• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leňo, tak jestli chceš, tak dojeď k nám, budem kdyžtak u nás
11. srp 2009 v 09:07  • Odpověz
Zuzi, všechno nejlepší k svátku :wink:
11. srp 2009 v 09:09  • Odpověz
Lenajsku, teda teď jsem dočetla, jaký se Ti zdají sny, to jsou fakt drasťáky!!! To by chtělo přes spaním vždycky něco romantického :grinning: Tak hlavně ať už se Ti nic takovýho nezdá! Taky by mě to asi dost vykolejilo ... Já teda poslední dobou nějak špatně spím, hodně se budím, popslední týden totiž naše malá zřejmě ve dne spí a s přicházejícím večerem začne dělat blbiny ... asi budeme mít nočního tvora :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Tý jo, tam snad začíná bouřít :unamused: Bouřku já nerada, bojim, bojim :cry: :cry:
Lenajsku, jmenuje se to Odsouzeni zemřít a až teď jsem si všimla, že to začíná až 23.20, takže to stíhám v pohodě.
11. srp 2009 v 09:13  • Odpověz
Ronaldo, od kdy do kdy pracuješ?
11. srp 2009 v 09:14  • Odpověz
Paji: mám odpo, oficiálně od 14.15 - 22.30, ale já dorazím tak na jednu. Tak TP je takový velký fanda Sparty? To je jeden náš kamarád taky a když Sparta prohraje, tak MM žhaví telefon a popichuje :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:17  • Odpověz
Leni, než bych došla na bus, tak bych byla asi durch mokrá i přes deštník... :frowning2: To asi fakt necháme na jindy... buď v ten čtvrtek, jestli nic nemáš, nebo třeba na příští týden... škoda...

Páji, my zatím vůbec vánoce neřešíme, největší dáreček bude pod stromečkem, ten, co jsme si strašně dlouho přáli... :slight_smile: Spíš já začnu něco vytvářet na vánoce, abych něco měla, nebude moc penízků, tak aspoň nějaký drobnosti, ale snad taky potěší.
A s těma dupačkama je to fajn nápad. :wink: Devět let, to je něco... :slight_smile: My budeme mít v září výročí 7 let. Jsem MM koupila zase hrneček Komety Brno, hokejovýho manšaftu. :slight_smile: A dupačky od stejnýho týmu už máme, teď mají ještě rozšiřovat sortiment, tak určitě něco přibyde. :grinning:

Radi, tak kdybych se já dívala tak pozdě na film, určitě bych nevydržela do konce. To jseš dobrá. A viděla jsem ukázku, říkala jsem si, že bych se mrkla, ale je to fakt pozdě... :unamused: Ale asi to taky nebude romantika před spaním, co?

Zdeni ahojky, jak se vede? :wink:
11. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
To teda děláš skoro 10 hodin denně... týýý jo. A kde pracuješ? Děláš jen odpo a dopo nebo i noční?
JJ, MM je Sparťan a k tomu ještě velkej fanda Manchester United ... Taky do něj vždycky reju, když se Spartě nedaří, on to totiž bere tak vážně :grinning: , tak to se ani jinak nedá, než si rejpnout :grinning: :grinning: :grinning: A nedej bůh, když se ke mě přidá můj taťka, zarytej Brňák, to jsou pak diskuze :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:24  • Odpověz
Leni, romantika to teda určo nebude, ale na velkou strašárnu to nevypadá, jináč bych do toho nešla :wink:
A Vánoce bych taky řešila jenom drobnostma. Myslím, že stejně všichni budou nejvíc nadšeni drobečkem :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Leni, normálně jsem Vánoce nikdy neřešila, ale teď je to prostě bohužel nutnost. Dárky pro ostatní mám vesměs namyšlený :slight_smile: Vždycky to vymýšlím dost dopředu, hrozně ráda ty dárky nakupuju a strašně se těším, až to všichni rozbalí, tak vymyšlím co nejdřív, aby to udělalo co největší radost. Jen teda s bráchou mám každoročně problémy ... 16-letej kluk ocení tak nejvíc peníze v obálce :grinning:
11. srp 2009 v 09:27  • Odpověz
ale je fakt, že naši malou asi letos ničím netrumfnu :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
pokud budeme v termínu, tak vrátíme domů opravdu přesně na Vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2009 v 09:29  • Odpověz
Leni, tak jak chceš, když by pršet přestalo, tak klidně dojeď :wink:
Jdu vařit oběd, mějte se!
11. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Paji, nočníma nám šéf vyhrožuje už docela dlouho, ale zatím se to naštěstí nerealizovalo. Takže jedeme na dvě směny a měly bychom pracovat 7,75 hod. Jenže teď je tolik práce a dovolených, že tam trávím i někdy více jak 10hod. Radši jsem v práci tak dlouho, jak tam trávit víkend. To už jsme taky párkrát zažily :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Radi, možná vydržím, no uvidím. :grinning:
Páji, mám to vždycky stejně jako Ty, ale letos na to nemám nějak ani myšlenky, ani ty penízky, tak prostě budu tvořit, dokud je čas... snad to udělá aspoň trošku radost, i když to nebudou kupovaný dárky. Pro nás je fakt největší dárek mimčo, letos to bude úplně jiný než jiný roky... a komu se to nelíbí, má smůlu... :slight_smile:
Máš pravdu, to byste se vrátily s malou na Vánoce... krása. :wink:
11. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Leni, zatím to čoveče nevypadá... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jindy, ju? Co budeš klohnit dobrýho?
11. srp 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

To je počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzi: vše nej k svátku :slight_smile:
Marti: já orbitrek mám a jsem s ním spokojená :wink:
11. srp 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahoj holky...

To počasí je fakt hnus :frowning2: Taky jsme chtěli někam vyrazit na výlet...teď tak maximálně na nákupy :unamused:

Zuzi...všechno nej k svátku :slight_smile:

No nic...jdu dělat oběd...snad se to počasí trochu umoudří....
11. srp 2009 v 09:42  • Odpověz
co děláte v takovým počasí s dětma?mě teda nic nenapadá :frowning2:
11. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Lenajsku, teď jsem u Tebe v albíčku objevila krásnou cestovní postýlku. Kde jste ji sehnali? Ta by se mi taky líbila :wink:

Hoj Kači :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:43  • Odpověz
Leni.dv, tak jsem volala do Kroměříže a paní se kterou jsem mluvila byla dcera od majitelky a říkala, že běžně to tak nedělají, ale jelikož jsme až od Brna, tak bysme si kočík mohli objednat telefonicky a pak ho až vyzvednout na prodejně. Byla moc ochotná a milá! Takže do odpoledne si ještě promyslíme barvu a pak objednáme.
Ještě jednou děkuji za rady!!! Jsi zlatko :slight_smile: :wink:
11. srp 2009 v 10:05  • Odpověz
Radi, koupili jsme ji v Brně naproti Slovanu, na Lidické. Stála dokonce míň než v některých e-shopech, co jsem se dívala. Je pevná, má polohovací lůžko pro novorozeně, tu stříšku, moskytiéru a ten přebalovací pult, co jsme chtěli. A je fakt stabilní a vypadá kvalitní, není šitá horkou jehlou. Stála teda 2.200, ale my ji budeme docela využívat, tak jsme chtěli něco, co vydrží. A navíc ta barva... :slight_smile: Ale když si zadáš CAM Daily Plus, bo jak se jmenuje, tak Ti určitě naběhnou obchody, co ji prodávají.
Kači ahojky, to je děs, co? Tomášek je nevrlej? Moc vás zdravím... :wink:
Marti ahojky! Na nákupy je to zase docela ideální počasí, není tak vedro... taky vás zdravím... :wink:
Katy super s kočárkem... :wink:
11. srp 2009 v 10:09  • Odpověz
Kači, to teda taky nevím, sedět jedině doma, pač v dešťu se nikam chodit nedá :confounded:

Katy, jééé, nemáš za co, ráda pomůžu. Ono je to přece jen rozdíl ty ceny. Nám to taky říkala, že telefonicky to neobjednávají, protože se dává záloha. Ale pro nás to až tak daleko nebylo, jeli jsme tam, já si ho stejně chtěla ještě omrknout a ošahat :grinning: dali jsme zálohu a pak nám asi za 3 týdny volali, že už je tam :slight_smile: A jaké barvy vybíráte?
11. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3132699&vReferer=
Tento se nám líbí, jen se bojím, aby mě to neomrzelo, ale má to šmrnc.
Pak z těch základních barev už žádný, jen z jiných, třeba černo-béžový, ale to bysme pak zase museli připlatit...
Paní mi řekla, že to většinou trvá 1-2 týdny než ho dostanou. To je rychlost :slight_smile:
11. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
Katy, kočárek pěknej, barvička super, se mi moc líbí :wink: A budete mít tu variantu s jedním nebo dvěma kolečkama vepředu?
11. srp 2009 v 10:34  • Odpověz
Páji, budou tam dvě, tak jak je ta poslední fotka s tím podvozkem. Díky za pochvalu :slight_smile:
11. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Ten je i hezčí, s těma dvěma kolečkama :slight_smile: Fakt moc pěknej!
11. srp 2009 v 10:40  • Odpověz
Katy, moc pěknej kočárek. :wink: Ten s těma dvěma kolečkama se mi taky víc líbí.
No a já dala do albíčka aktuální bříško, trošku jsem si pohrála s fotkama a konečně přišla na to, jak spojit víc fotek do jedné. Ať žije program Malování. :grinning:
11. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Lenajsku, to jsi šikula! Dívala jsem se, že to máš spojený. To já zatím neumím.... :sweat_smile:
11. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Katy, sice jsou fotky rozmazaný, ale něco se na tom poznat dá. Si tady s tím hraju asi hodinu... :grinning:
Nejdřív otevřeš úplně nový okno v Malování a pak postupně kopíruješ ty fotečky jednu po druhé a dáváš je vedle sebe na ten bílej podklad a pak to celý uložíš jako jednu fotku. Jen ty fotky musí být zhruba stejně velký a musí se do toho bílýho pole, cos otevřela jako úplně první vejít. Takže se to kopíruje na velký bílý pozadí, který pak seřízneš podle toho, kde ty fotky končí.
11. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.