• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci, a kolik ti je let? Můžu se zeptat?
30. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Luci, to by bylo fajn, kdybys dojela. :wink: Taky by mě zajímalo, kolik Ti je, jestli to není tajný... a i kdybys byla nejmladší, je na tom něco špatnýho? Já myslím, že je to fuk, ne? :wink:
Kdybys jela busem, mohly bysme jet spolu, ale nevím, čím pojedeš. Já pojedu přes Velešovice a Rousínov č. 631.
Jdu se dívat na Zoufalky, mějte se fajn a krásnou dobrou noc!
30. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
holky sraz je ve Vyškově v úterý 4.8. v 10 hod. na náměstí určitě se tam tak tu půlhoďku budeme pohybovat než se všichni sejdeme, jen kdyžtak písněte kdo by přišel třeba i trošku později ať víme, že jsme všichni :wink: :grinning:
31. črc 2009 v 06:47  • Odpověz
Brý ráno!
Včera jsem strávila odpoledne u ségry u bazénku. Zkoušela jsem malýmu namočit ťapky, ale začal řvát, voda byla na něho studená :grinning:
Jak jsme dojeli a skládala jsem kočár, tak mě nešla na podvozek dát korbička, nějak se mě to zaseklo. No už jsem se děsila, co s tím je, jak to půjdu reklamovat.... No naštěstí jsem to spravila, tak jsem si oddychla.
Dneska jsem se krásně vyspala, malej se vzbudil před čtvrtou a pak v sedm, takže paráda :dizzy_face:

Luci, to by mě taky zajímalo, kolik ti je, protože pochybuju, že budeš nejmladší :wink:
31. črc 2009 v 07:59  • Odpověz
Čau holky:slight_smile:
Máme za sebou další úspěšnou kontrolu, malá má přes 1200g, máme i to video, no Dr. prý čekal, že si o něho řeknu sama, protože ne každý to chce, já čekala, že mi to znovu nabídne on :sweat_smile: I když už jsme 28 tt, tak vidět je to hezky, i když tam není celá, ale zážitek to je :dizzy_face: Ale samozřejmě jsem si zase zapomněla říct o fotku:frowning2: Tak jsme mysleli, že pomocí Print screen uděláme fotky z videa, ale i když obrázek uložím v malování, jakmile vytáhnu CD z mechaniky, tak obrázek zmizne a je to jen černá plocha:frowning2: Tož do alba nemám co přidat:frowning2:
31. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Krásný ráno holky...

Eri...malá hezky roste,bude z ní krásná princezna :slight_smile:

Leni...my jsme Tomískovi už koupili koupací plíny a zkoušeli s ním plavat v dětským brouzdališti...zpočátku se mu to taky nelíbilo,ale potom byl vysmátej od ucha k chu :slight_smile: :slight_smile: Zkuste příště teplejší vodičku a bude určitě spokojenej :wink: Včera na koupáku byla jedna holka,má tak měsíc a půl miminko a už s ním byla v tom bazénku taky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a byl spokojenej :slight_smile: holt někteří jsou vodomilky

Luci...neboj,že budeš nejmladší...když nepůjde Marta,já budu asi pro změnu nejstarší :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Huj holky, jen nakukujuu nás nic moc teda. Maty furt 39 horečku ve dne v noci, děláme zábaly a u toho řvem oba :cry: V9m že je to jen blbá horečka, ale mě je to tak stráááášně líto :frowning2: :frowning2: :frowning2: Mm už odjel do Opatovic, mají tam celej den firemní turnaj ve fotbale, tak válčíme sami, měli sme tam jet taky, ale bohužel no. A ještě o 3/4 na 12 dojde tchýně odvézt Tomáška na stříhání páč já nemůžu :unamused: , jak ju znám, tak se sem určitě na chvílu nasáčkuje :unamused: . Ach jo. náladu mám pod psa, venku krásně, my zalezlí doma, malej vypadá bídně, dovolená asi padne... :rolling_eyes:

S tím srazíkem ještě nevím, uvidím jak na tom Maťulka bude.

Teri: Tak aspoŇ že Vám to video udělal, Dr. je trochu alibista ne, máš to zaplacený, ale musíš si o to říct jestli ho vůbec chceš.... Je to krásná vzpomínka, já na to naše taky dycky čučim se slzou v oku. Ty fotky na to nějak dojdeš, někde to uložený být musí ne :wink:

Luci: Ty seš mladinká viď, matně si pamatuju že si mladší ještě než já co :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Marti: Super ploteček, ten Váš šmoulíkov je fakt hezkej, se mi tam fakt líbí, když kolem otho jedem, je to bokem a v klidu, ale kousek od všeho.

Jinak všem dík za podporu a milý slovíčka, jsem z toho fakt špatná, tak já zas mizím, ale budu nakukovat
31. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Hani...je mi vás obou tak líto...snad se to brzy zlepší a malýmu ta horečka konečně padne...chuďátko :frowning2: :frowning2:
nějak to přežij i s tou špatnou náladou...třeba si to vybere teď a pak už bude pořád jen zdravej :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Marťo, fakt tam byla mamina s takovým malým miminkem? :confused: Ikdyž jsme byli na koupališti, tak jsem k tomu neměla odvahu, navíc tam nikdo s takovým prckem nebyl... A u našich je takovej menší bazén, ale voda se tam nemění.... A studenou jsem ho nechtěla trápit :confounded:

Hani, jejda, Matýsek furt teplotuje? To mě mrzí.... Snad se přes víkend dá do kupy, abyste mohli na dovču a taky v úterý na srazík :wink:
31. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojte, tak jsem přidala nějaký foto, víc nestíhám, dnes jdem porpvé na procházku, už se moc těším.
31. črc 2009 v 08:45  • Odpověz
Lili, ta je pěkňounká :dizzy_face:
A nějak mě uniklo, ty jsi měla nakonec císařa? Jak to nebo proč? Pak musíš napsat víc :wink:
31. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Leni...taky jsem se tomu divila,připadá mi to moc brzo.byl to fakt takovej mrňousek :unamused: ..mě doktorka minule ještě říkala,že by mi veřejná koupaliště nedoporučovala,protože Tomulka má trochu citlivější pokožku,tak jsem si říkala,že až tak od těch 6 měsíců,ale nakonec jsme to zkusisli a zatím mu to nic nedělá,ale je pravda,že je tam vždy jen chviličku :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
A v tom brouzdališti je voda teplá?
31. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste ale zvědavé na můj věk :grinning: no, ale co se dá dělat..musím s tím ven.

Hani, já netuším kolik je tobě, takže si ani neodhaduju říct, že jsi starší :sweat_smile: Ohledně Matýska je mi to moc líto, umím si tě živě představit, jak s ním brečečíš..to já totiž obvykle taky dělám u Adíska, když má fakt vysokou teplotu a bůh ví co ještě k tomu. Naposledy měl v zimě laringitidu-jestli víš co to je, nepřála bych ji zažít ani jedné z vás :pensive: uvidíš, že to bude všechno dobrý a Maťulka bude fit :wink:

Lenajsku, ten autobus jezdí i přes Rousínov? No, uvidím..buď bych jela s tebou nebo bych dojela autem. Ještě bych ti to upřesnila, aby jsi věděla :wink:

Leni dv., v brouzdališti je vodička krásně teplounká..většinou na koupalištích v ní bývá málo vody, takže se dřív prohřeje a pro mrňousky je to potom ideální :wink:
31. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
Lili, malá je andílek :dizzy_face: :dizzy_face:

Marti (babel), ty tam pojedeš autem nebo taky autobusem? Myslím na ten sraz.. teda jestli vůbec pojedeš :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
No a teď k tomu mému věku, bude mi 26 :sweat_smile: a na svůj věk nějak nevypadám, vypadám mladší. Bohužel :sweat_smile: :pensive:
31. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Luci, tak nejmladší nejsi :wink: Já jsem mladší o rok :slight_smile:
31. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
autor
Tak andílek mi na chvíli usnul :dizzy_face:

lili: Elenka je kouzelná, taková malá princezna :dizzy_face: Musíte na ní být hrozně pyšní :slight_smile: Užijte si první procházku, pak hoď fotečku s kočárkem :wink:

Luci: Mě bude příští měsíc 27 :wink:
31. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Leni, tobě je nebo ti bude 25 :fearful: ??? To teda vypadáš na víc :wink:
31. črc 2009 v 09:58  • Odpověz
Hani, neboj... Maty bude brzo o.k :wink: je to nějaká viróza co řádí pár dnů a potom bude zase dobře.

Za ten váš věk děkuju, se hned nějak cítím líp :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky, pěkný páteční den přeji!

Hani, je mi moc líto, že Matýsek tak teplotuje a marodí, moc držím palce, aby bylo brzo líp! Snad tam tchýně u vás moc dlouho nebude, abyste měli klid... sice je blbý, že je léto, ale snad ještě nekončí... hlavně aby se malej brzo uzdravil a ty teploty polevily... ať je brzo líp!!!!

Leni ahojky, asi na něj byla fakt voda studená, v tom brouzdališti konkrétně třeba ve Slavkově je voda teplá, včera ne, ale někdy předtím jsem tam viděla malinkatý miminečka, jak je mamči namáčely třeba nožkama do vody, byly evidentně spokojený. :slight_smile: Kolikrát jsem se až divila, že to jsou takoví prcci, takže si myslím, že proč to nezkusit. :wink: Někdy kdyby bylo hezky, mohly bysme vyrazit spolem, míst ve stínu je tam dost, pokud tam člověk jede dopoledne a ve všední den...

Lili, krásná Elenka, je fakt nádherná, moc pěkný fotečky... :wink: A procházku si užijte, bude to fajn! :wink:

Luci, jojo, jezdí přes Rousínov, ten bus kterým pojedu bude v Rousínově na náměstí v 9.29. Pak jede přes Komořany, Tučapy a pod kolem nemocnice ve Vyškově na autobusák. A myslím, že nejmladší Luci nejseš, takže klídeček... :wink: A ta středa myslíš, že teda padá?

Teri, s tím videem to je fajn, že ho máte, ale ten dr. je vážně nějakej podivnej, přesně, jak píše Hanka, máte ho zaplacený a ještě abyste si o něj říkali... a ty fotky by měly jít stáhnout z videa pomocí programu VLC media player, dá se zdarma stáhnout ze Slunečnice. Je to program na video, ze kterýho se dají stahovat i fotky. Zkoušela jsem to, funguje to. Lenča mi to poradila, tak to zkus. PrintScreenem se mi to taky nepovedlo, dělala jsem to přesně jako Ty.

Luci-cifer, díky, já přijedu určitě. Už mám na vás maminky pár otázeček, snad se nebudete zlobit... :slight_smile: a těším se na vás. :wink:

Babel, to je fajn, že se Tomáškovi v brouzdališti líbí, je tam fakt chvilku a snad kožní problémy mít nebude...
No já se už těším, jak s prckem budem jezdit na koupák, vždycky jsem tam ty maminky s mimískama pozorovala, a příští rok tam budu taky... to je pro mě prostě pořád neuvěřitelný... :slight_smile:

Moc vás všechny zdravím, jdu se pomalu chystat na chalupu, nějak se mi tam tentokrát nechce... nevím, mám nějakou divnou náladu. Ale to se snad spraví.

Opatrujte se a mějte se pokud možno co nejlíp, krásný víkend!!! :wink:
31. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
Čaute holčiny!
Vidím, že Maťulka je pořád marod a není to lepší, to mě mrzí. Dostali jste Hani od doktorky nějaký léky nebo co užíváte? Snad aspoň brzo spadne ta horečka, to je nejhorší v těchto vedrech :unamused:

Lili, Elenka je kouzelná! Drobeček malinkej :dizzy_face: A jaký má černý vlásky :slight_smile:

Jinač bych neřekla, že Lenča.dv vypadá starší :slight_smile: A tobě Luci bych zase naopak tak málo neřekla, myslela jsem si, že ti je kolem 28.
Když už se tady přiznáváte jedna po druhé, tak se taky bonznu :grinning: Mně je 26 a půl :sweat_smile:
31. črc 2009 v 10:04  • Odpověz
Leni, dívala jsem se po delší době na albíčko s Adámkem, jak je vyfocenej v bílé postýlce, to je u vašich? Tu asi doma nemáte, nebo máte?
31. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Katy ahojky!
Luci, je fakt, že jak píše Kačka, tak bych Ti tipla taky víc. :wink: Tak když už teda, mně bylo v dubnu 27.
31. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
Když se to tak shrne, tak jsme všechny mladé maminy nebo "skoro"maminy :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Lenajsku, záleží na tobě ohledně té Středy.. já čas mám, takže se můžem sejít i ve Středu. Každopádně v to Úterý budu snad moct dojet :wink: zatím to vypadá hodně slibně. Jinak tím autobusem jsem jezdívala s Adískem do té solné jeskyně, zastavuje u té nemocnice a potom je to k ní kousek :wink: asi se možná svezu s tebou.

Kači, neblázni.. na 28 bych se ani já netipovala :grinning: :grinning: spíš tak na 18 a s aktovkou na zádech :grinning: :grinning: hihi, no však mě uvidíte v to Úterý :sweat_smile:
31. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Luci, mě bylo 25 v březnu :wink:

Leni, nene, tu postýlku mám v kuchyni. Do toho jezdícího koše ho už nedávám, v postýlce má větší rozhled a hračky a krásně se tam zabaví, že o něm kolikrát ani nevím :slight_smile:

Poslední dobou si aAdámek furt strká ruky do pusy. Je to děsný! Věčně má ruky oslintaný :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když mu je z pusy vydělám a stčím dudlíka, tak za chvíli dudla vyhodí a má tam zase vražený ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
No nic, budu se muset pomalu chystat na nákupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: v tom počasí se mi nechce, ale koukám, že tam může být ohodně líp něž včera.

Lenajsku, jedu dnes za tou paní ohledně těch těhu věcí, jak jsi mi posílala odkaz a nejenom mě do té Líšně, tak snad si něco vyberu :wink: za jak dlouho ti to potom přišlo po obědnání nebo se to tam dá koupit hned?
31. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Leni a ten koupák ve Slavkově by určitě někdy šel, jak bude zase víc teplo.... :wink: Jo a užij si víkend na chalupě :wink:
31. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.