• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hani...počasí super,ani teplo,ani zima...Tomísek to skoro celý prospal a když se probudil,víc ho zajímala plyšová žirafa na kočárku,než ta živá :slight_smile: Mají to tam hezky rozdělený na kontinenty,ale pro kočárky trochu nevhodný.Když jdeš po silnici,skoro nic neuvidíš,protože je to bokem a když chceš procházet těmi výběhy,taháš kočárek přes kořeny a hromadu schodů....ale dá se to...taky jsem to zvládli :wink:

Jo a Hani...mě na fotkách taky připadáš jako huběňour :wink: :wink: :wink: tak nevím,jestli nepotřebuješ nové brýle :slight_smile:
6. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Ahojte holky,
Mm si vzal malýho na trenál, ksem zvědavá, kdy dojdou, to zas bude rodeo :grinning: :grinning:
TAk jsem zjistila, že jak su furt ve stresu a nenajím se v klidu, nepokoušu jídlo a hltám a pak mám šílený prdy a pak má prdy malej a bolí ho břicho a řve. nejím vůbec nic nadýmavýho, ale zase mi kručí v břiše jak blázen, musím zkusit jíst pomaleji nebo už fakt nevím. Dneska přijel bratranec z Prahy, měli jsme sraz u tchýně, to teda bylo, není si tam kde sednout, natož přebalit dítě, kojili jsme tam jak slepice na bydílku a mačkali se všichni na 1 gaučíku, pak jim to tam Matýš počůral a pokadil a jeli jsme dom:slight_smile:
Koupili jsme odsávačku na vysavač, je to síla, ale fakt mu to ty hleníky vytáhne a taky je dobrej Libenar do nosu.

Teda holky, s těma manželama jste mě celkem překvapili, začínám zjišťovat, že pořídit si dítě je pořádná zkouška vztahu.... Mamka mi dneska říkala, že nemůžu být na adama tak protivná, ale já si nemůžu pomoct, když on je jak zpomalenej film. Když kojím a nemůžu vstát, tak ho poprosím, äby něco donesl a my tady žijeme 3 roky a neví, kde máme kapesníky a furt dokola jak s malým děckem mu musím všechno opakovat a stejně nikdy nic nenajde. Natož aby pochopil rozdíl mezi bodyčkem a tričkem. Mě to tak vytáčí, to neustálý opakování mě šíleně vysiluje, tak na něj začnu ječet, že přece není debil, aby nenašel plínu, když jí má metr od ruky.
Dneska jsem se na něj obořila, že mu nedám pusu, aby ještě nenakazil mě, když už nakazil malýho a pak mi to bylo líto, protože je akorát pak smutnej a já bývám fakt někdy zbytečně zlá :frowning2: :frowning2:
A přitom mě tak pomáhá a drží mě nad vodou,prcka opečovává a miluje ho, umývá nádobí a udělal by pro nás cokoliv. Ach jo.

Leňulky, klíďo středa, já zatím žádný plány nemám, žiju z minuty na minutu a neřeším, co bude zítra. Už se ale na vás moc těším:slight_smile: A pěkný bříško, těhule:slight_smile:

Hani, Matýsek je ale torpédo, strašně vyrostl a to chodítko je prostě geniální:slight_smile:. Jo a ty řešíš svoji váhu?? Vypadáš na fotkách skvěle, tak na to prď.

Tak holčiny zatím pá
6. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
autor
Marti tak říkáš že pro kočárky nic moc terén ju? Tak že bysme jeli na kopeček do Olomouce :confused:

Veru, ona je to honička, dřív jsem se nenajedla páč sem to nestíhala, ale te i když čásek je tak nemůžu páč mi to malej bere a furt po mě leze :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tím manžou je to stejný, taky se furt ptá, kde co máme a když odseknu tak mě ještě popíchne že všechno furt SCHOVÁVÁM, místo uklízím. Taky mě to mrzí že jsem na něj někdy protivná, ale oni ti chapi vždycky dojdou a chcou něco v tak nevhodnej okamžik :rolling_eyes:

Mates vyrostl, už to není žádný miminko, jak Matyášek, včera krásně řekl nahlas a zřetelně MÁMA no sem úplně zamáčkla slzu v oku a byla sem tak dojmutá že sem ho musela pořádně poduchlit :dizzy_face:
6. srp 2009 v 19:59  • Odpověz
Hani...to né...jeďte se tam podívat,mají to moc pěkně udělaný...já jen abyste s tím počítali :slight_smile: myslím,že všude je něco...minulý měsíc jsme byli v Brně a tam je to zase samý kopec :unamused:

Veru...ono se to zlepší.Myslím,že je to běžné,TM určitě ví,že ho miluješ a jsi mu vděčná za tu pomoc......mě někdy taky potom mrzí,jak se k M chovám...ale asi si nedokážeme v tu chvíli pomoct...to bude tou obrovskou změnou...
6. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz
Holky, přijel MM, tak se mu jdu věnovat, písnu zítra..
Veru, chápu Tě, mě to taky vytáčí, přesně to, co píšeš... ale ono asi má vše svoje meze... s tím jídlem fakt zkus pomaleji a víc v klidu, malýmu to jen prospěje. Písnu Ti ještě do IP. :wink: A díky za pochvalu...

Marti, máš pravdu, s těma cestama je to tam blbý, ale jinak se mi to hrozně moc líbí, a viděli jsme tam hafo kočárků, říkala jsem MM že převládají zelený... :slight_smile: Bylo to tam jak na přehlídce. :slight_smile: A rozdělení těch kontinentů je paráda, člověk má tak nějak pak víc přehled, který zvířata tak nějak žijí pospolu a kde... :slight_smile:

Haníííí, to je krásný.. máma... to věřím, že jsi zamáčlka slzu a pomuchlala se s ním, to stojí zato. :wink: Za všechny ty nervy, starosti... to ja krása.

Páji, ať Ti zítra UZ dobře dopadne a taky jsu zvědavá, co čekáte. :wink:

Kočky, pěknej večer a dobou noc, zítra dopoledne tady ještě budu a pak jedem ke kamarádce do karavanu do kempu na Vysočinu k Dalešické přehradě, tak se moc těším. :slight_smile:
Páá!!
6. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz
Paji, taky držím pěsti na UTZ a ať se prcek ukáže v celé kráse! :wink: Spíš holčička, ať si můžem pučovat oblečky:grinning:
Babel, nějak jsem to přehlídla, byli jste v Lešné? My se tam chystáme příští týden, jedem na dovču do Luhačovic:slight_smile:
Jé, tak já jdu zítra poslední den do práce... Dneska jsem měla rozlučku, nachystali jsme s holkama občerstvení, dostala jsem dárečky, bylo to fajn...
No jsem zvědavá, jak to po porodu bude s náma, ale můj manža je zlatej, tak doufám, že mu to vydrží :wink: No uvidíme... :slight_smile:
6. srp 2009 ve 20:52  • Odpověz
Teri ahojky, dovču v Luhačovicích si užijte, hrozně to tam máme s MM rádi, je to nádherný městečko, rádi tam jezdíme, už jsme tam byli spolu dvakrát na dovolené. Jen jsme nebydleli přímo v centru těch lázní, ale na okraji města v krásným penzionku.
A Ty jdeš zítra naposledy do práce, týjo, toto uteklo... takže ses s holkama rozloučila, snad nebyly moc smutný... pak přijedeš ukázat malou, že? :slight_smile:
Tak si dovču pořádně užijte, a držím palce, ať je manžel zlatíčko i s malou v postýlce... :wink:
A tu ZOO rozhodně doporučuju, je to tam fakt moc pěkný. :wink:
Jak jseš na tom s plínečkama, kolik jich Teri už máš? :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:00  • Odpověz
Erin...ono to není tím,že by ti manželé byli zlí...já mám úžasnýho manžela,udělal by pro mě cokoli na světě,stará se o nás,uklízí,klidně mi o půlnoci zajede do KFC,když dostanu na něco chuť...ale po tom porodu mi připadá,že se mi zkrátka ničím nezavděčí...snaží se a já mu jen pořád něco vytýkám...samozřejmě má i svý mouchy.ale o mě a malýho se stará...asi to bude náma...ta změna s miminkem ,porodem a hormony je zkrátka velká :unamused: :unamused: :unamused:

Jo a tu dovču v Luhačovicích ti moooc závidím.dnes jsme se tam ještě chtěli zastavit,mám to tam moc ráda,ale už jsme nestíhali...tak si to moc užij :slight_smile:

Jo a ta Lešná je úžasná...jak říkám až na ten terén pro kočárky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Leni, nějaký plnínečky mám v labu tu na koníkovi, doma už jich mám víc, ale ještě není výbavička kompletní a to asi ani nejde, je to docela závislost:grinning: Jsem zvědavá, jak nám to půjde, už se na to fakt těším:grinning:
My budem bydlet někde v penzionku u přehrady...
No ještě jdu do práce na konci srpna, máme takovou větší akci, asi už jim moc nepomůžu, ale bude to fajn:slight_smile: No jsem ráda, že jsem si mohla vybrat dovolenou a být tak doma skoro o měsíc dřív:slight_smile: Doufám, že aspoň v klidu všechno nachystáme:slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:14  • Odpověz
Leni.dv.: leni, my budeme v Drnkách už od rána, MM hraje 10,15 v Drnovicích fotbal, odpo jede pryč, ale já tam zůstávám se švagrovcama a babičkou, určitě půjdeme do dědiny mrknout na koloče, tak třeba se tam potkáme ...hlavně ať je hezky ...
Hani, v Drnovicíh je pouť vždy na Vavřince (11.8.), a je docela vyhlášená ... bývá tam dost lidí ... Hani, jinak já mám též 62 kg, a už mi to dolů nejde, ale u mě už hraje roli věk, já před těhu měla 58 kg a to byl můj rekord, ... mých 52 kg už nikdy mít nebudu, a ani nechci, jsem byla jak tyčka, a prsa žádný ... Hani, tak to se asi potkáme v Drnkách na fotbale, budu tam též, teda dokud Markétka dovolí :grinning:
6. srp 2009 ve 21:16  • Odpověz
Babel, to jsem nechtěla, aby to vyznělo, že máte zlý manžele!! To ne, jen že si zatím naivně doufám, že to bude i po porodu OK :grinning: No šak se za 3 měsíce přesvědčím sama, že... :wink: No dokážu být protivná i teď, bojím se, co se mnou udělá ta hormonální bouře :unamused:

Jak jste se tu bavily o tom povlečení, tak jsem zjistila, že mám doma taky to větší...Mně vůbec nenapadlo se na to zeptat, když jsem to kupovala, jsem myslela, že do postýlky se prostě dělá jen 1 velikost:frowning2:
6. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Erinko...vím,že jsi to tak nemyslela...já jen vysvětlovla naši situaci :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ono se to určitě zlepší...za pár měsíců :grinning: ale v mém případě :angry: jsem odjakživa nervák,tak mě bohužel vytáčí všechno :wink:

Jo a s tím povlečením nejsi jediná...já dostala dvoje od maminy a oboje je větší,ale lepší větší,než menší... :sunglasses:
6. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jinak holky hlásím, že budu celý poslední týden v srpnu u našich, takže doufám, že se bude pořádat nějaký srazík, ale prosím ve Vyškově:slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Veru, já mívala taky hrozný větry, právě proto, že jsem se nestihala najíst, tak jsem si v lékárně koupila "Biopron Valosun" ... upravuje to střevní mikroflóru, má to strašně velký množství mléčných bakterií, daleko víc než jogurty, může se to brát i dlouhodobě,není tam nikde psáno ,že by to nemohly těhotný a kojící matky ... mě to pomohlo, snad za 2-3 dny mi bylo dobře, a když se to občas vrátí, tak si vezmu, stojí to 220 Kč, a opravdu funguje ... je to vyloženě na plynatost, nadýmání, průjmy, zácpy ... upravuje to tyhle potíže ...
6. srp 2009 ve 21:27  • Odpověz
Marti...s tou váhou máš pravdu...já jsem teď během měsíce zhubla skoro 2 kila,asi skrz kojení a když se na sebe podívám na fotkách.vůbec se sama sobě nelíbím...nikdy jsem tak málo neměla a vypadám jako nemocná...a to pořád něco jím...i v noci...když kojím pořád do sebe něco cpu...asi je to mlíko velký výdej energie :unamused:

V Drnovicích byla odjakživa suprová pouť...taky se tam chystáme a další týden do Pozořic...ale to je myslím i ve Vyškově,ne?
6. srp 2009 ve 21:28  • Odpověz
Holky, ty problémy s manželama, to je těžký, oni zůstali stejní a my jsme se zgruntu přeonačily, nemůžou za to ani oni, ani my ... ale prostě nějak spolu vyjít musíme, je to věc mnoha kompromisů a dohod... někdy je to strašně těžký! A myslím, že si tím dřív nebo pozděj projde každej ... BM byl jednou doma na paragrafu, a to byl Martin malej a říkal, že by na mateřské být nemohl ... oni potřebují pořád někde poletovat, ... ženská je prý víc zvyklá být doma .. ono nám ani nic jiného nezbývá ... blbý je, jak psala Hanka, že dřív ti dva chodili všude spolu (to byl i náš případ), a pak najednou ten chlap chodí sám, a je problém, když si na to zvykne, a už ho ani nenapadne, že ta ženská nemá žádný volno, žádnou kulturu, něco kde upustí páru ... to je blbý ..
6. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Martino, jo pak je ve Vyškově ... ale tam my to moc nedržíme ... jinak kojení je fakt velký výdej energie, já právě těch 13 kg přibraných v těhu shodila ani nevím jak, což je dobře ... a na Horalky chodím i v noci, ale už jsem asi na své váze, už mi to dál neklesá ... teď jen "nějak" zpevnit to břicho
6. srp 2009 ve 21:33  • Odpověz
Teri, u přehrady je penzionků spousta, tak to tam budete mít určitě fajn. Dá se tam chodit na fajn procházky, určitě si to tam užijete.
S tím povlečením a peřinkama, já se o tom bavila s máti, a radši vezmu tu větší, bo dítko jak bude růst, abych pak nemusela kupovat novou peřinu. Takže objednám tu 135x100cm.
A s tím posledním týdnem v srpnu by to bylo fajn, kdybysme se viděly a byl by nějakej srazík. :slight_smile:
Na ty plínečky se mrknu, pro mě je to šílená věda, ale kdo tomu propadne, věřím, že z toho může být závislost... občas jsem pročítala ty diskuze a holky do toho byly úplně zapálený... tak jsu zvědavá na vás. :wink: Do albíčka mrknu.
Babel, taky jsu docela nervák, nebo jsem před těhu byla, občas i teď, tak jsu zvědavá... MM toho ode mně snese docela dost, ale někdy čeho je moc, toho je příliš a jako rak taky vybouchne... :frowning2: :frowning2: No, snad to nějak zvládnem.
Kočky, jdu do sprchy, pak na Zoufalky a do hajan..
Tak krásnou dobrou noc a zítra papa.
6. srp 2009 ve 21:36  • Odpověz
Taky pádím do hajan...dobrou :slight_smile: :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:37  • Odpověz
Dobrou holky
6. srp 2009 ve 21:40  • Odpověz
Dobrou :slight_smile:
6. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz
No holky, dobrý dopledne... to jsem tady fakt jako jediná :sweat_smile:
7. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky kočky, pěkný dopoledne přeji...
tak jsem se ráno vysprchovala vlažnou vodou, nevím, proč zase neteče teplá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jdu si udělat snídani a budu chvilku tady...
Krásný den všem, Páji držím palce na dnešní UZ a všechny zdravím!
Teri, pěknej poslední den v práci! :wink:
7. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj lenajsku, koukám, že jsme tu jenom my dvě :sweat_smile: všichni mají určitě plno práce s dětmi a nebo někde poletují po venku.
Copak máš dneska v plánu? Já jedu po obědě na chvilku do Brna-jdu si ostříhat a teď mi psala ta paní skrz ty těhulkovské věci, že už je má a že si je můžu vyzvednout :wink: akorát do toho trička s tím popisem bude muset ještě můj břuch dorůst :grinning: to bude až tak Září Říjen..
7. srp 2009 v 09:47  • Odpověz
Dneska dopoledne doma, půjdu nakoupit, trošku poklidit, nabalit se na víkend a vyrážíme do toho kempu na víkend, jak jsem tady včera psala.
Co Ty?
7. srp 2009 v 09:53  • Odpověz
kUK, JÁ jsem tu taky, právě jsme snědla velkou snídaňi a super jsem se prežrala :grinning: :grinning: :grinning:
Na víkend nic v plánu nemáme sice má být zítra zase tropické teplo tak by to chtělo bazén :unamused: , ale dojdou nám dodělat kpupelku tak manžel bude doma a já v takovém teplu sama cestovat nebudu.
7. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Já psala, že pojedu do toho Brna a potom jsme se měli sejít s Marťou a nějak se mi neozývá, tak se snad ještě domluvíme :wink: a taky se chci domluvit s tou paní, kdy si můžu pro ty věci dojet.
7. srp 2009 v 09:57  • Odpověz
Tak to jo... já ještě spím.. :grinning: Co sis vlastně všechno objednala? A bříško Ti doroste, neboj. A kadeřnice bude fajn. :wink:
Míšo ahojky! Jé, nová koupelna, to bude super... to bych si nechala taky líbit, ale na to nejsou penízky... jo, bazén by to chtělo, to máš pravdu.
Jak se cítíš? Kdy jdeš na nějakou další kontrolu?
7. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj Míšo, tak jak ti je maminko???
Lenajsek mě předběhl s těma otázkama :grinning:
7. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Lenajsku, objednala jsem si těhu ryfle a ještě jedno tričko... potom jsem si tam vyzkoušela ještě jedno, takové slušnější a chtěla jsem ho bez nápisu a bohužel to byla minulá kolekce a už to nemají, takže paní mi na meil pošle podzimní těhu módu a tam si snad něco vyberu s dlouhým rukávem :wink:
Jinak já ke kadeřnici chodím jenom na stříhání, melír atd.pro mě není, když jsem pořád ostříhaná na ježečka :grinning:
7. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.