• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hani, jak něco zplodím a natočím tak vám to předvedu, musím ještě zjitit, jak z kamery smazat ty záznamy, které jsem stáhla do PC, ať je tam místo .... malá je z chodítka nadšenec, ale jezdí jen po kuchyni a i tak to stačí, už jsem musela sklidit flašky z kouta atd.... jak jede tak to před sebou hrne ... je to srandovní, včera dojela do chodby a slepá ulička, tak tam stála a shazovala z botníku kabelky a ledvinky atd. ... a volala ať jdu pro ni ...

Holky, neměla jsem čas sem vlézt dneska, měla jsem tady Martina a na oběd i Pavku, pak dojel MM tak relaxuje, pěkně tam zmokl a něco se o něho pokouší ...
13. srp 2009 v 19:35  • Odpověz
Dobré ránko holky,
já se tu včera ani nestihla pořádně ukázat. Vstávala jsem totiž s tím, že mě začíná od krční páteře bolet hlava, nějak jsem špatně ležela. Myslela jsem si, že to přejde, ale bylo to naopak. Během dopoledne v práci se mi to jen stupňovalo, takže jsem to v po 11 hod zabalila a šla to domů vyležet a zaspat. Nejdřív se to zdálo beznadějné, ale asi po 3 hodinách spánku mě to přešlo. Ještě jsem si předtím stihla zavolat na neurologii, jestli bych si mohla dát nějakou piluli, kdyby se to vůbec nezlepšovalo. Samozřejmě mi Dr. řekla, že teď v třetím trimestru už mi nic doporučit nemůže, maxim. límec na krční páteř. Tak ten mi MM vyzvedl. Večer už jsem ho nepotřebovala, i když jsem si ho na noc raději dala, ale po pár hodinách spánku jsem ho stejně dala dolů. Ale do budoucna se určitě může hodit.... Takže takový jsem měla já včerejší den.

Teď vás jdu dočíst.
14. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
Tak mi to moc práce nedalo, včera jste toho moc nenaklábosily :slight_smile:
Vidím, že nejsem jediná, koho bolela hlava, tak možná i ten tlak apod...

Lenajsku, užij si nákupy a něco hezkého pořiď. To vám závidím, že jdete na svatbu. Já bych taky na nějakou zašla, ale zatím ani o nikom nevím, většinou je to kolem nás už všechno pobraný :grinning:

Leni.dv, taky přeji Aďulkovi všechno nej a hlavně zdravíčko k prvním čtvrtročku :slight_smile:

Pěkný den všem, kočky!
14. srp 2009 v 07:37  • Odpověz
Hojte holčiny při pátku,

počasí se nám trošku umoudřilo, tak snad bude na víkend tak krásně jak hlásí :slight_smile:
Včera jsem byla mrtvola :stuck_out_tongue_closed_eyes: Celý dopoledne jsem proležela a myslela, že mě do práce nikdo nedostane. To fakt asi ten tlak. Alespoň že vím na koho to svést :wink:

Lenajsku, jé svatbička, taky bych si nechala líbit :dizzy_face: Ségra jde zítra své skorošvagřici, tak se těším, že mi donese alespoň nějakej zákuseček :grinning: :grinning:
14. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky,
ty bolehlavy včera trápilo plno lidí jak tak koukám :frowning2: Já se navíc dneska nevyspala ani v noci, Dejvík vřískal bez příčiny od půlnoci skoro do 3, furt po mě lezl, tahal mě za vlasy - no děs a hrůza.
Katy, já taky migrény přežívám jen díky límci na krční páteř - to je moje jediná záchrana, mě prášky nezabírají.
Taky přeji Adámkovi všechno nejlepší ke 3 měsícům. Slaví je stejně jako moje neteřinka:slight_smile:
14. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ráno, holky..
14. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak se přidávám do klubu včerejších bolestí hlav :slight_smile: Asi to bylo fakt tím tlakem a počasím, jinak to není možný. Dřív jsem hodně trpěla na migrénu, ale od té doby, co jsem ze školy a nemusím se učit a hledět střídavě do knížek a do komplu, tak je to docela ok.Chytá mě to jen tak jednou za 1/2 roku (dřív to bylo každej měsíc, hrůza). Naštěstí včera to nebyla migréna, jen normální bolest hlavy, takže jsem si šla po obědě lehnout a vzbudila jsem se až za tři hodiny :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:19  • Odpověz
Jinak přeju opožděně všechno nej Alče k včerejšímu svátku a taky všechno nej Adámkovi :wink:
14. srp 2009 v 10:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
14. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky!
Adámek děkuje za gratulace :slight_smile: Asi to půjdem oslavit s tchýní do Slavkova do kavárny :grinning:
Manža zas odjel na víkend pryč, vrátí se až v neděli, tak se musím pustit pořádně do gruntování, je to tady jak po výbuchu :sweat_smile: Ale stráááááášně se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 10:48  • Odpověz
Ahojky moc děkuji za blahopřání k včerejšímu svátku. Teď jsme dojeli s PV byly jsme nakupovat potraviny. To je děs těch lidí. Budete někdo ve Vyškově na hodech.
14. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Nazdaaar holky!!! :slight_smile:

Tak jsem zpět, dovča byla super, v Luhačovicích je krásně, počasí celkem vyšlo, tak jsme výletovali a fotili o 106 :slight_smile:
Myslím, že na středeční kontrole u Dr. bude větší váhový přírůstek, bo jsme si fakt dopřávali:grinning:

Jdu vás postupně dočíst:slight_smile:
14. srp 2009 v 17:12  • Odpověz
Leni.dv: gratulace Adámkovi ke 3 měsícům, teda letí to jak voda ...
Erinka 83 - vítej z dovolené ....
Alčo, já na hody asi neeee, leda bych na procházce jela jen tak okolo ... a to je možné v neděli ... na sobotu máme jiný program

Holky, malá je dnes neuvěřitelná zase, 2x pobíhala chvilku v chodítku, spala teda 2x chvilku , jednou hodinu a jednou 45 min, ale byla hodná ... na postelích si vydržela hrát asi 20 minut s rozvázanou šňůrkou od ponožky ... a teď sedí za mnou na sedačce a hraje si už 15 minut s nabíječkou od mobilu, všelijak ji sukuje, hází s ní jako s kostkou ... nechápačka .. .je to až srandovní
14. srp 2009 v 19:45  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsme se vrálili z Brna, do porodky k Milosrdným jsme se nedostali, bo měli všechno obsazené a nebylo by nás kde provázet, tak to zkusíme příští týden, ovšem mise do Brna byla nakonec úspěšná, zaplatili jsme zálohu na kočárek!!! :dizzy_face: Nakonec vyhrál V-cross, ten co mám v albíčku, v úplně stejné barvě, měli ho na Vackové na skladě, tak jsme si ho rovnou zamluvili a příští týden ho MM s mou máti pojedou vyzvednout. :slight_smile: Zdál se nám v porovnání s Firkonem Verano lepší, vzhledově, jízdou, houpáním i sporťák se nám víc líbil... navíc se nám líbila barva co měli na prodejně, tak jsme ho rovnou vzali. MM se líbily tyhle sportovní kola, ve skutečnosti vypadají líp jak na fotce, jsou širší jak ty klasický nafukovací, MM říká, že jsou vytuněný. No kdž myslí... udělali jsme kompromis, já vybrala barvu a on podvozek. :slight_smile: Tak snad se našemu žabuldovi v něm bude hezky jezdit. :slight_smile:
Byli jsme to pak oslavit ve Floriánu ve Slavkově, dali si napůl grilovaný žebra a máme oba dost, bylo to fajn. Teď jdu do sprchy a válet se, v Brně jsem byla od desíti dopoledne a mám toho plný kecky...
Zítra tady máme návštěvu, ségra s mou mamkou přijedou, jdeme na ty Napoleonský slavnosti, tak celej den nebudu u PC, a v neděli valím s kamoškou do Brna, tak tady budu asi až v neděli odpoledne..

Jdu vás v rychlosti dočíst, všechny moooc zdravím, Adámkovi ještě jednou vše NEJ a krásnej víkend!
Teri, vítej z dovči, to je moc fajn, že jste se měli super, a užívali jste si... :wink:
Leni, ať jde gruntování od ruky... věřím, že se Ti nechce, taky by se mi nechtělo...

Krásnej pohodovej víkend všem!
14. srp 2009 v 19:49  • Odpověz
Čtu, že vás trápí bolesti hlavy, to mě moc mrzí... tak snad už to bude lepší a migrény a bolesti byly jen na chvilku a nebudou se vracet... držím všem palce!
Marti, malá je šikulka... :wink:
Jinak jsem zběžně prolítla pár obchodů, ale jen ve Vaňkovce a zdá se mi to tam totálně přebraný, navíc malý velikosti, nic se mi nelíbilo, nic vhodnýho pro těhulky, hrozný vzory... asi budu muset navštívit obchod s těhu oblečením, ale zase dávat za halenku, kterou si vezmu jednou na sebe přes tisícovku, se mi nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A navíc, kdo ví jak mi bude, jestli se na tu svatbu a cestování bucu cítit...
Snad něco seženu, ještě je čas.

Tak papa kočky, krásnej pohodovej páteční večer a celej víkend!
14. srp 2009 v 19:53  • Odpověz
Lenajsku, kočárek parádní, tyhle nový jsou hezký ... jezdí jich hodně, můžu na nich oči nechat ...
14. srp 2009 ve 20:22  • Odpověz
Brý večííír.
Jééé, Leni, tak nakonec je tenhle lepší? :slight_smile: Já měla dojem, že se ti ani moc v cross nelíbí?
14. srp 2009 ve 20:39  • Odpověz
Tak jsem dala pár fotek na facebook:slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:20  • Odpověz
Teda pročetla jsem vás, ale nezvládnu reagovat na všechno:slight_smile:
Paji, c tou peněženkou je to teda pech:frowning2:
Paaaji, pevný nervy v práci a moc si to neber, ať je malej v pohodě:slight_smile:
Ali, kráááásnej dortík :dizzy_face:
Lili, ať malá krásně roste:slight_smile: Já furt nevím, kde chci rodit, jestli ve Vítkovicích, nebo ve fakultce...
14. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Leni, V-cross jsem viděla akorát u Tebe a ne, že by se mi nelíbil, zdál se mi, že je nižší jak ten Verano. Ale dneska, jak jsme je viděli vedle sebe, tak byly stejně vysoký. A V-cross jsem v obchodě neviděla, teď to bylo poprvé.
Teri, na facebook mrknu.
Marti, díky.
Mějte se, dobrou noc...
Jo a teď jsem se tak mimochodem MM zeptala, jestli se mnou bude u porodu, jestli bude u toho, až malej poprvé vykoukne na svět... a prej, že teda jo... zatím jsme o tom nemluvili, jen z dřívějška vím, že přímo k tomu narození jít nechtěl. Tak teď to asi vidí trošku jinak... netlačila jsem nikdy na něj, nechávala jsem to na něm. Tak jsu ráda.
Řekla bych, že dneska docela úspěšnej den. :slight_smile:
Páááá!
14. srp 2009 ve 21:31  • Odpověz
Leni, tak to je fajn, určitě je lepší, když k tomu chlap dozraje sám :slight_smile:
14. srp 2009 ve 21:51  • Odpověz
Hani, všechno nejlepší k svátku! :wink:
15. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Ahoj kočky, uklízím a vařím, za hodinku přijede návštěva, tak jen v rychlosti...
Hani, taky přeji vše NEJ k svátku, vypadá to dneska na krásnej den, tak si ho pořádně užij!
Ostatně, i vy ostatní... mějte se krásně! :dizzy_face:
15. srp 2009 v 09:59  • Odpověz
autor
Děkuji děkuji děkuji :grinning:
15. srp 2009 v 10:35  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

já teprve připravuju oběd, úklid provedl už včera MM, tak si vykládám s vypůjčeným psiskem :wink: Je celkem užvaněnej :grinning: :grinning: Vyrazíme někam do přírody, když je tam tak krásně :slight_smile:

Hani všechno nej ke svátečku :wink:

Leni, hezká barvička kočárku :dizzy_face:
15. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ajoj :slight_smile:

Hani, vše nej k svátku, doufám, že to pěkně oslavíš, když ti na to vyšlo i počasí :wink:

Lenajsku, pěkný kočárek :dizzy_face:

Tak já zase pádím, mladýho máme na koupališti s tchánovcama, dovezou ho večer..takže si ten den plný sluníčka aspoň užije, když já na něho nemůžu :wink: aspoň si v klidu poklidím, vyperu atd. občas zabloudím do lednice, něco pobaštím a je mi fajn :grinning: :grinning: a večer jdeme vyvenčit hafana od sousedů, tak si asi zajdem na něco dobrého-všichni tři (mimčo nepočítám).

Mějte se a užijte si tento kráááásný den.
15. srp 2009 v 15:20  • Odpověz
Hani, všechno nejlepší k svátku !!!
15. srp 2009 v 16:20  • Odpověz
Hani, všechno nejlepší k svátku :wink:
15. srp 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky... :slight_smile:

Hani všechno nej k svátku :wink: :wink: :wink:

My dnes strávili celý den na koupališti v Mokré...jsem vymáchaná až až... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Když bude zítra hezky,razíme zase :slight_smile: na čerstvým vzduchu malej vůůůbec nezlobí a spinká jako budulínek :grinning:

Pěkný večer...pádím do vany...
15. srp 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahoj holky,
Hani, vše nej k svátku :slight_smile: Pokojíček už máme hotový, fakt to trvalo s malýma přestávkama 6 dní... Netušila jsem, že to bude tolik práce. Týden dovolené v tahu a jsem nadřená jak kůň. :confounded: Kromě starýho okna, který je totálně vydrhnutý, je všechno komplet nový nebo minimálně natřený.... Nejhorší byly omítky :frowning2:
Fotečku jsem hodila do albíčka.

Lenajsku, Leni, takže vy taky nakonec V-cross? To budou mít tržby. Za týden už vím o třech budoucích maminkách, který si ho koupily :slight_smile: Super, že jste se s manželem shodli a doufám, že s ním budete moc spokojení. :slight_smile:

Hezký večer a celou neděli všem :wink: Připojím se asi až v pondělí - to už budu pěkně v práci...
15. srp 2009 ve 21:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.