• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Snažím se na to nemyslet a prostě si užívat těhulkovství, ale není to tak jednoduché jak jsme si myslela. Třeba dneska nám došel kolotoč na postílku obědnávanej po těch dobrých výsledcích tak jsem to obrečela zda ho malá vůbec nědy uvidí, ale pak jsem se z něho začala těšit a malé popisovat jak vypadá no prostě bázen, ale já jí prostě věřím, že nás nezklame. I když pochybnosti sem tam jsou.

Na kontrolu jdem až 1.9.2009 v 16 hod takže je pře dnama dlouhej měsíc. Tam by jsme se už možná mohly tedy dozvědět zda to bude operativní či ne :unamused:

Nám akorát došlo stavebko tak půlka jde na koupelnu a druhou půlku peněz chceme nechat malé na výbavu atd....

Bazén by měl být, ale až přiští rok takže si budeme muset počkat.
7. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Mišičko, určitě to dobře dopadne.. proč by nemělo. Malá bude bojovnice, uvidíš :wink: moc ti to přeju!!!!!!
My máme bazén takový ten nafukovací za cca 600,-kč skrz Áďu, větší by se nám sem na terasu nevešel, to až možná někdy když budeme mít domeček, ale to bude kdo ví kdy :slight_smile: jinak ten měsíc utěče jako voda a budete vědět něco bližšího.
7. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
My máme baráček a zahradu velikou, ale bohužel nejsou peníze a ani tento rok čas, dělá se zateplení baráku, tá koupelka a pořád něco, ale přiští rok bych chtěla bazén i pro malou aby jsme v těch vedrech nemusely cestovat za vodou :slight_smile:

Jé já mám odedneška už 18tt letí to letí :dizzy_face:
7. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Luci, tak to jo, budeš kočka v těhu věcech, i ostříhaná na ježečka. Na kolik cm to míváš? :wink:

Míši, moc bych vám přála, aby to bylo vše v pořádku a srdíčko se dalo operovat a bilo jak má... nejseš blázen, mičmu bych taky věřila, že to vše zvládne... kéž by!!! Je to dlouhý čekání, to je fakt, ale snad vám řeknou tu zprávu, že holčička zůstane tam, kde má, v bříšku, a pak jen malej zákrok a bude zdravá jako řípa! :wink:
A jakou barvu bude mít koupelna?
A na bazén taky dojde... :wink:

Luci, vy byste chtěli domeček stavět? Jak velkej máte vůbec byt?
7. srp 2009 v 10:22  • Odpověz
Míši, Ty jsi říkala že bydlíte někde na okraji Brna, že?
Jojo, letí to. Já v pondělí budu už 26tt... :confused: :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Lenajsku, náš byteček je 85mčtverečních velký, máme 4+kk a k tomu ještě terasu místo balkónu.
Domeček by jsme chtěli až na stáří, teď se sem snad s dětmi vlezem :grinning: :grinning: je fakt, že kdyby moc nestál anebyl by to takovej ten domek, kde ještě musíš udělat plno stavebních prací, atk že by jsme šli třeba hned, ale 5 miliónů teda fakt nemáme :sweat_smile: i kdyby jsme prodali tento byt, tak víc jak 2 500 000,-kč za něj chtít nemůžem.

Ostříhaná bývám fakt na krátko, bere mě nejdřív strojkem a potom to hodně prostříhá, na cm se ani neptám, protože to je fakt nakraťoučko :grinning:

Marťa se neozývá, tak co já budu dneska odpoledne dělat :unamused:
7. srp 2009 v 10:29  • Odpověz
sakra, to jsou překlepy :angry: se za ně moc omlouvám :grinning:
7. srp 2009 v 10:32  • Odpověz
Luci, tak to máte velkej byt, to je v pohodě... :wink: Baráčky jsou drahý, no, když je chce mít člověk v "normálním" stavu, aby nemusel moc opravovat a ještě do něj spoustu peněz vrážet, i když, do baráku se furt vráží nějaký peníze, to vidím u tchánů ve Šlapanicích. Já bych snad ani barák nechtěla, bohatě mi stačí chalupa, ale velkej byt na pěkným místě bych si dala líbit. :slight_smile:
A kam chodíš ke kadeřnici? Já chodím do Slavkova a jsu fakt spokojená.
7. srp 2009 v 10:33  • Odpověz
Jo bydlíme na okaji brna kousek od Bohunické nemocnice.

Koupelna bude oranžovo bílá pak dám fotky na střechu :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Lenajsku, taky bych brala chalupu... jsme říkali, že si asi nějakou pořídíme, abych tam mohla jezdit potom s děckama. M by to chtěl tak kolem Pístovic, Račice..

Jezdím do Brna do Líšně.. už přes 4roky, česala a byla mě na svatbě :wink:
7. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
My máme koupelnu šedo bílou :slight_smile:
7. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
a to stejné i wc....

Lenajsku, však někdy nám to vyjde se sejít a můžem zajít k nám :wink:
7. srp 2009 v 10:41  • Odpověz
Míši, jojo, ten směr jsem myslela. Ta kombinace oranžovo bílé se mi hrozně líbí, taky bych si tak někdy koupelnu představovala. :slight_smile: Pak pošli odkaz :wink:
Luci, je to fajn, že má člověk kam vypadnout z bytu, my to takhle máme vlastně od narození, na chalupu jsem poprvé jela s našima, když mi byl rok. Už si to bez ní ani nedokážu představit, a už se těším, jak tam budem jezdit s prckem.
A ten směr co píšeš je fajn, MM do Pístovic jezdíval na chatu s rodičema, je to pěkný místo.
7. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Taky bych brala chalupu, ale to už by byl fakt luxus a kde na něj vzít. Barák doopravdy spápne hodně peněz. Naštětsí tady jsme na to tři rodiny tak se to dá.

Neplánuje se nějaký srazík?
7. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
Lenajsku, tam je to pěkný..myslím to okolí :slight_smile: a hodně se těch chatiček tam prodává, tak uvidíme, jestli do toho půjdem, ale vypadá to, že jo. Teď M vybíral dovču v Jeseníkách-aspoň na týden a já se pokusím domluvit nějak s dr.jestli by mě tam pustila, tak snad to vyjde.

Míšo, teď byl srazík ve Vyškově a kdy bude další to fakt netuším... Do Brna se většinou nejezdí, jak tak koukám.
7. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahojky, moc vás tu teda není :slight_smile: . Já jsem včera celej den proležela.Ze středy na čtvrtek jsem celou noc prozvracela a včera jsem se nemohla ani hnout jak mi bylo zle. Naštěstí si Peťulu odvezla segra a večer spal u mých rosičů. A dnes jely se všemi vnoučaty(3) na výlet do Zoo lešná. Dnes je mi uýž naštěstí dobře. Pyplu se s dortem pro nznámou vymyslela si krtka, až bude hotov hodím foto.
Míši: mi máme taky oranžovo bílou koupelnu a vypadá to úžasně. Je to takový teplý. JAkou máte značku obkladů.mi máme India
7. srp 2009 v 11:00  • Odpověz
Luci, tak za ten váš byt byste ten "náš" domeček v pohodě měli (je 2,5 roku starý) ... ještě že se tenkrát MM rozhoupal a šel do toho, za ty peníze už bysme dneska takový bydlení nesehnali ...
Já byla 2 dny pomáhat strejdovi uklízet byt po malování, hlídala na střídačku Pavka a odpo MM (šlo mu to, jsem uplně koukala, přebalil - byla pokaděná, nakrmil, uspal,) když jsem došla, tak byli vysmátí ... jsem byla ráda ... dneska Pavce už brečela, tak tam byly celou dobu se mnou, to bylo děsný ... jsem ráda, že je hotovo ... večer jsem necítila pravou ruku a spala jsem jak špalek ...
Mišičko, moc ti všichni budeme držet palce, ať ta vaše dlouhá cesta za miminkem má zdárný konec !!! Jinak oranžovo bílou koupelnu má brácha, je to super ... krásně svítí a přestože ji mají malou, tak to krásně opticky zvětšuje
Alčo, ať se dort povede. ... si šikovná!
7. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz
Máme obklady VENEZIA :slight_smile:
7. srp 2009 ve 13:41  • Odpověz
Holky, já se loučím, přeji krásnej pohodovej víkend, ať se vydaří, opatrujte se, mějte se fajně a v pondělí dopoledne achoojky! :wink:
Ali, to je dobře, že už je Ti fajn, snad to bylo jen chvilkový.
Mějte se sluníčkově letně! :wink:
7. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz
Lenajsku, měj se hezky !
7. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj holky, nestačím dočítat, teď jsme dojeli z Brna a přítel se taky hrne na počítač, takže dočtu až později. Ultrazvuk byl super, všechno bylo krásně vidět, slyšeli jsme srdíčko a přesně jsme viděli jak tam pumpuje krev, bylo to krásný. Všechno je jak mám být, jen teda placentu mám zatím v dolním segmentu :unamused: , tak snad se časem trošku povytáhne, bude se to muset kontrolovat. Nemáte s tím některá zkušenosti? A zpráva nakonec: holčička se potvrdila, prý na 100% :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Jinak bohužel nebylo možné udělat ani 3D video a ani fotku, malá měla hlavičku hodně dole a navíc měl přesně před obličejíčkem ručičku a nechtěla se zaboha pohnout. Přitom ještě v čekárně sebou malá mlela o sto šest, ale před vyšetřením asi usnula nebo co a nechtěla spolupracovat. No asi to bude beran!!! :grinning: (čekali jsme v čekárně skoro hodinu a půl, hrůza, bylo před námi hodně problematických NT screeningů, který trvali víc jak půl hodiny).
7. srp 2009 ve 14:18  • Odpověz
Pavli, tak gratuluji k holčičce !!!!
7. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Ahoj kočky..

Pavli, velká gratulace k holčičce :dizzy_face:

Alčo, tak snad ti bude líp..

Já už mám doma ty těhu věcičky a jsou super :slight_smile: jinak venku je vedro k padnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes: byli jsme s M pryč a udělalo se mi špatně a to chci jít zítra s Marťou na koupák, tak se musím dát dokupy.

Lenajsku, měj se moc pěkně!!!!
7. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Leňi užij si víkend.

Luci nafoť něco do alba :wink:
7. srp 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahojte holky, to je den,od rana malyho boli brisko, takze rev, uz jsem uplne vycerpana. Ja jsem nadmuta taky, nemam byt z ceho, marti diky za tip, poslala jsem MM do lekarny.
Paji, ahoj, to je dobře, že budete mit holčičku, aby tady nebylo překlukováno:slight_smile:
7. srp 2009 v 17:18  • Odpověz
Veru, mělo by ti to pomoct, mě to teda pomohlo, fakt 2-3 dny, ty střeva dostanou mega dávku mikroflory a je pokoj ... to fakt býval kolotoč, nestihala jsem jíst, pak bylo blbě mě i malé, no děsný ... držím palce, ať je to lepší ... oni ti kluci fakt na to trpívají víc, ale taky to není pravidlo, neteř si taky užila ...
7. srp 2009 v 17:30  • Odpověz
Míši, určo to nafotím a dám navečer do Alba, tak potom můžeš mrknout :wink:

Veru, oni ti kluci na to opravdu víc trpí, i když náš mladej to měl v pohodě..měl to akorát tak 4x, ale teda fest. To jsem brečela i s ním :sweat_smile: :grinning:
7. srp 2009 v 17:59  • Odpověz
Míšo, mám tam v Albu ty fotečky těch koupených věcí :slight_smile:)
7. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
Luci, tak ty trika jsou parádní, vtipný a dobře vypadají, budeš kočena teda !
7. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.