• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Alčo, pěkný fotky z dovolené .... ještě že si člověk může takle připomenout, jak tam bylo fajn ...
4. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj Hani, tak je Matýskovi líp? ... celou dobu co jsme byli "u Jánských" tak se honilo počasí, střídavě pršelo, a jen to holky pak rozpustily, tak vylezlo sluníčko ... škoda to počasí, bylo nás tam celkem dost .... Leňa bude mít nějaký fotky ....
4. srp 2009 ve 20:19  • Odpověz
Fotky vloženy, tak kukněte. Jestli to budete chtít někdo poslat na mail, tak si řekněte :wink:
4. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Leni, pošli mi na meil jo: marta.smerdova@centrum.cz
4. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ali, moc pěkný fotky, dovča byla určitě fajn. :wink: Je super, že tam měli pro děcka bazén, nebo to bylo někde jinde?

Luci jojo, je to Prenatal, na tom Veveří.

Veru, tak jestli bys kočko chtěla, dojely bysme s Lenčou. :wink:

Leni, na fotky jsu zvědavá. :grinning:

Nic děvčátka, jdu do hajan, jsu dneska jak přejetá parním válcem. Zítra po návštěvě obchodů v Brně budu taky K.O., ozvu se jak dojedu.

Pěkný večer, dobrou noc a mějte se fajně!
4. srp 2009 ve 20:41  • Odpověz
Leni, pěkný fotečky, všem vám to tam sluší, ale nad těma fotkama kde jsu já se přostě řehním... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Bylo to tam fakt jak v dětským koutku, ale myslím že vydařená akce. :slight_smile:
Snad nám k tomu příště bude svítit sluníčko.
4. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Marti a chceš poslat všechny? Ale kdyžtak až zítra, ju? :wink:
4. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz
Leni já nechci, díky, uložím si nějaký do PC, netřeba posílat do mailu... :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Páá kočky!
4. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
jasný, to nespěchá Leni
4. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
Marti: Jj, už je fit, bez horeček, i vyrážka skoro zmizla, ale nechtěla sem to riskovat, tu epidemii bych si fakt nevzala na triko kdyby to Vaši mimouši chytli :grinning:

Fotky suerp, koukám že srazík byl zas jeden z větších, fakt mě mrzí že sme nemohli jít :frowning2:
4. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Hani, já tam bohužel taky nebyla :pensive: ale fotečky jsou parádní, je vidět, že se srazík podařil.
4. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Holky tak dneska neskutečná uspávačka, jak došli, tak řev, v kyblíku dobrý, to se mu fakt líbí a pak při mazání a oblíkání zase šílenej jekot, pak se napapkal, dala jsem ho do postýlky, pustila kolotoč, odešla a normálně usnul!! Super, tak by se mi to líbilo pokaždé:slight_smile:.
Má strašně obsypaný zádička a i na hlavičce spoustu pupínků, možná potničky, ale vypadá to děsivě, mám mu to něčím mazat???. Skoro nic nejím, furt jen rýži a vařenou zeleninu, tak snad to nemá z mýho jídla. A šíleně vyrostl - měla jsem 5 pyžamek a neobleče už ani jedno!!!

Jo a holky těhulky, jen rada - pozor na komplety polodupaček a kabátků z CA. Mám 3 komplety a všechny dupky mají tak těsnou gumu, že ho to vždycky strašně škrtí. Všechny jsem musela rozpárat a gumu rozstříhat :frowning2:

Fotky ze srazíku jsou super, vypadáte všechny strašně spokojeně!!!! Bože já tak doufám, že budu ještě někdy v životě šťastná a spokojená. Je to hrozný, mám nádherný zdravý dítě a nedokážu se z něj radovat. Teď nejsem schopná radovat se z ničeho, dokonce ani když jsme s MM sami a můžeme se mazlit, tak o to nestojím, nic mě nebaví. Jediný, na co se každej večer těším je, až půjdu spát. Sama, bez manžela a Matyáška. Jsem fakt psychopat:frowning2:

Leňulky, určitě budu ráda, když dorazíte:slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz
Hani, to je dobře, že už jste lepší .... třeba na příští srazík vyjde i lepší počasí a budeš už moct dojít i ty s Matýskem.
Veru, taky budeš spokojená a klidná, do toho se dostaneš ... už teď je to lepší než ze začátku ... každá se to s miminkem naučíme, jedna dřív, druhá pozděj ... z toho si nic nedělej ... dobrý to bude, neboj!
Veru, když měla malá potničky, tak jsem jí to mázla Bepanthenem, doporučili mi to v lékárně, zjistila jsem že je to docela univerzální mast ... a hlavně zabírá ...
4. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Alco, Petřík je kouzelnej, vyšlo vám krásně počasí :wink: .
Hani jak vypadala Matýskova vyrážka? Sakra, doufám, že není naše mládě nemocný, to by mě položilo. :frowning2: . Jsem ze všeho vyjukaná jak zajíc:slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Hani byl to autocamp Výr asi 10km od Znojma. Mi jsme tam byly jěště s jedněma s ročním klukem

Leni ten bazén tam nebyl. Jezdily jsme na něj asi 5 km. V kempu byla na děcka ledová vody. Ten bazén byl super spoustu vodních atrakcí, dlouhatánskéj tobogán a obrovská skluzavka. Vyblbly jsme se tam jak dospělí tak děcina.

Pěkný fotky se srazíku příště se doufám přidám.

Marti vy máte taky pěkny fotky z dovolené. Jj to je fajn ty fotky ještě že jsou dneska digitály že člověk může fotit pořád. nejvíc my chybí večerní procházky po hrázy kde jsem chodila uspávat Peťana.

Lucka.adis: pěkný bříško jen tak dál :wink:
4. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Verčo, tak uspávání super :slight_smile: My to takhle taky vedem :wink: A potničky by to mohly být, ale co na to nejlíp zabírá nevím, nemám s tím zkušenost. Vždyť jsi taky spokojená. Když jsme byli spolu, tak jsi vypadala úplně supr a v pohodě, až pak teda večer.... No a co se týče manželskýho života, hmmm, tak ten mě teda vůbec nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: A když MM loudí, tak mě s tím akorát štve :confounded: Nevím, jestli jsem divná, nebo to tak prostě u ženských po porodu je....
4. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
autor
Veru klid, té vyrážce předcházely vysoký horečky, byla to taková krupička po celým těle, ale malej to teda měl nejvíc na xichtíku, to byly skoro až takový mapy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ali : Super, fakt to bypadá bezva na těch fotkách, asi doma nadhodím že by sme tam takyněkdy zajeli :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Hani podle mě bylo v kempu málo věcí pro děcka na kterých by si mohly vyhrát. Ale jinak tam bylo nádherně. TAkovej klid. Né jak ve velkejch kempech. Žádnej hluk nebo křik. Podle mě tam byly spíš starší lidi a nebo rodiny s dětma.
4. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Holky tak jsme zpátky a mám z toho rozpolcený pociti. Bohužel paní doktorka potvrdila to co včera doktor malá má jednu stranu menší a to pro nás znamená zpoustu věcí :unamused: a bohužel né moc pěkných. Někde kde prostě proudí krev tak se to v nějakým místě prostě časem uzavře a je více variant a podle toho to bude vážný. No prostě když to zhrnu tak nás po porodu nemine operace srdíčka , teď nám , ale doktorka nemohla pořádně nic říct jelikož srdíčko je malí takže jdeme na utz za měsíc a tam nám k tomu řekne už více informací. Máme možnost , že se to bude lepšit tak by to byla jen banálná operace po porodu, další možnost je , že se to někde ucpe což říkala, že by byly asi tři operace po narození po sobě , že je to sice složitější, ale pořád je tam šance. Pak je možnost, že se to hodně zlepší tak malá bude jen hlidaná a na prašcích a když se to vůbec nepohne či ještě zhorší tak nám prý nabídnou přerušení těhu :unamused: Takže celkově jsem z toho jelen, bohužel jediné co víme, že tam něco špatně je a teď vše zaleží na malé jak moc bude bojovat a taky to chce čas. Takže za měsíc 1.9.2009 se rozhodne a a jak dál.
4. srp 2009 ve 21:43  • Odpověz
MIsicko ty si teho musíš vytrpět, je mi líto ale budu moc držet všechny pěstičky ať je malá bojovnice a zlepší se to a pak to spraví jen ta operace. :slight_smile:
4. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Mišičko, teda sotva jste si oddechli, tak zas něco ... nezávidím holka, ale nezbývá než počkat, kterým směrem se to vyvine .... moc držím pěsti holka !
4. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
Dobré ráno, tak kluci se venku venčí se psem (v šátku - MM je tady po vsi dost za exota:slight_smile:), tak mám chvilku, abych udělala snídani a rychle prolítla net. Musím na MMB objednat nějaký oblečení, včera jsem se s M vážila a bude mít už tak 4,80kg, to je fakt síla :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Jo a M nechal dneska vyjímečně maminku vyspat, kojila jsem v 8 a ve 3 a v 6:slight_smile:. Takže od 22 do 3 se mi podařilo spát, paráda:slight_smile:

Misicko, držím moc palce, osud je k vám dost nespravedlivej, musíte věřit, že to případná operace po porodu spraví, dneska jsou kardiochirurgové machři - nejlepší jsou prý v Praze Motole. Držím palce!!!

Leni,mně už to taky pěkně štve, MM už to taky začíná zkoušet a mě to akorát sere. Jsem psychicky dost rozhozená a když ho unavená večer poprosím o masáž zad, tak beztak mě jen osahává, tak jdu radši spát. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
No, nic mě sice dole nebolí, ale ta představa mě teda celkem děsí :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2009 v 07:56  • Odpověz
Leni, kdy má hospoda dneska u vás otevřeno?? Mám v plánu odpo zajít s mamkou na výlet do velešek, budeš doma?
5. srp 2009 v 07:57  • Odpověz
hezký ráno holky...zase bude krááásně :slight_smile: :slight_smile:

Hezký fotečky ze srazíku,jen škoda toho počasí.Příště už se určitě přidám...včera jsme nějak nestíhali.Z kontroly z Brna jsme s babičkou dojeli až ve 4 hodiny...byla objednaná na 1...málam mě kleplo,malej byl s MM umíral hlady...já vraždila sestřičky i s paní doktorkou... :angry:

Leni...ohledně toho manželského života...u mě je to stejný,pořád čekám,kdy se to změní a vrátí se ta chuť :wink:
MM taky loudí,tak se vždycky překonám,ale nic z toho nemám...možná je to únavou,nebo hormony :frowning2:

Misicko...držím palečky ať to dopadne dobře.čím ty si musíš projít :frowning2:

Veru...jsem ráda,že je ti trochu líp,neboj,ono se to časem vrátí do klidu a pohody a zase budeš šťastná...ze mě je zase po porodu hroznej nervák,už jsme se kvůli tomu párkrát pohádali...nestíhám mít byt jako ze škatulky,tak z toho občas vyšiluju :grinning:
5. srp 2009 v 08:00  • Odpověz
Dobré ránko všem ... holky přihodila jsem zase dvě fotečky ... http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3108419#navigator
My noc dobrý, Markétka spala celou noc v postýlce !!!! tak úspěch ....
5. srp 2009 v 08:42  • Odpověz
Holky, s tím manželským životem ... taky to znám tak jak píšete ... člověk má najednou úplně jinou náplń života a tohle nás otravuje ... jsou samozřejmně výjimky, ale moc jich neznám .... ach ta příroda
5. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Dobré ránko!
Veru, tak se klidně zastav, doma budu nebo se budu tady někde pohybovat :slight_smile: Hospoda důle u obchodu je otevřená už myslím od 10 nebo 11 a tady u hřiště je otevřená od 2 :wink: Tak mě kdyžtak písni sms :wink:

Tak jsem ráda, že s tím manželským životem nejsem sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

A byt ze škatulky? Hm, tak ten teda nemám a ani mít nebudu :grinning:
5. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Leni, jsem střevo, odpo jedeme do Brna, tak až mamka dojede, tak se s ní domluvím a kdyžtak napíšu. M má zase prdíky, tak pěkně knourá, ach jo. liju do nej sabíky a baby calm a prpbiotický kapky vrchem spodem a stejne ho o trápí každej večer a každý ráno. Sedí mi na klíně a cucá si palec a má utrápený výraz, chudátko moje.
Marti, Markétka je úžasná. a spát celou noc, o tom si můžu dlouho nechat zdát... :grinning:
5. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno, kočky..

Míšo, jééjda..tak oni vás nepřestanou všichni strašit :pensive: kočko, co ty si musíš vytrpět. Vím, že ti to říká a píše každý, ale buď silná a věř malé, že to zvládne a nebude to tak hrozné jak tě na to dr.zase připravovala. Moc ti držím palečky, aby už jsi měla klid a konečně si to těhu užívala a malá byla zdravoučká. Drž se, Míši :dizzy_face:
5. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Veru, ahoj.. jenom jsem ti chtěla říct, pozor na ty kapky které pomáhají malému na prdíky.
Náš prcek když byl ještě mimino, tak jsme mu to taky dávali a stejně mu to nějak extra nepomáhalo a potom měl rozhozený střeva a to bylo teprve něco. Museli jsme i na pohotovost.
Držím palečky, aby bylo líp :wink: jsi přece šikovná ženská.
5. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.