• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
22. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
jo jo Leni, už je to rok... Ráno jsem volala babičce a říkala, že to ani není možný... :slight_smile: MM má ještě svátek a navíc má školu, tak půjdeme v sobotu na pozdní oběd a spojíme všechno dohromady :wink: Dostane ode mě hodinky, doufám, že se mu budou líbit. :slight_smile: Když mu to pořád nenápadně předhazuju, tak doufám, že taky dostanu nějaký dáreček :slight_smile: V neděli asi pojedeme na oběd ke tchýni, když má MM ten svátek...

Selekce docela dobrý, mám pevný kritéria, tak se dobře vyřazuje. Už se blížíme číslu 70 uchazečů. Mám už 4 favority a kdo to místo obsadí už bude více záviset na šéfovi, než na mě. :dizzy_face:

V Telči jsme byli loni v létě, MM se tam moc líbilo. Krásně si to užijte ! :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:35  • Odpověz
Lenajsek, no já kdybych nedojížděla tak komplikovaně a měla klidnou práci a ne poskakování s dětma :grinning: ,tak bych asi radši do práce chodila aspon na pár hodin,páč já jsem se celý těhotenství nervovala a furt četla nějaký hororový příběhy o porodech a komplikacích atd a byla jsem na nervy a měla moře času myslet na kraviny,ale zase kdyby se něco pak stalo,tak bych si vyčítala,že se to stalo ,protože jsem nebyla v klidu...........
No zkrátka pokud to jde a jsi pohodář,tak si to užívej doma :slight_smile:

Telč je super, my máme chalupu kousíček vedle, byli jsme tam minulej tejden ,tak si to užijte :slight_smile:

Tak já jdu zase budit toho spáče našeho malýho :grinning:
22. dub 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj hoky :slight_smile:

Ta včerejší návštěva u Terky a Ninušky byla super. Já jsem taky měla foťák a zapomněla jsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: No debil :grinning:

Teri, já bych řekla, že jsem si plenky odvezla, ale je možný, že jsem ji tam nechala. Jestli je fialová od genciány, tak je Verdy :slight_smile:

Leni, Veru, pěkný bříška :wink: To je stejně mazec, jak vám ty týdny skáčou. Leni, třeba už za týden (nebo třeba zítra :grinning:) budeš mít prcka :grinning:

Já jdu zítra k zubařce, bo mě bolí zub s prominutím jak hajzl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Půjde ven, tak bojím bojím :unamused: Prý po té injekci budu mít klidnější dítě, tak tam asi budu chodit každej den :grinning:

Hvězda zas řádí, tak ahojte :sunglasses:
22. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
A Leni, díky za hodnocení MM, to jo, to on je sympaťák.. :slight_smile:
22. dub 2009 v 10:37  • Odpověz
Teri, já mám štěstí, že tohle vůbec nečtu, nebo si to tak prostě nepřipouštím. Samozřejmě mám vnitřně strtach, asi jako každá těhulka, ale tohle jsou věci, který člověk prostě neovlivní... nenamáhám se, snažím se dělat vše tak jak nejlíp umím a vím, že pohoda je to nejdůležitější... v tomhle mě Reprofit hodně naučil, už během stimulace a pak po ET jsem byla naprosto v pohodě, tak doufám, že mi to vydrží. Až se kolikrát divím, já takovej stresor, MM mě kolikrát nepoznává... :slight_smile:
Páji, takže jsi hodinky vybrala a už máš koupený, jo? Tak to je fajn. :wink: Taky si užijte obídek, bude to fajn, a u tchýně to nějak zvládnete.. :wink: Týjo, už 70 uchazečů, to je něco. Aspoň máte z čeho vybírat. :wink:
Díky za reference o Telči, všichni kdo tam byli říkají, že to určitě stojí zato, tak jsu zvědavá a těším se.
Giselko, tak ať zub nezlobí, a jestli je jediná možnost aby nezlobit vytrhnout, tak ať to moc nebolí... snad pak už bude klid. Zuby to je svinstvo.
Já přemýšlím, že bych MM koupila přece jen malej dáreček, knížku o akvaristice, kde by byl i atlas akvarijních rybek. On o tom něco ví, ale aby to měl kompletní, včetně těch rybek, abysme věděli, jaký můžem třeba příště koupit, jaký se s kterýma snesou a pod... když už máme to velký akvárko. Tak snad mu to udělá radost.
22. dub 2009 v 10:44  • Odpověz
Lenajsek: Telč si užijte, je tam krásně!!!! Já tam už byla.
22. dub 2009 v 11:30  • Odpověz
Zdeni, na porod se teda necítím. Ale už bych docela ráda, dnes teda obzvlášť, bo mě bolí celej člověk :stuck_out_tongue_closed_eyes: Udělala jsem jen polívku a šla si lehnout k televizi. Jsem dnes nepoužitelná :slight_smile:

Leni, to máš dobrý, že jsi byla plná energie, já byla v devět hodin polomrtvá :sweat_smile: My jsme totiž ještě s Verčou byli u rybníka, pač Jess byla jak prase, tak se holky aspoň vykoupaly a než jsem došla domů, bylo po šesté hodině :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže od půl druhé na nohách, tak není divu, že mě pak bolej, už jsem holt těžší váhová kategorie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
Leni, no to jste si teda ještě daly, to se nedivím, že Tě bolely nožky... Ale pejsky byly spokojený, že? :slight_smile:
Verča má myslím dneska tu kontrolu, že? Tak držím palečky...
22. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
To spokojený určitě byly, Jess taky padla za vlast :grinning:
Verča měla dnes kontrolu, tak se snad večer ozve, jak dopadla...
22. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Leni.dv - jen se válej co to jde :grinning: ,ještě budeš vzpomínat.
Já teda jako unavená nejsem díky tomu,že malá spí celou noc krásně,ale je fakt,že celej den se nezastavím.
Ona sice spí ještě dost i přes den,ale to se snažím aspon trošku tu uklidit a něco občas uvařit a večer mám nohy vražený až v pr........ :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ted spí venku ,tak si jdu udělat rychle oběd a žehlit :wink:

Lenajsek,to je super,že jsi v pohodě,já po ET byla v prdeli kvůli tomu,že jsem krvácela,no myslela jsem,že je to ztracený, pak po potvrzení srdíčka chvilka pohoda a pak začly nervy :unamused: ,fakt je rozumný být v klidu a užívat si to,jak říkáš, pokud jsi opatrná a v pohodě,je to to nejlepší :slight_smile:
A že jsi v 10 tt už - to je mazec,ale krásnej :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky:slight_smile:

Tak jsem dneska doma, rano jsem slaboulince krvacela, ale stejne me to hrozne vydesilo, tak jsme valili k Dr... On krvaceni nevidel, pry mozna praskla cevka v pochve, ze se to stava...Dostala jsem injekci... Nemam zvedat tezke veci (manza rikal, ze se mam zacit chovat jak tehotna:grinning: ) No a kdybych chtela neschopenku, ze mi ji napise, ale to asi nechci, jinak se citim OK... Akorat se musim vic setrit...Tak radsi nepudem o vikendu na planovanou velkou prochazku...
No a uz mel vysledky screeningu, tak je to negativni!!! Jupii, tak doufam, ze bude vse OK...
22. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
erinka83: gratuluju k super výsledkům!
22. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
Marti diky, po tom stresu aspon ze tohle:slight_smile:
Tak jsem se rovnou zeptala na ty tripple testy, tak ze by se po negativnim screeningu delat nemuseli, ale on ze je radsi dela, ze se tam daji zjistit rozstepovy vady, coz u tohohle nee...No tak doufam, ze to taky dopadne negatovne, bo ty tripple maji hodne falesne pozitivnich vysledku... :confounded:
22. dub 2009 ve 14:55  • Odpověz
Erinko, gratuluju k negativním výsledkům screeningu, to je super! Tak snad to krvácení nic nebylo, když dr. nic neviděl, je možný, že to byla prasklá žilka. Šetři se, fakt se vyplatí nic nezvedat těžkýho a túry bych asi taky odložila.
Ty tripply jsem taky četla, že bývají falešně pozitivní, ale hlavní je, že je negativní ten prvotrimestrální screening, ten bývá přesnější. Tak snad dopadnou dobře i ty tripply.
Krásný zbytek dne, jdu ven, dneska jsem ještě nebyla, ale pak asi padnu za vlast, nějak se mi zavírají celej den očka...
Páá!
22. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
Huj holky, já zas celej den poletuju jak jinak, teď sme došli z odpolednéí vycházky a Maťula ještě spinká tak mám chvilku, dopo sme byli v zámce, zkoušela sem něco fotit ale byla tam posečenát tráva tak sem nechtěla ho tam nechat moc válet, tak přístě no :wink:

Zuzi viděla sem se když sem nakupovala v DM, fičela si jak blázen :grinning:

Teri tak to bych se viděsila jak blázen začít krvácet, fuj tos mě viděsila ještě že je všechno o.k. možná bys tu PN měla ještě zvážit :wink: Já vím že my ženský trpíme tím syndromem nepostradatelnosti, ale doma je fakt líp :wink: Jinak gratulace k dobrým tripplům :wink: Muž jde teď někdy s bratránekm na pívo, tak možná se to jako dozvím že seš těhula heeh :grinning:

lenajsku: Tak únava na tebe padá? Je fakt že to počasí dělá divy :wink: Ta kaviristika je super věc, mě se strašně líbí ty velký akvárka s těma cizorkajnýma rybkama, lepší na to čučet jak na telku, já se dycky zmohla jen na kouli s jednou rybou Betou bojovnicí a i to mě nebavilo čistit si nedokážu předtavit jak se čistí takový 100 litrový akvárko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. dub 2009 v 16:45  • Odpověz
autor
Jinak holky nechcete někdy udělat srazík v tom zooparku? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. dub 2009 v 16:45  • Odpověz
Čauky!
Já byla odpoledne na rychlovku ve Slavkově, Jess jsem opožděně k narozeninám koupila novej obojek - růžovej, tak je s ním kočka :dizzy_face: :grinning: No a pak jsem zašla jen za ségrou do hospody a seděli jsme na zahrádce a slunili se :slight_smile: Jsem z toho snad unavenější než když bych něco dělala :sweat_smile:

Eri, gratuluju k dobrým výsledkům screeningu, to se hnedka uleví, co? :wink: A ještěže to krvácení nebylo nic vážného :slight_smile:

Hani, myslíš, že bysme se mezi tím zvířectvem ztratili, jo? :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2009 v 17:02  • Odpověz
Ahojte holky, jsem na návštěvě u taťky, celej den lítám jak fretka:slight_smile:
Ráno jsme byli na kontrole, tak opravdu budeme mít Matyáška, už to fakt nešlo přehlídnout:slight_smile: :slight_smile:
Podle MS mám být 29+4, podle UZ 28+4, malej váží cca 1180g. Říkala, že budeme mít drobnější miminko, ale že se není čemu divit, když jsem taky drobná. Taky mi měřila průtok krve pupečníkem a kontrolovala tlukot srdce, pak mi nějaká žákyňka brala 3 zkumavky krve (trvalo jí to asi hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
MM na to čučel jak péro z gauče :grinning: . Fotku nemáme, už by tam nebylo nic moc vidět, tak jsem si o ni ani neříkala. Zatím mi ale neposunula termín porodu, ale určo by to mělo být později - to tvrdím od začátku, když můj cyklus míval 35-40dní.
Tak mám radost, za 14 dní znova, teď už asi budu chodit častěji.
Eri, super, člověku spadne balvan ze srdce, že?? :slight_smile:
Já ještě nikdy nebyla v zooparku, MM tvrdí, že až s mimísem, ale na zvířátka chci čučet já :slight_smile:
22. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
autor
Veru tak to se máš že budeš mít malý mimi :wink:

Leni, ne tak bylo by to něco jinýho a zvířátka sou fajn :wink:
22. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
Holky, tak už jsme zpátky doma. Z masáží jsme ještě navštívili mužika na stavbě a prošly jsme se. Nejdřív úsměvy, ale jak paní masérka šáhla malé na obličej, tak konec - řev. Ale nakonec jsme ji uklidnily, ale musela jsem ji držet v náručí zádama ke mě. Masáže jsou ok, jen nevím, jestli si to všechno zapamatuju. Malé se nejvíc líbilo, že jí paní utírala sliny zeleným papírovým kapesníkem a ten jí spadl na postel a ona šmidlala nohama a kopala do něj a papír nadskakoval... to jsem ještě neviděla, vypadala jako by jí něco naočkovali. Ale jen jsme vypadly, tak odpadla, uplně hotová, asi plná dojmů. Za týden jdeme zase.
22. dub 2009 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holky, dik za gratulace, sem si rikala, aspon pozitivni zprava, fakt jsem to potrebovala... Ono te krve bylo malicko a byla hrozne svetla, ale stejne jsem to orvala:frowning2: Ja uz su takova, zachovat chladnou hlavu moc neumim :pensive: Zitra jdu normalne do prace, ale v patek mam dovcu...Ja se jinak citim OK, akorat na to teda musim myslet, ze nemuzu tak vsude behat a tak, proste pomaaalicku :slight_smile:

Veru tak gratulace k chlapeckovi :dizzy_face:
22. dub 2009 v 18:59  • Odpověz
Hani, akvárko čistí MM, je to tak na 2 hodiny práce, ale než ho dotáhl domů, tak jsme se domluvili, že ho bude čistit on, jinak ho doma nechci, to by mě mohlo to čistit. Ale jinak je to fajn, jen nám hodně v zimě umíraly, teď snad je to lepší, máme nějakou silnou skupinu, že se drží, musím zaklepat. Máme jich tam 13, a ještě by to něco chtělo. :slight_smile:
Veru, tak to moc gratuluju, že je vše v pořádku a k potvrzenému chlapečkovi, je fajn, že budeš mít malý mimi, porod bude snažší, a pak to dožene... :wink: Týjo, hodinu 3 zkumavky krve, to bych tam už asi omdlela... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
A uvidíš, kdy nakonec budeš rodit... :wink:
Leni, to je fajn, že jsi koupila obojek. Kdy měla Jess narozky? :wink:
Hani, do Zooparku bych klidně zašla, loni jsem tam byla poprvé, a docela se mi tam líbilo. Jsu zvědavá, jak se to tam po roce změnilo. Dá se koupit vstupenka jen do Zooparku, nebo se to kupuje i s tím Dinoparkem?
Marti, to je fajn, že se masáže líbily, možná poprvé to byl pro malou šok, ale příště už to bude třeba jiný. :wink:
Teri, chce to vážně klidnější režim, ono nám nic neuteče, a zdravý mimi a maminka je to nejdůležitější!!! :wink: Tak se opatruj a pohlaď bříško.
Krásný večer všem! :dizzy_face:
22. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
erinka83: musíš na sebe fakt dávat pozor, není to žádná sranda. Jak ti psala Hanka, stačí blbost a byla by to hrozná škoda :wink: Takovou věc by asi žádná z nás nebrala na lehkou váhu. Mě se ke konci dokonce stalo, že jsem měla 2x krev v moči, vzdy večer, ráno to bylo dobrý a nic mě nebolelo. Sice jsem to nepřiznala, ale malá dušička ve mě byla. I tak jsem byla 2x ve špitále.

Lenajsek: taky myslím, že příště už to bude lepší, už to tam bude znát, paní taky, tak nebude taková vykulená. :slight_smile:

Holky, tak jsem se odhodlala a nahlásila se s malou na to plavání kojenců. V úterý schůzka, tak uvidíme, jak zvládneme tohle a jak se to bude malé líbit.

Veru, gratulace k "malýmu" chlapečkovi
22. dub 2009 v 19:48  • Odpověz
Hani, tak klidně další srazík v zoo :slight_smile:

Veru, tak to gratuluji k potvrzení Matyáška :wink: A asi fakt budete mít drobka, ale opravdu není se čemu divit, když ty jsi taky drobná :wink: Hlavně ať je zdravej :wink: A podle UZ máš teda termín kdy?

Leni, měla 13. dubna 3 roky. Obojek jsem jí chtěla koupit už dávno, ale vždycky jsem si ji zapoměla změřit kolem krku :sweat_smile:
22. dub 2009 ve 20:07  • Odpověz
No co je, děvčata? Kde jste??? :confused:

Já jedu dnes k dr. tak jsem zvědavá, co mi řekne tentokrát :grinning: A ráda bych, aby mi udělala ten ultrazvuk, ať vidím, jakýho budeme mít macíka :slight_smile: A pak mám nějaký vyřizování.

Tak se mějte hezky!
23. dub 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj Leni. asi v rámci zatažené oblohy se lidem nechce z postele. At dobře dopadneš a pak nám dej vědět noviky! :slight_smile:
23. dub 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré dopoledne holky!
Erinko, bezvadný že vyšly dobře výsledky ze screeningu!! Gratuluji! Snad to krvácení teda nebylo nic vážnýho, ale Dr. ví, co říká :wink:
Veru, super, že vám potvrdili Matyáška a že bude maličkej to je taky dobře, aspoň se ti bude hezky rodit :grinning:

Jinak já včera u doktorky super, byla jsem moc spokojená, byla opravdu moc dobrá. Spravila mi blok mezi 1. a 2. krčním obratlem, ukázala mi cviky, který bych měla cvičit na uvolnění apod. Měla jsem z ní moc dobrej pocit. Přesně věděla, kam mi má šáhnout a bylo to přesně to místo, odkud mi ty migrény vycházely. Důležitý je se dobře protahovat, nenechat to ztuhnout.
23. dub 2009 v 09:01  • Odpověz
Katy, to je fajn že ti doktorka pomohlo. Je to lepší, než cpát se práškama :wink:
23. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
To určitě, Marti, ona byla absolutně proti jakýmkoliv lékům. Říkala, že je důležitý protahovat tělo a předcházet tomu, aby se migréna vůbec dostavila.
23. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.