• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni, dneska se cítím dobře a krček je fajn, jen aby to vydrželo.
Já zatím nakoupila opravdu jen pár maličkostí, protože ty nejkrásnější věcičky se vždycky liší podle pohlaví, takže si ještě počkám do toho 20tt, kdy mi to potvrdí a pak trošku s nákupama přidám. Já si furt říkám, že času je dost :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Máš dobrou paměť Leni - byly to scény s rychlovarnou konvicí (vraceli jsme jí 2roky starou konvici, co nám dala, protože se ta jejírozbila a ona si na tu novou nemuhla zvyknout, protože se jinak drží v ruce :grinning: :grinning: ) a pak jsem jí musela objednávat speciální svatební menu, ale zapomněla jsem zdůraznit, ať to nesolí :slight_smile: :slight_smile:

Leni, vem si na ozvi časák, ať se nenudíš:slight_smile: Na Ob si tam u toho maminy čtou
23. dub 2009 ve 13:11  • Odpověz
A jo, tak ne žehlička, ale rychlovarná konvice... jsem věděla, že to byla nějaká elektronika. :grinning:
S tím menu to je taky mazec.
Katy, taky si říkám, že je času dost... zdá se mi to do listopadu hafo dlouhá doba... :slight_smile: To je fajn, že je krček lepší.
23. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Lenajsku, tak třeba se někdy v létě domluvíme a vyrazíme na nákupy spolu :wink: Ty to budeš mít podchycený, kde jsou dobrý a levný věcičky :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
Veru, jsi na icq? Pošlu ti ty fotky :wink:

leni, mě to taky přišlo strašně dlouhá doba do konce těhu a jak rychle mi to uteklo kupodivu :grinning:
23. dub 2009 ve 13:24  • Odpověz
Veru, tu aférku s konvicí a jídlem si taky pamatuju :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
To říká každá těhulka, že to nakonec uteče hrozně rychle, takže si to holky užívejme, dokud máme ty malý bobešky v sobě :dizzy_face:

Lenajsku a ty jdeš na kontrolu teda v pondělí?
Já jdu ke své gyndr. zase v úterý.
23. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
ahojky, začínám toho mít v práci plný zuby. :angry: Šéf má svoje náladičky, dneska ráno mi řekl něco ve smyslu, že je hrozný, jak těhotný blbnou (tím je myšleno, že jim to leze na mozek a odumírají mozkový buňky...) Teda abych byla konkrétnější, měl samozřejmě na mysli mě.... :rolling_eyes: Tak jsem mu to hned vrátila a za 5 minut byl klid. :wink: Rozhodně si nemyslím, že pracuju míň nebo nějak hůř, spíš pravý opak. Snažím se dělat všechny resty a připravit práci pro mýho nástupce.
No, zase někdo otravuje, napíšu později....
23. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Páji, hlavně se nenech vytočit a vystresovat! To zrovna teď nepotřebuješ! Ten tvůj šéf musí být opravdu pořádnýho kus vola (s prominutím) :angry:
23. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
Katy, klidně můžem, budu ráda. Ale já do Brna zas tak často nejezdím, tak bych to viděla na klasiku -Tesco, C&A, případně H&M, nebo nějaký obchůdky v centru... vůbec zatím nemám přehled. :slight_smile:
Páji, jé, šéf má zase náladičku.. ach jo, to člověka akorát naštve, takový debilní kecy... :angry: :confounded: Tak zatni zuby a vydržaj, ať si myslí co chce... Ty přece děláš svou práci dobře. :wink:
A Katy, v pondělí jdu ke gyndr, poprvé, tak doufám, že bude vše OK.
23. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Paji, ja te obdivuju, ze to zvladas s takhle klidnou hlavou. Ja jsem celou dobu tehu citlivka jako prase. Dneska na me jeden debil jecel do telefonu, jaktoze maji rezervovany jen jeden kurt misto dvou a ze v tom mam bordel a ja misto abych ho hulvata poslala doprdele, tak jsem volala MM urvana jak zelva, ze na me do telefonu kricel nejaky pan. No, si museli jehio kolegove myslet, jakou ma doma hysterku :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Nebo bych mohla někdy přijet do Slavkova. Však to se ještě domluvíme. Přibereme i Páju, protože všechny budeme rodit plus mínus stejně :slight_smile:
Určitě bude všechno tak jak má být! :wink: Jdeš tam hned ráno nebo v kolik? Budeme čekat zprávičky.
23. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Holky já včera zase slintala v HM nad oblečkama. Uvidím, až je začneme používat, ale přijdou mi docela kvalitní (a taky docela drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
23. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Katy, o půl deváté tam jdu. Tady ve Slavkově nic moc není, to spíš v tom Brně, a nebo jsem viděla oblečky za fajn ceny vedle Hypernovy ve Vyškově, ale to už je pro Tebe dost z ruky...
Veru, v H&M jsem se dívat pravda nebyla, ale v C&A to docela jde, ty ceny, řekla bych srovnatelný s Tescem. Byla jsem jen teda ve Vaňkovce. Ale myslím, že vyloženě ty specializovaný obchůdky s mimi věcičkama jsou asi nejdražší, jako Babystar a pod... ale nevím, si to tak myslím.
23. dub 2009 ve 13:52  • Odpověz
Mně se taky nevíc líbí ty oblečky v Tescu, C&A a H&M. S těma specializovanýma máš Leni pravdu, tam to mívají docela nasazený ty ceny.
Veru, ty už těch hadříků taky musíš mít požehnaně, co?

Zrovna teď mi nabídla kolegyně, že doma třídila věcičky po dětech a že tam má některý úplně nový nepoužitý, tak jestli se na to nechci podívat, takže budu mít další zdroj :slight_smile:
23. dub 2009 ve 13:57  • Odpověz
Katy, no vidíš... já právě chci probrat taky ty oblečky, co mi nabídla ta kamarádka, abych věděla, kolik toho je a co ještě dokoupit... a ještě máti říkala, že má oblečky po nás, tak na doma by nějaký tričenka mohly být fajn... musím to probrat a zjistit, co bude potřeba. Ale každý oblečení, i když použitý, pomůže. :slight_smile:
23. dub 2009 ve 14:00  • Odpověz
To určitě, Leňo! Stačilo mi, když mi včera vyprávěla kamoška, jak její malá první měsíce pořád blibnkala a převlíkala ji i 10x za den!! Mazec! Říkala, že byla taky ráda, že měla nějaký starší věcičky po někom, protože když po hodině převlíkáš, tak už je ti to jedno, jestli je to nový nebo nošený... :sweat_smile: Samozřejmě to tak nemá každý dítko, že hodně blinká ale pro sicher :wink:
23. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Katy, taky mi právě ta moje kamoška říkala, že pro čerstvě narozený mimi měla právě tričenka, když byly se ségrou ještě mimča, a že se jí to náramně hodilo, že malej taky hodně blinkal a hodně převlíkala. Takže na doma to fakt stačí, navíc se to dřív dělalo z dobrýho matrošu, takže si myslím že to i něco snad vydrží...
23. dub 2009 ve 14:16  • Odpověz
Teri, gratuluji k výsledkům :slight_smile: Hned se člověk cítí líp, že? :slight_smile: :slight_smile:

Teď se mi maličko zlepšila nálada. Dostala jsem první dárek k těhu - od manželky šéfa. Takový krásný ponožečky a pískátko s plyšovou hlavou :slight_smile:
Já už bych tak ráda začala nakupovat, ale prostě nemám čas jít do obchodu a nemám čas ani brouzdat po netu a objednávat si z internet.obchodů.
Švagrová mi půjčí pár hadříků po synovci, tak jsem jí říkala, aby mi je nachystala, že je za 14 dní proberu.

Veru, ta tchýně je teda přírodní úkaz ! Upřimnou soustrast ! :sunglasses: Víš, co teď dělá ta moje? Kromě toho, že se teda zeptá, "co novýho", tak se zatím o mimi taky moc nezajímá. Řeší pořád jen babičku nebo zahradu a budku na zahradě. O vík. mě hned tak nasrala. Volala se svým bráchou (a seděla vedle mě) a zase pronesla větu "doufám, že jednou budu babička.... Jsem jim to přece nakázala, že za dědečka chci vnoučka..." No myslela jsem, že to v ten okamžik nerozdýchám. Jak dotelefonovala, tak něco podobnýho znovu pronesla, tak jsem na ni hned vyjela a aby to MM zachránil, tak jí řekl, ať už o tom nikdy nemluví, že jsem na to alergická. :angry: A to teda fakt jsem !!!!
23. dub 2009 v 15:20  • Odpověz
Ahoj holky hodila jsem pár fotek z toho vítání.

Vidím,že tu řešíte tchýně, no my té mé několikrát říkali ať zavolá když sem půjde, no zas dneska došla došla bez ohlášení :angry:
23. dub 2009 v 18:19  • Odpověz
Páji, z toho si nic nedělej, on by si to asi neodpustil. to má být asi druh vtipkování či co. Já to občas v práci taky poslouchala.... jo a ta tchýně, to jsou teda řeči!!!! Jestli budu jednou taky taková tchýně, tak ať mě raděj odstřelí. Nevím, proč ty řeči? To je úplně zbytečný. Přece nikdo nikoho nemůže nahradit, takový nesmysly.... to bych už pěnila taky :angry:
23. dub 2009 v 18:36  • Odpověz
Ahoj :sunglasses:

Tak zubaře mám za sebou, zub venku a teď to teda bolí jak sviňa :angry: Byli jsme s malou po doktorech, nejdřív na plicním zkontrolovat reakci po očkování TBC, tak prý dobrý, ale hexavakcínu ještě nedostanem :unamused: Pak jsme byli zkontrolovat nožičky a vše v pořádku :slight_smile: Malé jsem nakoupila ve městě pár věcí, no tisícovka v prdeli :angry:

Zuzi, pěkný fotečky :wink:

Veru, z tchýně si nic nedělej, to už je asi jejich životní úděl, otravovat nám život :wink:

Mládě už protestuje v lehátku, tak jdem koupat. Zatím :sunglasses:
23. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
Zuzi, pěkný fotečky, jste tam moc pěkní, všichni, a krásně spokojení :wink:

Zdeni, to jste měli teda pernej den.

Holky, mám dotaz, do té porodky, jak příště půjdu, se nemusím objednávat, že? Jo a nějakej ten papír na vypsání jména a tak, to jste dostali kde? Mě nic sestřička nedávala, takže taky až na těch ozvech?
23. dub 2009 v 19:53  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Zuzi,fotečky krásný moc vám to sluší :wink:
Zdeni,já taky dnes vyplázla za Tomíkovo hadříky tisícovku :sweat_smile:
Leni,do porodky se objednávat nemusíš o ten papír si řekni v porodce.mě to teda dávala sestřička u mého gyndr. :wink:

Já byla dnes s kámoškou v Brně v zoo.nohy mě bolely,bo to tam opravují a sám kopec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak brambory zasázený tak už mám pokoj :wink:
23. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Leni, mě papír ohledně jména dávala sestřička u mé doktorky, jak píše Katka. A objednávat se tam fakt nemusíš. Tam se s tím počítá, že chodí maminy na ozvy. Mě už tenkrát založili kartu k porodu

Jo jinak .... dobré ráno!!!
24. dub 2009 v 07:30  • Odpověz
Bré raníčko!
Zuzi, krásný fotky, malá měla moc hezký šatičky :wink: :dizzy_face:

Giselko, tak hlavně, že už je zoubek venku, teď už se ti uleví a za pár dnů si ani nevzpomeneš, že tě něco bolelo. Fajn, že má Veruška nožky zdravý!
Ty penízky, to jen lítá, co? Ale i když je to pro mrňouska, tak si člověk udělá radost :slight_smile:

Holky, na víkend nám hlásí překrásné počasí, tak si to všichni užívejte! :dizzy_face:
24. dub 2009 v 07:35  • Odpověz
autor
Bré ranko, za chvilku vyrážíme na plavčo, tak jen v rychlosti

Zuzi: Fotečky z vítání super, hlavně ty v té zámecké :wink:

leni: Ty papíry ti daj na ozvech :wink: se přihlaš kdyžtak

cifer: Všechno nejlepčejší k narozkám :wink: :wink: :grinning: :grinning:
24. dub 2009 v 07:47  • Odpověz
Cif, taky se připojuji k Hanči a přeji všechno nej nej nej, hlavně zdravíčko a spokojenost a splnění všech přání! :slight_smile: :wink:
24. dub 2009 v 08:03  • Odpověz
Nazdar holky! :slight_smile:

Díky za gratulace, potěší :slight_smile:

Verčo a všechny co máte "takový" tchýně, hlavně se z nich nenervujte, když lepší to nebude:frowning2: Já vím, ono se to lehce říká, ale myslete na bobíše v bříšku :wink: Ale je fakt, že ta moje mě občas taky vytočí :sweat_smile: Jinak ale nehrozí neohlášený návštěvy, že by si jentak vyrazili 120 lm bez ohlášení si myslím nehrozí :grinning:

Tak už jsem to včera v práci řekla těm nejbližším kolegyňkám, protože jak to vedoucí věděla a já jí ve středu volala že nepřiju, tak se prý tvářila tak tajemně, že jim to všem došlo :grinning: Byly hrozně milý a dostala jsem hnedka dudlík :grinning: Tak mám první věcičku pro mimiko :dizzy_face: A jak jsem odcházela, tak už mi gratulovaly i ostatní, takže dneska už to asi vědí všechny:grinning:

Já jsem dneska doma, udělám manžovi nějaký dortík, ale slevila jsem z původní představy a bude jen nepečenej :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:08  • Odpověz
Cifer: všecho nej nej nej k narozeninám!!!!
24. dub 2009 v 08:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.