• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hani, co Matýsek, je dobrej, nebo jste nemocní?
30. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Ještě ohledně té rozlučky v práci. Zrovna včera jsem to řešila, že asi taky něco udělám. Asi udělám nějaký ty chlebíčky a koupím zákusky nebo něco upeču.

Holky, dnes to bude k nevydržení, naštěstí jsem si právě domluvila půl den dovolené, takže o půl dvanácté to balím a půjdu k našim k bazénu. Pak bych chtěla upéct drahouškovi roládu. Ještě jsem ji nikdy nedělala, tak doufám, že se podaří.
V neděli nás čeká výročí, tak se těším, že to oslavíme :dizzy_face:
30. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
autor
Holky sme marodi, buď prá pátá nemoc nebo viroza, teplotoval a kňučel celou noc, tak sme byli ráno u Dr. vyskytovat se tady asi moc teď nebudu, tak si užívejte to hezký počásko, já jdu pochovat maroda :frowning2:
30. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Jé Hani, to je mi líto, ale teď je tady těch sraček moře, kamarádky chlapeček má šestou nemoc, je samej pupínek ... nic na to nedávají, jen se izolovat od ostatních dětí .... držím palce Hani, ať je Matýsek brzo ok ... :frowning2:
30. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Hani, to mě mrzí, že malej tak ochořel, snad to bude jenom chvilková viróza a brzy budete zase fit :wink:
Mějte se nejlíp jak to jen půjde a kurýrujte. PA
30. črc 2009 v 10:21  • Odpověz
Jéé, teď jsem si všimla, že Verča má v albíčku zase nějaký nový fotečky. Jsou super! :grinning:
30. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj holky, venku to zase vypadá na pořádný pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: chjo, chtěli jsme s M do Brna do města, kouknout na nějaké těhu věci a zajít si někam, tak snad to přežiju :grinning: už se nějak nevlezu do původních věcí :confounded: a to jsem teprve ve 12tt.

Na koupák tady u nás v Rousínově, byli jsme se tam teď mrknout a už teď je to tam narvaný, takže plavky atd.berem sebou a asi zajdem v Brně :wink:

Kači, já jsem si to říkala, že jsem takové těhu kalhoty neviděla :grinning: ale fotečky máš opravdu moc pěkný.

Hani, jééé, to je mi líto, že je malej nemocnej a ještě v takovém vedru. Chudáček, se mu nedivím, že bude třeba i protivný. Tak ať jste brzo fit :wink:
30. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
ahojky,
využívám chvilky, ve které jsem se zbavila nové kolegyňky... No, pocity smíšené. Snaží se, je mi jasný, že je to pro ni hrozně velký množství nových informací, ale ... Po 4 dnech ani neví, kolik máme zaměstnanců, jak se jmenují... Některý věci dostala za úkol už před 14 dny a vůbec nic neví, nemá vůbec přehled... Včera už dostala kapky od šéfa :unamused:

Katy, ty fotečky jsou naprosto úžasný ! Vypadáš jako modelka. Normálně bych nevěřila, že nejsou profi. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MM přesvědčuju, že něco podobnýho taky zkusíme nafotit, tak uvidíme. Akorát, že já nemám tak krásný bříško jako ty. Pěkně ti narostlo :slight_smile: U mě to vypadá jako špeky a né jako těhu bříško... :confounded:

Teri, Katy, o rozlučce taky uvažuju. Akorát, že mám příští týd. ještě narozky, takže to dostanou svoje oblíbený buchty, který napeču, aby věděli, jaký sladký život se mnou měli :grinning: A na rozlučku poslední den asi chlebíčky a nějakou obloženou mísu nebo tak něco. Tchýně dělá v lahůdkách, tak si to tam objednám, nebudu nic dělat doma.

Leni.dv, Veru, fotečky krásný. Veru, rozhodně na nich nevypadáš jako bláznivá ženská :wink: :wink: Super, že se to s malým tak zlepšuje a že máš takovou pomoc od mamky i taťky.

Lenajsku, Leni, super nákupy. Já čekám každým dnem balík s povlečením a nějakými drobnostmi. Příští týden by mohla být postýlka a můžeme se vrhnout do rekonstrukce dětskýho pokoje.
3D nádhera, fakt !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nevěřila bych, že vám bude malej tak podobnej. Ale řeknu ti, že takový akrobatický kousky, co předváděl, to nebude jen tak... Aby z něho nebyl akrobat :grinning: :grinning:

Hani, snad bude Matýsek brzo zdravý, a't můžete na koupák :wink:
30. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
Míšo, veliké gratulace k super výsledkům! Nechápu, jak vás mohli tak stresovat, když je všechno OK.

Lili, určitě nad kojením zvítězíš a všechno s Elenkou zvládnete. :wink:

A něco pro pobavení:.... MM včera úplně natvrdo přišel s tím, jaký chci úplatek za to, že se malej bude jmenovat po něm.... :grinning: (s čímž já nesouhlasím...) Připadá mi, že to bere jako kdybychom vybírali jméno pro křečka a né pro dítě, který budeme mít celý život...
30. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Paji :grinning: :grinning: :grinning: to by mě zajímalo, čím by tě přesvědčil. Jsem to četla MM a on na mě, takže když budu chtít to jméno Eliška, tak mám šanci.. si bere příklad s tvého M :angry: ale toto jméno u nás neprojde ani za cestu kolem světa.
30. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahoj holky, nějak teď nezvládám psát a ani moc dočítat. Marti, přeju všechno k nejlepší k včerejšímu svátku (včera jsem se sem nějak nedostala, tak trošku opožděně).
Lenajsku, fotky jsou nádherný, malej je hrozně roztomilej s těma nožičkama a ručičkama :grinning:
Katy, teda fotky jsou fakt super!!! Moc Ti to sluší!
Misi, gratuluju k výsledkům!
Hani, přeju ať se Matýsek brzo uzdraví!!!
Teri, já do práce donesla chlebíčky, upekla jsem buchtu a chvilku jsme poseděli :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
paja.o: díky za přání ...
30. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
Holky, plot hotov, koukněte na fotky, než mi je smažou ... fotku z ulice zatím nemám, courají tam pořád nějaký lidi, tak pozděj ... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3088658&vReferer=
30. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
Marti, plot vypadá super!!! Taky by se mi nějakej takovej líbil k nám na dvůr :slight_smile:
30. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Čaute :wink:

Lenajsku, koukla jsem na fotky, malej je krásnej :wink: A kvalita dobrá, my jsme tak pěkný fotky z 3D neměli. Jak ses ptala na ten Svatý Pluk, nasrali mě, bo koncert začal v parku kousek od baráku asi 10 minut po tom, co malá usnula :angry: Jinak je mám taky ráda, když se narodila malá, tak i zazpívali MM, což od nich bylo hezký, ale teď teda mají vroubek :grinning: Jo a tapety byly s květinovým vzorem :grinning:

Hani, tak malej je nemocnej? Je mi jasný, že trpíš s ním :slight_smile: Tak hlavně ať se brzo uzdraví :wink:

Marti, tak konečně máte ten plot? To je fajn

No nic, nervóza se zas ozývá, tak musím jít za ní
30. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
Ahojte kočky,

Marti pěknej plůtek... :wink: jinak opožděně všechno nej k svátku. Jsem tě včera nějak zazdila, se omlouvám :pensive:

Venku je teda zase pařák, ani ve stínu to není o nic moc lepší natož na přeplněném koupáku :angry: kde se bojíš, aby tě někdo nebouchl do břicha nebo tě dokonce do té vody nehodili jen tak ze srandy :rolling_eyes:
No, jsem ráda, že už jsme doma. dostala jsem na něco chuť, tak jsem si objednala pizzu a budu ji mít sama pro sebe i mimiňouska :grinning: M jde na potápění, takže tam nemůže s přeplněným žaludkem..hihi

Jinak je tu něco nového?
30. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
Ahoj holky...

Právě jsme se vratili z koupáku...bylo to suuuuuuuuuuuuuuuuper :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: malej se tam krásně prospinkal a ošplouchal ve vodě :slight_smile:

Luci...kde jsi viděla to přeplněné koupaliště?Přišli jsme tak v 1 a bylo tam místa na lehnutí na výbeě dost :unamused: začalo se to plnit až kolem té 3 - 4 hodiny..ale pořád v poho :slight_smile: :slight_smile:

Hani...přeji ať je Matymu brzo líp...chudáček.Je mi ho i Tebe líto :frowning2:

Marti...plot je moc pěknej :wink: :wink: :wink:

zatím pádím...nakrmit dravou zvěř i sebe :slight_smile:
30. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
Ahoj Marti, tady jsme na koupáku nebyli... věděla jsem, že to bude přeplněné a ke všemu tam nebyl ani stín a já na tom slunku fakt nevydržím. Ke všemu je to nebezpečné, skrz přehřívání dělohy :confounded: byli jsme v Brně.
Mno jo no... ani vodu jsem si neužila. Ke všemu si pořád nejsem jistá, jestli do toho bazénu můžu, když jsem z něho pokaždé něco chytla a potom mě musela dr.na gyn.napsat prášky :frowning2: je to teď fakt na prd :pensive:
30. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
Teď chceme jít o víkendu, nepůjdeš s manželem? Že by jsme se k vám přidali :sweat_smile:
30. črc 2009 v 19:02  • Odpověz
Luci na víkend zatím plány nemáme...ale to tam asi těch lidí bude opravdu moc... :angry:

To slunko je fakt ostrý,taky jsme si půjčili slunečník a byli celou dobu ve stínu...tam bylo super :slight_smile:
30. črc 2009 v 19:05  • Odpověz
schválně jsem si četla na internetu článek o koupání na koupališti pro těhotné, nooo moc to nedoporučují skrz různé infekce :angry: chjo, tento rok si toho asi fakt neužiju :pensive:
30. črc 2009 v 19:13  • Odpověz
.... a zbytečně to pokoušet, no fakt nevím. Jsem z toho celkem zdrblá :confounded: :cry:
30. črc 2009 v 19:14  • Odpověz
Luci...v tom ti neporadím...já bych nejspíš taky radši nechodila,ale jak to vidím tady v tom Rousínově...je to tam samá těhulka a normálně se koupou...ale možná je to povolený až později :slight_smile:
30. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Marti, viděla jsem tady u nás víc těhulek, jak se koupou, ale je fakt, že jsou už v pokročilejším stádiu :slight_smile: no uvidíme, zítra jedeme na nákupy těhu věcí a těhu triček jaké mám v albu, tak se nějak s M domluvím a kdyžtak brnknu dr. a zeptám se jí. Tady mi s tím asi fakt nepomůžete :slight_smile:
30. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný večer přeji!
My jsme dneska strávili celej den venku, na koupáku ve Slavkově, pohodička pod stromama, chytli jsme super flek, že jsme tam vydrželi od jedenácti do asi půl šesté, ale pak tam už svítilo sluníčko, jak se točilo. Ve Slavkově lidí sice poměrně dost, ale pořád bylo kam si lehnout, je jasný, že kdo dřív přišel, ten měl místo pod stromama ve stínu, bylo tam i hafo kočárků a dítek, i tři těhulky jsem viděla, jedna dokonce pořád plavala ve vodě.

Luci, já jsem si taky netroufla jít plavat, dneska poprvé za celý těhotenství jsem vlezla do velkýho bazénu, udělala pár temp, vylezla a hned se usušila a převlíkla, bylo to až jak jsme odcházeli. Všeho všudy jsem tam byla asi tak necelý dvě minuty, možná míň. A to jsem tam vlezla jen proto, že jsem chtěla vyzkoušet, jaký to je plavat s bříškem, jinak mě ani nemrzí, že nemůžu plavat, nebo ne tak moc, holt jsu prostě opatrná a taky nechci mít nějakej výtok, to za ty problémy nestojí. Mně třeba stačila na koupáku vždycky sprcha, nebo si ocáchat nohy, postříkat se vodou, a plavání si prostě užiju se vším všudy příští rok, svět se nezboří. :wink:
A kde jste byli v Brně na koupáku? Já jsem v Brně na koupáku nebyla dobrých 7-8 let, a ani mě to tam neláká, jsu maximálně spokojená s tím naším tady. Nehledě na to, že to tam stojí hafo peněz a fakt je tam asi hlava na hlavě, tady se ti lidi prostě vždycky nějak rozprostřou. :wink:

Hani, je mi moc líto, že je malej marůdek, tak držím palce, ať je brzo líp a je zase fit a usměvavej, jako vždycky! Držte se! :wink:

Katy, díky moc za info, vidíš, díky za tip na výlet, na Mohyle jsme nebyli několik let, mohli bysme si zase s MM vyjet, je to kousíček. A nebo i na Žuráň, a tak... jak pojedem někdy ze Šlapanic, stačí to vzít do Slavkova jinudy... :slight_smile: A nedělní výročí si parádně užijte, co máte v plánu? Půjdete asi do Slavkova, že? A půjdete tady i někam asi na jídlo... vyzkoušíte taky tu Zámeckou restauraci? Každopádně si to fakt užijte! :wink:

Zdeni, vy jste neměli tak pěkný fotečky? A kde jste na tom 3D byli, taky v Heliosu?

Páji, já to takhle nedokážu moc posoudit, jestli je mimi podobný nebo ne, ale je fakt, že jak jsi mi Ty ukazovala ty svoje fotečky na těch jezdících schodech od Tesca, jak jsme se potkaly, tak první, co mi blesklo hlavou bylo, že malej je Ti hrozně moc podobnej. :wink: Takže ono se to už asi pozná i v bříšku, už se ty rysy vybarvují a mimčo své rodiče prostě nezapře. Jsu na něj hrozně moc zvědavá až se narodí a už se nemůžu dočkat, jak otevře ty svoje kukadla... někdy si přeju, aby to už bylo a někdy bych to zase nejradši oddálila.. ale to je asi normální. :slight_smile:
A povlečení budu taky objednávat, asi příští týden, včetně peřinky a polštářku do postýlky, zavinovačky do auta a nějakých dalších blbůstek, z jednoho e-shopu.
Páji, Ty máš objednanou zavinovačku do auta nějakou jak na léto, tak na zimu? Já viděla zatím jen buď letní, nebo zimní verzi...

A jinak děkuju moc všem za pochvalu fotek, vybrala jsem tři asi nejpěknější, ostatní jsou nic moc...

Marti, taky opožděně přeji vše NEJ k včerejšímu svátku! Ten plot je jako dáreček... :wink: Co plot, ale to soukromí... vypadá to moc pěkně. Někdy jak budem na Tyršovce, projdu se kolem, ať to vidím na vlastní oči. :wink:

Leni, tak jaký bylo cachtání? Nespálili jste se moc? Malýho taky dáváš do bazénku, nebo ne?

Babel, to je super, že jste se měli na koupáku fajně, tak to má být... dneska nešlo dělat nic jinýho, než jít k vodě, do stínu. :slight_smile:

Luci, zítra vyberte nějaký pěkný věcičky... hlavně v klídečku, žádná hoňka, to nakupování je dost náročný...

My zítra vyrážíme směr chalupa, po obědě, tak tady zase o víkendu nebudu. Pak se tam nedostaneme 2 víkendy po sobě, tak tam chceme ještě zajet. Navíc v dědině kousek od chalupy je prodejní výstava květin, tak se tam chci mrknout na nějaký kytí na balkón, hodně mi to nějak zdechá...

Kočky, všechny moc zdravím, krásný pohodový večer pokud možno, opatrujte se a mějte se fajně! :wink:
30. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Luci-cifer, díky za info o srazíku, píšu si do diáře... :wink: takže v 10.hod na náměstí ve Vyškově, já dorazím tím pádem něco po desáté, v deset mi bus přistává na nádraží. Tak jestli byste chvilku počkaly, byly byste hodný... :wink:

Luci-adis, tím pádem se můžem sejít ve středu? Nebo bys taky dojela do Vyškova?
30. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Leni, my jsme byli na 3D na Veveří, ale ty fotky máme horší, protože malá sebou pořád mlela :slight_smile:

Luci, to koupání v těhu bych asi taky neriskovala, jedině snad pokud máte bazén doma. Já jsem slyšela, že mimi by mělo být chráněný před infekcema hlenovou zátkou, ale problémy by pak mohlo mít při nebo po porodu :wink:
30. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
Holky, sraz ve Vyškově je kdy? ... v úterý?
Lenajsku, jak budeš na Tyršovce, tak zajdi, je to fakt jen kousek ... díky za přání ...
30. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Holky, asi bych za vámi dojela do toho Vyškova :wink: akorát tam z vás jak tak koukám budu nejmladší :sweat_smile: si budu připadat Marti jako tvoje dcera :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ještě bych to upřesnila, co a jak... :wink: tak se loučím, brou noc
30. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.