• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Já ty cviky na krční páteř dělám taky, mívám s tím problémy. Zjistila jsem, že ta paní, co dělá babymasáže dělá i masáže klasický a vlastně jakýkoliv, tak jsem ráda, že jsem objevila někoho blízko a někoho koho znám. Asi se k ní brzo objednám i se sebou. Rok na mě nikdo nešáhl a je to znát. Mě ty klasický masáže vždycky dost pomohly.
23. dub 2009 v 09:34  • Odpověz
Ahoj,
já jsem si ráno zalomila klíč v zámku, tak jsem lítala všude možně, abych se dostala domů, naštestí jsme měli náhradní klíče u jedné paní, jinak by mě hráblo!

Lenajsku doufám, že se vám kino líbilo, u nás to na kino rozhodně nevypadá, MM chodí z práce hodně pozdě:frowning2:
Leni termín mi zatím nechala 3.7., ale podle mě o nehrozí, tak uvidíme. Co ty na kontrole??
23. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z Brna z endokrinologie, kde mi brali krev a zítra na KO na endokrinologii, chodím k Miloušům a ten dr. je tam jen jeden den v týdnu, v pátek, a vzhledem k tomu, že příští 2 pátky budou státní svátky, se mám prý připravit na dlouhou čekací dobu... to bude děs. :unamused: Se tam sedí na chodbě, musím si vzít něco na čtení. Byla jsem se mrknout i v Tescu a C&A na mimi věcičky, ale ještě jsem si netroufla nic koupit... v C&A mám vyhlídnutý dvoje bodýčka za 125,-, tak si je po pondělní KO asi koupím. Taky jsem prolítla Takko ve Vaňkovce, mají tam docela dobrý ceny, tak se tam příští týden taky podívám.
Dneska je tam pěkná kosa, asi zalezu do betle a pusím si nějakej fajn film, dneska mi nikdo nemusí vyčítat, že nejdu na procházku... :grinning:
Jdu vás dočíst, všem krásnej den přeji, pááá!
23. dub 2009 ve 12:03  • Odpověz
včera jsem se večer pěkně nasrala, jeli jsme si k tchýni pro psa a ona je opravdu neuvěřitelná!! Jen co sme vystoupili z auta, tak mlela o nějakým projektu, co dělají a huba se jí celou dobu nezastavila a furt dokola o té jejich práci. Hodila jsem na MM takovej rypák, že velmi rychle pochopil, zavelel že jedem,ať mu napíše mail, naskákali jsme do auta a odjeli jsme:slight_smile:. Poté konstatoval, že jí opravdu absolutně nic jinýho nezajímá, tak jsem jen podotkla, že bude mít náš syn aspoň jednu babičku, která se mu bude věnovat :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Katy, to je moc fajn, že Ti dr. ukázala jak cvičit s krkem a že Ti pomohla, to jsi byla někde na rehabce? Tak hlavně, aby to cvičení pomáhalo a migrény tak často nebývaly, pokud možno vůbec!
Veru, týjo, to je něco, ale když jsi zalomila klíč v zámku, to se Ti podařilo ty dveře otevřít dalším klíčem, že jsi ho vyšoupla, tem zalomenej? Tak to jsi měla štěstí! My taky budeme muset dát náhradní klíče k tchánům domů, bo nikdo z rodiny náhradní klíče od našeho bytu nemá, tak kdybysme si zabouchli a neměli klíče, jsme namydlení... myslím kdyby ani jeden z nás ty klíče neměl, nebo kdyby se mně podařilo si zabouchnout dveře a MM byl v Brně v práci...
Leni, držím palce dneska na KO, snad Ti dr. ten UZ udělá, a změří mimíska... :wink: Jsu zvědavá, co Ti tentokrát řekne.
A pak dobře vše vyřiď, co potřebuješ.
23. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Veru, to je mi líto s tchýní, to je takhle pokaždé, že mele jen o sobě a o tom, co se týká její osoby, a o nic jinýho se nezajímá? :frowning2: Jinak kino bylo fajn, škoda, že to nezvládnete, ale myslím že to bohatě stačí pustit si i doma na DVD, až to bude vycházet nebo to někdo stáhne, komedie je to fajna.
Jdu se najíst, zatím páá!
23. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
Lenajsku, já se zase včera neovládla o koupila jsem něco malýmu. Dělám to tak po každé kontrole, je to takovej rituál. No, teď ty kontroly budou častější, sakra, vypadá to, že ještě něco pořídím :slight_smile:
P/rávě mi přišla zavinka do autosedačky - je docela velká, to mě překvapilo, ale jinak moc pěkná.Asi ji budeme používat i do kočárku :wink:
23. dub 2009 ve 12:11  • Odpověz
JJ Leni, naprosto pořád. Ani se nezeptá ze zdvořilosti, co u doktora. Je fakt trapná. Odmítám tam jezdit, takže asi ani těhu fotky nebudou, protože její přítel je fotograf a ateliér mají doma. já se nehodlám fotit, aby tam ona ocmrndávala a mlela nesmysly. Už bych ji poslala někam! A ten náš kámoš má něco jako tvůrčí přestávku, takže se budeme muset spokojit s našimi výtvory:slight_smile:

jinak já mám úplně opačný problém s UTZ - včera se Dr zmínila, že za 14 dní zase mrkneme na mimíse, jak roste, slyšel to MM a byl oheň na střeše, že neustále nechávám ozařovat naše dítě. (Pozůstatky výchovy prdlé tchýně)
23. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Holky, tak pro tento případ jsme si už my pořídili zámek, kterej se zevnitř nezamyká klíčem, ale jen se otočí tou kuličkou :grinning: Myslím, že je to dobrý, člověk se vyvaruje tomu, aby se musel potkat se zámečníkem :slight_smile:
Leni, ano byla to doktorka, která provádí i rehabilitace apod. Byla fakt výborná!
23. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Veru, s tím UZ jsem několikrát četla i v odborných knížkách, že není vůbec prokázaný, že by to něco vyzařovalo, když to vlastně "scanuje" a vůbec se tam nepoužívá to záření...
Týjo, zavinovačka do autosedačky? Tu bych chtěla taky, to je s těma dvěma nohavičkama, aby se dobře autosedačka zapnula, že? Od Emitexu? Už jsem se na ně dívala a asi ji taky pořídím, i do kočárku bych ji používala, zrovna dneska jsem nad tím přemýšlela. :slight_smile: Kde jsi ji kupovala?
S tím focením mě to mrzí, škoda, ale je jasný, že by Ti to focení ještě možná otrávila a to nestojí za to... :unamused:
23. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky!
Tak už jsem doma. A nic nového, rodit zatím nebudu :unamused: Ke všemu mám nějakej zánět, takže mi napsala nějaký léky a mastičku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sex by neměl být, ale na to asi kašlu, pač nějak prďolu vyšťouchat musíme jinak bude 4 kilový :sweat_smile: UZ mi dělala, divila se, že ho chci, ale v pohodě, všechno mi ukázala, kde co má a poměřila. Takže už teď prý má váhu 3090 g :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže dle ultrazvuku termín vychází na 14. května. Takže mimísa musíme vyšťouchat, aby fakt nebyl 4 kilovej :grinning:
23. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
Katy, tak pěkně procvičuj :wink:

Veru, ty jo, to máš teda tchýni :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, to máš pravdu, dneska je tam fakt počasí nic moc. Já ale asi vyrazím ven, uvidíme. Dr mi říkala, ať mám hodně pohybu, takže kdy zase vyrazíme se psama, holky? :grinning:
23. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
No Leni, až bude trošku tepleji, dneska bych teda nešla... :slight_smile:
Takže mimísko už má 3 kila, jo? No to je něco... :slight_smile: Tak to ho vyšťouchejte, to je fakt, aby fakt nebylo 4 kilový. A snad ten zánět brzo zmizí.
23. dub 2009 ve 12:32  • Odpověz
To je ale macík!!!! Já budu ráda, když náš prcet bude mít apoň 3 kg:slight_smile:
Lenajsku na MMB, rozhodně ji nekupuj v obchodě, tam stála 700stovek! Já ji mám tuším něco kolem 400,-. Já jsem snad ani jiný než od emitexu neviděla.
Já vím, že je to blbost, ale ona svoje děti naočkovala takovýma nesmyslama, že všechno je škodlivý apod. Takže si MM občas neodpustí nějaké to moudro, ale já ho vždycky odpálkuju a je klid. To jeho brácha je mnohem horší, ten svojí těhotnou ženu skoro terorizuje :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Veru, mě to napadlo, že to bude asi z MMB, tam jsem tu zavinku taky už viděla. No už se nemůžu dočkat až budu nakupovat, ale začnu fakt až po screeningu... ještě pořád je ve mě ten strach silnější, i když se to nezdá. A hlavně taky musím počkat, až mi přijde něco od té sociálky, dneska je to prý zadaný k výplatě, tak snad příští týden... To je děs to čekání, ještě to bude almužna... :unamused: Ale co, hlavně, že mám doma pohodičku.
Takže švagr je horší, jo? No, to musí mít švagrová radost... :unamused:
23. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Cpu se nejjedovatějšíma šulánkama z mákem:slight_smile:. Může se vůbec mák v těhotenství??
23. dub 2009 ve 12:36  • Odpověz
Jako těžko říct, jestli je to pravdivý, je to spíš odhad. Budu doufat, že bude menší. Když jsem to říkala mamce, tak řekla, že je to blbost, prý kam bych ho dala. Ale možný je všechno. No jsem z toho docela přešlá, kdo toho macka bude rodit??? :confused:

Veru, neboj, Matyášek ještě nabere. Já ve 30tt měla prďolu měla 1280 g a vidíš, jak dorostl :wink:

Jo a co se týče toho ultrazvuku, tak ten škodlivej vážně není. Jinak by ho těhotným nedělali :wink:
23. dub 2009 ve 12:37  • Odpověz
Veru, myslím, že holky těhulky šulánky s mákem tady jedly ve velkým.... :slight_smile:
Já jsem dojedla čínu s krůtím masem a rýží a asi odpadnu.. dneska vstávání v 6 mi dalo zabrat... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. dub 2009 ve 12:39  • Odpověz
Veru, myslím, že mák nijak nevadí :wink:
23. dub 2009 ve 12:41  • Odpověz
Veru, já myslím, že může, obsahuje hodně vápníku, takže by měl být relativně zdravej :wink:
23. dub 2009 ve 12:43  • Odpověz
Sakra, čekám na PPL, mají dovezt granule. Měl tady být mezi 11-13hod :angry: . Pes už otravuje a mně se teda vůbec nechce ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já stejně baštím, na co mám chut:slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
Verčo, však tak je to správně jíst na co máš chuť. Pěkně Matyáška vykrm :wink:
23. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
Leni.dv, já myslím, že se nemusíš strachovat. Oni to přeci málokdy trefí tu váhu, takže se nestresuj, určitě to bude malej bobánek :slight_smile:
Veru, ta tvá tchýně to je něco :unamused:
23. dub 2009 ve 12:45  • Odpověz
TAk to je celkem v klidu, když jsem podle UZ 29tt a má 1180g :slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:47  • Odpověz
Má tchýně je přírodní úkaz, myslela jsem, že to co předváděla loni byl vrchol, ale letos to stopro trumfla :slight_smile: :grinning:
23. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Veru, no vidíš, to máš o 100 g míň, to fakt doroste, teď nejvíc rostou. V tom 30tt mi říkala, že to bude drobek a teď říká, že to bude macík :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak pak těm doktorům věř :grinning:
23. dub 2009 ve 12:53  • Odpověz
To je fakt, navíc se hodně často ty jejich odhady váhy liší celkem o dost od skutečnosti. Akorát my jsme pak z toho zblblý, že by mělo mimi vážit víc/míň.
Stejně si myslím, že příroda je chytrá a zařídí to tak, aby mimi mělo přesně tolik kg, kolik má mít, aby ho mamina porodila:slight_smile:
23. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
Tak jsem fakt zvědavá, kolik bude mít, až vyleze :grinning:
Příští týden už jdu do porodnice na ty ozvy bo co, tak na ty jsem teda taky zvědavá :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:04  • Odpověz
Veru, tchýně měla nějaký scény před svatbou, co si tam matně vybavuju, že? Něco se mi plete, že se žehličkou?
Katy, dneska je krk lepší? :wink:
Leni, já tipuju, že už toho moc nenabere, že bude mít lehce nad tři kila. :wink:
Veru, a Matyášek to ještě dožene.
Katy, co Ty a pidi oblečky, už něco nakupuješ? :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:07  • Odpověz
Tak já si jdu udělat maliníkovej čaj a trochu pouklidit.
Bože, proč ty psiska tak línají? :rolling_eyes:
23. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.