky!!
29. črc 2009 v 17:40  • Odpověz
Ahojte, jsem tu jen na skok, včera jsme přišli z porodky, musela hned nastoupit mamka. Nejhorší pro mě na celém porodu a mateřství je ještě do ted KOJENÍ!!! Ne že by mě něco boleleo, lae malá si asi zvykla v nemocnici na dokrm ze stříkačky a ted nechce tahat. Už jsme aspon postoupili k tomu, že se přisaje bez křiku,saje (vždycky u toho usne) ale prostě se nenasytí plně. Později napíšu víc, měla jsem kvuli tomu v porodce fakt krizi. A ještě do toho hormony.... No slzavý údolí. Srašně mě dostávalo, jak ona u toho koja brečí, jak já ju musím nutit, bylo mi jí strašně líto. Jinak porod v poho, jizva ještě trochu pobolívá, ale bude to dobrý. trochu mě mrzí, že jsem si neprožila normální porod, ale co už, hlavně že je malá zdravá. Miluju ji nade všechno. Pozdeji vás trochu dočtu. Jdu přidatn nějaký fotky, zatím pa
29. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
Zázrak to je :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 17:59  • Odpověz
Lili, ještě jednou gratuluju!!:slight_smile:
A proč malou přikrmovali? Hned od začátku špatně sála? A kde jsi teda rodila? V Porubě?
29. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
Ahoj kočky, tak se hlásím po výletě do Brna, jsu naprosto KO, ale šťastná a spokojená, že jsme viděli mimčo a že máme DVD záznam, můžem se na mimi kdykoli podívat, dali nám i jednu fotečku, zbytek na mail, tak tu nejhezčí máme vystavenou. Mimčo byl pěknej lumpík, bylo dost blbě nastavený, schoulený do klubíčka tím stylem, že měl nožky úplně u hlavičky, ručky si nejdřív strkal k očkám, takže těch pěkných foteček moc není, ale co se povedlo vyfotit nejlíp, dala jsem do albíčka. Jinak je 100% potvrzenej chlapeček, dr. říkala že je hodně dole, jestli necítím nějaký tlaky, jako jo, cítím, ale myslela jsem, že je to normální... tak asi jsu moc akční, budu muset víc odpočívat, aby mělo mimčo víc prostoru a nebylo tak schoulený a napresovaný k mýmu močáku.
Měla jsem na sobě dneska to tričko s těma ťapkama, slečny v tom Heliosu na recepci z toho byly úplně unešený, že nic takovýho ještě neviděly, moc se jim líbilo, tak to mě taky potěšilo... pak jsme šli do Zakki do naší oblíbené pizzerky na oběd, pak jsem navšívila hračkářství ve Vichrovi, jela na masáž do Bystrce, pak na Křence jsme prošli Růžovýho Pantera, kočárky sice fajn, levný, ale asi máme fakt favorita toho Firkona Verano. Ale koupíme tam lehátko za dobrou cenu. Jo, ještě jsme byli naproti hotelu Slovan na Lidické, jak jsme šli z toho Zakki, tam je taky prodejna s dětským zbožím a vyhlídli jsme si tam a zamilovali se do cestovní postýlky Cam, nádherná, celá modrá, se stříškou nad hlavou, s polohovatelným lůžkem a podložkou na přebalování. Vypadá super a je pevná, moc se nám líbí. Asi ji tam koupíme a bude, my ji dost využijeme. Samozřejmě jsem pak ještě mimču koupila nějaký drobnůstky, chrrastítko, punčocháčky, tetra osušku, a nástěnnou lampičku s Krtečkem (v tom Vichrovi). Takže penízky zase letěly... :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale máme fakt radost.

Jdu vás dočíst, snad jste dnešek s tím teplem přežily... teď jsem jen letmo přelítla pír příspěvků na téhle stránce, Míšo, moc moc moc gratuluju k výborným výsledkům!!!! NEchápu, jak to, že to z krve a z UZ vyšlo tak špatně, nerozumím tomu... těžko teď říct, jestli kdybyste šli hned poprvé do toho Prenatalu, byly by výsledky jiný... nevím. Hlavně, že to dobře dopadlo a čekáte ZDRAVOU holčičku!!! Paráda!!!

Vítám i Lili, jdu si přečíst Tvoje zážitky z porodu, ještě jednou MOC gratuluju k Elence, ať krásně prospívá!!! A s kojením se to určitě co nevidět zlepší! Myslím, že pro každou novopečenou maminku je kojení fakt věda... no, uvidíme, jak to bude u nás...

Krásný podvečer všem!
29. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Teri, já budu kupovat taky povlečení i s peřinkou a polštářkem a tím mantinelem, v zimě si myslím, že se to určitě bude hodit. Ty peřinky a polštářek objednám asi z netu, ze stejnýho obchodu, kde budu kupovat to povlečení, tak nevím, jak ten polštářek bude vypadat, ale myslím, že tam bude jen na okrasu. Spací pytel zatím nemám, plánuju asi rychlozavinovačku do postýlky, ale uvidím. My jsme sice v paneláku, ale na noc se nám vypíná topení, takže v noci je chladněji jak přes den.

Katy, to je nááááádhera!!! Hrozně moc Ti to sluší těhulko, jseš fakt jak modelka! :wink: Kde jste byly fotit? Kamoška fotí moc pěkně, ty fotečky v obilí a se slunečnicema jsem chtěla taky, ale nevím, jestli to ještě stihnu, nemá mě kdo vyfotit, kamoška, se kterou jsem se předběžně domlouvala, jela na dovču a jak se vrátí, už to asi bude pryč... Neprozradíš, kde jste fotily? :wink: Jinak ta profi fotografka se mi pořád neozvala, je možný, že je třeba na dovolené. Když se neozve, tak to nebudu řešit a asi bych měla fotky jen od té kamošky... uvidím.

Hani, moc pěkný fotky kluků, to je fajn, že jste byli s Luckou a klukama venku.
Jak to vypadá ten příští týden, rýsuje se něco v to úterý?

Lili, škoda, že jsi neměla "normální" porod, ale jak píšeš, hlavně, že je malá v pořádku a nakonec vše dobře dopadlo... ať je s tím kojením brzo vše v pohodě!

Zdeni, to je fakt děs s tchýní... :angry: :frowning2: CO na to říct. Toho se u taťky fakt taky děsím, ale včera jsem mu v restauračce na zahrádce nadhodila, že pokud bude i nadále kouřit doma, až se mimi narodí, tak že tam s ním prostě nebudu jezdit. Nevím, jestli to vzal tak, že to myslím vážně, ale já to vážně myslím, snad mu to dojde. Jinak fakt nevím jak na ně... :frowning2:
Takže malá jedla tapety, jo? Jakej měly vzorek? :grinning:
A Svatej Pluk mám taky docela ráda, jak to, že bys je nejradši přetrhla, bo jak jsi to napsala? :confused: :grinning:

Luci, jak jsi zvládla dnešní vedro? Snad v pohodě...

Budete někdo zítra v tom Slavkově na koupáku, nebo ne? Jestli bude tak jak dneska, my tam s MM jdeme určitě... tož se třeba s někým potkám.

Leni, zkoušela jsi to koupání ve velké vaně, nebo zatím jen v té vaničce? Ony existují takový molitanový podložky, docela velký, co je podle mě ideální do té vany... nevím, jakou vy máte.
A co TM, už bývá častěji doma, nebo ne? A jezdí teď někam s busem?

Všechny moc zdravím, mějte se krásně!
29. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak vás po dlouhé době zdravím..

Kači, moc pěkné fotečky v Albu a v pase :wink: chtěla jsem se tě zeptat, to máš na sobě těhu ryfle :confused: nebo normální?

Lenajsku, koukám, že jsi dneska s M výletovala po Brně :slight_smile: a zrovna v tom vedru. Na fotečky v Albu mrknu :wink:

My byli dneska za Áďou na chatě a super, ten náš klučina se tam fakt nenudí :grinning: :grinning: má dva kapry ve staré vaně venku, takže je chytá za ocas a krmí chlebem a taky pořád provokuje vosy a oni ho potom štípnou :angry: natěstí teda jenom jednou, ale nedá si pokoj :sweat_smile: koupe se v bazénu.. no prostě se tam má super.

Holky, je zítra nějaký sraz na tom koupáku ve Slavkově? Nebo jste od toho upustili :confused:
29. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Holky, dělaly jste některá rozlučku v práci před odchodem na mateřskou? Moc nevím, jak to organizačně pojmout:grinning:
29. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
Eri, u nás v práci mi ji udělali kolegové, když jsem šla na mateřskou s Adámkem :wink: prostě večeře, dárečky.. i se šéfovou.
29. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
Teri: Já enem nakoupila pár chlebíčku a zákusků, nic velkýho, su tam stejně nalezlá furt :grinning:

Luci: Asi nic nebude, nějak se ´k tomu dneska nikdo nevyjádřil, tak to padne :frowning2:
29. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
lenajsku: Krásná fotečky z utz, náhodou junior je moc fotogenickej :wink:
29. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Hani: já myslela, že se nějak domluvíte... jste to tady řešili jak dlouho :confused:
No, já ten koupák risknu s M, kdyby mi nebylo dobře, tak by mě odvezl domů.. buď budeme na koupáku tady u nás v Rousínově nebo zajedem do Brna, ale ještě se budeme domlouvat, kam vůbec zajedem.
29. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Lenajsku, mimi je kláááááššššnnnnýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: jsme se s M rozplývali.
29. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
Luci: No já taky, ale bohužel no... :unamused: , ale my možná stejně zítra nikam nebudem moct, možná budeme marodi :frowning2:
29. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Hani: co se stalo, Matýsek je nemocný nebo ty? :confused:
29. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
autor
Maťulka měl večer teplotu :rolling_eyes:
29. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Leni, moc pěknej Lukášek :wink: :slight_smile:

Katy, supr fotky! :wink: Vypadáš moc krásně, takový pěkný bříšenko :dizzy_face: Na to, že to fotila kamarádka amatérka, tak fotky fakt moc povedený! :wink:
Ahooj holky...v rychlosti zdravím... :slight_smile:

Luci...ten srazík padl...vššichni tvrdili,že nemůžou nebo nejdou protože bude horko :frowning2: :frowning2: :frowning2: pro jsem byla snad jen já a Hanča :unamused:

MM si nakonec vzal zítra dovču,když má být tak krásně,tak vyrazíme ne celý den na koupák :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jen se musím víc namazat,abych se zas nespekla :grinning: :grinning: :grinning:
Mišičko, výsledky paráda, to je moc fajn, že jste v pořádku ... moc ti to přeju!
Lili, to je změna, co? Před porodem, každý řeší porod, ale já taky říkám, že hned po porodu je kojení úplný martýrium, hlavně začátek, pokud je nějaký problém, a pak ... když není mamina od přírody kojná, si kojení co nejdýl udržet, co? ... já byla úspěšná, ani tomu nemůžu věřit ... v neděli má Markétka 8 měsíců, a kojíme .. není možná ... držím palce, ať vydržíš , opravdu to není samozřejmost, kojit ... je to věda!
Jé, LILI, ty si rodila císařem? ... to mi nějak uniklo ... no o nic jsi nepřišla, já si kolikrát říkala, že aspoň jeden z těch mých porodů mi mohli ušetřit bolesti ... ale co už, přežila jsem :grinning:
Lenajsku, tak gratulace k 100% chlapečkovi! Je to paráda na to malinký tak koukat, co? Jinak Firkon Verano se mi líbí, je hezkej ... k tomu polštářku do postýlky, klidně ho kup, fakt je jen na okrasu, ale časem se bude hodit, určitě miminku nijak neublížíš, neboj.Jinak malá byla v rychlozavinovačce asi 2 měsíce, měla jsem 2 - na střídání, fakt mám dobrou zkušenost, miminka mají rády, když jsou stažená, malá v ní byla moc spokojená, jen jsem ji zakrývala v postýlce ještě přikrývkou, když bylo chladno ... já teda pytel vůbec nepoužívám ... přitom mi brácha jeden věnoval, tak si říkám že ho vezmu sebou na chatu, pojedem asi za 14 dní, MM má chatu v Lulči, tak se tam chystáme, tak snad to tam využijem ... je festovní, takový spíš na zimu, tak uvidím.
Luci, chystáš se na koupák s manželem? ... prosím tě, ne že ti bude špatně jen proto že jsi na koupáku! Musíš MM dokázat, že i kdybys šla sama, tak to bude v pohodě ... si dělám srandu, hlavně v pohodě, a žádný stres, jo?
29. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Holky, to je škoda, že ten srazík padl ... já bych teda do Slavkova nedojela, to nezvládám ... dojede mi bývalá kolegyňka z práce, na skok, jak jinak ... a od rána nám budou budovat plot !!! se budu moct opalovat doma !!! a ono začne být za pár dní škaredě, že? ... no neva, bude soukromí.
Hani, myslíš, že má Matýsek teplotu z tepla? ... na diskuzích to dneska docela dost čtu, nejste asi jediní ....
29. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Holky, díky za pochvalu, no uvidíme, jak teda malej bude fotogenickej, až vyleze. Mně naopak přišlo, že se všemožně schovával, že se nechce fotit, jako MM. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Marti, promiň, že jsem Ti nepopřála vše NEJ k svátku, tak jsem to ještě stihla do půlnoci, tak krásný svátek! :wink:
A rychlozavinovačky mám taky dvě, jedna je větší a jedna menší... A s tím plotem je to fajn, určitě ještě teplo bude a sourkomí je fajn za každýho počasí. :wink:

Babel, užijte si koupák, asi se fakt pořádně namaž, bude to péct... kam povalíte? Do Vyškova?

Hani, to je mi líto, že má Matýsek teplotu, snad to nebude nějaká větší choroba, ale je to třeba jen z přehřátí... ať je brzo líp!!!!

Luci, uvidíš, jak se budeš cítit, ale ve stínu bývá fajně, a když má člověk možnost smočit nožky nebo jít pod sprchu a trošku se ošplouchnout, je to fajn. :wink: Tak ať se zítřek vydaří.

Jo holky, co teda to příští úterý, jak to tady někdo nadhodil, jo nebo ne? :wink:

Hani, Ty jsi dělala v práci rozlučku, když jsi šla na neschopenku, nebo pak jak jsi nastupovala na mateřskou? Nějak mě to nenapadlo něco uspořádat, ale asi se to hodí... tož to asi taky vyřeším chlebíčkama a nějakýma zákuskama.
Teri, díky za nápad!
29. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jdu do sprchy a asi do hajan, mám toho dneska plný kecky...
Kočky, pěknou dobrou noc, mějte se krásně a zítra asi navečer zase páááá! :wink:
29. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

misicko: gratuluju k úžasným výsledkům :dizzy_face: :dizzy_face:

Hani: Matýsek měl teplotu? třeba to má jenom od zoubků, snad to nic nebude.

Lenajsek: srazík bude, v úterý v 10 hod. na náměstí :wink:
30. črc 2009 v 06:32  • Odpověz
Pěkné ráno všem!

Míši, taky moc gratuluji ke krásným výsledkům. To je bomba! :grinning: :dizzy_face: Ale vystrašili vás teda pořádně :angry:

Lenajsku, moc hezký fotečký malýho akrobata :slight_smile:

Lili, bezva že už jste doma. Přihoď nějaký fotečky Elenky do albíčka!

Děkuji všem za pochvalu fotek, mám z nich radost :slight_smile: Lenajsku fotili jsme se tady kousek od nás v polích a potom na Mohyle Míru.
Luci, to nejsou těhu rifle, to jsou normální, který jsem nosila předtím. Však je mám všude rozepnutý, protože jsem se do nich jen nasoukala, ale nedopla bych je ani náhodou :slight_smile:

Lenajsku s tou fotografkou je to divný, ale taky mě to napadlo, že je třeba někde mimo na dovči. Tak vyčkej a uvidíš...
30. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
Krááásný ráno všem :slight_smile:

Katy...fotečky jsou úžasný...kamarádka má talent a ty super nápady...moc ti to sluší :wink:

Hani...doufám,že už je Matymu líp :frowning2:

Lenajsku...razíme jen na koupák do Rousínova,tak můžeme jet s kočárkem a malej po cestě zatím usne :slight_smile:

Na srazík bych přišla,ale jen tak na hoďku,hoďku a půl...musím potom jet s babičkou ke Svaté Anně :frowning2:
30. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahojte holky, dobrá dopoledne, my jsme dneska vstávaly v 6,30 ... v 8,30 mi volala kamarádka, co jsme spolu ležely v porodnici, pořád se chystá dojet na návštěvu, ale má taky 3 děti, a nějak na přeskáčku marodí, tak to zatím neklaplo, snad v srpnu ... jsme fajn pokecaly .... v 11 má dojet bývalá kolegyňka z práce, už u nás nedělá, ale o prázdninách se vždycky na chvíli zastaví, a abych toho neměla málo, tak před chvílí volala jiná známá, že by se v 10,30 stavila na půl hodinky, něco potřebuje ... mi mrskne, když bych pokecala tak nikdo nedojde, ta pak se mi stane že se mi ozvou 2-3 lidi najednou ... abych nezapomněla, od rána nám dělají plot u domu, tak snad brzo budu moct přihodit fotečku, jak jsme "zabednění" ... dnes to vypadá, že opravdu nebude nuda ... přeslíkla jsem postele a potřebuju vyprat povlečení, moje peřiny a podložky na postele proti patogenním zonam (má se to sušit na sluníčku, aby se to "dobilo"), a oni jsou roztáhlí přes celý dvůr ... tak peru zatím jen peřinu, stejně se to do pračky všechno naráz nevejde ... nějak to dopadne ...
30. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.