• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Jé, Páji, gratuluju k holčině!! :dizzy_face: To je bezva, to nám to teda vyšlo :wink:
7. srp 2009 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky!
Pajo, gratuluji k holčičce! :dizzy_face:

Veru, zkus s tím jídlem fakt jíst v klidu.... Chudáček, ten musí mít boleníčko :confounded: Říká se, že kluci na to trpí víc, ale Áďula docela v pohodě, občas se zavzteká, že mu to nejde, zacvičí nožkama a je to :grinning:

Luci, hezký trička :wink:

Jsem myslela, že dnes budem bez předního kolečka u kočárku :unamused: Včera mi je MM dofukoval, byly prázdný a asi to přefoukl a duše pěkně prdla :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kamoš v pneuservisu se s tím drbal víc jak hodinu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale naštěstí to spravil.
Manža odjel do Chorvatska, tak jsem tu do neděle sama, tak si pěkně odpočnu :grinning:

Mějte se, brou noc!
7. srp 2009 ve 21:30  • Odpověz
Luci mos pěkný ty trička :wink:
8. srp 2009 ve 13:43  • Odpověz
Ahojte holky, od rána jsem se nezastavila a koukám, že všechny máte něco lepšího na práci než "koňovat" ale to je v pořádku ... jsem byla dopo s malou nakoupit a prošly jsme se, pak klasika oběd a teď spí malá i MM, tak si v klidu vypiju kafe a pak jedeme do Tesca, nakoupit, MM jede v pondělí na montáž, tak ať má sebou jídlo .... hezký zbytek soboty přeju všem ....
8. srp 2009 v 16:12  • Odpověz
Holky, ja se s vama na par dnu loucim, jedem do tech Luhacovic zitra:slight_smile: Tak se tu mejte a moc neplkejte, kdo to ma pak docitat :wink:
8. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj holky, konečně se mi podařilo Vás dočíst. V pátek jsme tu měli celé odpoledne návštěvu a pak jsme jeli za bývalým spolužákem na chatu na Plumlov a byli jsme tam až do soboty do večera. Bylo to super, ale byla jsem z toho pěkně unavená :slight_smile: No a dneska tu přítel s taťkou staví krb v obýváku (teda spíš dostavují).
Moc děkuju za gratulace k naší princezně:o) Dneska se jdeme podívat na kočárek, měli bychom ho mít od známé, Herqules, tak jsem zvědavá. Má holčičku, která se narodila v lednu, takže si asi vybereme i nějaké věcičky na naši malou :slight_smile: Tak se na to moc těším.
Ke srazíku na konci srpna bych se ráda přidala :slight_smile: :wink:
Jinak já jsem taky podlehla látkovým plenkám, zatím jsem teda rozhodnutá pro kombinaci s jednorázovkama, na full time si ze začátku netroufám, uvidíme jak nám to půjde:o)
Teri, tak jakej byl poslední den v práci? Teď už si to budeš naplno užívat :wink: Hezkou dovču :slight_smile:
Luci, krásný věci sis vybrala :slight_smile:
9. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Ahojky mi byly včera v kině a cesta zpátky teda nic moc nějak mi nesedl ten výbornej sýrovej popkorn :grinning:
9. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
autor
Hoja hoj, koukám tady teda pěkně mrtvo. Beztak se všechny kolotočujete v Drnkách co :grinning:
9. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Ahoj Hani, jsem tady chtěla napsat kolem deváté taky něco takovýho .... my jsme zvládly celý den bez taťky u babičky, dohasily jsme se v 18,30 domů se švagrem ... malá pak nemohla usnout, tak jsem si zobla, brečela se zavřenýma očima, tak to moc neznám ... ale dobrý, snad bude spát .. .já trošku čaruju .. ale už půjdu taky do hajan ... dobrou všem ....
9. srp 2009 ve 23:23  • Odpověz
Dobré raníčko všem!
Konečně jsem vás stihla aspoň v rychlosti dočíst.

Pájo.o, gratuluji ke slečně a vítejte mezi námi děvčaty :slight_smile:

Teri, tak ty už máš volníčko, ty se teda máš!!! Užijte si Luhačovice, počasí budete mít příjemný, nemají být tak velký pařáky.

Lenajsku, jak bylo na chatě?

Marti, tak ty jsi slaměná vdova?

Holky, my jsme byli včera nakupovat, už jsme pořídili pár balíků pleneček pro malou, nějaké ty krémíky apod.
Nezdá se to, ale prašule jen lítaly... :grinning:
10. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoj!
Nikdo nikde.... :sweat_smile: Manža se včera vrátil z Chorvatska, chudák 2 dny nespal, tak byl otravnej, ale i tu pouť s náma zvládl. Ale teda řeknu vám, že je to snad rok od roku horší, jako nic moc.

Katy, tak už jste se rozhodli pro kočárek? A prašule u nás lítají furt :grinning:
10. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkné pondělní dopoledne, i když je venku zataženo... alespoň není tak děsný vedro, nebo aspoň se mi nezdá.
My jsme se měli v kempu u kamarádky fajně, jeli jsme na loďce s motorovým pohonem po přehradě, kecali, chlapi popíjeli, hráli jsme minigolf, grilovali, taky se udili pstruzi, byli vynikající... takže víkend utekl jak voda, byl to fajn relax. Teď snídám a jdu vás dočíst, jak jste se vy měli o víkendu...

Leni a Veru, zítřek platí? Leni, pěkná čepička s nápisem Adámek... :wink:

Pěkný den všem, všechny zdravím!
10. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahojky Leničky :slight_smile:
Leni.dv, ještě ne, protože ten V-cross v Brně nikde nemají. Tak ještě uvidíme, jestli se někam dostaneme v týdnu, jinak to asi necháme tak jak je....

Lenajsku, tak to jste měli super víkend!! Takovýho pstruha bych si taky dala líbit :grinning:

Taky jsem se dívala, že má Adámek fešáckou čepku :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Je vidět, že o víkendu bylo hezky, že jste byly všechny někde v "luftě". :slight_smile:

Luci, moc pěkný věci, plánuju svůj útěk v únoru nemá chybu. :grinning: I ty ostatní věcičky.

Leni, kde byl manža v HR? Chudák nespal, to je blbý.... :unamused: Ale je hodnej, že šel s váma do těch Drnovic, já tam nikdy nebyla, ale podle toho co píšeš, stojí to zato? Nebo ani ne?

Veru, držím palce, ať malýho tak bříško už nebolí, ať to co Ti Marta poradila pomůže...

Hani, co vy, už jste zdraví jako řípa? :wink:

Páji, tam muselo být hezky na tom Plumlově, že? Jsem tam nikdy nebyla, ale kamoška tam jezdí docela pravidelně, do kempu teda, a jsou tam s rodinkou moc spokojení. Jak se líbil kočárek, a co věcičky, dostali jste nějaké? :slight_smile:

Katy, to je fajn že už máte i nějaký plínečky a drogišku pro malou parádnici... :slight_smile: O těch penězích mi ani nemluv, letí to, já vůbec nevím kam a za co... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: A obávám se, že bude hůř... :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, nějak to musíme přežít... Když jsme se do toho pustili...

Jo, jinak jsem překonala hranici +10kg přírůstek na váze, je mi z toho šoufl... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Co ale nadělám, nic...

Marti, snad dneska malá bude usínat líp... :wink:

Míšo, na čem jste byli v kině? Sýrovej popkorn já teda nemusím vůbec...

Co máte dneska kočky v plánu? Já za chvilku půjdu umýt chodbu, měli jsme úklid o víkendu, ale byli jsme pryč, tak se na to vrhnu teď, vyperu asi další pračku a pak budu muset žehlit... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 v 10:24  • Odpověz
Katy, tak nakonec chcete V-cross a ne Dorjan? Ten obchod v tom Vyškově je už otevřenej, ale nevím, jestli tam zrovna mají V-cross.
10. srp 2009 v 10:25  • Odpověz
A Terka odjela do Luhačovic, tak snad jim vyjde počasí a budou mít krásnou dovolenou... :slight_smile:

Plánujete ještě někdo nějakou dovču? :slight_smile:
10. srp 2009 v 10:26  • Odpověz
Katy, ten v-cross je v Brně na Vackové, nikde jinde jsem ho neviděla. Mají i stránky: www.moje-miminko.cz
10. srp 2009 v 10:28  • Odpověz
Jinak tady je mají asi nejlevnější: http://www.kocarek.com/cz/v-max-v-travel-v-cross.php

Leni, já myslím, že zítřek platí :wink:
10. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Lenajsku, ještě nevíme, rozhodujeme se, uvidíme co nakonec vyhraje.
Z těch kilogramů si nic nedělej, po porodu to určitě půjde dolů. Já mám +9kg, ale každej mi říká, že to na mě není vidět. Tak jsem zvědavá na kolika skončím než porodím... :sweat_smile:
Jinak my jedeme příští pátek jen na prodloužený víkend do Davídkova u Kutné Hory na nějaký mlýn. Bude nás tam bandička, 2 těhulky, 2 maminy s dětma, kluci budou vyrážet na kola a my asi jen na prochajdy a odpočívat. Ale moc se těším, bude to takový příjemný začátek mé mateřské dovolené :slight_smile:

Leni.dv, díky za odkazy!
10. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Čauky kočky, jdu vás jenom v rychlosti pozdravit a potom pádím směr Brno. M mi tu nechal auto (včera dojel z vkendu z potápění na Lomu Leštinka a byl móóóc spokojený.. a dneska jel na služební cestu s jedním kolegou), takže super.. budu se stavovat za babičkou na návštěvu a možná zajedu i za Áďou, už mu začíná být smutno :sweat_smile:

Jinak já valím dneska na kontrolu ke své dr. tak se těším, že uvidím mimiňousa :slight_smile: a zítra máme ten screening, pořád přemýšlím, jestli tam nemám zavolat a poprosit je, že bych chtěla toho dr.Vlašína :unamused: když jste s ním byli tak moc spokojené.

Leni dv., pěkná čepička.. tu jsi objednávala přes ten internet, že :dizzy_face:
10. srp 2009 v 10:45  • Odpověz
Ahoj Luci, to už je teď pozdě říkat si o Vlašína, ke komu tě objednali k tomu půjdeš. Oni tam jedou ty NT ve více ordinacích. Ale třeba budeš mít štěstí. Zkus si tam zavolat a zeptat se, ke komu půjdeš.

Já jdu zítra taky ke své gyndr. na větší utz, tak jsem zvědavá, jak malá povyrostla, kolik bude vážit apod. :dizzy_face:
10. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Kači, kdyby mi to tenkrát řekla ta nepříjemná paní, tak by to bylo o.k, ale ona mi neřekla vůůůbec nic.. akorát že si mám vzít sebou peníze :angry:
10. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Já vím, že na tebe byla nepříjemná, pamatuju si to. Ale chtěla jsem tím říct, že teď už to změnit nepůjde, mají to tam hrozně nacvaknutý.
10. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
tak to se potom nedá nic dělat, snad tam bude nějaká super dr. nebo doktor :wink: musím jenom doufat..
10. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Luci, tam jsou dobří všichni, prosím tě, tak klíííííííd :wink: A já když jsem se objednávala, tak mě taky neřekli ke komu jdu, to asi podle mě neříkají.
10. srp 2009 v 11:01  • Odpověz
Katy a jo, tak nakonec uvidíte, kterej vyhraje. My už máme asi fakt definitivně vybranej ten Firkon Verano, ještě se na něj chceme jet podívat na tu Vackovu, jestli ho tam nebudou mít v té červené barvě a pak ho objednáme, asi na tom Tomkáču.
Ten prodloužený víkend si užikte, bude to fajn, je super že se vás tam sešlo tolik těhulek a maminek, budete mít svůj rytmus a chlapi taky. :wink: Takže příští týden naposledy do práce, jo? :slight_smile:

Leni fajn, už se na vás těším. Jo Leni, mohla bych si prosím půjčit nějakou Monyovou? Nějak nemám co číst a docela bych se do něčeho začetla... Ale teď marně vzpomínám, co jsem měla půjčený, co jsem už četla... určitě Tchýni a uzený, tak se to myslím jmenovalo, pak myslím i ty Manželské střípky bo tak nějak, a Opiju tě rohlíkem myslím.

Luci, na KO k dr. držím palce, a na zítřejší screening taky, ať to vše dobře dopadne. Když nebudete mít Vlašína teď, tak si ho vyžádej pak při velkém UZ. Teď už je fakt pozdě, ale neboj, tam jsou všichni dobří... :wink:

Katy, tak to jsu taky zvědavá, kolik malá váží... to není možný, že už jseš 31tt, toto fakt letí jak blázen. :slight_smile: A s těma kilama, na Tobě to fakt vůbec není vidět, že máš 9kg nahoře. Vypadáš krásně štíhlá, jen s bříškem. :slight_smile:
No já tipuju u sebe i víc jak 15kg celkově... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Luci, tam jsou fakt kapacity všichni.. a prosímtě, neřeš to tolik všechno, dobře všechno dopadne, uvidíš... :wink:
10. srp 2009 v 11:06  • Odpověz
Leni, jo, nějakou knížku poberu, snad nezapomenu :slight_smile:

Luci, přesně jak píše Leňa, všechno hrozně řešíš. Buď v klidu :wink: Myslím, že snad nejhorší máš už za sebou :wink:
10. srp 2009 v 11:09  • Odpověz
Lenajsku, neřeším to, jenom jsem na jedné diskuzi přečetla náhodou jednu zprávičku, že tam byla nějaké těhule a měla hrozně nepříjemnou dr. nemluvila s nimi ani jim pořádně neodpovídala na dotazy a těch já mám teda plno.
Když už to mimino je, tak si člověk přeje jenom to jediný, aby se to všechno podařilo do konce :slight_smile: a u nás to bylo přece jenom něco jiného-myslím to otěhotnění, tak se mi nediv, že nad tím chvílama až moc přemýšlím.
10. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Leni dv., tak já to už tolik řešit nebudu :pensive:
10. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.