• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Veru, to je mi líto, že má malej rýmu, snad to brzo přejde a bude líp! A s tím pláčem u Tebe, je fakt možný, že je malej u Tebe taky nervózní, děti to vycítí, to chce asi fakt víc klidu a čas, věřím že to bude dobrý. Hlavně, že TM tak pomáhá, že v něm máš oporu, určitě to vše zvládnete, moc držím palce!!!

Radi, týjo, Tys musela být pěkně zmrzlá, snad nebudeš nachlazená... kosa byla pěkná, to jo... a koupák ve Slavkově? Já ho mám fakt nejradši, jak píše i Kačka, je fakt, že tam člověk musí přijít dřív, aby našel nějakej strom a pod ním stín, ale jinak je to obrovský koupaliště, kde i když je hodně lidí, pořád je kde si lehnout, lidi se tam tak nějak rozptýlí, mám pocit, že třeba v Brně nebo Vyškově je to nacvaklý daleko víc a lidi jsou víc nalepení na sebe. Voda chladnější, ale díky tomu v bazénu není tolik lidí, je tam i brouzdaliště pro děcka, spousta stánků s občerstvením, vynikající frapé.. :grinning: :slight_smile: Radím vyzkoušet a uvidíte, my to tam máme moc rádi. A travička na ležení příjemná... :slight_smile:

Luci, tak ať dopadneš u zábáka dobře. Hlavně prosímtě nic neplať, žádných 30ká!

Holky, díky za pochvalu foteček, no není to profi, ale jsu ráda, že mám nějakou památku. :slight_smile:

A s těma chlapama... ohledně sexu je to u nás tak, že MM naštěstí nenaléhá, ze začátku těhotenství jsem neměla chuť vůbec, řekla jsem mu to a on to přijal. Už ví, že kdyby naléhal, tak by to nemělo žádnej efekt a já bych se ještě víc zabejčila. Teď je to lepší, sice jsme jen asi třikrát za celý těhotenství, ale z toho dvakrát to stálo zato, a myslím že i pro něj to byl jinej zážitek, než kdyby naléhal. Vždycky to bylo spontánní, že jsá jsem byla připravená a chtěla jsem to.
Jak to bude u nás po porodu netuším, ale myslím že to nebude žádná sláva, a já doufám, že bude tak tolerantní jak v těhotenství a nebude naléhat. To bych ho asi zabila...
A s tím, že už není na prvním místě, je to chlap, a bývá i dost ješitnej, takže mi asi nezbývá nic jinýho, než se obrnit trpělivostí a nezmagořit ještě z chlapa. Měli by být víc vnímaví, co se děje kolem a chápající, že se ženská doma neválí jen v posteli, že prostě celej den je na nohou... no, nezbývá než věřit, že se to změní...

Hani, v Kromdlu to mám hrozně ráda, obě zahrady i zámek, ráda se tam vracím. Ta podzámecká je vážně kouzelná, i ti pávi, ten zo koutek, stromy, kytí, zámek... a květná se mi taky hrozně moc líbí, ale není tam moc stínu. Ale jak to kvete, je to super... :slight_smile: Určitě máte spoustu pěkných foteček.

Katy, takže už máte objednaný epino, jo? No super!!! A co porodnice, už jste se byli někde podívat? Já chci zavolat k Miloušům a asi bysme tam příští týden zašli, možná bysme stihli i ty Bohunice.

Leni a Veru, jak to vidíte příští týden? Pomalu začínám plánovat, ale MM půjde ve středu na tréning, tak by pro mě asi byla nejlepší středa... co vy na to? Nebo třeba hned pondělí?

Všechny moooc zdravím! :wink:
6. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Hani, to říkám, krásný fotečky. :wink:
6. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
A ještě vám pošlu jeden odkaz, co mi poslala kamoška na mail, je to nádhera! Kéž by to šl takhle hladce pokaždé. Nejedna slzička mi ukápla... tak se mrkněte:
http://www.lifeinmotionphotography.com/slideshows/amerlyn/
6. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Jejda ti chlapi.... Já toho svýho můžu pořád jen chválit, jak je zlatej a jak mi se vším pomůže, ale jestli to jednou dojde taky do takové fáze, že si polezeme na nervy, tak se z toho zblázním. Určitě ho budu potřebovat nejen jako podporu, ale taky jako pomocníka doma. Věřím, že mě nezklame a bude mi oporou. Uvidíme časem.... :sweat_smile:

Lenajsku, v porodnicích jsme ještě zatím nebyli, nebyl o víkendech zatím nějak čas, ale chystáme se. Pak mi písni, co ti řekli u těch Miloušů, kdy se tam může apod., ju? Díky :slight_smile:
6. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Tak je to přece jen všude stejný s těma manželama :grinning: A poslední dobou jsem fakt na něho hoooodně protivná, tak jsme protivný dvě, Marťo :grinning:

Holky, vy vyžlata, 57kg si ani nepamatuju, kdy jsem měla :sweat_smile: A 50kg? To jsem snad ani nikdy neměla :sweat_smile: :grinning:

Hani, tak to my až odpoledne, zajdem si nejdřív na ten oběd, pak se tam sleze celé příbuzenstvo....
6. srp 2009 v 10:59  • Odpověz
Leni, video je moc pěkný, krásně udělaný :wink:
6. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Jéje kilogramy začínající pětkou mě deprimují, já už jsem hodně za..... :confounded:

Mně tady video nejde pustit :fearful:
6. srp 2009 v 11:53  • Odpověz
Jéžiš, to video je krásný :slight_smile: :dizzy_face:

Leni, no taky doufám, že se mi z toho nic nepodělá, ale doma jsem si pak dala hned fusekle a o palcích jsem ani nevěděla :wink:

Před chvilkou nám na našem patře vypli proud a vypadá to, že se nám nestihla zazálohovat dnešní práce :angry: No mám z toho ohromnou radost. Půl dne práce v pr.... a termín zítra :angry: :angry:
6. srp 2009 v 11:55  • Odpověz
Holky, nezlobte mě s váhou. 57 kilo a vůbec co začíná pětkou jsem neměla už kdoví kolik let :grinning: a radši to vůbec neřeším :wink:
6. srp 2009 v 11:58  • Odpověz
Ajoj kočky, jsem zpět a všechno o.k akorát mě trochu pozlobilo krvácení z dásní, ale to je prý u těhulek normální, takže musím vydržet. Jsem s toho byla jakási špatná :unamused:

Lenajsku, nic jsem neplatila... neboj :wink:

Teď se půjdu nabaštit, byla jsem ještě prckovi pro objednané dětské trenky a v obchodě, kde jsem koupila plno mňamek.. to mám n aten víkend, co budu sama doma. A mluvila jsem s Áďou (volala jsem, jak se má atd.) a zase ho štípla vosa, on si fakt nedá pokoj a pořád je otravuje :grinning: :grinning:
Už je mi po něm smutno, po našem raubířovi... nemá mě kdo zlobit :grinning:
6. srp 2009 ve 12:14  • Odpověz
Ahoj holky,

Misicko, teda Vy si opravdu užíváte. Je mi to moc líto. Držte se holky a bojujte :wink:
Lenajsku, fotečky jsou nádherný!!! Moc Ti to sluší!!!
Hani, teda koukala jsem schválně na fotky a vůbec nevím o jakým břichu to mluvíš!!! Myslím, že vypadáš super! Kéž bych tak taky po porodu vypadala:o)

Jinak my jdeme zítra konečně na velký ultrazvuk do Prenatalu. Bylo teď období dovolených, takže jdu až ve 22. týdnu. Už se na to strašně moc těším!!! Konečně se snad dozvíme, jestli čekáme tu holčičku :slight_smile: Snad se před námi nebude mimi schovávat. Byly jste taky některá na velkým UTZ v Prenatalu? Dělají tam 3D video? A nevíte kolik to tam stojí?

S těma porodnicema ... chystáte se někdo do Vyškova? Já chtěla původně do Brna, ale nakonec jsem si to rozmyslela, mám strach jet do Brna kvůli počasí, v prosinci už přeci jen může být hodně sněhu, náledí a tak ... abych nakonec nerodila někde na půl cesty v autě :slight_smile:
6. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Katy, písnu, snad se tam konečně už podíváme. MM má příští týden volnější, tak snad někdy odpoledne to stihne.
Leni, jak to teda vidíš, ten příští týden? :wink:
Luci, krvácení dásní je fakt normální, já mívám teď poslední dobou růžovej kartáček, že jsou dásně citlivější... příště se zubařky zeptám, co s tím, jestli se dají ty dásně vitamínama nějak podpořit. Neřekla Ti nic? A nebuď z toho špatná, je to fakt normální. :wink:
Radi, jéé, termín zítra? No, to potěší... :angry: :unamused:
Holky, proboha, 57kg? To jsem měla naposledy snad když mi bylo 16-17let, a padesát už ani nepamatuju. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teď jsem v těhotenství přibrala už 10kg a blížím se k osmdesátce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hani, nechápu taky, o jakým břichu mluvíš... :wink: Sluší Ti to a moc. :wink:
Páji.o, tak na zítřek držím moc palečky, určitě dopadne vše v pořádku. Mimi je tam nádherně vidět. Oni v tom Prenatalu 3D dělají taky, ale je dražší jak v tom Heliosu. V Prenatalu stojí 1200 a v Heliosu 1000.
A do Vyškova se asi fakt nechystám, hlavně kvůli rodině, všichni by to měli docela daleko, a jedinej taťka bude muset holt do Brna zajet autem.
Tak jsem se prospala a jdu se naobědvat. Kdo budete jíst, dobrou chuť!
6. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz
Lenajsku, dr.mě na to poradila nějakou speciální pastu pro těhulky, dojde jim za 14dní, takže ji koupím a vyzkouším co to bude dělat :wink: jinak jsme domluvené, že za dva měsíce na ty dásně zase mrknem, jsem hrozná... že :sweat_smile: :grinning:

Já jsem už po obědě a na chvilku jsem si lehla do postele. M vysál byt a teď zase pracuje, večer jede zase na potápko na bazén a o víkednu v osm už bude dávno na cestě na lom :unamused: mno jo no.
6. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Luci, mě dásně taky občas krvácí a taky mi občas teče krev z nosu, což mi nikdy nedělalo. Holt těhulky :slight_smile: :slight_smile: Já používám Lacolut na ty dásně a je to lepší
6. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz
Pajo.o, já používám už docela dlouho pastu Meridol :slight_smile: zdá se mi lepší než ten Signal, Fluora atd. i když je fakt, že zuby ti pasta moc nezachrání, spíš to jak si je čistíš a já ke všemu používám i mezizubní kartáčky, což je super :wink: a potom vodu Listerine po vyčištění.
6. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Na těchto věcích moc nešetřím, protože být za pár let bez zubů :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to radši budu dělat vše proto, aby byli v dobrém stavu.
Moje babička šla na umělý chrup až teď a to ji je 65,-let :slight_smile:
6. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Luci, přesně jak říkají holky, je to úplně normální, že v těhu krvácí dásně o dost víc. Já používám Elmex, ten je jeden z nejlepších.
Luci, ale vodu Listerin neeee!!!! To se v těhu nesmí! Já chodím pravidelně na dentální hygienu už několik let, kvůli náběhu na paradontózu a když jsem tam byla asi před 2 měsíci, tak mě speciálně na to upozorňovala, že zubní vody mám v těhotenství vynechat. Přímo mi jmenovala tu Listerinku, kterou jindy doporučují.
6. srp 2009 ve 13:53  • Odpověz
Kači, já taky chodívám k dentální hygienistce a nějak se nezmínila, že ji v těhu nemůžu :confused: takže myslíš, že ji mám radši vynechat? Jenomže co mám teda používat?
6. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Mno jo no, tak se bez toho obejdem, no :grinning: :wink: a Kači, moc díky za info!!!!!
6. srp 2009 ve 13:56  • Odpověz
Holky, díky za info o zubních pastách, Katy, Elmex máš oranžovej, nebo zelenej? Já kupovala zelenej, kvůli citlivým zubům, měla bych si ho zase koupit, teď jsem ho několik měsíců neměla. Jakej máš Ty?
A ústní vodu Elmex můžu, tu zelenou?
A já myslím že skončím s umělýma zubama hodně brzo, už teď se mi nějaký trošku viklají, já to mám holt dědičný, a to můžu používat mezizubní kartáčky jak chci... jo, zuby, to je pro mě peklo.
Páji, taky mi občas krvácí z nosu, je všechno prostě víc překrvený. :slight_smile:
Katy, budete tady tu příští sobotu na ty Napoleonský slavnosti?
6. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz
Já nevím Luci teda jak ta tvoje, ale té mojí docela věřím. Prostě žádnou ústní vodu teď nepoužívám.
Jen mezizubní kartáčky a klasickej Elmex. Každopádně ta Listerinka obsahuje alkohol, nevím, jestli se to nesmí jen kvůli tomu nebo jestli to obsahuje ještě něco... Nemáš zač :wink:
6. srp 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jo Luci, a jinak používám jen měkkej zubní karáček, aby se ty dásně nedráždily ještě víc, ale já ho mám i kvůli těm citlivým zubům.
6. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Leni, my už roky používáme jen zelenej Elmex. Sice je to drahá záležitost, ale na tomhle taky nešetříme. Já mám se zubama problémy už několik let, takže se jim snažím aspoň po této stránce dopřát to nejlepší.

Leni, zatím nevím, co budeme podnikat příští sobotu, ale napíšu si to do kalendáře a kdyby nebyl jiný plán, tak bysme tam mohli :slight_smile: Co tam tak bývá na programu?
6. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
A zapomněla jsem reagovat, Leni, na tvůj návrh, jestli si nedáme srazíka v Brně. Samozřejmě jsem pro! :wink: :slight_smile: Jen jestli bychom to nenechali cca až za těch 14 dní až budu doma. Nebo uvidíme, jak na tom budou ostatní a přizpůsobím se.
6. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Lenajsku, ten mám taky.. to mi právě doporučila ta dentální hygienistka a je taky super :wink:

Kači, já ten Elmex používala několik let a teď jsem chtěla vyzkoušet ten Meridol, což je taky docela drahá pasta, ale i tak se mě tyto dvě značky zdají ohodně lepší než ten Signal atd. :wink:
6. srp 2009 ve 14:41  • Odpověz
Katy, mrkni se do Slavkovského zpravodaje na netu, posílám odkaz, je to str.2.http://www.veslavkove.cz/downloads.php?id=47
A kdy a kam jedete? Ještě dovolená před mateřskou, jo? :slight_smile: Klidně to můžem nechat na kdy budete chtít, já se přizpůsobím, v týdnu kdykoli, o víkendech je to horší...
6. srp 2009 v 15:14  • Odpověz
Tak jsme zpět ze ZOO,bylo to náročné...jsem grogy :grinning: :grinning: :grinning:

Luci...já jsem tím nemyslela,že jsi řekla,že jsem slůně...ale když jsem viděla,jaký jsi huběňourek,není těch 57 na tobě vůbec poznat,že jako já vypadám na víc :slight_smile: to byl můj názor :wink:

no nic jdu se vykoupat a něco pojísz.mám hlad jakko vlk :slight_smile:
6. srp 2009 v 19:06  • Odpověz
autor
Hoj holky, kluci se koupou tak sem v rychlosti přidala nějaký fotky z dneška a rychle Vás dočtu :slight_smile:
6. srp 2009 v 19:07  • Odpověz
Marti ahojky, Zoo krásná, že? Ale je to náročný, to je fakt, je to dlouhý.. ale naštěstí to není do kopce, jak Brněnská, tak se to dá... :slight_smile: Mně se tam moc líbí.
Hani, na fotečky mrknu.
Jdu taky večeřet, tak si nechte čvachtat. :wink:
6. srp 2009 v 19:09  • Odpověz
autor
lenajsku: Super fotky z toho porodu, je moc hezky udělaný :dizzy_face: Já takový fotky miluju :dizzy_face:

Marti: Tak jaký to tam bylo? Počásko super na výletík co. Co Tomík? Jukal na zvířátka?

Jinak holky všem dík za podporu ste moc hodný, ale já se prostě pořád necítím, já měla dycky 50 kilo a ten si přijdu fakt jak tank :frowning2:

Pavli, tak zítra dej echo, jestli je to teda na sto pro holčinka :wink: Nechceš dojít taky na nějakej ten srazík ?
6. srp 2009 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.