• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
autor
Leni: Zítra možná pojedem do Slavkova, tak bych Ti mohla hodit ty věci :wink:
10. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
autor
Jééé teď čtu, že jedete k Verče, tak jindá - jinak MM si chrochtal nad tím Tvým masíkem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2009 ve 20:32  • Odpověz
A kdy pojedete?
No nekecej? Fakt mu chutnalo? :slight_smile: Víc než to tvoje?K :grinning:
10. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz
Hani: teda o modrém Peugotovi se mi může tak akorát zdát :grinning: Zatím jsme dospěli pouze k Felicii :grinning:
Holky, to mě zajímá to maso ... Copak to bylo dobrého?
10. srp 2009 ve 20:56  • Odpověz
Pajo, jen jsem naložila kuřecí steaky a Hanča s manžílkem ho ugrilovali :wink:
10. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Páji, to je super, že už máte tolik věciček... kočárek moc pěknej. :wink: A s těma chůvičkama je to fajn nápad nechat si je dát pod stromeček. Asi to tak taky vyřešíme, my je využijeme u manželových rodičů v baráčku a pak na chalupě. Ale to má ještě čas, možná je koupíme až na jaře, uvidíme.
Já byla na cukrovce ve Slavkově, tak neporadím. Ale určitě to bude OK. A s tou placentou, řídila bych se rad dr, že se ještě vytáhne, držím palce. To se asi zjišťuje jen na UZ, že? Pohmatem asi těžko...

Zuzi, to je fajn, že se dovča vydařila, vy jste teda turisti... :wink: a na rozhlednu jste Vikču dostali jak? V klokance? Užijte si ještě Slovensko, tam bude určitě taky hezky. :slight_smile:

Leni téda, masíčko bych si dala taky líbit... :slight_smile:

Hani, to je fajn, že má TM dovču, si užíváte všichni dohromady, co? A pojedete někam na ten prodlouženej víkend, nebo tím jak byl malej nemocnej, tak to definitivně padlo? A je super, že tak bruslíte, já bych si na tom zlámala hnáty... :grinning:

Nic kočky, jdu se natáhnout, nějak jsu dneska jakási přejetá, břicho mě docela bolí, mimís se usádlil dole a neustále mě tlačí na ten močák a furt se hemží. Nevím, co tam vyvádí... :slight_smile:

Mějte se fajn, dobrou noc!
10. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz
Pavli, tak kočárek fakt ok, se mi moc líbí, zvláštní kombinace barev. ..
Hani, Leni, tak jste si tak pošmákly, jo? ... je to potřeba!
Holky, máte některá zkušenost s orbitrekem?
Jinak malá dneska usnula celkem v pohodě, jen mě chytla ta oční migréna, tak se nalívám vodou, asi málo piju, a dneska jsem měla 2 turky ... taky poslední dny byly hektický, bych s tou aktivitou měla brzdit ... asi už toho bylo moc
10. srp 2009 ve 22:50  • Odpověz
Hojky ve spolek!
Páji, tak to teda nás všechny trumfneš s tou výbavičkou, ale lepší to mít dřív než pozdě :wink: Kočárek je fajn a korba se zdá docela velká a prostorná. Hlavně, že jste spokojení. Jen ať přítel nacvičuje :grinning:
Ohledně té placenty to je mazec. Já mám možná něco podobnýho. Mně řekla před 4 týdny gyndařka, že mi částečně zasahuje do porodních cest, jakoby k brance nebo něco v tom smyslu. Nebyla jsem z toho chytrá, takže uvidím, co mi řekne dnes, jestli se to nějak pohlo nebo ne. Ale taky by to asi mohlo znamenat císaře :unamused:

Marti, jak je dneska? Doufám, že je migréna pryč?!
Nechybí ti třeba taky spánek? Jak se tak dívám, tak vždycky na MK píšeš večer dost pozdě a ráno vstáváš s Markétkou, tak třeba by sis někdy mohla taky přispat.

Zuzi a Hani, vy jste teda akční rodinky :slight_smile: Ale to je super, mně se to moc líbí, když podnikáte takový výlety a výšlapy :wink:

Ohledně těch chůviček. MM koupil asi před rokem vysílačky, když jsme jeli do hor a má to zrovna i funkci chůviček, takže to máme vyřešený. Myslím, že je to určitě dobrá věc :slight_smile:

Jo a velikost 50 nekupuju taky vůbec, protože si říkám, že jsme s M oba dost vysocí, takže ani tak malý miminko mít nebudeme. Uvidíme, dokoupit se to dá vždycky :grinning:
11. srp 2009 v 07:32  • Odpověz
Jinak jsme se teda včera definitivně rozhodli pro kočárek. Rušíme DorJan a bude to V-cross Max. Dnes ho jdeme objednat, protože doba dodání je 4-6 týdnů, takže to bude tak akorát.
Holky, ještě se chci zeptat, kdo s tím máte zkušenost nebo jste kupovaly fusak do autosedačky? To jsou většinou asi stejný velikosti, že? Hodně na netu nabízí ten Emitex, ten bude asi dobrej a kvalitní. Stojí kolem 500-650 Kč.
11. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
autor
Bré ranko :grinning:

a chčije a chčije... :angry: sme dneska chtěli jet do Slavkova, zítra do Buchlovic a elsi bude takhle tak prd :confused:

Leni: Jj, pak mi mosíš říct, jak to nakládáš, že je to pak tak krásně měkký :wink:

katy: Hihi, chápu, já taky změnila typ kočárku týden před koupí :grinning:

paji: Tak nic :sweat_smile: to byja nějaká jiná těhulka :grinning:

Marti: Orbitrek akorát okukuju u tchánů, ale nevlezla bych na to :grinning: , ale tuším Kačka o něm tady onehdá psala
11. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
autor
Jinak všechno nejlepší Zuzce k svátku :wink:
11. srp 2009 v 07:52  • Odpověz
Hani díky.

Jo Vikču jsme táhli na rozhlednu v klokance, po cestě nazpátek v ní usla a spala hodinu, takže to je u ní nezvyk, asi jí to zmohlo :grinning:

Jinak to počasí mě pěkně nas****, měli jsme naplánovanej výlet a prd.
11. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak to je teda počásko... :frowning2: :frowning2:
Leni a Veru, jak to vidíte? Mám dojet, nebo ne? Asi to moc na procházku nevypadá... teď teda ve Slavkově neprší, ale je totálně černo a před půl hodinou ještě lilo jak z konve... tož nevím... :unamused:

Marti, asi to chce fakt zvolnit a víc pít, migrénu nezávidím... snad bude brzo líp.

Katy, držím palce na kontrolu, aby Ti dr. řekla, že se placenta vytahuje... :wink: Takže nakonec V-cross, jo? Mně se zdál nižší jak ten Firkon, co máme vybranej, co jsem si zkoušela od Leni kočárek, ale je možný, že pro vás to bude akorát. Přece jen jsu myslím o něco vyšší než Ty... A s tou 50 velikostí, uvidím, co mi dr. řekne na posledním UZ, kterej by měl být kolem 30tt, jak to asi vypadá s mimčem, jak bude velký... a jak píšeš, dokoupit se dá vždycky.
A chci koupit fusak do autosedačky od toho Emitexu, ale objednám ho z netu, tam kde budu objednávat i povlečení, tam ho mají něco pod 500,-. A prý je to jedna velikost... to mi řekli v několika obchodech s dětským zbožím. Hrozně se mi líbí, myslím že je to fajn věc. Budem ho používat i do kočárku, když nebudou úplný kosy.

Zuzce taky přeji vše NEJ k svátečku! :wink:

Hani, s počasím je to fakt naprd, slunečno má prý být až koncem týdne... tak snad jim předpověď nevyjde.

Krásný den všem, mějte se fajně! :wink:
11. srp 2009 v 08:22  • Odpověz
Jo a Luci, držím palce na screening... pak písni, jak jste dopadli. :wink:

Holky, včera a dneska se mi zdály tak šílený sny, že to snad ani není možný... úplný noční můry.. vůbec nevím, kde se to bere a jsu z toho pak úplně vyřízená... fuj. :frowning2: :angry:
Včera se mi zdálo, že nám někdo ukradl mimčo přímo z porodnice, že jsem porodila, porod v pohodičce, mimčo krásný, dali mi ho na bříško, pak ho odnesli a pak nám tvrdili, že jsem vůbec nerodila, že u nich v porodnici žádný naše mimčo nemají... :frowning2: :frowning2: No strašný. Jsem se vzbudila s pláčem, MM mě uklidňoval, pak jsem hned měla další sen, že jsme honili padouchy, co nám mimi ukradli, že to byli nějací překupníci drog a pašovali drogy v plínkách našeho mimi... děs.
A dneska taky mazec, taky jsem asi rodila, bo mimčo už bylo čerstvě na světě, ale nebylo vůbec hezký, mělo dvě hlavy, jedna obrovská, jak od několika ročního dítka, měli spojený jedny ruce, siamský dvojčata... :confounded: Když jsem se v tom snu ptala, jak je to možný, že se na to nepřišlo dřív, tak prý to jedno mimi bylo celou dobu schovaný za tím druhým... a na tom 3D jsem prý viděla to menší a hezčí... no katastrofa. Jsem v tom snu bulela jak želva, že tu nestvůru nechci... prý to bylo asi kvůli tomu, že se tam pořád někde potuluje to druhý embryjko co mi transferovali a spojilo se s tím naším mimi... fakt hrozný sny, vůbec nevím, kde se to v tom mozku bere.. :frowning2:

Ještě, že to jsou jen sny, snad to neznamená nic špatnýho.
11. srp 2009 v 08:28  • Odpověz
Zuzi ahojky, no super, že jste to tak zvládli.
A jakou máte klokanku? Ještě se v tom moc nevyznám... taky bych pak chtěla nějaký nosítko pořídit.
11. srp 2009 v 08:32  • Odpověz
Zuzi, taky se přidávám a přeji vše nej nej k svátku! :wink:

Lenajsku, nevím jak v porovnání s Firkonem, ale oproti DorJanu je ten V-cross ještě vyšší.
Jestli můžeš, tak mi pošli do IP odkaz, kde budeš kupovat ten fusak. Díky!
Ty máš teda ale hnusný sny. Se ani nedivím, že tě to rozbrečelo, já bych bulila taky. Ještě, že to jsou jen pitomý sny a nic neznamenají. Já mám v hlavě takovou divočinu většinou když se před spaním najím.

Luci, taky dnes držím palečky na NT!!!

Holky, od zítřka to počasí už má být zase lepší, jen ten dnešek je takovej uplakanej :unamused:
11. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Katy, pošlu.
Máš pravdu, Dorjan je hodně nízkej, proto jsme ho zavrhli skoro na začátku.
Já před spaním nejím, asi se mi v hlavě motá hodně věcí a pak to mozek vyhodnotí takhle, no doufám že dneska už to bude v pohodě. Je fakt, že za celý těhotenství se mi moc pěkných snů nezdálo... zdají se mi třeba i krváky, co se mi nikdy předtím nezdály, jako že někdo někoho podřízne a pod... nechápu.
Budeš dělat nějakou tu rozlučku v práci Kači?

Tady zase prší.. tak to vypadá, že dnešní výlet do Holubic asi padá... :frowning2:
11. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
Brý ráno!
My jsme vstávali před osmou, malej se mnou od půl šesté spal v posteli a asi se mu tam dobře spí :slight_smile: Akorát se vždycky úplně přetočí, že já tam mám málo místa :grinning:

Katy, tak jdete do toho v crossu? Mě se ten v max moc nelíbil ten podvozek, ale v neděli jsem ho viděla a nevypadá to špatně :wink: A kde ho budete objednávat?

Hani, nakládám maso normálně do oleje :wink:

Leni, tak s dneškem teda nevím nevím, asi to nebude moc na kočárkování :confounded:

Zuzi, taky přeji všechno nej k svátku! :wink: To počasí fakt nas...., zvlášť, když máte něco v plánu :unamused:
11. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
Tady se právě taky rozpršelo.
Leni, něco tady udělám, ale nic velkýho. Připravím pár chlebíčků, upeču buchtu nebo koupím zákusky a hotovo.
Už ať je příští středa!!!!
11. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Jo jo, Leni, jdeme do toho! :grinning: Nám se právě ten podvozek líbí a je to prý odlehčený. Manža byl včera na té Vackové a kápnul na výbornýho prodavače. Už jen to, že to byl chlap. Pokecali si o těch technických věcech, který jdou trošku mimo mě a tak byl MM spokojenej. Objednáme ho tam. Sice by vyšel levněji na těch stránkách, jak jsi mi posílala, ale to je až v Ostravě a pak kvůli servisu atd... by to bylo moc z ruky. I tak se vejdeme i s autosed. do 10 tis., tak to je v pohodě.

To si Adámek dnes teda hezky pospinkal, zlatíčko! :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Teď psala Verča, že je malej nemocnej, že jeli k dr... tak snad bude brzo v pořádku...
Leni, tak to dneska asi definitivně padá....
11. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno, všechno nejlepší Zuzce k svátku! :wink:
11. srp 2009 v 08:49  • Odpověz
S tím fusakem do sedačky od Emitexu, my ho dostali k tomu kočárku a vypadá fakt super!!! Hrozně se nám líbí, stejně jsem od Emitexu chtěla koupit. Měla ho budoucí švagrová pro synovce a strašně ho chválila ...
11. srp 2009 v 08:51  • Odpověz
Katy, byli jste na té Vackové, jo? Tak se tam taky teda mrknem, a jestli se tam dá natrefit na chlapa, tak to je pak o něčem jiným, ohledně technických věcí. :slight_smile: A neboj, příští středa bude coby dup... :wink:

Leni, to je fajn, že Adámek tak hezky spinká... :wink:
No jedině, že bych přijela k Tobě domů, ale to je naprd, když se nedá nikde projít, nebo to můžem nechat třeba na čtvrtek, to nic nemám, pokud by bylo přijatelněji, jakože prý má být. Ale asi bez Verči, ta bude s prckem nemocným doma...
11. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Tak to je super, Páji, s tím fusakem :wink: Určitě to bude na zimu super věcička a mimískům bude krásně teplíčko jako u maminky v bříšku :grinning:
11. srp 2009 v 08:53  • Odpověz
Leni, jj, taky mi psala....

Katy, my ho kupovali v Kroměříži za tu cenu, když na těch stránkách klikneš na obchodní partnery, tak to tam máš napsáno.
11. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Dobrý ránko,

to počasí mi taky udělalo čáru přes rozpočet :angry: To nemožu do práce na kole a večer nestihnu film :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenajsku: teda máš to ale sny, fuj. To mě se dřív zdály poměrně blbý sny, že mi někdo stojí u postele a jsem začla ze spaní strašně křičet. Pak jsem slyšela jen MM, jak mě drží a budí. Teď mám nějakou dobu pokoj, ale zase se mi zdají jakýsi eroťárny :sweat_smile: čím to asi bude :grinning: :grinning: :grinning:

Zuzi: měli jste hezky na Pradědu? Nám se vždycky podaří dorazit nahoru a máme mhu :angry: jen snad jednou jsme viděli až na Ovčárnu. Vše nej k dnešnímu svátku :wink:

Katy: taky bych to řešila jak ty. Chlebíčky, nějaký zákusky a něco malýho k pití :slight_smile: Krásně Ti to uteklo, viď.
11. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Já tam zatím nebyla, jen MM, ale dnes tam pojedeme spolu to ještě obkouknout a zrovna objednat.
Je to docela nezvyklý, že chlap prodává kočárky, ale MM byl maxim. spokojenej s jeho výkladem. Druhá byla prodavačka a ta prý by ze sebe pořádný informace nedostala :unamused:
11. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Katy, tady je ten odkaz: http://mujeobchod.cz Tak dobře pořiďte a pak dej vědět, jak to tam na Tebe působilo... :wink:

Páji, díky za info, věřím, že je super. Vždycky když jdu do nějaké prodejny a oni ho tam mají, tak si ho ohmatám, je krásně měkkej a teplej... :slight_smile:

Radi ahojky! No s tím kolem je to blbý, ale co člověk nadělá.. jakej jsi chtěla stihnout film?
Ty noční můry jsou fakt děsný, tak to je dobře, že už od toho máš pokoj.. a eroťárny se mi zdály taky... :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:02  • Odpověz
Katy, ten V-cross vypadá hodně dobře a je i za dobrou cenu ... Jakou budete mít barvu?
S tou placentou je to blbý, prý se to fakt musí řešit císařem, jinak je to nebezpečný pro mimi. Doktorka mě ale uklidňovala, že je to dost častý a v 99% se ta placenta vytáhne, prý se to řeší až několik týdnů před porodem, tak snad budeme mít štěstí a nebudeme muset toho císaře absolvovat ...
Teda to počasí je fakt na houby, byla jsem se psem venku a je špinavej jak prasátko :unamused:
Lenajsku: na ty Vánoce už vymýšlím víc věcí, než jen chůvičky :slight_smile: :grinning: Už mám na seznamu i kolotoš nad postýlku :grinning: Letos budou prostě Vánoce jen o věcech pro našeho prcka :slight_smile: S přítelem jsme si vymysleli kameru, takže si dohromady vzájemně dáme kameru, což je více méně zase pro malou :slight_smile: No a příští týden máme s přítelem výročí (už jsme spolu 9 let :astonished:), tak jsem "mu" (vlastně malé) koupila body a dupačky Sparta Praha, přítel je velkej fanoušek, tak jsem zvědavá, co na to řekne ...
Luci, tak co NT screening? My byli i paní doktorky Drápkové, je starší, ale byla taky moc fajn. Všechno nám krásně ukázala. A protože jsme měli projasnění šíje 1,9mm, tak si nás pozvala pro jistotu ještě znovu, takže je asi i hodně pečlivá (říkala to o ní i moje dr.) a na velkým UTZ minulej týden jsme byli taky u ní. O Vlašínovi jsem se dozvěděla až tady od Vás, to už bylo pozdě ho chtít ...
11. srp 2009 v 09:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.