• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Lenajsku, to nevadí, že to ve Středu padne, se uvidíme zítra, jo? :slight_smile: ještě písnu Marti, jestli pojede taky tím autobusem a když ne, tak se k tobě přidám jenom já. O půl desáte je to teda tady u nás, o.k akorát potom na mě musím mávnout, aby tě člověk poznal :grinning:
S tím pitím mi to fakt povídej, jsem byla nasr.. :angry: a zároveň jsem se hlídala, abych tam sebou fakt nešvihla o zem :pensive:

Hani, teď to nějak řádí. Kamoška z vedlejšího vchodu byla se svou malou venku v těch vedrech..na koupáku atd. a taky ji začla horečkovat s teplotama 39,6 :pensive: chuděrka a vyrážka ji taky začla, takže jsem zvědavá s čím dojede náš mladej z chalupy :grinning:
3. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Jejda Hani, tak to mě mrzí, že nedorazíte :confounded: Já si myslela, že už bude malej fit...
A prosím tě, co je to tam 5 nemoc bo co? :confused: To slyším poprvý... :sweat_smile:
3. srp 2009 v 10:14  • Odpověz
Kurnik, máme v koupelně potopu, zapomněla jsem dát hadici od pračky do vany!!! :angry: :angry: :angry:
No nic, jdu na to... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :
3. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahojky, tzak jsme se vrátily z dovolené byla v celku fajn. Vůbec Vás nestíhám dočíst, teď jsem poprvý od dovoplený na PC a zas musím jít. Jinak jsem si všimla že řešíte věk tak mě je čerstvých čtrnáct dní 24 let. Až bude čas hodím foto. Jainak se tu zatím mějte. :slight_smile:
3. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Nazdárek ve spolek!
Nestíhám, protože předávám práci, tak se pořád věnuju buď jedné kolegyni nebo druhé kolegyni.

Jen vám poreferuju, že jsme včera s drahouškem oslavili 1. výročí svatby a skvěle jsme si to užili. Nejdřív jsme měli v plánu jet na místo hostiny jen na oběd, ale nakonec jsme tam zůstali i na noc. Mají tam takovou nabídku s názvem "Romantika", ve které je zahrnuta večeře (i předkrem a dezert) pro 2 osoby vč. pití a lahve vína, nocleh a vířivka se saunou. Takže jsme si takhle hezky užili výročí. Ve vířivce na nás čekala láhev šampaňského, svíčky,... no prostě bomba! Nejdřív se mi to zdálo jako zbytečně vyhozené prašulky, ale pak jsem si řekla, že příští rok už bysme si to takhle ve dvou užít nemohli, tak jsem se nechala "ukecat" :slight_smile:
No a dopoledne jsme sledovali dvd ze svatby, řvala jsem jako želva. Dostala jsem kytici krásný tulipánů (jako vzpomínku na svatební tulipány), akorát jich bylo asi 2x víc, kolem 50. Prostě paráda! Byla jsem dojatá jak želva
:slight_smile:
3. srp 2009 v 15:26  • Odpověz
Ali ahojky, vítej z dovolené, to je fajn, že jste si ji užili. Na fotky se těšíme. :wink:
Katy ahoojky, jasně, že máš hodně práce, hlavně to pořádně předej, ať máš pak klídeček... :wink:
Jé, to jste měli krásnou oslavu, muselo to být super! A kde že to vůbec bylo? Už nevím, kde jste měli hostinu. To byla fajn náhoda, že tam měli takovou nabídku, fakt to muselo být super. To je jasný, že příští rok už to bude jiný... :slight_smile: A DVDčko věřím, že jsi byla dojatá, já si ho už dlouho nepouštěla, ale asi si ho taky pustím, abych si poplakala... :grinning:
A ty kytky, to je krása!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Manžel je romantik, to je od nějk hezký... a teď sehnat tulipány, to je něco. :slight_smile: Šikulka.
3. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
'Ahojky holky, tak život nás pořád zkouší a zkouší. Dneska jsme byly na tom utz a doktor nám našel něco na srdíčku nějak se jedna strana nevyvijí tak jak by měla :frowning2: :frowning2: Takže nás hnedka zítra obědnal do kardiologické poradny a uvidí se co to pro nás a hlavně pro malou vůbec znamená. Nevím jestli mám ještě nějakou sílu na to bojovat, ale zase nA druhou stranu se jí bez boje nevzdám :wink:
3. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
autor
Hoajky

Maťulka spí, tak v rychhlosti dočítám. Odpo nám došely 2 balíky výher z toho Hamánka tak se kochám :grinning:

Luci: Já tenkrát taky nic nedostala, záleží asi jak u kterýho Dr. až v porodnici jsme dostala ten babyfufr, jinak nikdy nic a jak píšou holky od potvrzení srdíčka a vystavení těhuprůkazk yjsem nikdy už ic ani neplatila.

Veru: Je vidět, že si to začínáš užívat. Krásný fotečky a nálož teda prvnotřídní. M y měli potento taky kde co, ale gauč je zatím nepotřtěnej :grinning:

leni: Když se s MM domluvím, zaskočila bych Ti aspoň dát ty věci a juknout na miminka, ale těžko si troufnu říct co bude zítra.

lenajsku: Ty si posledmé dobou tka hezky relaxuješ :grinning:
3. srp 2009 v 16:51  • Odpověz
Veru, pěkné nadělení, tak máte pokřtěno jo? ... to se stane ještě víckrát ...
3. srp 2009 v 18:08  • Odpověz
Leni, Hani, pátá a šestá nemoc to je infekční onemocnění, projevuje se to jen horečkou a vyrážkou (infekční), nic se na to nedává, jen se nesmí na přímé slunce a dítě izolovat od ostatních ... se tomu tak říká, je toho teď všude plné, měl to nedávno i syn mé bývalé švagrové a to je mu 9 let !
Katy teda, tak krásně jsme to výročí oslavili, to je paráda ... a nelituj toho, takle sami už těžko někam pojedete ... fakt paráda !
Mišičko, teda vy se fakt nenudíte, ... no budeme dál držet palečky, ˇať to malá bojovnice ve zdraví dobojuje až do porodu !!!! A zítra napiš, co víte novýho, at jsme v obraze ... moc na tebe budu myslet !!!
Hani, tak aspoň že bys na chvíli zaskočila ... když si vzpomeneš, tak mi vezmi tu knížku, když už ji máš přečtenou ... já jsem teda ještě nedočetla, ale polepším se, ať ti ji taky můžu vrátit .... Hani, a co jste dostali v balíku od Hamánka ... to musí být paráda !

Holky, nějak se sem poslední dobou špatně dostávám, když toho mám moc, tak ani nezapínám noťas, protože pak by mě štvalo, že nemám čas ani v klidu dočíst, co píšete a večer mi do toho MM mluví, a nebo je mi blbý tady dočítat, když je konečně doma a máme čas spolu promluvit .....co nám udělali plot , tak jsme dva večery trávili na terase ... jsem pěkně poštípaná, jsou ty mouchy a komáři nějací infikovaní nebo co .... jinak Markétka tady přes ty pařáky fakt špatně spala, buď jednou za den hodinku, nebo 2x třeba jen půl hodiny, ale nebyla protivka, jen bylo vidět že je unavená a pro mě to teda bylo náročný, něco tady vytvářet a pořád ji zabavovat nebo mít "u nohy" ... Včera už to bylo lepší ... jsme byly celý den zavřený doma , a dneska spinkala přes poledne 2 hodiny, což je poslední dny rekord, teď usnula v 17,15 tak teď spí hodinu, tak uvidím kdy se probere, občas si to protáhne do noci, jen pak víckrát za noc pije ... tak uvidíme .... viděla jsem se dneska s Kačkou (kaaace) u Jánských ... chvíli jsem se tam s ní zastavila ....
Jsem dneska vařila segedín, ... pořád čekám MM ale nejede, tak jsem se před chvílí najedla a teda je mi pěkně přecpaně ... jsem na to měla chuť tak jsem to asi zhltla .... tak vydržať
3. srp 2009 v 18:19  • Odpověz
Pěkný podvečer přeji, kurnik, co to je za počasí? Je nějaký dusno bo co, asi zase bude pršet nebo bouřka, motá se mi šiška jak něco, asi si půjdu lehnout.
Zítra má prý pršet, tak radši deštníky a pláštěnky na kočárky s sebou, ale snad nás to mine. Štěstí přeje připraveným, tak když se vybavíme, třeba pršet nebude.
Hani, a jak je malýmu, pořád je asi osypanej, co? Na to se fakt nic nedává, jak píše Marta? To za nás asi nebylo nějaká pátá nebo šestá nemoc... :grinning: Už jsme o tom od kamarádky slyšela, ale nevěděla jsem přesně, o co jde. Tak ať je líp... taky by mě zajímalo, co jste dostali v balíčcích. :slight_smile:
A ten relax myslíš asi v uvozovkách, že? :slight_smile: Jojo, relaxuju jak to jde... :grinning:

Luci, teď jsem si uvědomila, že jsem nereagovala na ten babybox od dr. Taky jsem nic nedostala a ani asi nedostanu, teda spíš určitě. Těšila jsem se, ale asi ne každý dr. to dává. Záleží na dodavateli, do kolika ordinací tohle distrubuuje.
A co se týká poplatků, tak 30ká jsem neplatila v těhotenství nikdy, ani u zubáka, ani na endokrinologii kam chodím. Nemělo by se to platit, je to přece preventivní vyšetření a to je pojišťovnou hrazený, takže dr. pak těch 30ká co od Tebe a ostatních těhulek účtuje, jde do její kapsy... to je děs. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Schválně bych jí řekla, že tohle je přece klasická prohlídka v těhotenství, tzv. poradna, a ta se neplatí... :wink: A nedala bych jí to. V tomhle já se klidně pohádám. :slight_smile:

Veru, to muselo být něco, čistit postel... no asi se stane... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak snad se to nebude opakovat. :wink:

Jak jste prožily kočky dnešní den? Mějte se fajn, já se jdnu natáhnout...
3. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
Marti, segedýn bych si dala, mňam. Doneseš zítra vzoreček? :grinning:
To věřím, že je plot super, a taky mám pocit, že ty muchy a hmyzáci vůbec letos nějak štípou víc jak jindy...
3. srp 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky
Misicko, teda vy si opravdu užíváte. Držím pěsti, aby to všechno dopadlo dobře a určitě dej vědět jak dopadlo vyšetření. Uvidíš, že to bude dobré!
Katy, teda to muselo být úžasný výročí!!! To je super, že jste si to tak krásně užili!!! Se ani nedivím, že si byla dojatá, ty tulipány a ta vířivka, nádhera!!!! :wink:
3. srp 2009 v 18:33  • Odpověz
Míšo, je mi moc líto, že se dr. na srdíčku něco nelíbilo, moc držím palce na tu poradnu, to jdete asi taky do toho Prenatalu, že? Ach jo, je to pořád tolik starostí, co... všechny tady na Tebe a mimi myslíme, aby to bylo vše v pořádku!!!!! Držím vše co mám!!!!!
3. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
Čauky kočky, jsem tu jen na skok.. musím si udělat večeři, zapečené brambory s kuřecím masem a smetanou, posypané hóóódně sýrem :grinning: :grinning:

Dneska je venku nějak divně, není to ono..připadne mi, že to počasí se dneska nemůže nějak rozhodnout jak teda vlastně bude :angry:

Lenajsku, ono má zítra pršet? To nééé, půjdu v žabkách :grinning: jinak jsem se domlouvala i s Marťou a přistoupíme k tobě do autobusu, pod podmínkou, že na nás mávneš :wink: já už tam budu lítat po městečku od půl deváté, musím ještě na poštu, prckovi došla knížka atd. a nechci to potom odpol.hrotit.

Miško, držím palečky, aby bylo všechno o.k :wink:

Hani, copak dostal Máťa za tu výhru, ukááááž..sme všechny určitě zvědavé :sweat_smile:

Kači, tak to je super oslava výročí :dizzy_face: my letos nic neoslavili, protože jsem měla v plánu adrenalinový park v Jeseníkách, kde šplháš po stromech atd. a nemůžem :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Krásný pondělní podvečer,

jsme zpátky vydovolenkovaní a dneska už v tvrdém pracovním procesu. Byl to boj, bo jsem šla už na pátou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Hani: to mě mrzí, že je malej marodek :cry:

Katy: mrkla jsem na fotečky a moc Ti to sluší :slight_smile: a výročí jste si teda krásně užili :slight_smile:
3. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Holky, co máte vlastně zítra v plánu?
3. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
Jo jdeme k nějaké doktorce do toho Prenatalu.

Taky jsem žadný box nedostala, každá doktorka ho nedavá.
3. srp 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahoj, Misicko, to je strašný, kolik starostí si musíte prožít!!!! Přeju moc a moc síly!

Dneska pro změnu ten gauč zase totálně počůral, moje mamka ho nechala rozbalenýho, ale tím malým pindíkem dočůrá pekelně daleko ....

Teda to je strašná dřina, já nevím proč, ale teď se M kojí co 2 hodiny ve dne v noci, jsem z toho totálně vyčerpaná... Dřív to bylo 3hodiny přes den a 4 hodiny v noci. Vstává před 6 ráno a já mám pocit, že brzo zdechnu :frowning2: :frowning2:

Lenajsku, já nevím s tím kyblíkem, malýmu se tam začalo líbit až teď 2x po sobě, ale mně se s ním celkem špatně manipuluje, je tam docela málo místa na umývání třeba zadečku.

Ach jo, zase je řev z ložnice, už jsem si myslela, že se bude spát a hovnajs. Vůbec jsem netušila, jak je to s prckem náročný!
3. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz
autor
Hojky jen v rychlosti než MM uspí Matějína, odpo si docela dáchnul tak čekám boj :grinning: Navečer sme se byli projít, tak aspoň nějaká kultura :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Misi: Teda ty máš takovou smůlu holka, :frowning2: držím pěsti ať to není zas tak na nervíky jak posledně, bojuj :wink:

V balíčku sme dostali mega proutěnej koš plnej hamánků, ovocných, masozeleninových a bio a ještě tam bylo pár těch bio šťáviček, pak balíček od aventu, flašky, dudlík, takový ty kelímky na mlíčko jak sem dávala Lenči a brožura, knížka o zajíčkovi moc hezká, poukaz na 20 procent slevu na předplatné maminky, tak asi využiju a v druhým balíku byla matrace do postýlky. Ještě mi má přijít balíček kosmetiky od Avonu, ten prý předá osobně oblastní manažerka, tak se těším :grinning: Jako výhra fakt dobrá :grinning: . Ještě sem vyhrála v jedné soutěži v hyperce, ale já knedla si neschovala účtenku tak ju asi nedostanu :unamused:

Radulko jaká byla dovča??? POvídej přeháněj. Mám pro Tebe tu Austrálii? Půjdeš zítra taky na srazík?
3. srp 2009 ve 20:09  • Odpověz
Luci, jo, na zítřek hlásí přeháňky, no já si taky vezmu sandály, ale deštník s sebou. A myslím že se půjde do zámecké zahrady. Ale uvidíme dle počasí. Jasně, že v busu mávnu, snad bude nějaký místo a nebude bus narvanej. Snad vás holky poznám. :wink:

Radi ahojky, vítej z dovči, bylo určitě parádně, že? Jestli Ti to vyjde a mohla bys zítra dojít, bylo by to fajn. :wink: Opatruj se! :wink: :slight_smile:

Veru, no u vás je fakt veselo... chlapečci asi fakt pindíkem dočůrají daleko, jsu zvědavá na toho našeho... :grinning: A téda, s tím kojením to je něco, že každý dvě hodiny kojíš... to věřím, že je to náročný... tak snad se ty intervaly zase prodlouží...
A díky za info s kyblíkem, no ještě to zvážím, jestli jo, nebo ne...
Držte se a pevný nervy!!! Zdravím a myslím na vás! :wink:

Hani no téda, to je výhra jako prase... tolik věcí, to zírám! Super!!! :wink: S tou Hyperkou škoda, ale určitě zase brzo něco vyhraješ... :wink:

Kočky pěknej večer, jdu se konečně natáhnout, ještě jsem neměla čas... a zítra něco po 10 na náměstí ve Vyškově, a s Luckou a Martinou o půl 10 v busu.
Těším se na vás, pěkný večer a dobrou noc! :wink:
3. srp 2009 ve 20:21  • Odpověz
Holčiny, dokolika to plánujem..ten srazík? Já vím, že se ptám tak blbě, ale M se mě ptal :angry: :grinning: díkec za info a zítra ahóóóój
3. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Misi :pensive: Ale moooooc drzim pesti na zitra, at je mala i srdicko v poradku!!! :slight_smile:
Katy, to muselo byt supr, takova oslava:slight_smile:
Lenajsku, já jsem teďka poslední týden v práci:slight_smile: Pak si vybírám dovolenou a od 3.9. mateřskou :slight_smile:
3. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Miši, tak to mě mrzí, proboha, snad to nebude nic vážného :pensive: :wink: Že si to zrovna tak moc musíte vyžírat... :frowning2:

Verčo, třeba má Matyášek víc žízeň v tom horku a nebo spíš spurtuje bych si tak tipla, ikdyž nás ten spurt minul, tak nevím, jestli to může být přesně ončo :slight_smile:
Veru a vaničku máte taky nebo jen kyblík?

A já box dostala, ale byly tam spíš různý letáčky a knížečky a tak.... Třeba ten box ještě dostanete :wink:

Katy, to jste si krásně užili první výročí, pěkná romantika :dizzy_face:

Brou noc :slight_smile:
3. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Holky, nevím teda jaký máte zkušenosti, ale já koupala vždycky ve vaničce, i teď ... kyblík jsem vyzkoušela na srazu maminek, ale teda fakt se mi s malou špatně manipulovalo, umýt jí zadeček byl docela problém, jsem moc nevěděla, jak ji v tom držet, ona byla taky chudák vykulená, tak to byla rychlovka
3. srp 2009 ve 23:45  • Odpověz
Čauky holky,
tak se zas po dlouhé době hlásím :slight_smile:
Co jsem tak ve spěchu přečetla....tak Misičko, holka drž se, vidím, že se to na vás pěkně hrne, ale určitě bude dobře a malá jako správná bojovnice vše vyhraje a bude vše v pořádku.
Verčo, tobě taky držím pěstičky ať to s malým v pohodě vše zvládneš. Jak píše Lenča dv. možná je to růstovej spurt, my ho taky měli, malej furt u prsu a umrčenej, ale netrvá to dlouho, tak se drž. Může to být i těma vedrama, mě malej taky furt visí u prsu a pije...holt to náš prcek hůř zvládá, třeba jste na tom stejně :wink:
Mě nedávno malej srajdil při kojení, kojila jsem v posteli - takže já posraná, postel posraná a když jsem myslela že je hotovo, nesla jsem ho k přebalováku a tak jsme k tomu přidali koberec. Malej se smál a měl pak nezbylo taky nic jinýho než se zasmát té spoušti a pustit se do uklízení...to už mi teda k smíchu nebylo :angry:
Hame, gratuluju k výhře!!!!

Já jsem taky dostala prenatal box na gyndě, oni to dodávaj do ambulancí jednou za nějakou dobu (nevím, jak dlouho), tak to třeba ještě dostanete....
My koupeme ve vaničce a malej si to náležitě užívá :grinning:, nevím, jak bych koupala v kyblíku, mě to přijde nepraktický, ale to záleží na každým...kamarádka si to zas nemůže vynachválit, tak nevím....
Jen koukám jak tu těhulkám naskakují týdny, ty jo, toto letí :confused:
No nic, Štěpán se probouzí, tak valím....
Užijte si srazík....
4. srp 2009 v 07:42  • Odpověz
Ahoooj holky...

Co je to venku za hnus?Ted jsme vylezli z postele a taková zima :frowning2: :frowning2:

Omlouvám se,ale na srazík nepřijedu.byla bych s Vámi stejně jen něco přes hodinku a v tomhle počasí to moc nemá smysl...tak snad jindy :frowning2:

Je to pech,celý týden tak hezky a zrovna dnes se to pokazí :angry:
4. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahojte holky, teda to počasí, to je něco ... malá vstávala v 7 tak to mi teda moc nepasuje, v 10 bude hotová, nevím, jestli mi v kočárku usne, ale už jsem si dala na 10 sraz na náměstí i s Pavkou, potřebuju jí něco dát, tak na náměstí stejně pojedu, potřebuju i plíny koupit, včera jsem to už nezvládla ... jen doufejme, že nebude pršet, to by bylo na pytel ... to chladno to jsou teda šoky ...
4. srp 2009 v 08:13  • Odpověz
Veru, taky jsem ti to chtěla napsat, jestli nemá malej růstový spurt ... my ho měli vždycky trochu pozděj, tak o 2 týdny, ale je to hodně individuální .... tak vydržať!
4. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Ahoj!
Tak to počasí mě teda pěkně nas.... :angry: Jen ať neprší! :rolling_eyes:

Babel, to je škoda, že nedojedeš.....Ještě si to rozmysli :wink:
4. srp 2009 v 08:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.