• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci, tak možná fotky trochu klamou, ale říkám jen svůj názor. Snad ses neurazila.... :sweat_smile:
Nakonec je to jedno, jestli 25 nebo 28, ne?
31. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
No já bych taky tipla i víc :sweat_smile:
Hm, tak jsem tu pomalu nejmladší. Ještě giselka, ta je o měsíc starší :slight_smile: Mě většinou všude oslovují slečno :grinning:
31. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Kači, ne neurazila... neblbni :grinning: jen jsem psala, že já se fakt chvílama cítím jako Áďova sestra a né mamina :grinning:

Leni dv., Jj.. to mě taky :grinning:
31. črc 2009 v 10:28  • Odpověz
Leni, tak to jo, jsem si říkala, že jste tam měli koš... to je jasný, že v postýlce je to lepší. Kdyby byla naše kuchyně o půl metru větší, hned bych ji tam šupla taky...
A jestli v srpnu budou nějaký tepla, tak klidně, budu ráda. :wink:
A taky mě všude oslovují slečno, vypadám taky na svůj věk dost mladě, ono to hodně dělá i ten můj beďarovej xicht. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Luci, já si koupila tričko přímo tam, bo jsem ho chtěla mít na dovolenou. Jinak si myslím že tak týden a měla bys to oblečení mít, pokud nebude na skladě. Ale přesně to nevím, já si chtěla to tričko rovnou odnést.
Jinak paní fakt moc příjemná, dokonce říkala, že pokud by sis rozmyslela a to oblečení nechtěla nebo se nelíbilo, můžeš ho vrátit a třeba vyměnit za jiný... fakt super přístup. Hlavně si to člověk vyzkouší, to kdyby se objednalo jen z netu, nejde.
31. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Luci: nejmladší tu asi nebudeš ani zdaleka, mě je taky 25 a Giselka je se mnou taky ročník :wink:

Lenajsek: konečně jsem se dostala k tomu, abych prohlídla fotečky z 3D a jsou moc krásný :dizzy_face: :dizzy_face: Kuba s náma vůbec nespolupracoval :slight_smile: a teď nevím jestli jsem už gratulovala k chlapečkovi :sweat_smile: tak gratuluju :dizzy_face: :grinning:
31. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Tak to je Lenajsku super, že se to dá koupit i přímo u ní :wink: bych s tím trikem mohla na sraz :grinning: :grinning: moje břicho je už dost velké n ato, že nevyapdám jako tlusťoch , ale těhule :angry: a to jsem ve 12tt :sweat_smile: kolem 20tt budu jako vorvaň.. no uvidíme co tam vyberem.

Tak jo kočky, my jedem... mějte se krásně a Hani, ty už žádné slzičky!!! Navečer se ozvu, páíáá
31. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Jo a ještě Leni, ta hrazdička co jsi koupila je suprová, kde jsi ji objednávala, nebo kde jsi ji kupovala? Je super, že se dá přidělat třeba i na cestovní postýlku, že? A na kolik to tak přišlo cca? Díky...
31. črc 2009 v 10:34  • Odpověz
Luci-cifer, díky... :slight_smile: Vy jste byli na 3D kde? No malej taky moc nespolupracoval, těch pár foteček je haluzových, jinak tam měl furt narvaný ručky a nožky... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Luci-adis, tak něco pěknýho vyberte... :wink:
31. črc 2009 v 10:35  • Odpověz
lenajsek: my byli myslím v Heliosu, na Veveří to bylo 2x tak drahý, a takovou pěknou fotečku obličejíčku nemáme ani jednu, jenom na tom videu je malej občas líp vidět :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Leni, jedna paní ji prodávala na MMB za 350,- myslím. Na cestovní postýlku ale asi nepůjde, je to na suchý zip, omotaný kolem šprušlí :wink: Ještě jsou jiný hrazdičky na nějaký klipsy a to je buď na kočár, autosedajdu...
31. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Tož mně bude za 2 měsíce 26:slight_smile:
Luci, tos měla nějakých 21, když jsi měla Adámka?
Leni, díky za tip s tím videem, doma to zkusím...
Hani, to je mi líto, snad se malej brzo uzdraví!!!
31. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Leni už jsem to zkoumala, máš pravdu... tak třeba narazím na nějakou jinou. Ale vypadá moc fajn. :wink:
Luci a jo... no jo, mimča mají prostě svou hlavu už v bříšku.... :slight_smile:
Teri zkus, snad něco vydolujete a půjde to. :wink:
31. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
lenajsek: jj, já už na NT musela na chodbě pochodovat myslím 15 min. aby ta doktorka vůbec něco viděla a co je zač nám vlastně ukázal až na tom 3D, předtím se schovával :slight_smile:
31. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
autor
Hoja, tak po 3 zábalech hlásím 37,5 a Matějínovi docela dost otrnulo, drahoušek mi vytáhl hadici od pračky z vany, tak mám potopu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale mám takovou radost že je mu líp, že mi to ani neva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Hani: tak to je super :dizzy_face: akorát jsem Ti chtěla psát, jestli už je mu líp. A máš pravdu, ať dělá co dělá, hlavně že už mu je líp a zase s ním šijou všichni čerti :grinning:
31. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Holky, přihodila jsem do alba fotku plotu z ulice, ... tak koukněte a já vás mezitím dočtu ... jsem byla ráno nakupovat, u Jánských jsem potkala Kačku s Tomáškem ... Markétka teď spinká, tak toho musím využít, a kouknout, co plkáte ...
31. črc 2009 ve 12:52  • Odpověz
Tak já se kočky loučím, krásnej víkend, mějte se fajn a opatrujte se!
Hani, super, že je malýmu líp, tak ať se tak vysoký horečky už nevrátí... to věřím, že jsi měla radost i z toho, že Ti vytáhl hadici od pračky... :slight_smile:
Mějte se, v pondělí dopoledne se ozvu, páááááá!!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky, mě je taky 25 a vypadám o dost mladší. Předvčerejškem nás s přítelem na náměstí zastavil nějakej pán kvůli simkartám do telefonu, že má nějakou výhodnou nabídku nebo co, podmínkou je jen 18 let, podíval se na přítele, řekl pánovi 18 jistě bylo, akorát u slečny si nejsem jistý... Jsem se pobavila :grinning: Doufejme, že mi to vydrží a třeba ve 40 budu vypadat sotva na 30 :grinning:

Lili: Elenka je fakt úchvatná!!!

Hani: Tak ať to Matýskovi vydrží a už je jen líp :wink:
31. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Lili, Elenka je krásňoučká panenka, určitě vám dělá jen radost. ... až se zaběhneš, tak dojdeš častěj, to přijde, neboj ....
Jéžiš Luci, to je dobře, že vypadáš mladší, to je dobře přece! Ba naopak dneska si dítě většinou holky pořizují kolem třiceti, tak mi dělá radost, že ve Vyškově to neplatí, většina z vás je mladší, to je dobře. ..
31. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz
Hani, jsem moc ráda, že je Matýskovi líp ... fakt, nestojí to za nic, když není dětem dobře, raděj ať zlobí ale jsou zdraví ...
Holky, k debatě o věku se nepřipojuji, já si mezi váma blbě nepřipadám, i když věkem bych mohla chodit na čumendu do domova důchodců, ... tak nekomentuju páč by to byl trapáááááás :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

fuj to je hic a to hlásili,že bude jen 23stupnů :unamused:

jinak mě bylo v dubnu 26let když to tady řešíte :dizzy_face:

Marti,ty si prdlá :grinning: důchodkyně :grinning:
31. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsme zpět z Brna a nákupů,

venku je vedro na padnutí.. nic nového, že :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to hlásili, jak se pěkně ochladí.
Co jsem potřeboval nakoupit tak všechno mám :slight_smile:

Lenajsku, je mi jasný, že to budeš číst až v Pondělí, ale díky moc za ten odkaz na ty těhu věcičky. Paní byla velice milá, uměla poradit atd. do 14dnů mi dojdou věcičky a dneska jsem si mohla odvézt tričenko s nápisem a ručičkama + nožičkama na bříšku " tady bydlím já " :dizzy_face: :dizzy_face: má toho fakt plno a je to kouzelný..

Jinak jsem byla dneska v práci, dát tam lístek na peníze a vrátit věci+klíč, na štěstí je šéfka v Holandsku, takže super, se mi ulevilo, když jsem ji tam neviděla :grinning:

Hani, to je super, že je malému už líp.. jen tak dál a ta hadice by mi taky nevadila :grinning: :wink:

Eri, Jj... měla jsem ho po 21narozeninách a vůbec toho nelituju :wink: :slight_smile:
31. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
Než odejdu z práce, chci vás pozdravit :slight_smile:
Mám toho fakt dost, jsem ráda, že mám první týden s novou kolegyní za sebou....Do práce budu vstávat už maximálně 15x, možná míňkrát. :slight_smile: :slight_smile:

Hele, teda kromě Marty si připadám jako důchodce skoro taky...Myslím, že Martina nedávno psala, že je jí 30 nebo tak nějak, takže jsem v podstatě třetí nejstarší. A důležitý je, jak mladý se cítíme, ne holky????? :grinning:

Hani, tak Maťulovi už otrnulo?? :slight_smile: TO je dobře... :wink:

Na koupák to taky neriskuju... A navíc ukazovat svoje kejty a k tomu to břicho... To by někdo nemusel přežít... :sweat_smile:
31. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Elenka je fakt moc krásná, gratuluji Lili a tiše závidím :slight_smile:

Krásný víkend všem :slight_smile: :slight_smile: Doma, na koupáku i na chatě :sunglasses:
31. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahojky...jsem tu jen na skok,za chvilku valíme na oslavu narozenin...

Luci...do toho Vyškova mě asi hodí manžel a pak mě vyzvedne,abysme rovnou valili s babičkou do toho Brna na kontrolu...no možná se připojím k Vám a pojedeme všechny tím yutobusem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aby mě tam nevezl...ušetřím mu jednu cestu.

A ohledně vaší debaty o věku...stejně jako Marta se radši půjdu přihlásit do toho domova důchodců...s mými 31lety... :angry: :angry: :angry:

Víte,jak se to říká,člověk je tak starý na kolik se cítí...v mým případě jeden den na 20 a druhý na 60 :grinning: :grinning: :grinning:

Zatím pa pa večer :slight_smile:
31. črc 2009 v 16:05  • Odpověz
Martino, jak píšeš, já se na svůj věk necítím, si někdy říkám, jestli je to dobře, ale je to tak...někdy si ani neuvědomuju, že mám tak velký děti, se bavíme spíš jako kámoši
31. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
HOLKY PROSIM POMOC:slight_smile: Jak stahnout pomoci toho VLV media player ty fotky?? Program mam stahlej, bezi to, ale nemuzu prijit na ty fotky...
31. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
Tak uz jsem na to prisla, je to hrozne jednoduchy, tak snad vecer pridam fotky:slight_smile:
31. črc 2009 v 18:23  • Odpověz
Erinko, tak jsi na to nakonec přišla sama? .. dobrá ! ... já taky někdy nevím co s tím ,,, ale nakonec až je třeba klid, na to dojdu ...
31. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Eri, koukla jsem ti do alba, máš moc hezký kočárek, vypadá, že je uvnitř prostorný ...
31. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.