• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Paaaji, pokojik vypadá moc hezky! Budeš ještě pořizovat nějakou záclonku?
My se dneska byli mrknout na koberec, tak máme vybraný zelený s dětským motivem, snad se nám podaří přesvědčit jednoho kamaráda, ať nám s tím pomůže a budem ho mít příští týden doma:slight_smile: A během týdne snad bude doma i přebalovací komoda, kupuju od jedné paní přes net, rozměrově se mi líbí, tak jsem zvědavá, co v reálu...Ale pokojík dáme do kupy až někdy v září, tento týden už se to nestihne a ten další budu ve Vyškově, tak holky se musí domluvit nějaký ten srazík:slight_smile:
15. srp 2009 ve 21:39  • Odpověz
Přeji pěkný večer.
Hani vše nej k svátku :grinning:
Musím vám napsat co se stalo jedné mé známé. Otěhotněla a čekala dvojčátka. Celou dobu ji doktoři říkaly že je čeká, dokonce ji řekly i váhu obou miminek. Ve čtvrtek šla poprvé do nemocnice na ozvy a tam nemohly zaměřit obě srdíčka. Tak ji odeslali ihned na císařa. A té známé se narodilo jen jedno miminko. Druhé mimi se od druhého měsíce nevivíjelo. Tak tady jde aspoň vidět jak se v dnešní době doktoři mohou mílyt i když mají na to zařízení. Kdyby ji aspoň netvrdily že jedno mimi má 1.9 kg a druhé 2,20 kg. Na plodovce by ji to zjistily, ale na tu nešla i když má 40 roků. Bála se, že by mohla potratit. Mají to mimi vymodleny, byla na umělým. Jenže jak by to zjistily tak bi ji to mrtvé mimi chtěly určitě odebrat a ohrozily by i to druhé. Tak má tedy nakonec zdravou holčičku Haničku. Akorát je blby že má nakoupeno vše na dvojčátka i kočárek. Kočárek tedy nakonec můžou vyměnit a nechají ji v tom obchodě otevřený účet. bych toho doktora zabila. Tak se mějte.
Dobrou :slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz
Alco, tak to je v dnesni dobe fakt divny, to prece musi byt na UZ videt, ne?? No hlavne ze ma zdravou holcicku:slight_smile:
15. srp 2009 ve 22:43  • Odpověz
Pavli, tak to bude mít malej pokojíček jako klícku !
Alčo, teda na dnešní dobu to je teda dost drsňárna, to snad ani není možný ,že se něco takovýho fakt může stát ... by mě odvezli
15. srp 2009 ve 22:56  • Odpověz
Pavli, máš moc hezkou postýlku!

Holky, dnes byl náročný den ... ráno malá vstávala 6,30 jsem se nějak nemohla probrat, tak ji MM vzal do kuchyně a nechali mě dospat ... jsou hodní ... po snídani jsme jeli ke tchýni, bylo potřeba otrhat rybíz a MM ho pomlel, moje mamka z něj jako každý rok udělá marmeládu ... se pak vždycky podělíme .... ještě sekal trávu, s tchýní jsme navařili, Markétka se zvládla vyspinkat u MM v pokoji (je tam chládek, spinká tam hezky) ... MM hrál odpo ještě fotbal, tak jsme valili tu rybízovou šťávu odvézt mojí mamce ... cestou jsme jeli kolem místa, kde měl brácha v úterý havárku, teda škaredý, skácel strom a bylo to i dost vysoko, 2 m za tím místem už jsou svodidla na mostě ... měl opravdu štěstí ... no na tom místě mi nebylo moc dobře .... Markétka odpoledne už neusnula ... chtělo se jí ale nešlo to prostě, tak to bylo trochu trápení, sice došla odpo Pavka ale ona s ní být nechtěla ... dovezla jsem si švestky a "špendlíky" - někde se tomu říká mirabelky ... ještě jsem z toho udělala přesnídávky, ale docela babračka, to už dělat nikdy nebudu ... Malinká odpadla ve 20 hodin, tak jsem zvědavá na tu noc ... se chudinka odpo tak trápila ... to taky nepamatuju. ... zítra bude klídek, je pouť, tak se půjdeme podívat do města, a hlavně musím ohlídat, aby malá fakt šla spát, jak má, dnes se nám to krutě vymklo z rukou ... mám od pátku uvařenou svíčkovou, tak vařit nemusím ...
Jinak jak určitě víte, tak je Rockshock ... jsem Martinovi koupila před 3 měsíci lístek ... Martin je tam dneska od 15 hodin a prý paráda (teď právě hrají Sapport Lesbiens, byl tam David Koller, UDG, Bende, Citroni atd.) největší pecky jsou na zítra. Jsem ráda, že se toho Marťa chytil, má aspoň prázdninový zpestření, nic takovýho tady u nás nikdy nebylo. Aspoň jsem mu nějak mohla udělat radost. Je nadšenej, tak mám jako mamka dobrej pocit
15. srp 2009 ve 23:00  • Odpověz
Ahoj holky

Pavli, pokojíček pěkný, ta barva je moc příjemná :wink: myslím, že se tam malému bude pěkně usínat :dizzy_face:

Alčo, to snad není ani možný, co ti dr.v dnešní době dělají za chyby.. no, snad to nepostihne další maminky :pensive:

Jinak my dnešek super, prcek dojel vymáchanej a fakt si to tam užil, potom jsme se šli projít a byli jsme před barákem chvilku na písku, než se setmělo. Zítra má být pěkně, tak budeme řádit v bazénu a navečer s ním zase zajdu před barák na písek za holkama z našeho bytového komplexu :wink:

Tak jo, jdu do hajan, jsem utahaná jako kotě (nic nového :grinning: ) dobrou!!!!
15. srp 2009 ve 23:03  • Odpověz
autor
Hoj Holky, díky za včerejší přáníčka :wink:

My zas celej víkend lítáme a i dneska budem lítat jak jinak než po fotbale chtěla sem juknout aspoň dopo na ty hody do Vyškova, ale nevím jeslti budem stíhat :frowning2:

Bude teda ve středu strazík?
16. srp 2009 v 07:13  • Odpověz
autor
paji: Pokojíček jedna báseň, máte krásnou postýlku :dizzy_face:

Ali: To je děs, nechápu jak se v dnešní době můžou tak splést :angry:

Marti: S tím rockshockem ses hezky trefila, já už se teda těším až to skončí, je to sice na druhé straně města jak mi, ale já to každou noc slyším, t Supporty sem včera slyšela kolem 11 taky :rolling_eyes:
16. srp 2009 v 07:17  • Odpověz
Ahoj kočky

Marti, u vás je pouť :confused: ???? Nic jsem o tom neslyšela..

Hani, tak lítat po fotbale by se mi zrovna dneska v tom vedru teda nechtělo, radši bych byla někde s prckem na koupáku.
16. srp 2009 v 09:12  • Odpověz
Dobré dopoledne holky,
já jsem dnes celý den slaměná vdova, protože MM odjel na brněnský okruh na motorky... :confounded:

Hani, dodatečně k včerejšímu svátku přeji taky vše nej! :wink:

Lenajsku, tak máte nakonec stejný kočárek jako my, i ten podvozek máme stejný :grinning: Tak doufám, že budeme obě spokojené.

Teri, vítám tě z dovči, bezva že vám to hezky vyšlo a užívali jste si :slight_smile:

Páji, tak jste šikulky, že jste pokojíček zvládly. "Jiříček" tam bude spokojenej :grinning:

Ali, to je hrůza ten příběh, co jsi psala. Taky nechápu, jak v dnešní době a s dnešní pokročilostí může k něčemu takovému dojít... Alespoň, že ta Hanička je zdravá a bude držet rodiče nad vodou...
16. srp 2009 v 09:21  • Odpověz
Holky, to co psala Alča mi fakt přijde skoro nemožný, dyť přece na UTZ jsou dvojčátka pěkně vidět, já to fakt nechápu... :unamused: Hrůza....
16. srp 2009 v 10:27  • Odpověz
Právě jsem dala do trouby tento koláč s malinama a švestkama: http://www.ceskahospodynka.cz/recept.jsp?id=180

Jdu se chvilku natáhnout a pak se vrhnu na přípravu oběda.

Pěkný sluníčkový den všem :slight_smile:
16. srp 2009 v 10:46  • Odpověz
Vypadá dobře:slight_smile: Já už mám z trouby vytaženou obyč hrnkovou buchtu (ale z celozrné mouky a třtinového cukru) se švestkama a mákem:slight_smile: A taky půjdu dělat oběd:slight_smile:
16. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Hani, my to tady taky slyšíme .... máme to jen přes pole, tak je to slyšet hodně, ale ložnice je naštěstí na druhou stranu a plastový okna těsní, tak dobrý !
16. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz
Kači, vypadá to dobře :slight_smile:

Dneska máme asi všechny pečící den, ne... já před chvilkou dala do trouby meruňkovou buchtu s drobenkou a potom ještě musím udělat konečně jablečný štrůdl, který dělám pomalu už 14dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Jinak jsem dostala chuť na bramborový salát a řízek, takže jsme to měli na oběd... no mňamka to byla :dizzy_face: :dizzy_face:
16. srp 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj kočky, vrátila jsem se z Brna, byla jsem s kamoškou na pokec, taky v obchodech shánět tu halenku na svatbu, tak Vaňkovka je totálně zabitá, aspoň teda na věci pro těhulky a něco volnějšího a elegantního, ale v JEans Clubu jsem si koupila jedno tričko a pak jsme jely do Shopping Parku a tam v Orsay koupila pěknou halenku, celkem elastickou, co v ní můžu mít ještě větší bříško, je hladká, černo bílá, pohodička. Taky v Tescu klasika, akční ceny na dětský zboží, tak jsem nakoupila pár věciček... :slight_smile: A v Levných knihách v Shopping parku mají hromadu dětských knížek, omalovánek, různých říkadel, CDček a pod, takže tam jsem určitě nebyla naposledy. :slight_smile:

Jinak je teda děsný vedro, ještě, že mi od vlaku jel autobus co zastavuje kousek od baráku, jinak bych asi tu cestu dom přes celej Slavkov nezvládla... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera slavnosti fajn, večer byl krásnej ohňostroj v zámeckým parku, hromada lidí, víc než bývá na náměstí, hrála tam moc pěkná hudba, fakt super. Jsu ráda, že jsme tam byli. Návštěva taky fajn, ségra dovezla nějaký oblečky pro mimčo, co vyaukrovala na Aukru, ale jsou až od tří měsíců, nevadí, aspoň mám i něco z větších velikostí. :slight_smile:

Páji, moc pěknej pokojíček, to jste si teda museli máknout... koberec krásnej, stěny moc pěkný a postýlka super. :wink:
Katy, jojo, nakonec budeme mít stejnej kočárek, ale jinou barvu. A podvozek vybíral MM, v tom jsu já nevinně... :grinning:
Alčo, to je něco s tou kamarádkou, copak se to na screeningu nepoznalo, nebo ona nebyla? To je teda mazec, že i při dnešních metodách se nepřišlo na to, že druhý mimčo nežije... :frowning2: :frowning2: To musel být naprostej šok, a ještě, když jim řekli, kolik obě váží... nechápu, fakt. :frowning2: To je pomalu snad na žalobu.. :frowning2:
Marti, na ten fesťák jsme původně chtěli jet, ale nevěděla jsem, jak se budu cítit, stát tam celou dobu na nohách a taky by to bylo pro mimčo hodně hlasitý... nakonec jsu ráda, že jsme tam nejeli, bo dneska bych tam asi umřela, nebo by mě minimálně sanitka odvezla. Ale synátor si to určitě užije, super. :wink:

Hani, já se srazíikem ve středu počítám... ale nevím v kolik hodin?

Holky, jdu se natáhnout, mám toho za ty dva dny docela dost... ale dušička spokojená a mimčo snad taky. :slight_smile:
Krásnej pohodovej podvečer, mějte se krásně a opatrujte se!!! :wink:
16. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
A čtu, že jste pekly... nezbylo něco? Dala bych si... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi zítra něco upeču, dneska na to už nemám sílu.
Pááááá!
16. srp 2009 v 17:48  • Odpověz
Ahojky holky, nakukuji a koukám že se tu peče já dneska zase celej den jen papkala a pakala.

Ali teda to je příběh :astonished: hlavně, že aspoň to jedno je v pořádku :wink:
16. srp 2009 v 17:53  • Odpověz
Leni dneska jsme byly taky v tesku v Avionu a škoda, že jsme si řekly, že do zaří se nic kupovat nebude jelikož bych se tam rouzšoupla jak nad oblečením pro malou tak mají i dobrý ceny té kosmetiy Hipp :wink:
16. srp 2009 v 17:58  • Odpověz
Míši, však ony ty slevy ještě určitě budou, neboj. :wink: Září je za chvilku.
Teď jsem mrkla do Tvýho albíčka, už cítíš malou v bříšku? To je super... :wink: Nepopsatelnej pocit, že? Pořád moc držím palečky... :wink:
Hani, fotky bez komentáře, nádhera. :wink:
Co jste kočky dneska v tom vedru dělaly? Doufám, že jste přežili vy i mimča ve zdraví...
16. srp 2009 v 19:23  • Odpověz
Pocit je to super jen je malá liná a moc se jí do pohybu nechce :grinning: No jo po mamince :wink:
16. srp 2009 v 19:42  • Odpověz
Dobrý večer, holky...

Misicko, ty věcičky na mimča jsou v Tescu super, že? Já kolem toho už chodím jako mlsný kocour :grinning: ale chceme počkat, až budeme vědět, jestli teda bude garderóba do růžova nebo na klučinu, což mám i nějaké věcičky po Áďovi :wink: zatím má jenom ty dupajdy v neutrální barvě a M koupil v Globusu 3 bodýčka s dlouhým rukávem za cca 127,-kč, což byla super cena a jsou super-taky v neutrální barvě. Docela to začíná prožívat a už se těší, až to kopne... o Áďovi ani nemluvím, ten mi to bříško zkoumá pořád :grinning:

Držím jinak pořád palečky, ale uvidíš, že malá je šikulka a bojovnice, takže to určitě dopadne dobře :wink:

Lenajsku, my dnes byli venku se sousedovic hafanem a potom v bazénu ( u nás na předzahrádce ), nikde jinde se totiž trajdat moc nemohlo-hlavně nééé semnou :pensive: :sweat_smile: seděla jsem s M většinou pod slunečníkem a Áďa se rochňal se sousedovic dcerkou..takže rodinná pohoda :wink: do toho jsem furt něco požírala (od švestek počínaje až po jogurt s řízkem a braborovým salátem konče :grinning: :grinning: , takže jsem zvědavá, co to semnou udělá..)

Jinak Hanča má nějaké nové fotky? Jsem si v Albu nevšimla nebo si koukala na Facebook???
16. srp 2009 ve 20:49  • Odpověz
Ahojte holky, tak jsme přece jen byli na pouti ... v pivovaru jsem zahlídla Alču !
Přihodila jsem fotečky do alba, tak koukněte....
16. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jé holky kdo je na facu pošlete mi do Ip jméno já si vás najdu :wink:
16. srp 2009 ve 23:07  • Odpověz
Ahoj holky, tak já už jsem doma!!! :slight_smile: Ani mi ráno nebylo divné, že nejdu do práce, neměla jsem žádné cukání:grinning:
17. srp 2009 v 07:53  • Odpověz
Ahoj Teri, ty se máš :slight_smile: Já ještě do středy... už odpočítávám skoro i hodiny :grinning: Už to ty tři dny nějak vydržím... :sweat_smile:
17. srp 2009 v 08:09  • Odpověz
To jo, to uteče:slight_smile: A máš taky ještě dovču, nebo už rovnou mateřskou?
17. srp 2009 v 08:18  • Odpověz
Čtvrtek, pátek mám dovču. Jinak jsem si to stihla všechno vybrat :wink:
17. srp 2009 v 08:40  • Odpověz
ahojky,
tak já dneska už taky zařezávám .... Akorát, že budu chodit ještě 14 dní.. Říkám si, jestli nejsem padlá na hlavu. Eri, dneska ráno jsem myslela, že nevstanu a rozhodně by se mi líbilo, kdybych mohla zůstat doma jako ty. :wink: Min.týden byl fakt hrozně náročnej.
Mám ještě 3 týdny dovči, možná si ještě navíc nějaký den vyberu.

Děkuji za pochvaly pokojíčku. Nadřeli jsme se na něm pěkně. Máme ještě další drobné úpravy v bytečku, natřený futra, vyměněný některý světla... Teprve včera jsem utírala ten nános bílýho prachu v celým bytě...

Odpol.jsme měli na návštěvě synovce (1rok), dopol.jsem pekla meruňkovou buchtu (jako skoro všechny včera, jak koukám :slight_smile: a musím konstatovat, že byla po celým obyváku.... Na sedačce, na stole, skříni, na koberci... Všechno, co jsem kde měla, jsem musela uklidit nahoru na skříně. Rozkramařil půlku bytu, zdemoloval kytky, dobýval se do postýlky... Malej je teda šíleně hyperaktivní. MM se mu snažil chvilku věnovat a večer byl úplně hotovej a konstatoval, že ve skrytu duše doufá, že náš malej bude hodnější (resp. klidnější)... :grinning:

Do noci jsem pak dělala ještě přípravu na dnešní další schůyi družstva a ještě, že jsem ji udělala včera. Dneska ráno přijdu do práce a zjistím, že noťasu odešel harddisk. Málem mě omývali... :frowning2:

Jsem u šéfa na PC, ale moc dlouho tady nebudu :confounded: Uvidíme, jakou bude mít dnes pracovní morálku.... :slight_smile:
17. srp 2009 v 08:59  • Odpověz
Jé, Paaaji, tak to dneska nějak přežij!! :slight_smile:
Teda s tím synovcem...to si ho rodiče nějak neohlídali? Já teda počítám s tím, že časem budem všechno dávat na skříně, ale když někam půjdem na návštěvu, tak to je přece něco jiného, ne? Nebo mám zatím jen naivní představy o výchově dětí?? :sweat_smile:
17. srp 2009 v 09:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.