• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci a ktery jste mu davali? Jediny co nam trochu pomaha je baby calm.
5. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Veru, ono to tak není, jsem to asi napsala blbě, Markétka nespí celou noc, jí 2x (ve 2 a v 6), nakrmím a šup ji zpátky do postýlky, .... spávala s náma v posteli skoro měsíc pořád, ale teď se začla otáčet, tak v posteli dělá blbosti, v postýlce usne, tak celou noc byla vpostýlce a dobrý !!! to je úspěch, jsem myslela, že mě bude kopat do zad až do puberty ...
5. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Holky, malé jsem dávala ten Sab simplex a malá to měla jako bonbon, i když bolení neměla tak pořád mlaskala a chtěla to .... :grinning:
5. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Marti - aha, tak to jo:slight_smile:. A v těch 6 pak ještě spinká??
5. srp 2009 v 09:55  • Odpověz
Veru, většinou jo, ona vstává nejdřív tak 6,30 - 7 ale minulý týden jsme spaly 2x do 9 !!! asi jak byla přes den unavená z toho horka ... většinou vstáváme kolem 7,30
5. srp 2009 v 09:58  • Odpověz
Veru, už si fakt nepamutuju, ale moc toho opravdu nedávej.. když ty prdíky zvládnete bez kapek, tak je to lepší, ale záleží taky n atom, jak on ti na ně reaguje. Nám po čase začal reagovat právě takhle hrozně. Nechci tě strašit, to fakt ne.. chtěla jsem ti to jenom říct. Na pohotovosti mi řekli, že si máme radši koupit takovou trubičku, kterou mu strčím do zadečku a on se buď pokaká nebo si prcne a je klid. Prý to je lepší než do děcka rvát kapky, ale znáš doktory :confounded:
5. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
Holky, ono všechno má něco, znám maminy, co říkaly, že když tou trubičkou pomáhaly pořád, tak se bez ní už dítě ani nevykadilo ... já teda nemám žádnou zkušenost ... Martin měl taky dost prdíky, dost hodně, ale přešlo to až po šestinedělí ... až si střeva trochu zvykla na stravu ...
5. srp 2009 v 10:01  • Odpověz
Marti, Jj... proto jsem to napsala za sebe, co se stalo nám. Nechtěla jsem tím nikoho vystrašit :slight_smile:
Našemu prckovi to pomohlo víc než ty kapky, měl fakt zaražený jenom prdíky, ohledně stolice neměl problém..a po čase se to taky změnilo :wink:
5. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
JJ, trubičku máme taky, ale používáme jen v nejvyšší nouzi, protože mamka mi jí dávala taky a pak jsem se na tom stala závislá a bez toho jsem se nevykadila. Už přijela mamka, jupíí, jdu se najíst:slight_smile: :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Luci, já to tak brala ... já Martinovi tu trubičku zkoušela taky jednou a teda ukázkově mě tenkrát nahodil :grinning: ale když se prdíky upustí, tak třeba je pak chvíli zase pokoj, se jim aspoň uleví ... jsem ráda, že malá měla bolení fakt jen párkrát ... kluci jsou na to náchylnější
5. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahojky, tak jsem odevzdala dítě ségře a uklízím. odpo má přijít návštěva, budeme grilovat. Doufám že nezačne pršet. Stím sexem po tom porodu to u mě bylo na bodu mrazu. Poprvé něco bylo po půl roce, a to jsem se musela ještě donutit. Nějak to po tom porodu opadlo.
Tady vám dávaám stránky na to koupaliště kam jsme jezdily, bylo to jen za 60Kč a oproti Vyškovskými aquaparku to byla bomba. http://obecunanov.cz/view.php?nazevclanku=koupaliste-pohoda-fotogalerie&cisloclanku=2008100003 TAk se tu mějte.
5. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahojky holky,
Míšo, to snad není pravda, vám se to zdraví pořád vyhýbá... Snad na dalším vyšetření vyjde najevo, že to nebude tak vážné. Budu vám moc držet palečky! Hodně sil! Musím to být moc těžké, takhle se pořád trápit a stresovat se... :frowning2:

Fotky ze srazíku bezva, ale ani to nevypadá jak v létě. Na to jaký teď bývaly horka, tak se docela ochladilo.

Ali, koupák vypadá bezvadně! Zrovna o víkendu tam byla kolegyně a chválila si to :slight_smile:
5. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Holky, tak hlásím míry ... Markétka váží 8 080g a 73 cm .... a máme podporovat motoriku, takže víc na zemi, na břiše a učit se lozit ...
5. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Holky, jsem si koupila v rostěnské prodejně hertepláky s mákem a povidly ... teda asi puknu, to je dobrota!
5. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný podvečer přeji, byla jsem dneska s mou máti a ségrou na nákupech a máme moc pěkný věcičky pro mimčo, i kompletek do porodky světle modrej, vypadá moc pěkně, od Loany. Taky látku na povlečení, žlutý s medvídkama, sobě jsem si koupila první opravdický těhu rifle, v C&A měli ve slěvě za 350ká, super!! Tak jsu moc spokojená, oblečky jsou fakt moc pěkný, s MM jsme pak koupili naproti tomu Slovanu cestovní postýlku co jsme měli vyhlídnutou, takže dneska úspěšnej den. Jen já jsu zase totálně vyřízená, nějak to chození po obchodech hůř zvládám, a to ani dneska nebylo vedro na padnutí, chvilku i sprchlo.
Ségra mi dala na flashce fotky, co jsme fotily v neděli, tak vyberu nějaký solidní a dám do albíčka. I když jak se tak dívám na ty svoje hnáty, tak teda nic moc... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Míšo, moc moc moc držím palce, aby se malé srdíčko spravilo natolik, aby stačila jen ta banální operace, o které jsi psala, aby to nebylo nic, kvůli čemu by se nedej bože muselo přerušovat těhotenství... musíte být hrozně silní, tolik smůly se vám lepí na paty, ale moc moc držím palce, aby to vše opravdu dobře dopadlo!!!! Držte se!!!!!

Veru, takže včera uspávání v pohodě, jo? Tak super... Jestli to fakt nebylo i tím, že bylo chladněji, kdo ví... Dneska to snad bude taky tak. A nechceš někdy TM vyfotit s malým v tom šátku? To věřím, že v Holubicích budí pozornost, ale je to super, já bych ten šátek uvázat neuměla... A příští týden bysme se teda zastavily moc rády. :wink:

Hani, to je fajn že je Matýskovi líp, jen tak dál! Příště už se na srazík přidáte. :wink:

Alčo, tak to jo, myslela jsem že byl bazén v tom kempu. Ale na dojíždění to nebylo zas tak daleko...

Páji, co tou kolegyní nevím, co poradit, no... vydržať, Ty už jseš tam dlouho a jseš v tom zběhlá a jak píšeš, vybudovala jsi tam kus a udělala kus práce, tak snad to úplně nezvrtá...

Katy, co Ty v práci dneska, už lepší? Nepojedete se s TM třeba podívat v sobotu příští týden na Napoleonský slavnosti?
Nebo Leni, vy se nepůjdete podívat? Nebo Veru?
My půjdem, bo koncem listopadu výročí bitvy neuvidím, tak chci jít aspoň teď...

Marti, pěkný fotečky. :wink:

Holky, a co teda používáte ještě na prdíky? Já koupila v DMku pytlíček s těma třešňovýma jádrama, o těch kapkách toho moc nevím, napadlo mě ještě třeba masírovat bříško, nebo tu rourku... ta se dá koupit v každé lékárně? A pít nějaký ty čaje s fenyklem, aby si chlapeček líp odfoukl... nevím. Taky z toho mám docela strach, kluci s tím mívají asi víc problémy než holčičky...

Všechny moc zdravím, mějte se krásně, pěkný večer, já jdu na ty fotky... zatím páá!
5. srp 2009 v 18:24  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem úplně mrtvá.. ale výlet do Brna byl Super :wink: byla jsem i v Globusu a mají tam super akce pro miminka-myslím oblečení, bodýčka krátký rukáv nebo dlouhý za 129 a jsou tam tři, takže jsme zase s M nevydrželi a koupili neutrální barvu, nooo snad to miminko nezakřiknem :slight_smile:
Všude mají plno slev, ale oběhat to když je člověk těhule tak " uff... ufff " každopádně jsem ráda, že jsem si udělala výlet za kamoškou a potom mě M vyzvedl.

Lenajsku, jsem na ty fotečky zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak já jdu zbaštit polévku co jsem si ohřála a potom uklidit nákup :wink:
5. srp 2009 v 19:33  • Odpověz
Holky, máte některá zkušenosti s krémem proti striím značka Elasti Q ??? Dneska jsem ho koupila v lékárně, tak jsem zvědavá. Po tom OHSS mi pěkně rozpraskala kůžička po stehnech a teď jak mi roste pupík tak s tím má taky problém a to jsem u Áďi tolik neměla :pensive:
5. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Lenajsku, pěkné těhu fotečky.. sluší ti to tam :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Ahoj holky...

Luci...já jsem ho taky používala,bříško mi vůbec nepopraskalo,jen trochu kůže nad zadkem...ale holky mi říkaly,že to ani tak nezáleží na tom,jak drahý a který ten krém koupíš...někomu bříško roste pomalu,tak jak to každý den mažeš,kůže se ti průbežně napíná a nepopraská a někomu naroste bříško rychle a nezachrání ho ani krémy...

Lenajsku...pěkný fotečky :slight_smile: někdy mi to moje bříško docela chybí :wink:
5. srp 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky, jenom zdravím :wink:

Luci, mně se ElastiQ neosvědčil, poctivě jsem mazala od začátku těhu několikrát denně a břicho popraskalo jak blázen. Mojí ségře se osvědčilo obyčejný sádlo, nemá strie žádný :wink:

Miši, to je mi moc líto, budu držet palce, aby všechno dopadlo dobře a miminko bylo v pořádku. Drž se

Leni, moc pěkný fotečky :wink:

No nic, mějte se tu pěkně a dobrou noc :wink:
5. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz
Luci...to je jako s tou masáží hráze...já ji s MM masírovala každý den jako blázen...a malej mě roztrhla až po pr... :slight_smile: a někdo nedělá nic a nemá ani jeden steh :frowning2:
5. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj Marti, ten krém není vůbec drahý, právě že naopak, mile mě ta cena překvapila :wink: no, uvidíme co to semnou udělá. Hodně mi to na stehnech popraskalo ohledně toho, jak jsem byla v nemocnici s tím syndromem, víš. To jsem měla břicho jako v devátém měsíci.

Holky, já se tak nudím a zároveň je mi smutno :frowning2: M je pořád na počítači a chystá se na ten víkend s těma klukama na to potápění a já čučím v obýváku na Tv, i když mě to absolutně nezajímá. Pořád jsem tady sama a on na mě nemá čas :pensive:

Marti, nesejdem se v Pátek odpoledne? Tak kolem třetí?
5. srp 2009 ve 20:20  • Odpověz
Luci...prosím jo jo jo...MM je v práci,vrací se domů až kolem půl 7 a já jsem tu vždycky jako kůl v plotě...
S tím krémem jsem to taky tak myslela,že tenhle není drahý a zrovna tobě může pomoct... :slight_smile: drahá věc není zárukou úspěchu :grinning:
5. srp 2009 ve 20:23  • Odpověz
Nazdárek!
Normálně to moje dítě spalo v kočáře od 5 a před 8, jsem ho musela budit, ať můžu vykoupat a nakrmit, tak snad bude spát i vnoci, ale jak ho znám, tak mu to problém dělat nebude :slight_smile:

Míšo, moc mě mrzí, jaké máte pořád starosti s malou :frowning2: Ach jo.... Musíte věřit, že srdíčko bude v pořádku a my budem držet pěstičky :wink:

Marti, hezký míry. Ten náš má 6,40 kg :sweat_smile:

Leni, fotky hezký :wink: Být tebou, tak rourku bych zatím nekupovala, to se dá koupit v lékárně. A mě se to moc nelíbí ji používat, fakt jen v nejnutnějším případě, když už nic jiného nezabírá. Jak píše Verča, mimčo může být pak na tom závislý. Já si předem kupovala Sab Simplex, ale já ho dostala i předepsanej od dr.

Luci, já ten krém používala a nepopraskala :slight_smile: A to jsem se s ním nemazala každej den :wink: Malinké strie se mi objevily až po porodu kolem pupíku, ale není to nic hrozného. Ale Marťa to píše dobře, někdo maže a stejně popraská.... :confounded:

Tak to vypadá, že malej bude zase spát :sweat_smile:
5. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
Já se mažu obyč vazelínou za 40 Kč, tak su zvědavá, stejně si ale myslím, že komu je to daný, ten to moc neovlviní, tak jsem zvědavá, do jaké skupiny patřím :wink:
5. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Holky, díky moc za pochvalu, no když se tak dívám na ty moje celulitidový stehna, docela jsem se zhrozila, a na bocích strie, ale co nadělám... už nic... :slight_smile:

Luci, ohledně krému ElastiQ Ti neporadím, já ho neměla, já měla olejíček od Hádka, a teď jsem si koupila v DMku od Hippu olejíček, bo Hádek mi už došel a chtěla jsem zkusit něco jinýho. Zatím strie na bříšku nemám, ale udělaly se mi na prsou i přes mazání, ale na tom bříšku ne. Na bocích a na zadku jsem měla už dřív, i na vnitřní straně stehen, tak tam to neřeším.
Ale myslím Lenča ho měla ten ElastiQ a myslím že v pohodě, bez jizvičky, ale určitě Ti odpoví sama.
To je škoda, že TM je na počítači a moc se Ti nevěnuje, u nás to bývá spíš někdy naopak... :grinning: Ale taky jsem měla pocit, že jsu doma furt sama, někdy jsem z toho byla hodně smutná, někdy jsu i teď, i když teď už to utíká rychleji. Ty první tři měsíce byly nejdelší, aspoň pro mě, tak u Tebe to je asi taky tak... ale neboj, ono to uteče jako voda... maminky na mateřské nebo těhulky bývají prostě často samy doma, chlapi holt chodí do práce, nebo mají trošku jiný zájmy...

Holky, letím ještě obalit a usmažit řízky na zítřek, ráno jdu na tu cukrovku, vůbec se netěším, ale aspoň to budu mít za sebou. Snad mi nebude moc šoufl.
Pak napíšu dojmy.
Krásný pohodový večer!
5. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Leni, téda, malej tak hezky spinká, to je super.. :slight_smile: A díky za pochvalu. :slight_smile:
Máš pravdu, já ji teď kupovat nechci, taky si myslím, že se dá koupit v lékárně. Jen jsem si tak psala, co jsou za možnosti...
A s tou kůží je to fakt tak, že někdo nepopraská vůbec a někdo jo, i když maže... já jsu bohužel asi ten druhej typ, že mám popraskanou kůži i před těhotenstvím...

Nic, valím, mějte se krásně, jdu pak dřív spát, ráno v sedm už tam mám být a to je na mě hoodně brzo... :confounded: :grinning: :grinning:
Páá!
5. srp 2009 ve 20:42  • Odpověz
Leni tak držím palce, ale neboj, bude to v pohodě! :slight_smile:
5. srp 2009 ve 21:01  • Odpověz
Marti, tak si v Pátek ještě písnem a sejdeme se.. můžem zajít na prochajdu, když budeš mít malého v kočárku :wink: se budu fakt těšit :dizzy_face:

Lenajsku, já mám prostě chvílama takovou depku, že jsem těhule a musím být doma :sweat_smile: mno jo, ani v práci být nemůžu, jenom doma na NP a když tady okolo jsou ženský, ketrý probírají každý den nehty a nový účes, tak mě to fakt leze krkem :grinning: ale potom mě to přejde, až se vybulím a jsem Happy. Hormony semnou mávají fakt dost :angry: :slight_smile:

Leni, téééda..ten ti krásně spinká :dizzy_face: :dizzy_face: ty máš doma vážně zlatíčko :wink:

Jinak s tím krémem uvidím, ale moc díky za info.
5. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz
Teri, díky...
Luci, já to měla taky tak a občas mě ty plačtivý nápady přepadají ještě teď... takže neboj, je to normální... univerzální rada neexistuje, každej se s tím musí popasovat sám... ale myslím že takový pocity mají prostě těhulky, co jsou od začátku doma... pak jak člověk začne víc zařizovat výbavičku, tak to jde, nebo prostě začne víc někam jezdit, něčím se doma zabaví... jo, je to dlouhý, ale na druhou stranu, já jsu doma šťastná, už si nedokážu představit, že bych byla v práci, hlavně v tom kolektivu, se šéfovou.. brrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak to ber tak, že je to daň za to, že se člověk v práci nestresuje se šéfovou a není tam od rána do večera. :wink:
Víc se věnuj sobě, dělej to, na cos předtím neměla čas, čti si, dívej se na filmy, na který jsi neměla čas se dívat... já si vždycky říkám, že pak kdo ví kdy se na ně podívám, kdo ví kdy si něco přečtu, kdo ví kdy budu dělat to nebo ono... :wink:
Tak papa kočky, mějte se krásně.
5. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.