• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Lenajsku, nebyla jsem na kontrole... M byl dávat krev a já měla jet za tou kamoškou, ale na poslední chvíli mi napsala, že je tam dneska velká vizita a tak dopoledne přijít nemůžu, tak jsem jela aspoň s M na tu krev a on byl zvědavej na tu Pondělní kontrolu a když jsem mu půjčila průkajdu a on uviděl ten tlak, tak s toho byl v šoku a o dr.ani nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moc se toho dělat nedá, musím být opatrná a hodně moc pít.. :unamused:
12. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz
Jinak ten časopis mi M koupil když jsem ležela po druhé s OHSS v nemocnici, takže je to starší číslo :wink:
12. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Dneska si už jedem pro Áďu, se fakt moc těším... ho asi celého sežeru :grinning: :grinning: pardon: spapám :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz
A jo.. to jsem nevěděla, že máš tak nízkej tlak. Tak se opatruj a fakt hodně pij...
Tak ten časák už asi nebude ani na netu... že bych se mrkla.
12. srp 2009 ve 12:52  • Odpověz
Ahoj holky...

Jak takčtu,co doktor,to jiný názor...

Luci...já jsem takový tlak měla skoro celý těhotenství a mám ho skoro pořád i teď...často se mi motá hlava,hlavně,když je škaredě,nebo naopak hodně teplo...doktorka na gyndě i moje praktická...mimochodem to je moje teta mi řekly,že je to vpohodě,mám si občas dát kávu,aby mi trochu stoupl...ale prý je mnohen lepší mít nízký tlak,buď vděčná,že nemáš vysoký...to by bylo horší,jen se musíš šetřit a opravdu dodržovat pitný režim...
12. srp 2009 ve 12:59  • Odpověz
Leni, já to taky nevěděla.. myslela jsem, že to není až tak hrozný, ale je teda fakt jak to tady píše Mařťa, že když je pod mrakem nebo hrozný vedro, tak jsem fakt K.O a už vím z čeho :wink:

Marti, ahoj... tak jak se máš a co včerejší nakupování nebo jste byli přece jenom na tom výletě?

Holky, jdu si na chvilku lehnout..odpo jedem pro toho Áďu, tak ať jsem aspoň trochu fit :slight_smile: mějte se všechny moc pěkně!!!!!
12. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz
Luci...časem si zvykneš...já sebou peru každou chvilku,teda nejhorší je to,když mám menzes...ale ten teď naštěstí nemám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...už tak nějak poznám,kdy to na mě jde,tak honem hledám nějakou oporu :grinning:

Užij si zase Adámka...po takové době by mi Tomulka taky chyběl..i když jsou dny,kdy bych ho nejradši prodala cigánům :wink: No nic,my jdeme na prochajdu,Tomulka nějak nrčí...asi se nudí :angry: :sweat_smile:
12. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz
ahoj holky, protože nic nestíhám, tak jsem nestíhala ani vás na Koníkovi... Zkusím vás postupně během dne mezi vařením, žehlením a uklízením dočíst a postupně aspoň na něco reagovat..

S kolegyní fakt záhul, je to zbytečný popisovat. Někdy si říkám, že má v hlavě místo mozku seno. :angry: No, je to sice velkej nápor práce a informací, ale nějak to zvládnout musí. Byla jsem minulý týden každý den v práci min.10h a víc, ale už jsem toho měla fakt plný zuby a bylo toho na mě moc. Tento týden jsme si vzali dovču a děláme novej dětskej pokojíček. Jde to docela pomalu, všechno trvá :unamused: Ale do pátku to snad dorazíme. V+tší půlku pondělí jsme ztratili s babičkou (vozili jsme ji po doktorech), pak skoro každý den zjistíme, že nám zase něco chybí nebo došlo, tak zase musíme jet do nějakýho obchoďáku... Určitě pak hodím fotečku. Většinou teď v pokojíčku dělá MM, ale já makám na všem ostatním. O dovče nemůže být ani řeč....

Katy, Lenajsku, Pajo, koukám, že už máte pořádný kus výbavičky doma. Já už mám od pátku konečně postýlku a matraci, držák na nebesa, nějaký blbosti - takže na spaní 100%, možná už skoro 150 % :slight_smile: Postýlku poskládáme až do novýho pokoje, zatím je v krabici. Taky jsme objednali kočárek, Babyactive - včetně autosedačky. :slight_smile:
Koukala jsem, že Katy ještě řešíte kočárek. Včera jsem mluvila se sousedkou, taky nakonec čekají holčičku a včera objednali právě na Vackové kočárek V-cross v červeno-černé kombinaci.

Z výbavičky mi chybí všechno na přebalování, podložkou počínaje, přes drogérku, komodou konče. Fusaky do kočárku si koupím až budu mít kočárek, abych aspoň trochu sjednotila barvu. Kyblík bych měla mít půjčený a pro jistotu si půjčím i vaničku.

Veru, jak je mamino? Už je to přece jen lepší? :wink: Určitě to už máš s Matym líp zmáknutý, ne? :slight_smile:

Jinak malej se teď docela dost hejbe, fakt ho cítím skoro celý den.
12. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Míšo, teď jsem zahlídla, že je malá zase nějaká nemocná se srdíčkem. Vy si teda chudáci užijete.. Snad to toho 1.9. vyjde a bude to jen nějaká banální operace, až se malá narodí. Držím pěstičky. :wink: Hlavně si zkus užívat těhotenství a být v klidu.

Luci, zatím jsem zkoukla jen tričenka, moc hezký. :slight_smile: Já už se k nim do konce těhu asi nedokopu :unamused: Jinak Elasti-Q používám od začátku 2x denně (ani jednou jsem nevynechala) a doteď nemám žádnou novou striji. Mám jen ty, který jsem si nastřádala v období před těhu.... Takže za mě zatím spokojenost.
Koukám, že jsi už zvládla i NT, ale ještě to musím dočíst, jak vám to vyšlo. Na fotečce je mimčo docela roztomilý :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz
Katy, Leni, nechápu, kde ty svoje kila schováváte - 9 a 10 kg?? ... Já přibrala zatím jen 4 kila a oproti vám vypadám jak velryba. No, aspoň že mi vyroslo trochu břicho, tak už aspoň vypadám jako těhule :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Ahoj Pavlínkoooo!!! No to je dost, že se tady ukážeš :grinning:
Tak fajn, že hezky pokračujete s pokojíčkem :slight_smile: A který odstín kočáru jste nakonec objednali?
My už máme taky objednaný ten, co mám v albu. Ale z té Kroměříže, jak mi doporučila Lenča a vyjde to minim. o 1500,-Kč levněji. Super!
Já jsem si dnes objednala pro malou ten fusak do autosedačky, tak mám radost. Vždycky z každé hovadinky mám radost :slight_smile: Taky jsem k tomu objednala teploměr do vody a kartáček na vlásky :dizzy_face:
12. srp 2009 ve 13:42  • Odpověz
Ahoj holky, teda právě jsem dojela z města a jsem pěkně naštvaná. Úspěšně jsem přišla o peněženku :confounded: :angry: Měla jsem rozeplou kabelku v obchodě a peněženku navrchu, byla jsem tam asi 5 minut a peněženka je v háji. No aspoň že tam byly jen peníze, všechny doklady a další věci mám jinde (po předchozích zkušenostech). Jinak jsem ale nakoupila nějaké věci pro mě a malou (vlhčené ubrousky, dudlíky, krém na břicho apod.).
Radi, no jo, bydlela jsme s přítelem na Smetance. Už vím, bydleli jste vedle v baráku a máte černého retrivera, že jo?
12. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Pavli, tak to je pech. Člověk doplatí na vlastní neopatrnost :unamused: Ale jak říkáš, aspoň že jsi tam neměla doklady. A měla jsi tam moc peněz nebo jsi to stihla před tím rozfofrovat? :grinning:
Jinak, kdo ještě mažete, tak můžu moc doporučit z drogerie DM, olejík na bříško Babylove. Je suprovej, hezky mastnej a rychle se vpije. Používala jsem i ten Elasti-Q, ale to je vyloženě krémík. Tenhle olej se mi zdá lepší, že je mastnější. Tak jen takový můj tip :wink:
12. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz
Katy, tak ty už budeš příští středu naposledy v práci?? To to teda utíká. Já taky donesu chlebíčky. Objednám si je u tchýně v práci, doma se s něma teda dělat nebudu... Normálně bych možná donesla nějaký zákusky, ale jelikož jsem měla min.týden narozky a napekla jim 3 druhy buchet (aby vzpomínali, jaký sladký život se mnou měli :grinning: ), tak jsem zákusky zavrhla...
Teď jsem se dočetla, že nakonec zvítězil V.cross - taky vypadá docela dobře. :slight_smile:

Fusak chci taky určitě od Emitexu, jen ten zimní. Na jaro pořídím jiný od jinýho výrobce, kterýho mi poradila prodavačka přímo v obchodě. Tuším, že je to česká Dita.

Zuzi, vy jste ale akční rodinka :slight_smile:
12. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Pavli, jj, vzpomínáš si dobře. Na tom místě bydlíme stále, jen pejska už bohužel nemáme :frowning2:

Paji, no to je dost mamino, že se tady taky ukážeš :wink: S tou prací to je teda docela záhul. Měla by jsi se víc šetřit a nová kolegyňka ať se snaží :wink:
12. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Katy: no naštěstí jen 500 Kč, i když i to je docela dost a nějaké stravenky.Jsem holt někomu udělala radost, bych vůbec neřekla, že mě tady ve Vyškově v potravinách někdo okrade :unamused: Navíc si vůbec neuvědomuju kdy se to mohlo stát, vím, že jsem šla nejdřív k pokladně, vydělala stravenky a zeptala se prodavačky, jestli je berou, ona řekla že jo, tak jsem hodila peněženku do kabelky (což mi dosvědčila i ta pokladní, takže debil ještě nejsem :slight_smile: ) a že rychle nakoupím a když jsem přišla znovu k pokladně, byla peněženka fuč. Nechápu, ani si neuvědomuju, že by se kolem mě někdo motal ... V supermarketu nebo v Brně v obchodě bych to nikdy neudělala ... No jsem poučená pro příště :unamused:
Taky jsem se dnes v DM dívala na ten olejík Babylove, nakonec jsem ho ale nekoupila ... ještě doma mám nějakej olejíček a krém, tak až mi dojdou, tak ho pak asi koupím ...
12. srp 2009 ve 13:59  • Odpověz
Radi, svět je malej, co? To ještě prý TM chodil kdysi se ségrou mýho přítele ... :grinning: Jak to že už pesana nemáte? :frowning2: Nezdál se mi nějak starej ... a budete pořizovat nějakého nového? Ta moje vlčice, co je na fotce už taky nežije, teď máme doma malé bílé třeštidlo :grinning: :grinning: :grinning: Je to takovej šašek. Myslím, že z naší malé bude mít největši radost právě on :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz
Leni a večer bude Patriot. To dycky obečim
12. srp 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ahoj holky!
Adámek si začíná vyžadovat mou pozornost, jak mě nevidí, hučí :sweat_smile: , přijdu k němu a úsměv na tváři :grinning: Však Leňa včera viděla, že?

Mimochodem, Leni, jak se ti spalo na kojícím polštáři? :wink:

Páji, odpočneš si aspoň, když půjdeš na mateřskou? :grinning:

Luci, já to říkala, že u tebe tuším holčičku! :dizzy_face: Tak že bych se strefila? :wink:

Ach jo, už mě Aďula zase volá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ještě vám sem hodím odkaz, jak se malej ráchal ve vaničce :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Páji ahooojky! To věřím, že to není žádná dovča, ale pokojíček budete mít určitě suprovej a na fotečky se těším. Mimochodem moc pěkná fotečky v pase, pěkný bříško a slušé Ti to těhulko. :wink: Týjo, Ty máš jen 4kg navíc... závidím. No já bych tipla že fakt budu mít ještě víc jak těch 15kg celkově, bo mám silnější i nohy, břicho, prsa, zdá se mi, že jsem se celkově tak nějak zvětšila... ale snad to pak půjde dolů.
Tak to je super, že už máte objednanej kočárek, paráda. Kde jste ho objednávali, přes net, nebo v obchodě? Postýlku už máte taky doma, super... :wink: A matraci máte jakou? To bude krásný, jak ji pak postavíte do pokojíčku a bude komplet vybavená... jééé :slight_smile:
To je fajn, že malýho cítíš víc, já mám taky pocit, že teď se hemží nějak víc a víc, ke konci se asi fakt bude hemžit pořád. Někdy ty kopance jsou už pěkně silný, až mám pocit, že mi to roztrhne břicho... :slight_smile:
A kdy jdeš Páji Ty naposled do práce? Ještě se tam asi po dovči vrátíš, že? Teď je tam teda kolegyně bez Tebe, tak snad se už konečně něco naučí a může Tě pak zastoupit... :wink:

Katy, už máš objednanej ten fusak? A z těch stránek, co jsem Ti posílala odkaz, nebo odjinud? Já taky budu objednávat jen ten zimní, na jaro uvidím, ještě jsem to neřešila. Taky záleží, jaký bude počasí.
Já mám taky vždycky radost z každé věcičky, co objednám nebo koupím... :slight_smile: Teď čekám na balíček z MMB, měla by přijít spirálka na postýlku, dvoje punčocháčky a jedna knížečka do vody.

Páji.o, to je mi moc líto, že jsi přišla o peněženku... :frowning2: :frowning2: Kde se to stalo? :frowning2: Je to bohužel pech, já se taky někdy zarazím, že mám rozeplou kabelku, ale je to jen lidksá hloupost a neopatrnost, bohužel, zloději v tom umí bravurně chodit... :frowning2: JEště, že jsi tam neměla doklady nebo platební kartu... a neukradli moc? :frowning2:
12. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
autor
Hoj holky, tak jsem se kráááásně vyspinkala, lehla jsem si s malým na chvíli po obědě :grinning: on teda ještě spí, a po třet nám dojede návštěva, tak bude bugr, kamoška se stejně starým klučíkem :grinning: Jdu si Vás dočíst jeslti stihnu
12. srp 2009 ve 14:10  • Odpověz
Leni ahojky, pořád hučí, jo? To je zvláštní... asi fakt vyžaduje Tvou pozornost... je fikanej. :grinning: Ale hlavně, že nepláče, jako úplně. :wink: Na polštáři se spalo super, fakt jsem si ho tady chválila, spala jsem konečně celou noc na boku, jinak se vždycky přetočím na záda a to není moc dobrý... a konečně se mi nezdál žádnej horor, nezdálo se mi nic, tak se mi fakt super spalo. :wink: A na video se těším. :wink:
Pavli, svět je malej, to máš pravdu. No právě, že si MM, není to tak dlouho, se Simonou psal ale, že bude tetka se nepochlubila :wink: Jinak Roneček sice nevypadal, ale starej byl. On měl už 16 let, takže šel zaslouženě na odpočinek. Teď žádné další psisko pořizovat nebudeme. Naši i tchánovci mají, tak se teď průběžně věnujeme jim. Zrovna minulý týden jsme hlídali tchánovcům a teď budu o víkendu mít od našich pesana.
http://www.youtube.com/watch?v=HK37cJRrXbk

Ještě je teda v malé vaničce, ale chtěla bych zkusit nějakou tu lektorku na koupání doma, jak měla Zuzka. Zajímalo by mě, jestli to fakt za to stojí.
12. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
Paaaji, já už mám do práce objednaný jak chlebíčky, tak i zákusky.
A ty teda přesně skončíš kdy??
Ty jsi taková pekařka, že jsi pekla 3 druhy buchet? Já teda moc nepeču, ale dnes se chystám na jednu buchtu. Ještě jsem ji nikdy nedělala, ale včera jsem byla obrat ze stromku švestky, tak něco vyčaruju :slight_smile:
I fusak na jaro, jo? To mě ani nenapadlo, to si říkám, že už možná bude stačit jen deka. Uvidíme....
12. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Hani ahojky, no já jsem si říkala, že Tě malej nechá po obědě si jít lehnout... :wink: to je super. :wink:
To je fajn, že tak hezky usnul. Užijte si návštěvu.

Jo Leni, MM jsem včera říkala o té hrazdičce, tak jsme domluvení, že pak koupíme v nějakých těch dvou měsících tu hrací deku s hrazdičkou, možná už i na Vánoce, ale taky z MMB.

Radi, to jsem ještě neviděla, odrazuje mě vždycky ta délka.. to bude minimálně do jedné, ne? :slight_smile:

Páji, to je teda fakt síla s tou peněženkou... ach jo, je to pech. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz
Pajo, ten váš kočárek jsem snad nikdy ani neviděla. Zajímavej :slight_smile: Mě se moc nelíbí hranatý tvary, tak u mě vítězí všechno zaoblený :slight_smile: Vidíš, ty bláho. Ještě mi chybí kolotoč nad postýlku... Snad zafunguje švagrová, malej ho už určitě nepotřebuje.
Jéžiš, to s tou peněženkou fatk naštve... Ještě, že tam nebyly doklady. :unamused: :wink:
Koukám, že budete mít holčičku, tak se to tady začíná trochu vyrovnávat.... :slight_smile:

LUci, takže velké gratulace k negativnímu NT :slight_smile: Super, že jste si to s manželem užili. A jestli jsem to správně pochopila, tak to vypadá asi na holčičku?? :slight_smile: :slight_smile:

Marti, doufám, že máš migrénu už za sebou. Já vím, že mě to chytalo hlavně z málo jídla, stesu a nedostatku spánku. A jak se jinak s Markétkou máte?

Lili, zrovna jsem si přečetla o porodu. Takže jsi nakonec měla císaře, jo? Hlavně, že je malá OK a to kojení taky nějak vybojuješ, neboj :slight_smile: Tak ať se daří. :wink:

Musím na chvilku skončit, půjdeme konečně obědvat. Odpol.budu pokračovat. pa holky
12. srp 2009 ve 14:14  • Odpověz
autor
lil: Dočetla jsem ten porod, no užilas sis voje holka :unamused: , ale hlavně že je malá v pořádku :wink:

Rady: V jakým časáku? A kdy? Teď někdy? Já už to ani nestíhám sledovat, už si ani nepamatju kam všude sem poslala nějaký fotky :sweat_smile: Jinak fajn, že su taková zdravá :wink: Mám pro Tebe tu Austrálii? Další film na slzavý údolí. U Patriota řvu taky a o víkendu bude Gejša, u té taky slzim, no mylsím že tenhle týden budu bdečet asi furt :slight_smile:

Luci: Já myslím že až nkdy na podzim bude ten Hannek ta soutěž končí až koncem prázdnin tak než to všechno nachystaj a vytisknou, jak ho tam uvidím , dám Vám echo :wink:

Paji: Jo s tou placentou sem to měla taky a furt mě strašili císařem, ale krásně se vytáhla a v 32tt na UTZ už mi nic neřekli, tak to bylo o.k., ono se to fakt v 90 procentech vytáhne.
12. srp 2009 ve 14:15  • Odpověz
Lenajsku, objednala jsem ho z těch stránek, jak jsi mi poslala. A v barvě červeno-bílá. Nejdřív jsem chtěla tmavší, ale pak jsem si řekla, když budeme mít tmavě šedou autosedačku, tak ať malá není moc ve smutných barvách, ta červená bude fajn :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Nic holky, valím makat ať po mě není sháňka :grinning: :grinning:

Leni, tuším dokonce do dvou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já na tom kdysi byla v kině a moc se mi to líbilo :dizzy_face: No snad to zvládnu a nevytuhnu u toho :grinning:
12. srp 2009 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.