• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci, já to nemyslela špatně :confused:
10. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Leni, neboj... chápu jak to myslíte :wink:
10. srp 2009 v 11:15  • Odpověz
Luci já vím, já se taky pořád bojím, jestli je vše OK a to ani nemám dr, která by mi při každé kontrole dělala UZ a celkově si myslím že na mě dost dlabe. Ale co s tím nadělám, nic. Kdybych všechno tolik řešila, to bych se asi zbláznila, už takhle stačí, že se mi v noci občas zdají noční můry, jestli je miminko v pořádku a jestli vše probíhá jak má. Ale vím, že Prenatal je nejlepší klinika na prenatální diagnostiku široko daleko, že tam jsou kapacity, nejen Vlašín, i když ten je asi fakt nejlepší, ale věřila jsem tam i dr. ke keré jsme šli na ten NT+. Ono totiž hodně pomáhá být v pohodě, stres mimču fakt nepřidá, to poznám už sama na sobě. Jakmile jsu jen trošku ve stresu, mimčo se hned začne mrvit v bříšku, evidentně se mu to nelíbí.
A navíc, Ty už dítko máš, bylo vše naprosto v pořádku, tak není důvod k nějakým obavám, že teď to nebude v pořádku. :wink:
To spíš já mám někdy obavy, když jsme se tak dlouho snažili a nic, a když jsu po IVF, jestli se mimčo udrží až do konce, když je to první...
U vás tím, že jste otěhotněli přirozeně, tak je to právě super v tom, že příroda to tak zařídila, takže kdyby se něco mělo stát, tak by se to asi vůbec nepovedlo... :wink:
10. srp 2009 v 11:22  • Odpověz
Luci, ta doktorka o které píšeš, že jsi o ní četla si myslím, že je ta Vondráčková. My u ní byli, když jsme chtěli to video, taky vůbec nemluvila a bylo vidět, že docela spěchá. Ale my se teda ani na nic moc neptali. Když budete mít otázky, tak vám přece odpovědět musí. Prostě se ptejte, dokud se všechno nedozvíte.
Věřím, že i ona je odbornice a svou práci perfektně ovládá, ale co se týče komunikace s pacientem, tak ta byla pod bodem mrazu.... :unamused: :angry:
10. srp 2009 v 11:46  • Odpověz
Jo Lenajsku, letí to fakt hrozně ty týdny. Než se naděju, tak budu rodit :slight_smile: Nevím, jestli to utíká rychleji, když chodím do práce nebo to bude rychlejší až budu doma. Každopádně se těším. Jelikož máme malý bytík a malá bude spinkat s námi v ložnici, tak MM už koupil polici, kterou přimontuje na zeď, kde budu mít pár věcičky, který budou potřeba, aby byly po ruce. Ještě musím sehnat nějako tu borduru nebo nálepky na zeď, aby ta maličká měla hezučký aspoň svůj "koutek", když už ne pokojíček :slight_smile:
10. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Katy jojo, taky to tak nějak plánuju, borduru asi ne, ale nějakej obrázek na zeď jo a chci nadekorovat fotorámečky dětskýma motivama, kde bysme měli fotky mimča, i z toho 3D UZ. Myslím ale, že teď to bude utíkat rychle nehledě na to, jestli jseš doma, nebo v práci... :slight_smile: Teď už to pofrčí.
A postýlku už máte vybranou? A budeš teda přebalovat na té postýlce, jo?
A co oblečky, už máte všechno, nebo ještě ne?
10. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz
To je fajn ty fotorámečky, ségra se švagrem to koupili babičkám a dědům k Vánocům.
Postýlku už máme koupenou, koupili jsme ji v tom Balli na Tomkáči, i jsem sem házela odkaz, asi jsi zapomněla. Matraci taky mám. Košík do obýváku budu mít půjčený a povlečení do něj dostanu od holek z práce.
Přebalovací podložku už mám taky doma, mám v plánu ji mít na té postýlce, ale samozřejmě si ji vždycky dám tam, kde ji budu potřebovat. Pár oblečků mám koupených, věřím že když budu doma ještě něco přiobjednám, ale spostu těch menších věciček budu mít po neteřince. Není to vůbec zničený, je to skoro jako nový. A taky toho člověk hodně dostane. Zdá se mi zbytečný mít od každé věci a velikosti pět kusů. Stejně ty mimča tak rychle rostou, že to nestihnou vynosti. Pak kdyžtak budu objednávat aktuálně, co bude potřeba.

A co vám ještě chybí dokoupit?

Mně z těch větších věcí chybí jen kočárek a peřinka s polštářkem do postýlky.
10. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Katy a jo, už si vzpomínám na tu postýlku, máš pravdu, nějak se mi to vykouřilo. S tím přebalovákem je to fajn, my už máme taky podložku, ale nemá pevnej spodek, budu přebalovat na té pračce, na kuchyňským stole, na komodě co máme v pokoji, kde bude třeba.
S těma oblečkama máš pravdu, my už takhle máme myslím všechno oblečení, jen chci koupit ještě na zimu kombinézku, klidně i nějakou z bazárku a jedny fešné kalhoty, buď lacláče, nebo rifle, nebo menšestráky... budu kdyžtak taky objednávat z netu, jsu hrozně spokojená s tím laclíkem, nebo se mrknu i tady ve Slavkově, nebo někoho poprosím aby něco dokoupil v Brně.
Ještě přes net objednám povlečení do postýlky, v obchodě nějakým se ještě mrknem na matrace, jakou teda vyberem a pak to asi taky objednám z netu, fusak do autosedačky taky z netu, ještě pár látkových plínek taky z netu.
Ještě koupíme ten monitor dechu, s mou mamkou pak půjdem koupit začátkem září ten kočárek, na MMB objednám kyblík na koupání a případně by se pak dokoupila vanička, kdyby nebyl kyblík to pravý pro mimčo.
A z těch větších věcí je to asi vše. Cestovní postýlku máme, do ní koupíme nějakej silnější a tvrdší molitan, druhý povlečení mi mamka ušije, a pak zbývají ty plínky a drogerie, ale to už je pohoda.
Už se to rýsuje, co? :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Taky bych chtěla ještě nějaký ty hadříky koupit, třeba teplejší fešácký, jak ty říkáš, ale já vůbec nemám představu, jaký velikosti, každý mimčo roste jinak rychle, tak vůbec nevím. Ale asi až budu doma prát a žehlit a skládat věcičky podle velikostí, tak ještě zjistím, co by bylo třeba.
Ten monitor dechu je fajn věcička, ale pěkně mastná. Já ho mám slíbený na půjčení od kamarádky, tak jsem za to ráda.
Jdete do toho kyblíku, jo? To je teď zase nějaký hit :slight_smile:
Už se nám to blíží, Leňule :slight_smile:

Jinak psala mi Pája smsku, že nestíhá chodit na MK kvůli té nové kolegyni a že tráví v práci 10 hod denně :frowning2: Ale tento týden si vzala dovču a dělají dětský pokojíček. Tak jen abyste věděli pro info :wink: Jo a taky už má objednaný kočárek - Babyactive. Dívala jsem se na něj a vůbec nevypadá zle :slight_smile:
10. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Katy, já monitor chci určitě, abych měla klid, že mimčo opravdu dýchá. Já zase nebudu kupovat Epino, tak to je tak asi nastejno. :wink:
Oblečky jsem právě třídila minulej týden, mám to vše popsaný, daný v plastových košících, mám seznam toho, co už máme, tak vždycky jen mrknu a uvidím, co je třeba. Ty kalhoty jsem si říkala třeba na vítání občánků, ale super je, že to fakt můžeš objednat z netu. Pokud bude čas něco objednávat, že... :slight_smile:
Kyblík chci už dlouho, ale určitě z MMB, novej nemá podle mě význam kupovat.
Díky za info o Páji, jsem si říkala, že má asi hodně práce, no snad se nezhroutí a teď o dovolené si odpočine, i když teda dělají pokojíček... ale snad manžel maká a Pája hlavně odpočívá... třeba pak pošle fotečky. A kočárek je fajn, že už mají objednanej.
10. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
A ještě nám vlastně chybí koupit postýlka, ale koupíme tu c omají taky v tom Balli, tu za tisícovku, stejně budeme oddělávat jeden bok, tak se musí ještě trošku vystužit, ale MM už to má vymyšlený, tak ho v tom nechám.
10. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zpět z kontroly.. do Brna autem je to coby dup a byla jsem první na řadě, takže super. S babičkou jsem taky popovídala a za Áďou nepojedu, protože jsou na výletě.

Mimiňous má 6,5cm odpovídá přesně týdnům, srdíčko krásně tlouklo a prcek se pořád otáčel, ukazoval záda a potom se protahoval a cumlal paleček :slight_smile: než ho dr.změřila tak to fakt trvalo, vždycky ho chytla ve vyhovující poloze a on hned šup a byl otočený :grinning: :grinning: hodně jsem se s dr.zasmály.
Takže to je asi tak zatím všechno.
10. srp 2009 ve 14:33  • Odpověz
Tak jsem dala prát druhou pračku a zametla a umyla chodbu, jsu z toho ale nějaká zmožená... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A t omě večer ještě čeká žehlení, no nevím nevím... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, super, že je vše v pořádku. Jen tak dál. Zítra mimčo uvidíš ještě na screeningu, tak snad i tam bude vše OK. :wink: Tak pak dej fotečky do albíčka. :wink:
Co poplatek? :grinning:
10. srp 2009 ve 14:44  • Odpověz
Leni, Verča nepíše.... nevíš, jestli ona s tím zítřkem počítá?
10. srp 2009 v 15:17  • Odpověz
Lenajsku, poplatek jsem žádný neplatila.. minule jsem totiž byla jenom n anormálních kontrolách skrz ty zvětšené vaječníky a při té příležitosti mi vypsala těhu průkajdu a dělala ty UTZ mimiňouska. Teď už nic platit nebudu, jenom za fotečku z UTZ.. když ji budu chtít :wink:

Mám fotečku i z dnešního UTZ, tu jsem od dr. dostala bez placení a je tam už obr, fakt už mimčo a né barmbora, ale chi sem dát až zítra fotku ze screeningu :wink:
10. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
(ty překlepy mě fakt ser... mám novej notebook a teprve ty tlačítka zkouším :angry: :confounded: ) takže se za to omlouvám
10. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Luci, fajn že se má mrňousek k světu a vše je ok! Zkus se zítra zeptat na pohlaví, pokud budete mít Vlašína, tak ti to řekne určitě, on to vždycky pozná už na tom NT :slight_smile: :wink:
10. srp 2009 v 15:25  • Odpověz
Kači, to by bylo super... moje dr.to dneska schválně zkoušela, ale nemohla tím UTZ zaostřit, takže nic, ale močový měchýř jsme viděli :wink: dík za informace.
10. srp 2009 v 15:49  • Odpověz
Leni, psala jsem Verči, že bych dojela kolem té půl jedné do Holubic, ať mi potvrdí, jestli to platí, a ať kdyžtak písne SMSku. No kdyby se neozvala do šesti, tak jí ještě taky napíšu SMSku, ale snad s tím počítá. Ještě bych Ti napsala, Ty tady na netu asi budeš, že? Že bych písla do IP. Kdyby jí to nevyšlo, tak bych zajela do Velešek. :wink:

Luci a jo, to jsem nevěděla s tím poplatkem. A na notebook si určitě zvykneš, překlepy neřeš. :wink:

Teď si vzpomínám, že nám dr. na tom NT říkala, že to vypadá na chlapečka, že tam už byl pidník vidět, ale že ještě může zmizet u holčiček. Tak nám nezmizel. :grinning:

Jdu se na chvilku natáhnout, mimčo je nastěhovaný nějak dole a tlačí mě na močák, je to dost nepříjemný... pak jdu dělat na zítřek jídlo, nějak jsem to přes den nezvládla.
10. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahoj holky, my máme dneska náročnej ukřičenej den. :frowning2:

Lenulky, se zítřkem počítám, v kolik tak hodin?? Lenajsku a vydžíš s náma až na koupání? Že bych MM poslala na trénink a pomohla bys mi ty ?:slight_smile:

Holky, k těm velikostem. U nás to bylo tak, že velikost 50 jsme nosili 3 týdny. 50 z CA je trošku větší než ostatní výrobci, to jsme oblíkli, když jsme měli 53cm. Teď máme velikost 56. A samozřejmě mám oblečků moc, vůbec jsme to nestíhali unosit. Naopak ve velikostech 62 už pak nemám skoro nic, tak budeme muset přikoupit:slight_smile:
10. srp 2009 v 17:27  • Odpověz
Vrátila jsem se z venku, jsme všichni pěkně vyvenčení :grinning: A malej půjde papat.

Veru, já asi zhruba taky tak nějak kolem té jedné :wink: Přijedu zas autem.
A v kolik hodin koupete?
10. srp 2009 v 17:44  • Odpověz
Ahoj, v pohode - okolo 19hod, ale to neva, přijeďte kolem té 1hod:slight_smile:
10. srp 2009 v 17:49  • Odpověz
Veru ahojky, chtěla jsem se zeptat taky, v kolik koupete. MM zajede autem k úřadu, a buď bych hned jela s ním, nebo by se šel s nama na chvilku projít, uvidíme. A já bych dojela kolem půl jedné, šla bych teda směrem k vám.
A k těm velikostem, já teda č. 50 nemám nic, jsem myslela, že je to hodně malý... :unamused:
I soupravičku do porodnice máme č. 56... nebude to teda moc velký? :unamused:

A jinak hlásím, že výsledky těhu cukrovky jsou OK, takže jsem to oslavila medovníkem a koblížkem. :grinning:
10. srp 2009 v 17:52  • Odpověz
Veru, podle toho co píšeš, tak koupání probíhá asi později. Tak to necháme na jindy, až by mě MM nebral autem, chtěla jsem ho využít, že mi Lenča doveze ten kojící polštář, víš... tak ať ho neberu busem.
10. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Tak mi to třeba můžeš teoreticky vysvětlit... :wink:
10. srp 2009 v 17:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dnes byla na kontrole u své doktorky, vypsala mi žádanku na cukrovku, prý tam můžu tak za dva týdny (od 24. týdne) naklusat. Mám jít na Obilňák, nebyly jste tam některá? Já jen že vůbec nevím, kde to tam je :slight_smile: Jinak dr. řekla, že je vše ok, jen jsem teda chytla nějakou mykózu, tak teď budu chvilku zavádět čípky, na placentu dole mi řekla, že se zatím nemám vzrušovat, že se to stává docela často ve 22. týdnu a pak se do 30. týdne vytáhne, jak roste děloha. Tak snad se nám vytáhne, jinak bych musela asi na císaře :unamused:

Lenajsku, s těma kilama se vůbec nevzrušuj, já už mám nahoře 7 kg :slight_smile: A o dvě čísla větší prsa :unamused: :confounded: Jen doufám, že víc jak 15kg to nakonec nebude ...

Jinak my už teda mále pro malou taky skoro všechno. Včera jsme přivezli kočárek, přítel tu s ním včera večer pěkně řádil, hrozně se mu líbí, je lehkej, lehce ovladatelnej, má natáčecí přední kolečka, takže se s ním člověk otočí prakticky na místě o 360 stupňů. Dám do galerie foto (teda ne přímo toho našeho a ne ve stejné barvě, ale ten typ). Postýlku už máme, jen musím koupit matračku a povlečení, oblečení máme taky (spoustu poděděných věcí), fusak a teplou deku jsme dostali ke kočárku, plenky už mám taky nastřádané, autosedačku i s redukcí na podvozek od kočárku máme taky. Takže teď jen ještě vaničku (na kyblík si netroufám) a komodu na věcičky (už jí mám objednanou, jen čekám, až ji truhlář přiveze, dáme pak na ni přebalovací pudr co mám od budoucí švagrové) a nějakou tu drogérku, dudlíky a možná nějakou tu hračku.... Chtěla jsem ještě chůvičky, protože bydlíme v baráčku s dost tlustýma stěnama a velkou zahradou, tak abych mimčo slyšela, ale ty si asi nechám nadělit na Vánoce :grinning:
10. srp 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahoj holky jenom v rychlosti

byli jsme na dovče v Jeseníkách a super, celý tři dny jsme teda šlapali, ale boží. Vikouš byla i na Pradědu a na rozhledně, akorát je teď poslední dny nějaká protivná. Dneska jsme byli v plavču potopeni, poprvé si Vikinka trochu nabrala, protože jsem jí rychle vytáhla, ale potom už dobrý. Ve čtvrtek jedem na to Slovensko, tak se tu zase neukážu.
10. srp 2009 v 18:35  • Odpověz
paja.o: Pavli, moc hezkej kočárek ... vy máte barvu jakou ve skutečnosti?
Holky, byly jsme s Markétkou u mojí mamky, byly tam i děti mých bráchů, tak se jí tam moc líbilo, spinkala teda jen 30 minut, byl tam řev, že jo ... a pak cestou v autobuse ... ale zvládly jsme to, za chvíli ji půjdu dát spát, zatím si ještě hraje, tak uvidíme, jestli to bude zas tak problém, jako včera - nemohla usnout ....
10. srp 2009 v 19:56  • Odpověz
Marti: no nakonec jsem našla na internetu fotku ve stejné barvě jako máme, takže barva ve fotoalbu souhlasí :wink:
Přeju ať Markétka brzo usne a ať spinká dobře celou noc :wink:
10. srp 2009 ve 20:11  • Odpověz
autor
Hoj holky, zas celej den v luftě, je to super jak má MM dovču, jezdíme na výlety, akdyž sme doma, tak max relax. dopo jezdíme, pak dáme malýmu oběd a jdem všichni chrupat :grinning: ,ˇbyli sme si dnes večer zabruslit v parku, tak su kaput a láduju se čokoládou :grinning:

paji: Nemáte modrýho peugeota? Mám pocit že sem Tě viděla dnes jet kolem pošty... Výbavičku už máte teda solidní

:grinning: Já se těším na nákupy podzimních hadříků :dizzy_face:

Zuzi: Tý jo ty Jeseníky závidim, mě tak mrzí že sme se tam nedostali. Jak ste simtě tahali Vičku na tu rozhlednu :grinning:
10. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.