• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Tak konečně mám fotečky v albu :slight_smile:
31. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Marti, je to celkem velkej kočárek, aspoň se nám do něj malá vleze i příští zimu :wink:
31. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
Eri, malá je kouzelná :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: a ten kočárek je stejně pěkný, je to určitě trojkombinace, viď :wink:
31. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
No jestli trojkombinace znamena, že má i autosedačku, tak nee.. Je to hluboký kočárek a sporťák...
31. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jo Luci, 21 na mimi je krásný věk, ale to já v té době tvrdě studovala:grinning: Ha ha ha, ani nevím, jak jsem tu školu udělala:grinning: :sweat_smile:
31. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
Eri, to já už jsem měla po škole a pracovala :grinning: :grinning: mohla jsem jít na vejšku, kdybych šla dál, ale nelituju toho, že jsem měla malého tak brzo.
31. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Šak jo, ale z gymplu mi tehdy výška přišla jako jasná volba, vůbec jsem nevěděla, co bych v tu chvíli dělala... Na mimčo při škole jsme si netroufli, bydlet jsme spolu začli až před 3 rokama, manža teprv nastoupil do práce, tak to tak nějak vyplynulo až teď, ale to už jsme fakt čekat nechtěli :slight_smile:
31. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Čauky kočky, kdepak jste všechny :confused:

chtěla jsem se vás zeptat, jestli jste taky při potvrzení těhu dostali nějaký BOX od svého dr. kde byli vzorečky čehosi a různé časopisy. Já totiž nic takového nedostala :sweat_smile:

Tak jo, se chystáme s M na prochajdu do Brna do Mariánského Údolí a večer si zajdem na jídlo.. nic jiného se semnou nedá bohužel dělat :angry: a to kupko pokoušet nebudu.
Mějte se pěkně a díky za odpovědi na otázku :wink:
1. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj Luci, já od své doktorky nic takového nedostala ... a užij si fajn odpoledne ...
1. srp 2009 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj Luci, já dostala jen nějaké letáky o vitamínech a nějakou malou brožurku o kojení, jinak nic ...
1. srp 2009 v 18:32  • Odpověz
Luci, no já taky nic a to víš, kolik jsem u Dr. vyplázla peněz:grinning: Ale zrovna na poslední prohlídce jak jsem čekala na Dr, byla jsem tam sama a přímo u sestřičky, tak jsme kecali a ona říkala, že mívala takocých kufříků hodně, ale že teď už dlouho z té firmy nikdo nepřišel a že už nic nemá:frowning2: Takže smůla, no... Pučila mi CD o kojení, tak to musím někdy zkouknout:slight_smile:
1. srp 2009 v 18:54  • Odpověz
Dneska jsme si udělali supr výlet do Hradce nad Moravicí, fakt paráda... :slight_smile: Teďka si musím hodit nohy hory, páč jsme toho docela dost nachodili :sweat_smile:
1. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Eri, my jsme byli místo v Mariánském na Brněnské přehradě a šli jsme pěšky od Zoo až tam. Docela mazec, ale dalo se to.. akorát ta cesta zpět k autu mě docela zmohla a už jsem v autě odpadla :sweat_smile: :grinning: doma sprcha-ledová a odpočinek, takže dnešek super.
Zítra jsme pozvaní ke tchánovcům na oběd atd.takže to bude taky fajn..aspoň něco můžu, když nic jiného :angry:

Jinak já u dr.platím jenom 30,-kč poplatek a potom když chci fotečku z UTZ tak k tomu 50.-kč.. víc nic :confused:

Tak jo, jdu si udělat šopský salát :wink:
1. srp 2009 v 19:55  • Odpověz
Luci, ty platíš u každé poradny 30,-Kč? ... já neplatila nikdy nic !jen když jsem byla na kontrole a zjistila, že jsem těhotná, od té doby už nic .... jinak hezkou neděli ... nám zbyl oběd od včera, tak nevařím .... MM jel na fotbal a odpo jedeme na chatu, mám vypraný závěsy atd .. tak to tam dám do kopy ....
2. srp 2009 v 08:58  • Odpověz
Marti, Jj..platím po každé návštěvě dr. 30,-kč a za tu fotečku 50-kč. Není to tak hrozný, takže se to dá a nestěžuju si :wink:
Znám i holky, které si platí u dr. i ty zrcátka (když je tím dr.prohlíží) takové ty plastové, ale já jenom těch 30 a ke všemu moje dr.nemá ty zrcátka plastové ale kovové :unamused:
2. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
Venku je teda zase hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... chjo
2. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Brý ránko! Jdu jen na skok pozdravit. Vidím, je víkend a tu mrtvo :slight_smile:

Luci, za každou návštěvu na gyndě bys ale už platit neměla. Jako těhule bys měla u své dr zaplatit myslím jen jednou a pak chodíš na kontroly a tam by se už žádný regul. poplatek platit neměl :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak příště se na to zkus zeptat :wink:

Teri, já myslela, že to video budeš mít jako 3D ultrazvuk.... Ale i tak to jsou hezký fotky :wink:
2. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahojte holky,
teda stihla jsem dočíst jen tak tak, Mytýš už brouká a za chvíli nám asi opět počůrá sedačku, je rozbalenej, hlídá ho MM a čučí na telku. Ach jo, MM bolí v krku a vypadá nemocnej, doufám, že to od něj nechytneme....
Hani moc mě mrzí, že je Matýsek churavý :frowning2: Brzo se uzdravte!
To počasí je fakt na ho..., byla jsem venku ráno v 9, aby se MM prospal a málem jsme padli. A M špatně spí v takových vedrech, tady doma v bytě máme aktuálně 30,3stupně a to nám běží větrák!!!

Jinak s tím věkem holky, nejmladší jsem já :slight_smile:. Mně bylo 4.7. 25let. MM má 25 až na konci srpna:slight_smile:

Katy boží fotky, jsi moc fotogenická!

Holky sháním starej houpací kočár na balkon,, nevíte o něčem ???

Jinak u nás je to střídavě oblačno, příští týden je se mnou mamka, v noci teď špatně spíme, tak jsem unavená jako prase a když pak malej brečí, tak jsem strašně na mrtvici, no snad se ještě toto ustálí a budu v pohodě, depky už nejsou tak strašný.

Tak zatímco to tady píšu, tak se Matyášek brutálně pokadil, musela jsem to vyfotit, dám to do albíčka.
Tak zatím papá
2. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Tam můj nejmilovanější Mm uklidil tu spoušť, dítě umyl, ale nezabalil, opět položil vedle sebe na pohovku, tentokrát bez jakékoliv podložky a nanovo, tentokrát máme nakakáno všude, takže máme postaráno o zábavu na odpoledne ... :slight_smile:
2. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
A Lilithko, Elenka je nádherná!!!. Si tady vykládám sama:slight_smile:
2. srp 2009 v 16:02  • Odpověz
Lenajsku až teď jsem si prohlídla fotečky Lukáška, je nádherný:slight_smile:. Musí to být super vidět mimčo na 3D, já byla hotová i z normálního UTZ:slight_smile:
2. srp 2009 v 16:07  • Odpověz
Veru, ty jo, mít takový hovínka na pohovce, tak se asi zblázním :grinning:
Leni, 3D?? To bych asi chtěla moc! :grinning: :sweat_smile: No už to neřeším, hlavně ať je mimi zdravý :slight_smile:
Luci, těch 30 Kč jsem platila jen v pátým týdnu, po srdíčku už ne, ale zas se tu platí 50 za ty zrcátka, za těhu zatím jen 1x, ale i tak mě to s..e, když už jsem zaplatila takých peněz:frowning2:
2. srp 2009 v 16:38  • Odpověz
Dobré ráno, tak my jsme si víkend taky docela užili. Sobota teda pracovní, ale v neděli jsme pozvali kamarády na oběd a pak jsme s nimi vyrazili do Dražovic na koupaliště. Já se teda nekoupala, to jsem si netroufla, ale bylo to super! Večer jsme pak ještě skákli do hospůdky, takže jsem po návratu domů pěkně odpadla:o)
Luci: taky jsem platila jen jednou, při prvním vyšetření, při druhém už bylo vidět srdíčko a tím pádem i 100% potvrzené těhu a doktorka říkala, že od teď už jako těhulka neplatím. Jen 50 Kč za fotku. I u zubaře jsem nic neplatila jako těhotná. Tak se na to fakt zeptej :wink:
Veru, teda to byl asi nářez, co? :grinning: Povedlo se vyčistit?
3. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný pondělní dopoledne přeji, udělala jsem si snídani a jdu vás po víkendu dočíst...
Doufám, že Matýsek od Hanky je už lepší a bude brzo zdravej jako rybička!
Taky doufám, že jste se měly krásně, přežily ty vedra o víkendu, hlavně včera...
Pak písnu, jakej byl víkend, teď jdu čítat. :wink:
3. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Zdravím při pondělku!

Veru, jsem ráda, že se to pomalinku lepší! :wink: Za chvíli to bude úplně supr! :wink: A teplotu v pokoji opavdu nezávidím, to tam musí být šílený :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mně naštěstí Adámek spí krásně i v horku, jak doma, tak i venku. Večerní kojo v 8h a na další se vzbudil ve 4h :dizzy_face: A teď už mi asi přes hodinu zase spí. :slight_smile: Včera byl hic teda pořádnej, malýho jsem trochu zas očvachtla u našich v bazéně, ale ne celýho. Tentokrát teda neřval, ale byl z toho docela vykulenej :grinning:
3. srp 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás!

Hani: snad je Matýsek už O.K a bzro nám písneš, jak to s vámi vypadá.

Verčo, to je super, že se to mezi váma lepší (myslím tebe a malého) :slight_smile: :wink:

Včera bylo zase vedro, byli jsme až do večera u tchánovců a myslela jsem, že tam odpadnu :stuck_out_tongue_closed_eyes: večer potom na nákup-měli jsme to po cestě a tam jsem asi půl hodiny hledala nějaké studené pití, protože mi tam z toho vzduchu bylo hrozně a myslela jsem, že každou chvilku sebe seknu. Samozřejmě veškeré regály s pitím-chlazeným, měli vyprodané a nedoplněné, takže jsem se držela tak tak. :angry:
Koukám, že vy jste měli koupačku u bazénu, viď Leni dv. :wink:
3. srp 2009 v 09:48  • Odpověz
autor
Bré ranko, to je zas hic holky co :stuck_out_tongue_closed_eyes: My sme od čtvrtka zalezlí doma, už mám fakt ponorku.

O víkendu už sme byli bez teplot, ale nějak se nám drahoušek osypa, takže asi máme tu 5 bo 6 nemoc. Dneska jsem šla pro jistotou ještě k Dr., tak říkala že to samo zmizí jen se ted ještě 2-3 dny vyhýbat přímýmu sluníčku dokud nezmizne ta vyrážka. Jeseníky nám doporučila, ale pak teda na moju otázku jeslti je to nakažlivý bohužel potvrdila, tak zítra na srazík nejdem, ať to nechytnou i Vaši prďoušci a do Jeseníků nejedem :frowning2: páč neteřinka je sice už velká (4) ale ta chytne všechno :cry:

Jdu se věnovat, tak zatím holky, dočíst Vás nestihnu, možná odpoleden
3. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla, Hanka nikde, tak snad je už líp...
Včera bylo opravdu pekelný vedro, i na té chalupě pod ořechem, nejlíp bylo vevnitř, tam se to ještě jakš takš drží ta chladnější teplota, s mimčama vám to kočky nezávidím...

Luci, šli jste od přehrady do ZOO, kolem Svratky? Tak tam je ale dost stromů a dá se jít po stínu, ne? Ale věřím, že i tak jsi byla vyřízená... to by byl každej, jen z toho vedra. Jo, středa Luci bohužel padá, jedu do Brna s mou máti a ségrou, máti se chce cournout po obchodech pro mimi a chce vybrat nějaký povlečení pro malýho, že by ušila, tak půjdu s ní, ségra půjde taky. Tak se prosím nezlob, ale snad zítra do Vyškova dorazíš a uvidíme se tam. :wink:
Já určitě jedu tím busem, takže jak jsem psala, kolem půl desáté to staví v Rousínově.
A nemáš zač ohledně toho oblečení, to je super, že sis něco vybrala, paní je fakt hrozně fajn. Tak pak vyfoť, jak vypadá tričko a kdyžtak pošli odkaz z těch jejích netových stránek, jaký sis ještě oblečení vybrala... a co jste ještě s TM nakoupili? :wink:

Veru ahoojky! To jsu moc ráda, že jsou deprese už lepší a máš i chvilky štěstí a radosti... tak aby bylo brzo ještě líp! Děkuju moc za pochvalu Lukáška, taky se nám líbí. :slight_smile: S těma vedrama to je fakt šílený, u vás musí být na padnutí, to věřím... :unamused: Tak snad už to nebude tak hrozný ty teploty, za chvilku bude podzim, to už snad bude líp... a s kočárkem neporadím, bohužel... kam jsi ho chtěla na balkón, k mamce, nebo k taťkovi?
Jo Veru, jak kyblíkujete? Líbí se koupání v kyblíku malýmu? Já kyblík koupenej ještě nemám, tak se proto ptám... díky! :wink:

Holky, vy jste teda mladice maminky... :slight_smile: Takže Luci, myslím, že si nemusíš vůbec připadat blbě... :wink:
A fakt je pravda ta, že člověk je tak mladej, na kolik se cítí. U mě to platí taky a MM to taky tak bere. My jsme vlastně někdy oba dva pořád v pubertě. :grinning: :grinning: :grinning:

Páji, takže dneska další týden s novou kolegyní, jo? Tak ať to jde od ruky a snad už bude víc chápající, že na ni šéf nemusí křičet... :wink: A ještě 15 dní, jo? Super!!!!!
Zrovna jsem se chtěla zeptat, jak dlouho ještě...
I Katy a Terka, kdy to vůbec kočky nastupujete na MD, nebo máte ještě předtím dovču?

Teri, pěkný fotečky, ale taky jsem si myslela, že to bylo video 3D... Ale malá moc pěkná. :wink: A kočárek taky, jen my jsme chtěli i s autosedačkou, takže tenhle pro nás nepřipadal v úvahu.

Ohledně našeho víkendu, na chalupě bylo fajn, byl tam i taťka s přítelkyní, v sobotu dojela ségra s přítelem, šli jsme večer na místní zábavu, co je jednou ročně, něco jako mysliveckej candrbál, u lesa na takovým vybetonovaným plácku, sedělo se tam na dřevěných lavicích, mají tam myslivci dvě budovy, kde se vařil vynikající srnčí guláš, dělaly medailonky a nějaký srnčí steaky, točilo se pivo, nějaký nealko, kafe atd... pak tam byla tombola, docela hodně cen a poprvé jsme něco vyhráli! A ne malou cenu, dokonce dvě a super... jednu digitální kuchyňskou váhu a pak DVD přehrávač!!!!! :slight_smile:
A ségra s tím přítelem basu piv! :grinning: Takže akce nakonec úspěšná, až na tu děsnou kapelu a to, že mě šíleně bolelo v zádech... v tu sobotu, resp. v neděli ráno jsme šli spát ve tři, tak dlouho jsem vzhůru nebyla ani nepamatuju. A tentokrát jsem se nerýpala v záhoncích, tak mě záda tolik nebolí, něco jsem zavařila, upekla buchtu v remosce, byli jsme na prodejní výstavě kytek a koupila si nějaký kytí na balkón, takže to byl fajn víkend. Pak v neděli se ségrou jsme blbly a fotila mě a bříško v přírodě, sice teda úplně na slunku, v pravý poledne, ale naštěstí jsme se nespálily... fotky mi dá ve středu na flashce, tak jsu zvědavá. Pak nějaký dám do albíčka.

Dneska mě čeká třídění oblečků, bo už vůbec nevím co v té komodě mám, chci to přetřídit i podle velikostí, druhů, abych věděla, co mi ještě chybí. Pak ještě musím trošku poklidit a přesadit ty kytky, co jsem koupila.
Co vy máte dneska v plánu?

Mějte krásnej den, všechny moc zdravím a opatrujte se!
3. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Hani, tak vidím, že teploty sice polevily, ale vyrážka ne, to je mi líto... :frowning2: Tak si uděláte menší dovolenou, až malej bude úplně fit.. :wink: Přímý sluníčko to je děs, no... a věřím, že máš ponorku, malej už asi je taky protivnej, že nejste venku, co? Tak ať jste brzo zdraví, držím palce!!! :wink:
Luci, to je pech s těma studenýma nápojema... včera fakt bylo děsně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Leni super, že malej tak hezky spí i v těch vedrech.. :wink: To je fajn, že jste byli zase v bazénku, a že malej tentokrát neřval... však počkej příště, si to bude užívat... :wink:
3. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.