• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hani, jak bude srazík, tak si tu Astrálii předáme, ju. Se budu muset urvat :grinning:
12. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Luci: Tééééda, tak dneska se V8m vrátí domů Adík? Musíš už být úplně natěšená co? No ná bych byla :grinning:

Jinak su teda dost nakrátko, už mě ty vlasy strašně štvaly, dala sem fotku na FB, sem se mi to zatím nechtělo zmenšovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Pavli: S tou peneženkou to naštve, ale ve Vyškově se už nedivím ničemu. Peněz škoda no.
12. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
Leni, dyť byl Adámek hodnej jak si byla u nás, sem až čučela jak si ležel a kopkal v klidu v kočárku :grinning:

Jo holky po svém vzoru sem ostříhala Matesa - teda ty 3 chlupy co měl na hlavě :grinning:
12. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz
Luci, to je fajn, že jedete pro Adámka.. jak dlouho byl vůbec pryč? Ať ho radostí neumačkáš... :wink:

Katy fajn, no já jsem se do toho červenýho zamilovala, ale bohužel, no.. tak objednám ten tmavě modrej se světle modrou vevnitř. A ještě něco z toho budeš objednávat? Mají tam toho docela dost, že?

Radi, no týjo, tak to bych určitě nevydržela. Bych vytuhla. No uvidíš.

Hani, na fotečku pak mrknu. :wink:
12. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
Hani, to je fotka jak držíš Matýska a máš čepku na hlavě? Jako profilová?
12. srp 2009 ve 14:24  • Odpověz
Hani, v kočárku hodnej je, to o něm ani nevím. Ale doma v postýlce ho to jaksi už asi nebaví nebo baví, ale nejradši by byl, abych na něho čučela, vykládala si s ním a tak :slight_smile: Což teda nehrozí, jinak doma nic neudělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď zas tak na půl hoďky zaklapl očka.
12. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Leni.dv, super koupáníčko. Malej vypadá, jako by chtěl každou chvíli z té vaničky vyskočit :grinning: A bezvadně se řehní! :slight_smile: Je vidět, že je to spokojený miminko :slight_smile: :wink:
12. srp 2009 ve 14:30  • Odpověz
Leni, byli jste se někde včera ještě projít, jak bylo odpoledne už pěkně, nebo jste byli doma?

Zajímalo by mě, co Matyášek od Verči, snad je jen nachlazenej a bude brzo v pořádku.. Veru, jestli nakukuješ, písni, díky... :wink:
12. srp 2009 ve 14:35  • Odpověz
Leni, video super. :wink: :slight_smile: Evidentně je fakt spokojenej. A Jess jak všechno kontroluje, že? :slight_smile:
12. srp 2009 ve 14:38  • Odpověz
Leni...super video...malej je kouzelnej :slight_smile:

Hani...musíš se nám ukázat...já jsem ještě před rokem byla taky nakrátko a abych pravdu řekla,čímdálvíc uvažuji o tom,že se zase ostříhám :wink:
12. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
Leni, jo, šli jsme ještě ven.
Koupání se mu fakt líbí. A Jessa nesmí chybět u ničeho :grinning:
12. srp 2009 ve 14:47  • Odpověz
Ali, takže jsi s Herkulem spokojená, to je super, nám se taky moc líbí. Ani mi nejde moc o vzhled, ale spíš o zacházení, praktičnost a zatím se nám zdá jako dobrá volba, tak snad nebudu za nějakou dobu litovat ... Ale je to švýcarský výrobce, takže kvalita tam snad bude :slight_smile:
Leni.dv: Adámek je úchvatnej v té vaničce. Máte doma pěkného plaváčka :grinning: :wink: A Jessa si na něj zvykla v pohodě. My máme doma taky pesana, jsem zvědavá, jak malou příjme. Děti miluje, ale asi nebude chtít pochopit, že mimčo nesmí olizovat :grinning:
Hani: Koukla jsem na fotku na FB, sluší Ti to, vypadá to fakt dobře!!! Máš to asi vzadu kratší než vepředu, že?
Paji: téééda, jen 4 kg, to Ti závidím!!!
Radi: Simča je s TM ještě v kontaktu? Jsem ani nevěděla ... Roneček se teda dožil super věku, na velkého psa je to fakt úctyhodný!!! Já musela nechat tu moji vlčici uspat, když ji bylo 12 let :confounded: :frowning2:
12. srp 2009 v 15:32  • Odpověz
jéžiš Katy, co to čtu? Včerejší kontrola se teda moc nevyvedla.... :frowning2: Já jím železo už o tripplů, ale jelikož se docela tluče s tím magnézkem, tak ho sem tam trochu vynechávám a snížila jsem si množství ze 2 na 1 - jen ráno.
Snad se malá ještě otočí, má ještě čas. Moje spolužačka rodila koncem pánevním kluka, bylo to maso a navíc tam byla jako cvičená opička, na kterou se chodili dívat davy sester, doktorů a mediků.. :angry: Na Obilňáku... Snad se ti to vyhne. Asi bych taky radši volila císaře, ikdyž tam jizva taky není nic moc :unamused:
Když budeš hodně pít, tak se to množství plodovky upraví, říkala mi to i moje dr. Ani nevím, jak jsme se k tomu dostaly, že mi to říkala.
Já jdu na kotrolu až za víc než 14 dní, tam mi teprve budou brát odběry, dělat UTZ a dostanu papíry na MD. Do práce budu po dovolené chodit ještě 10 dní. Oficiálně jdu na MD k 31.8., protože jsem chtěla dokončit měsíc a mít ještě plnou výplatu. Mám tam ale jěště další dovču, takže budu v práci tuším 26 nebo 27 naposledy.

Leni.dv, co očička u Áďi? Vše se upravilo? A jak se jinak máte? Jestli si odpočinu aspoň na MD, fakt nevím... Když nejsem v práci nebo nemakáme doma, tak schůzuju kvůli družstvu a řeším furt něco kolem něj.

Lenajsku, Leni, kočárek jsem objednala v obchodě, ale za internetovou cenu. Vyjde nás na 10.700,- komplet se vším. Jediné, co nemám, je slunečníček, ale ten budu řešit až příští rok na jaře. Je to ten barevnej z mýho albíčka. Matraci mám kokos+molitan.
Kojící polštář je super, že? Já s ním spinkám taky skoro každou noc. Aspoň spím pořád ve stejné poloze :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:37  • Odpověz
Veru, malej je nemocnej, jestli jsem to postřehla správně? Snad bude brzo zdravý jako rybička :wink:

Tak se zase asi na 2 dny loučím, za chvilku přijedou naši pro starý skříně a večer máme zase schůzi družstva... :unamused: Zítra by jsme už mohli malovat a večer položit koberec, MM dneska dobrousí novou omítku a já se dám do uklízení. Ten bílý poprašek je po celým bytě, ikdyž mám všude zavřený dveře... :frowning2:

Mějte se moc hezky, pa pa :slight_smile:
12. srp 2009 v 16:44  • Odpověz
Leni, téda malej bude profesionální plavec. Myslím o něm ještě v budoucnu uslyšíme :slight_smile: :slight_smile:

Pavli, jsou v kontaktu ale úplně trošičku :wink:
12. srp 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahoj holky, jsem tu jenom v rychlosti..

Tak Adíska už máme doma, sem ho málem umačkala radostí a o M ani nemluvím, fakt nám už chyběl. Ty tři týdny byli moc, ale jemu to rozhodně svědčilo, má plno zážitků a pusinu nezavře :grinning: akorát si zase musí zvyknout tady na naše okolí, protože jsme byli venku na hřišti a utíkal kolem betonového sloupu a samozřejmě se praštil půlkou obličeje... jsem myslela, že je v tu chvílu po mě. Nevěděla jsem, co teď..jestli má všechnu zuby atd. ale dobrý, maximálně bude mít modrák :pensive: chjo.
Teď je s M ve vaně a oba si to maximálně užívají, protože slyším smích :slight_smile:

Hani, kde máš tu tvou fotku, jak jsi na krátko? Jsem docela zvědavá..

Leni dv., pěkné video :dizzy_face:

No nic, tak já zase pádím.. mějte se pěkně, páá
12. srp 2009 v 18:57  • Odpověz
paja.o : já jsem teda dost spokojená. Měla jsem před tím Firkon F7 a je to oproti němu 100 a 1.
Mám ho v plné výbavě( fusak, nánožník), chybí mi jen ta hluboká korbička. Měla jsem strach s těch plných kol, ale myslím si že jsou možná lepší než nafukovací.

Holky asi jsem nějaká divná, ale já sni pořádně nevím co to ten FB je.
V sobotu se chystám do Vyškova na Harryho Pottera, tak už se těším. Su jak malý děcko,ale mě se to líbí. :grinning:
12. srp 2009 v 18:59  • Odpověz
Kočky pěkný večer, s MM jsme tady řešili bydlení a nakonec jsme se u toho pohádali, tak tady bulím jak želva, bo to nakonec vypadá že za všechno můžu já, že ho do něčeho tlačím, ale jen jsem chtěla od něj slyšet nějaký řešení a on se chová jak malý děcko, je naštvanej, že se o tom vůbec bavím... bych do toho.. tak nakonec asi nechci to nejlepší pro naše dítě... chlapi by fakt zasloužili někdy roztrhnout.
Tak nemám ani náladu na nic, asi si půjdu dát sprchu a půjdu si číst...
Luci, to je super, že je Adámek plnej zážitků, paráda. :wink:
Ali, FB je facebook.
Páji, ať vám to jde od ruky...
Já se loučím a přeji dobrou noc... mějte se krásně a snad zítra u nás bude líp...
Pááá!
12. srp 2009 ve 21:21  • Odpověz
Holky, jsem tady takle pozdě a narychlo ....

katy.v: Paaaaja má pravdu, aby přibylo plodové vody , hodně pít ... též jsem to používala ...
Páááji vítám tě holka !!!! Migréna je pryč, ale jak píšeš, stres, shon, málo pití a klidu, nevyspání ... tak takle to funguje ... tentokrát to bylo hodně silný, se mi to za večer vrátilo 3x, to už dlouho nepamatuju, i jednou to stačí ... Markétka začíná pohyb po břiše na manželských postelích, a daří se, učí se lozit, protože sedí a stoupá na nohy a nelozí, ale pomalu ale jistě se daří ... dneska jsme byli u kamarádky na návštěvě, brala jsem sebou i Pavku, mou starší dceru, ještě že tak, cestovat autobusem s přesedáním ... bonbonek! Ale zvládly jsme to, jsme holky šikovný, ... doma jsem chystala pak Martinovi postel (dnes se mnou sdílí večer), tak si Markétka všimla, že za postelí je schovaný chodítko !!! Spousta čudlíků atd. Byla natěšená na něco novýho, tak jsem ho vytáhla ... to jste neviděli, furt couvala, mačkala čudlíky atd. zábava na 1,5 hodiny .... to se povedlo, jezdila až do chodby ... furt mi mávala jako že pá pá ... cestou všechno bourala, shazovala atd. .. už to začínááááááá
12. srp 2009 ve 22:10  • Odpověz
lenajsek: to vím že je to facebook. Ale jako co to je něco jako seznamka nebo co ja vím
12. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Ahoj holky, tady byl před chvilkou takovej slejvák a teď už jenom poprchává, ale je jenom 17stupňů, což je docela málo. Je to akorát tak na zalehnutí do postele a nevylézat.

Lenajsku, Facebook je dobrej, akorát když tam člověk nechodí, tak ani neví, jak se tam má dostat :grinning: já mám jenom skype a jsem spokojená, ale na Hanču bych byla teda fakt zvědavá.

Alčo, vše nej k svátku... doufám, že jsem se trefila.

Já jsem dneska ůplně K.O M v noci chrápal a já nemohla psát, pořád jsem se převalovala a šťouchala do něho, aby se překulil na bok, ale i tak to nepomohlo. :angry: Takže si mě teď po ránu umíte představit a to jsem doma sama s Áďou, protože jel na firmu mají jednání :rolling_eyes: no, jsem zvědavá, jak ten dnešek přežiju, protože tady fakt chodím jako duch :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. srp 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný, i když upršený ránko...
Hezky se mi spalo, krásně se v noci dýchalo, zdály se mi fajn sny, a před desátou mě vzbudila pošťačka, nesla mi balíček z MMB, jsem byla jak vyoraná myš, chuděra se mě asi lekla... :grinning: :grinning:

Marti, vidím, že s Markétkou začíná být veselo, nooo, jak píšeš, už to začíná... :slight_smile: Tak pevný nervy a oči na stopkách... :wink: Hlavně, ať se Ti migrény vyhýbají obloukem! :wink:

Ali, to není seznamka, tam mají lidi založený profily, dávají si tam fotky, informace o sobě a sdílejí ty svoje informace a fotky s dalšíma lidma koho znají, příbuzní, kamarádi, co tam mají taky založený profily... Můžou se tam psát vzkazy a tak... spíš komunikační server, než seznamka.
A taky přeji vše NEJ k svátku! :wink:

Luci, jak píšeš, zalehnout do postele... nasnídám se, utřu prach a asi budu pokračovat v ležingu s knížkou a pak si asi pustím nějakej film. A s tím chrápáním, MM chrápe skoro každou noc, hlavně když chci usnout a nedaří se... jak usnu, tak mi to už pak nevadí, nejhorší je usnout. Kolikrát spím se špuntama v uších, nebo jsu tak naštvaná, že pak už tuplem nemůžu spát... jo, je to u nás problém. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Je to fakt nepříjemný, ale člověk za to nemůže... nejvíc samozřejmě chrápe když je unavenej a nebo po pivě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A s Ádou do určitě zvládnete. :wink:

Mějte se fajn, všechny zdravím!
13. srp 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
Hoj holky, koukám že to tady to nějak nežije, se docela divím podle toho jak je venku hnusně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu popřát Alče vše nej k svátku a zkusím v rychlosti dočíst, ale nevim nevim...
13. srp 2009 v 16:59  • Odpověz
autor
Pavli: Herkula má tuším cifer, se jí můžeš poptat na detaily, ale co vím tak je spokojená :wink:

Ali: Na toho Pottera bych zašla taky, ale nemůžem se s MM dohodnout, chcem to vidět oba a oba jít nemůžem no :frowning2: Jinak na tom facebooku já teda hlavně hraju hry, ale dávám tam i fota co bych nedala sem ... :wink:

Marti: Jééé tak vy už valíte chodítko? Tak Markétku natoč a hoď na youtube ať se taky juknem jak řádí :wink:
13. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
Tak se dívám, že to tady fakt nějak nežije... já jsu celej den doma, vůbec nic se mi nechce, po obědě jsem si šla jakože na chvilku lehnout a vytuhla jsem na víc jak dvě hodiny... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: MM není doma, přijede až večer, tak jsem toho využila. Teď jdu na vaření zítřejšího oběda, rajskou s masovýma kuličkama, mňam. :slight_smile:
Hani, co vy jste dneska dělali?
A co ostatní, jak se vám daří a vede?
Míšo, jak se cítíš? :wink:
13. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Ahoj hoky,

jsem před chvilkou vylezla z postele.. Áďa si šel taky po obědě lehnout, ale nespal, tak si hrál v pokojíčku a já aspoň ležela. Hrozně se těším na večer, až se vykoupu a půjdu spát, teda pokud vůbec usnu a nevzbudí mě zase MM :pensive: to už bych byla zítra fakt na odstřel :frowning2:

Lenajsku, rajská s masovými kuličkami? Mňamka :slight_smile: já teď dělám sekanou s bramborovou kaší a k tomu okurkový salát :wink: bude na večeři i na zítřejší oběd. Polévku udělám asi zítra..jenom musím vymyslet jakou.
13. srp 2009 v 17:17  • Odpověz
autor
Leni, kukám že už taky valíš farmvile hehe.

My dnes nuda, sme celej den zalezlí doma a hrajem si a občas bouzdámpo netu a hledám dárky pro Matějína na narozky, nějak mě z toh blbýho tlaku bolí hlava, tak sme si pobědě zas oba dáchli, ale bolípořád, za chvíli jde MM na trénink, tak možná vyrazím na chvíli ven.
13. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
Luci, taky dobrůtka... :slight_smile:
Hani, možná to chce provětrat se trošku na vzduchu, taky plánuju až uvařím, půjdu naproti MM, abych se aspoň prošla a nebyla celej den zalezlá.
A Farmville, na to jsem jen klikla a vůbec to negómu, takže to nehraju... :grinning: Fakt nechápu, o co v té hře jde a jak se s ní zachází... :grinning: :wink:
13. srp 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahoj děvčata! Jdu jen juknout, malej ještě spí venku, tak toho využívám, ale nic zvláštního se tu neděje :slight_smile:

Leni, já tu hru taky nechápala a nechápu něčemu ještě teď, ale už mě to baví :grinning: Haňula mě nakazila :grinning:
13. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
Leni ahojky, to je fajn, že malej spí venku, v kočárku se mu fakt líbí... :slight_smile:
Zítra tady budu až odpoledne, dopol. jedu do Brna mrknout do nějakých obchodů a těhu halenky, jsme zvaní na svatbu sestřenice, tak ať mám co oblíct a pak bysme zajeli na prohlídku do té porodky, pokud se teda uskuteční, tak bych tady byla až odpoledne.
Tak Leni, na zítřek přeji Adámkovi vše NEJ NEJ k třem měsícům, toto letí... :wink:
13. srp 2009 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.