• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Lenajsku, díky :wink:

Tak jo kočky, mějte se a dobrou...
5. srp 2009 ve 21:34  • Odpověz
Luci, mě taky štvalo, že jsem doma a nechodím do práce. Pak to ale dost rychle utíkalo, já si na ten svůj denní režim zvykla a hlavně jsem byla ráda za procházky se psem :slight_smile:
A teď mi naopak vyhovuje, když MM není doma. :confounded: Když je doma, tak jsme na sebe oba protivní :unamused:
5. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
ahoj luci,

prosím tě, jen píšu ohledně toho elastinu Q. mně osobně nepomohl, ale já taky přibrala 25 kilo a na konci těhu mi během noci popraskala kůže na bocích a stehnech a zadku. ale slyšela jsem a osobně věřím kosmetice přírodní Weleda. a nebo by mohlo být nejlepší, koupit si třeba dva produkty a střídar je jeden ráno a jeden večer. tak se drž!
5. srp 2009 ve 21:48  • Odpověz
Leňulko jenomže my bohužel hafana mít nemůžem.. dostala jsem ho loni k vánocům a museli jsme ho dát do dvou měsíců pryč, totálně jsem se osypala a měla jsem málem náběh na astma. Doktor mi řekl, že buď budu mít doma psa a nebo mimčo, takže jsem si vybrala..
Ale já si něco najdu a bude to O.K :grinning: :grinning:
5. srp 2009 ve 21:49  • Odpověz
Leni.dv: je to teda blbý, ale já jsem taky radši, když doma MM není, organizuju si den sama, ... vidíme se navečer po práci ,anebo když je pryč, tak nemusím vařit, a mám víc volna, pozvu si nějakou kamarádku, nebo jedu na celý den k mojí mamce atd ...vidíme se prostě až dojede a těšíme se na sebe .... nějak si nedovedu představit, že bychom byli doma pořád všichni spolu .. dovolená je něco jinýho, to se relaxuje a jedou uplně jiný pravidla ... díky Markétce se situace mezi náma dost podstatně změnila, jsem ráda, že k lepšímu ... mám dojem, že MM konečně dospěl ... a jde mu to, prostě jsem ráda ...
5. srp 2009 ve 21:50  • Odpověz
Luci, já byla docela taky dlouho doma, ale já teda se přiznám dost četla, Barbaru Erskinovou ... tak mi to utíkalo a žila jsem knížkama když jsem byla doma sama ... já musela celý prázdniny ležet, tak jsem si takle krátila chvíli
5. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz
Leni, to je mi líto, že jste na sebe protivní... snad se to zlepší, musí to být dost někdy smutný, co... :frowning2: Tak snad bude líp.
Luci, to je jasný, že zdraví je přednější, MM má astma a je alergik, tak u nás hafan taky nepřichází v úvahu. Jsu ráda, že mě holky vzaly mezi sebe a chodila jsem na procházky s Verčou a Leňou ještě jako těhulkama a teď jako s maminkama taky... a nebo že jezdím do Vyškova na srazíky, do Brna na nákupy, za kamoškou na kafe... Každej má jiný zájmy, jinej režim, ono to půjde, neboj... :wink:
5. srp 2009 ve 21:57  • Odpověz
Marti, je to pro mě chvílama těžký, když jsem žila poměrně aktivním životem a teď sedím doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale co bych pro miminko neudělala. Je to super pocit, že jsem " těhulka " :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. srp 2009 ve 21:58  • Odpověz
Lenajsku, Jj.. jenomže já bych musela pořád jezdit do Brna za holkama a to pořád nemůžu, oni sem nedojedou a tady ty sousedky, jeden den s nimi a stačí :grinning: :grinning: to už jsem tady rozebírala..
Něco si najdu a bude to, i když to bude docela ze začátku těžké, když nemůžu ani do bazénu :angry: ale je mi to už k smíchu, ty moje depky :grinning:
5. srp 2009 ve 22:01  • Odpověz
Dobré ránko děvčata :slight_smile:

dneska mě to sluníčko krásně probouzí, ale radši než v práci bych si lehla někde pod lípu s knížkou :slight_smile:
Srazík byl moc fajn, jsem ráda, že jsem vás zase všechny viděla. Jen jsem dorazila domů a čučím, že mám fialový palce :sweat_smile: Se mi to ani nezdálo když jsme tam tak plkaly. Na kdy naplánujem příští :slight_smile:

Lenajsku: těhu fotečky moc krásný :dizzy_face: sluší Ti to těhulko.

Luci: ono to uteče ani nebudeš vědět jak, nebuj :wink: Já osobně bych to řešila jak píše Lenajsek. Četla knížky, koukala na DVD a surfovala po netu :slight_smile: A pak když si vzpomenu, jak jsi bojovala se šéfovou, tak by mi ta práce vůbec nechyběla. Já osobně mám pár DVD, na který si říkám, že určo čučnu, jak budu odpočívat s bubnem :wink:

Hani: tak to je super, že vyrážka je hož fuč :wink:

Holky, chtěla jsem se optat, jak to vypadá na tom koupališti ve Slavkově? Na víkend hlásí docela pařák a já bych ráda někam k vodě.
6. srp 2009 v 07:29  • Odpověz
Dobré ráno holky,
Luci, chápu tě, já takový stavy měla taky:frowning2:. A ty co mám teď jsou ještě hoší, protože nemůžu zalézt do postele a zaspat to, to mi v těhu pomáhalo. A taky jsem pak začala kutit, vyráběla jsem různý krabice, šila jsem oblečení a chodila ven.
Matyášek dostal od MM rýmu, chrčí a kýchá. Zase mu začaly kysat očička, já se fakt picnu. Odsávám mu tou ústní odsávačkou a kapu Libenar do nosíku, je mi ho líto :frowning2:

Včera jsme byli nakupovat, no já nervozní jako prase, byli jsme v makru, tam děti nesmí, tak nejdřív hlídal MM, já rychle nakoupila, Matýš spal v autosedačce, pak jsme se vyměnili a hlídala jsem já, no do minuty řev, lidi se po mě otáčeli, po 10 min jsem psychicky nevydržela, zavolala MM a šla si stoupnout k pokladně. Ten ho vzal a byl klid.
Hrůza, svoje dítě umím jen kojit, jinak nejsem schopná ho utišit:frowning2: :frowning2:

Leni tak já to mám přesně naopak, potřebuju MM u sebe, aby se postaral o malýho, když bude plakat, to si s ním nevím rady. ale večer jsem už na něj taky pěkně protivná, protože chci spát a on mě otravuje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 07:30  • Odpověz
Dneska jedu za mamkou do brna hned ráno a na oběd ke tchýni, přijede brácha s malým, tak se těším - sice bude zase duo řev, ale to zvládneme:slight_smile:)

Tak pěkný den
6. srp 2009 v 07:36  • Odpověz
autor
Bré ranko holky. včera sme byli celej den pryč, udělali sme si výlet do Kroměříže a prolezli obě zahrady, bylo to tam nádherný, bydlet tam tak v té podzámecké su pořád. Zkusím Vás dočíst jestli Maťulka dovolí
6. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
autor
Ke striím a nástřihu nemám co dodat, já mazala a masírovala jak ďas a nastižená su až k pr.... a popraskaná su taky všude :frowning2:

Marti: Markétka je teda kus baby :grinning:

Leni: Adámek je teda taková šípková Růženka? Nechcete nám trochu spánku předat? U nás pořád nespíme, akorát teď už CELOU noc spí sám v postýlce, žádný nad ránem k nám do postele čumim jak péro z gauče :astonished:
6. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
autor
Leni: U nás je to stejný, je mi to blbý sice říct, ale taky jsem radši když je MM v práci nebo na fotbale, mám takovej KLIDNEJ zažitej rituál a když je doma, tak nějak mi tady zavazí bo co a navíc do všeho mluví :frowning2: Na manželský povinnosti nemám pomyslšní, zrovna včera zas na toto téma opět proběhla hádka, on si protě myslí že malej zavře oči a já jsem připravená :angry:
6. srp 2009 v 07:54  • Odpověz
Brý ráno!
Veru, třeba malej z tebe cítí nervozitu.... jinak nevím.

Rady, tak ty jsi měla fialový prsty? :confused: :sweat_smile: No jo, kosa byla docela pořádná a ty byla jen na lehko....

Hani, žádný spánek vám nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Jsem ráda, že tak spí. Ikdyž dnes byl asi od půl paté vzhůru, jíst nechtěl, měla jsem ho chvíli v posteli, pak teda zabíral, tak jsem ho šupla do postýlky, tam vydržel chvíli, tak opět za náma do postele.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani, úplně podobně to máme doma taky. Začne do něčeho kecat, nebo mě vyčítat, že nemám pořádně naklizeno a je už oheň na střeše :angry: Ale že tu dělám všechno ostatní, ráno letím do obchodu pro čerstvý pečivo, venčím psa, vařím, mezi tím aspoň trochu poklidím, odpoledne jdu ven jak s Áděm tak i se psem, večer koupu malýho....... to už prostě nevidí :angry: :angry: :angry: Tak, jsem se zase nasr... :sweat_smile:
A manželský povinnosti? Dnes mě otravoval i ve dvě vnoci! :angry:
6. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré raníčko holky!

Lenajsku, pěkné fotečky! Je to fajn, když člověk bude mít takovou hezkou památku :slight_smile:

Ron, koupaliště ve Slavkově je super! Alespoň já na něj nedám dopustit. Jezdíme tam nejradši ze všech. O víkendu tam taky možná pojedeme, jestli budou pařáky :wink:

Veru, tak snad se malýmu ta rýma moc nerozjede a nebude nemocnej :frowning2:
Fajn, že ti TM s Matyáškem pořád tak pomáha a má na něj pozitivní vliv. Neplače u tebe, proto že by pořád z tebe cítil nervozitu a napětí?! Musí to být nepříjemný, když se ti nedaří ho utišit. Ale časem se to poddá.
Dnešek si užijte, určitě to bude bezva a hlavně nebudete sami :wink:

Ohledně těch strijí taky si myslím, že kdo to má daný, tak mu to prostě popraská, ať maže jak maže. Řekla bych, že je to ovlivněno pružností kůže. Moje ségra mazala min. 3x denně a stejně popraskala.

Jinak hlásím, že už máme objednané epi-no.... Tak jsem na to zvědavá! :slight_smile: Nejvíc se na to samozřejmě těší MM :grinning: Všichni chlapi jsou v tomhle stejní :slight_smile:
Jak vás tady čtu, co píšete o těch svých chlapech, tak jen doufám, že u nás to tak nebude. Ale to si člověk může přát co chce, ale hormony a poporodní stavy asi dělají svoje...
6. srp 2009 v 08:26  • Odpověz
autor
Leni: Jj přesně, šak včera sme taky málem nikam nejeli, já vstala v 5, vyprala sem , pouklízela balkon bordel od kvitek, uvařila, vyžehlila, kafe mu udělala, a chtěla sem dát malýmu sváču v 9 s tím že on tak půl hodinku pak spí a mezitím že byh nás nabalila a jeli sme na ten výlet. On vstal, najedl se aoblíkla že teda jako jeden, tady bordel tak sem to začla uklízet ani postel neustlal, tak říkám že dám malýmu a až se probere že pojedem, a on že nebude čekat a že jestli si myslímže pojedem až po obědě tk že radši nepojedem nikam, kdby mi pomoh mohlo to být rychle :angry:
6. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
No jo, ti chlapi.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katy, mě MM nikdy tak nevadil, ale je prostě vidět, že pracují hormony a taky hlavně to, že už není na prvním místě. A to asi nesou všichni chlapi blbě.

Nebudete někdo v neděli v Drnovicích na pouti? My tam budem určitě, jedem už na oběd k babičce.
6. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky,

dneska to vypadá na pařáček..

Veru, je mi to líto, že má malej takové problémy. Snad to bude brzo o.k a ohledně toho, jestli se na tebe lidi koukali nebo ne, jim to může být jedno, když neví, čím teď procházíš. Jinak je super, že ti M pomáhá a nenechá tě v tom máchat :wink:

Leni, na pouť bych šla hrozně ráda, ale nemáme ještě doma Áďu a za druhé bude M pryč (jede na ten lom-potápět se) a nevím kdy dojede. Takže bohužel..
Jinak ohledně manželských povinností, no to mi teda povídejte.. ten můj včera taky dolezl a furt otravoval až dostal co chtěl :angry: a já mohla potom v klidu spát :grinning: :grinning: je to sice hnusný, že to tak berem, ale nemůžeme být pořád jenom připravené na to, až si chlap řekne: " a teď to chci " my se nastavíme a je to. Takhle to prostě nejde :slight_smile:

Hani, ahooooooj.. jsem tě tu dlouho neviděla. Co Matýsek???
6. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Se jdu pomalu chystat, jedu do Brna k zubaři :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Leni: V Drnkách je pouť? To ani nevim, no to my tam určo zavítáme, tak já Ti ještě písnu kdy bysme se tam ukázali, já pak povalím na fotbal, ale aspoň chvilu bych se tam podívat určo chtěla, v Drnkách to bývá dobrý :wink:

Luci: Ahoj :grinning: Krásný fotečky bříška, ty si ale hubeňourek, když se tak dívám tak největší břuch tady mám já jako netěhule :grinning: Maťula tady zas řádí, takže všechno v tom nejlepčejším pořádku :wink:
6. srp 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoooj holky... jsem tu jen na skok,vyrážíme do Zoo do Lešné...

Jsem moooc ráda,že ty pocity nemám jen já...na jednu stranu je mi taky líp.když je MM v práci...ale on dělá dvanáctky a noční,tak to moc často není.taky máme s malým zažitý svůj rituál a když je Aleš doma,jen mě to vytáčí...připadá mi,že se pro něj narozením malýho nic nezměnilo...vyspává si dokdy chce.ráno si vklídečku vypije kafíčko,vykouří cigaretku a já jen skáču kolem malýho...když mu řeknu,že já už jsem si 5 měsíců v klidu ani nezašla na záchod a snídani jím ve stoje...je ještě načučenej,že su protivná jak pr...mě to nevadí,že se všechno točí kolem Tomulky,já to dělám moc ráda,přeje je to můj vymodlenej miláček,jen mě občas vytáčí,jak ti chlapi myslí :frowning2:
podéť bych nebyla po ránu nasraná,když ho tak vidím...pohodička...
včera jsme se taky chytli...prý jsem od porodu hroznej nervák a protivná jak prdel :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:jo jo...to jsem :grinning:

a manželský povinnosti o tom už jsem mluvila...nemám vůůůůbec žádnou chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no jak říká Leňa...snad jsou to hormony a časem se to zlepší...jinak ty naše chlapy asi zabijeme :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Hani: hubeňourek :grinning: :grinning: to je pěkný.. teď vážím 57kilo, i když to na mě nejde poznat :angry: hihi
To je super, že Matýsek je zase ve svém živlu :slight_smile:
6. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
autor
Marti: My tam chtěli dneka jet taky, ale na MM přišla lenora, tak prej možná až zítra :angry: Tak pak poreferuješ tak to tam vyzírá :wink: Chlapi soui fakt zvláštní tvorové, jako bys popisovala to samý u nás, MM taky dycky zahlásí jdu tam jdu tam a chodíš si kdy chce kam chcena fotbal, tenis, kamarádama, prostě jako před Matýskem, někdy mě to štve, někdy je mi to fuk, ale prostě zamrzí, že na nás nebere jakoby ohled :frowning2: V9m že není reálný aby sme furt všichni seděli doma, ale zas mě mrzí že mu vubec neva že já už s níám nechodím :unamused:
6. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Teda Luci...57 kilo???Já mám 50 a vypadám podle tebe jako slůňe :slight_smile:

Hani...to je dobře,že je Matýskovi líp...zase budeš mít po kom uklízet :slight_smile: :slight_smile:

Do těch Drnovic se asi taky podíváme,tak se tam možná potkáme...jestli nebude moc velkej pařák :wink:
6. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Holky, to mě teda ser.... že nemůžu s váma na tu pouť, kdybych měla auto, tak bych si dojela pro Áďu a dojela bych za váma. Takhle vám můžu akorát tak závidět :angry: mno jo, M potápění je hold přednější :grinning:

Někdy i toho mého chlapa já nechápu, ale on zase nechápe mě, takže je to celkem jedno :grinning: i když chvílama mě teda docela umí vytočit a to parádně :wink:

Marti, já neřekla, že jsi slůně :confused: :sweat_smile: a jak jsem už psala, na mě to není poznat, akorát na zadku a na prsách, kolem kterých M krouží jako jestřáb, kór když se mi zase tím těhu zvětšili :angry:
6. srp 2009 v 09:37  • Odpověz
autor
Ježiš ženský vy ste drobci :astonished: já mám furt 62 a ne a ne dolů :angry: , ale napsala sem do winschlistu k narozkám o hhubnoucí čajík, ten mi zabírá, tak třeba do vánoc budu už vypadat trochu jako člověk :grinning:
6. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Jo Leni, maža říkal, že chce jet v ti neděli dopo už na fotbal, tak my tam budem asi courat už od dopolednaj :rolling_eyes:
6. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Hoj kočky, tak mám za seboutest na cukrovku, výsledky jsou prý do půl hodiny, ale v laborce mi je říct nesmějí, moje gyndr. má tento týden dovolenou, tak si tam zavolám příští týden, snad to bude OK. Jinak je mi fajn, hlad jsem ani neměla, bo jsu zvyklá snídat kolem půl desáté a to jsem akorát přišla domů, ten roztok se dal vypít, mně sladký pití ani tak nevadí, tak pohoda. Jen se mi chce hrozně spát, tak dosnídám a půjdu se natáhnout.
Dneska mám v plánu jen trošku něco dělat, přesadím jedno kytí, trošku poklidím a budu se váálet... :slight_smile:
Jdu vás dočíst, všechny moc zdravím a krásnej pohodovej den přeji!
6. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.