• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj holky, hlásím se po několika dnech :slight_smile: Byli jsme v Novém Jičíně u bratrance mého přítele. Bylo to super. V sobotu jsme tak nějak objeli tamnější rodinu a odpočívali na chatě u bratrance, večer jsme se šli projít do města, zašli jsme do hospůdky na zahrádku a bylo to moc fajn. Nakonec jsme do dvou hodin do rána hráli Osadníky z Katanu :grinning: Pak nás v sedm hodin vzbudili bratrancovi dvě holky - 3 a 5 let, takže jsme spánku moc nedali :grinning: V neděli jsme pak jeli na výlet do Štramberka!!! Super! Doporučuju!!! Nádherný městečko, úžasnej výhled, super procházka a ty štramberské uši, čerstvé, přímo z pece, no mňamka :grinning: :grinning: :grinning:

Lenajsku: moc pěknej kočárek! Jinak já jsem přítele taky nějak nenutila k porodu, spíš jsme si z toho zatím dělali srandu, řekla jsem mu, že když nebude chtít jít, tak ho určitě nutit nebudu, ale v posledních pár dnech už o tom taky mluví sám, že to absolvuje ... Několik známých, chlapů, před ním mluvilo o tom, jak je to skvělej zážitek a jak je to neopakovatelný a taky zapracovaly i manželky známých, že to pro ně byla neskutečná opora, mít tam manžu ... no a přítel je najednou zdá se rozhodnutej :grinning: :grinning: :grinning: Já si to bez něj ani nedokážu představit, ale kdyby nechtěl, tak ho tam násilím držet nebudu ...
Teri: Moc pěkný fotky z Luhačovic a krásný bříško :wink:
Paji: krásnej pokojíček, taky pořád přemýšlím, že se do toho pustím ještě než se malá narodí. Máme zatím vymalováno bíle, ale pořád mi to hlodá v hlavě ... taky bych chtěla žlutou na stěny.
Ali: ten příběh mi příjde jak z nějakýho nepovedenýho filmu, myslela jsem, že takový věci už v dnešní době nejsou snad ani možný!!!
17. srp 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ráno, holky..

Jdu vás jenom v rychlosti pozdravit a musím utíkat do obchodu něco málo nakoupit, i když se mi tam teda v tom počasí vůůůůbec nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 v 09:22  • Odpověz
Ahojte holky, Markétka dneska vstávala v 6, asi zapracovalo to teplo ... ale MM si ji vzal dolů a já spala do 8, tak paráda ... znovu usnula před devátou .... jsem chtěla využít toho že má MM dovolenou a že zajdu k holičce, ale má bohužel tento týden dovolenou ...ještě zkusím kosmetičku, když už mám to hlídání .... snad mi taky nikam neodjela ....

Jinak Katy.v, Paaaji, erinko83, teda to tak utíká ... mě to připadne chvíli, když jste psaly že jste našly dvě čárky a už jdete na mateřskou .... čas běží jako bláznivý .....
17. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
MArti, mas pravdu, leti to silene:grinning:
17. srp 2009 v 10:06  • Odpověz
Jé, Paji, to jste teda byli blizko od nas:slight_smile:
17. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Paaaji, tak to dnes nějak zvládni. To jsou šoky po dovči, co? Teda ty tři týdny v práci ti vůbec nezávidím, ale ty máš pořád co dělat, takže ti to uteče.

Pajo.o, tak to jste si super užili víkend :slight_smile: Akorát mně by teda chyběl ten spánek...

Marti, taky se každý týden při pohledu na tt zhrozím, jak strašně to letí. A když to beru tak, jak všude píšou, že se rodí od 38tt do 42 tt, tak si dnes říkám, že možná už jen 6 týdnů.... Mazec!!! :confused: :confused:

Jo Lenajsku, ještě ohledně toho podvozku - u nás ho taky vybíral MM :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 10:36  • Odpověz
Ahoj kočky, dneska jsem vstávala pozdě, ale super jsem se vyspala... tak toho nelituju. Pak tak dlouho spát už nebudu moct, tak co... :slight_smile: Jdu vás dočíst, přeji krásný pondělí a všechny zdravím! :wink:
Katy, ten prodavač se smál, že chlapům se líbí ten podvozek, co budeme mít a ženský se na to moc netváří... :grinning:
17. srp 2009 v 10:38  • Odpověz
Téda Teri, tak si to doma pořádně užívej! To věřím, že jsi ani neměla cukání jít do práce...

Katy, Ty jen do středy, super. :wink: Fajn, že sis stihla dovču vybrat a zůstaly Ti jen dva dny... já mám ještě za letošní rok 17 dní dovolené, tu si ale prý mám vybrat až po mateřské dovolené, před rodičákem.

Páji, týjo, ještě 14 dní... :frowning2: To si toho volna doma před porodem teda moc neužiješ... a to máš ještě 3 týdny dovči, týjo... :frowning2: S tím noťasem je to děs... naštve to. :frowning2: Něco podobnýho se stalo nám, ale my ho nemáme k práci, že... tak ať to nějak zvládneš! S tím synovcem to je něco, jestli se takhle choval... taky si myslím, že by ho měli rodiče nějak usměrnit, když jsou s ním na návštěvě, ale nevím taky, jak to s výchovou dětí chodí... no, doufejte, že váš klučina nebude tak akční, což já teda doufám taky... :grinning:

Páji.o, to je fajn, že jste si udělali takovej výlet, ve Štramberku byl MM a byl taky nadšenej, někdy tam zajedem i s mimčem. Máme tam jakýsi příbuzný z jeho strany, tak by se tam dalo taky pár dní zůstat. A Štramberský uši miluju. :slight_smile: A MM má v okolí chlapy, kteří byli spíš k porodu donucení jít, dle jejich slov, takže zase nějaký ódy na to nepějí, ale možná pochopil, že tam prostě nechci být sama a že pro mě bude fakt oporou... tak snad mu to odhodlání vydrží. :slight_smile: A díky za pochvalu kočárku.

Luci, na fotky od Hanči jsem se dívala tady v jejím albíčku, myslím, že jsem je ještě neviděla, malýho s tím balónem. Ale nejsu si jistá. Jinak to je fajn, že jste si tak užili víkend, to papání by se mi taky líbilo... :grinning: A pod slunečníkem je fajn. :slight_smile:

Marti, kosmetika je fajn, zajdi si, na relax... :wink: Škoda s tou kadeřnicí. Jo, jak se synátorovi líbil fesťák, byl nadšenej? :slight_smile: Jak se pak dostal domů?

Dneska je zas vedro, ani se mi ven nechce, ale budu muset něco málo nakoupit... asi budu doma a budu něco tvořit, docela mi to už chybí... tak budu asi dekorovat nějaký rámečky na fotky. :slight_smile:
17. srp 2009 v 10:52  • Odpověz
Já byla nakoupit a ještě po obědě fičím ke kadeřnici, snad někde cestou nepadnu:frowning2: Fakt horko...
17. srp 2009 v 10:56  • Odpověz
Kočky, venku je teda vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: než jsem všechno oběhala, tak jsem myslela, že padnu.. ale zítra jedu ráno do Brna tak pokoupím co mi zbývá, protože tady jsem to už fakt nedala, takže těhulky pokud nemusíte, tak raději nevylézejte a maminky s dětma šup někam k vodě :wink:

Lenajsku, docela jsem se dneska divila, že mě to jídlo neprohnalo :grinning: M když mě viděl, tak tomu fakt nerozumněl..

Jinak jsem si všimla, že máte nějaký srazík nebo se pletu? :confused:
17. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Katy, Paji a Eri.. ty týdny vám teda kočky letíííííí.......................... za chvillku budete mít to vaše zlatíčko které máte v bříšku u sebe :dizzy_face:
17. srp 2009 v 11:12  • Odpověz
Luci, srazík se plánuje ve Vyškově na středu. Jen nevím ale zatím, jestli odpoledne, nebo dopoledne...
No já musím do obchodu, ale nechce se mi.. děs. A zítra v 10 jdu k dr., tam bude v čekárně zase lidí jak něco, i když jsme objednaný a bude tam na padnutí vedro.. :confounded: :unamused:
Teri, snad to zvládneš, necháš se nějak radikálně ostříhat?
17. srp 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahoj holky tak venku je napadnutí, ani jeden mrak. Už napouštím svišťovi bazének. S tím příběhem je to fakt pravda. Ti doktoři musely být asi slepí. Vždy když jsem se ptala na pohlaví, tak mi řekla že to jedno je holčička a to druhý že se jim pořád schovává. Ten doktor musel být nějakej vůl.
Byly jsme vě vyškově na těch hodech. Petříka jsme nemohlůy dostat dolů s kolotoče. pak sem hodím odkaz na zoutube jak byl spokojenej.
Lenajsek a katy.v máte vybrané pěkné kočárky a ten podvozek je úžasnej.
17. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
Lenajsku, to ti teda nezávidím...zítra toho dr.jestli bude takový vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale snad bude všechno v pořádku :slight_smile:
Aha, tak to jsem nevěděla, že ten srazík bude..jenom jsem to tady v rychlosti přečetla, tak jsem se zeptala.

Alčo, my máme bazén napuštěný, takže se odpoledne může prcek rochňat jak jen chce :slight_smile: holky od nás z komplexu chtěli abych s nimi šla na koupák, ale asi bych to nedala, takže budu radši tady a pod slunečníkem. :grinning: stejně bych se na sluníčku vyvalovat nemohla.

Každopádně kdo jde dneska na koupaliště, tak si to MÓC užijte, počasí je na to fakt ideální :slight_smile:

No nic, jdu baštit... máme ještě zbytek od včerejška :dizzy_face: a na zítra musím něco vymyslet, asi kuře na paprice :wink:

Dobrou chuť, jestli taky obědváte.
17. srp 2009 ve 12:01  • Odpověz
17. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz
Leni, přemýšlela jsem o nějaké změně, ale nakonec jsem se do ničeho radikálního neodhodlala, jen ať mám pryč ty roztřepené konce:slight_smile:
17. srp 2009 ve 12:43  • Odpověz
Luci, no asi bude... snad to půjde rychle. Radši tam chodím hned ráno, to tam skoro nikdo není, ale dopoledne už je to děs. Tak až budu vědět nějaký podrobnější info, dala bych Ti vědět s tou středou...
Ali, na video mrknu. A kde byly ve Vyškově ty hody?
Taky přeji dobrou chuť, jestli obědváte, Luci, kuře na paprice mňam. Já mám vytažený kuřecí prsíčka, tak je jdu asi naložit, něco naprudko a z něčeho udělám čínu.
Teri, tak změna třeba bude příště. A kdy se vůbec chystáš k rodičům?
Teď jsem věšela prádlo venku a je to katastrofa... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2009 ve 12:53  • Odpověz
Lenajsku, tak Martinovi se fesťák líbil FEST, průběžně posílal nadšený zprávy, byl tam vždy na ty neprofláklejší kapely, tak si myslím, že byl spokojenej ... jinak Martin bydlí ve Vyškově nad Dukelskou ulicí (to je výpadovka na PV - směr letiště) tak to měl z fesťáku domů kousek ....
Holky, byli jsme s MM dopo nakupovat nějaký hadry a boty pro mě ... já jsem tragéd, nikam se nedostanu a než si pro sebe něco vyberu .... on má vybraný hned ... tak jsme nakoupili, babička pohlídala ... v Prioru měli 20% slevy na všechno, tak jsme nakoupili slušně ...

Vzhledem ke zpoždění jdu teprve vařit ..... asi jen bramborovou kaši a k tomu opečený liberecký párek, to miluju .... taková rychlovka
17. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Lenajsku, tak uvidíš.. ikdyž na zítra plánují jenom 24"C tak jim to snad aspoň vyjde a bude trochu příjemněji.
Ohledně Středy uvidíš co zjistíš, kdyby to byla přijatelná hodina atd.tak bych už snad mohla konečně taky dojet-možná i s Áďou :wink:
Jinak to kuře na paprice udělám zítra, dneska jsme dojedli ten salát a řízky.

Tak jo, jdu odfunět do postele-aspoň na chvilku a potom ven do bazénu :slight_smile: pěkný den všem!!
17. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz
Luci, no uvidíme. Aby zase nebyla zima v Čechách a tady tradičně vedro.
A mám pocit, že se v tu středu rýsuje koupák ve Vyškově, tak to já bych asi nejela.

Marti, to je fajn, že to měl kousek domů. To je fajn, že jste nakoupili oblečení... v Prioru mají slevy, jo? Tak se tam někdy zajedu podívat...

Holky těhulky, co jste objednávaly matrace z netu, poradíte, kde je nějakej fajn e-shop? Asi koupíme matraci kokos-molitan, bez té pohanky. Neporadíte? Díky...
Katy, moc pěkný fusaky. :wink:
17. srp 2009 ve 14:57  • Odpověz
Luci, taky bych si šla odpoledne schrupnout. Teď jsem si na to trošku zvykla, hlavně o víkendu, že se vždycky po obědě natáhnu..
Dnešek jsem nějak přetrpěla, ještě dva dny... Ráno vždycky říkám malé, že už jen X dní budeme muset vstávat :grinning:
Lenajsku, já ti neporadím, jelikož máme matraci z obchodu.
Díky za pochvalu. Myslím, že z těch větších věcí už snad máme všechno. Už mám doma i košík pro malou, pozítří dostanu od kolegyň z práce do něj povlečení, tak se těším. Už bych to nejradši vyprala a aranžovala, ale na to je ještě čas.

Lenajsku a ty máš zítra gyndr. nebo jiného dr.?
17. srp 2009 v 15:13  • Odpověz
Tak šéf byl na PC asi 3h, ale já doteď zase poučovala novou kolegyni... :unamused: Za chvilku letím domů, máme večer schůzi...
Katy, taky si říkám, kolikrát ještě budu muset vstávat do práce - ještě 9x, pokud si nevezmu ještě nějakou další mezi-dovolenou :slight_smile: 3 týdny tady už fakt nebudu (mám 3 týdny nevyčerpaný dovolený)...

Leni, taky mám matraci z obchodu, kokos+molitan. Ceny jsou dost podobný. Kde ušetříš na ceně, vyplázneš to za poštovný.

Teri, tak pak písni, jak si dopadla u kadeřnice. :wink:

Luci, taky se nestíhám divit, kolik mi těch týdnů naskákalo... Dneska jsem se objednala na předporodní kurz, abych aspoň trochu věděla, do čeho jdu.... Ale tobě to teda taky pěkně skáče... :slight_smile:

K synovci... Je docela aktivní, ale navíc je ve věku, kdy neudrží pozornost a líbí se mu všechno, co nějak bouchá, nebo do čeho může bouchat a vydává to zvuky... Těžko donutíte roční dítě, aby na návštěvě sedělo na sedačce vedle mamky a nedělalo blbosti... Tohle je docela naivní představa. Myslím, že to není tak dlouho, co Hanča popisovala, jak jí malej vytahuje hlínu z květináče, rozhazuje keramzit...
17. srp 2009 v 15:39  • Odpověz
Pajo, jestli chcete malovat, tak rozhodně doporučuju ještě předtím, než se malá narodí. Nedokážu si představit, že by jsme to dělali a malej už byl s náma...
Můj M jde k porodu taky jen díky kámošům a mýmu bráchovi, kteří ho přesvědčili, že si to nemůže nechat ujít. :wink: Já jsem na tom vůbec nezapracovala :slight_smile:
17. srp 2009 v 15:47  • Odpověz
Katy, to je super, že máte z větších věcí vše... jen mi nějak uniklo, kde budete kupovat ten kočárek, nakonec v tom Kromdlu? A už ho máte definitivně zamluvený, jo? Ten košík bude super. :wink: S tím načančáním máš pravdu, na to je ještě čas, teď by to chtělo nějak postupně prát a žehlit oblečky, co...

Páji, týjo... že bysme ještě vymalovali, než se mimčo narodí? To bysme asi měli, bo pak tady nebude k hnutí...
Páji, dovču si ještě vem, když máš tolik nevyčerpané.. jak to kolegyně ten týden bez Tebe zvládala?
A s tím dítkem máš pravdu... to chce pevný nervy a zvyyknout si... :slight_smile:
A kam budeš chodit na předporodní kurz? Přímo do porodnice? Do Bohunic? To je fajn, že k porodu půjde TM s Tebou. :wink:

Katy, a co vy a porodka? Budou to Bohunice?

Díky za info o matraci, postýlku budeme brát z Tomkáče, tak ji možná tu matraci koupíme i tam rovnou a bude.

Zítra jdu ke gyndr, tak jsu zvědavá. Už vím, že mi UZ neudělá, ale na jeden mám ještě nárok kolem 30tt, tak to bude asi příští návštěva. Mám na ni zase pár otázek, tak jsu zvědavá na odpovědi.

Konečně začalo pršet, to už se nedalo vůbec dýchat tady...
17. srp 2009 v 16:17  • Odpověz
Tak se u nás zatáhlo a něco se žene, tak doufám, že teda aspoň sprchne a né že nás to zase mine a pršet bude jenom u Lenajska ve Slavkově :angry: prcek se vyřádil v bazénu, takže spokojenost byla a teď si hraje s plastelýnou..

Paji, ty kurzy jsou dobrý... já na ně chtěla chodit, když jsem čekala Áďu, ale bohužel jsem byla na rizikovém, takže mi to dr.nedoporučila, ale jinak ten porod je fakt skvělej. Zážitek na celý život i pro toho chlapa :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak co se týče děcka a aby se na návštěvě chovalo slušně, tak ti můžu říct, že znám i šestilté nebo sedmileté děti, které by měli mít rozum a lítají po bytě jako střelení. Ten náš je taky docela hodně živej, ale rozhodně není hyperaktivní... i když já jsem si to o něm fakt myslela, ale dr.nám to okamžitě vyvrátila, je to prostě kluk a ti jsou živější a člověk ho nemůže peskovat každou sekundu a zároveň po něm nemůžeš chtít, aby seděl na zadku :grinning:
Holčičky jsou " prýýýý " klidnější... takže těžko říct.
17. srp 2009 v 16:24  • Odpověz
Kači, nad košíkem taky pomalu uvažuju, ale tolik peněz se mi za něho teda fakt dávat nechce, takže potom zkusím jednu známou, jestli by mi ten jejich neprodala... v Březnu se jí narodil klučík Davídek, takže bych si ho od nich koupila někdy v Prosinci možná až v Lednu. Pro mě by to bylo hodně praktické, jelikož máme fakt velký byt a když by byl člověk v obýváku-kde máme i kuchyň, tak by aspoň mimčo mohlo být tady s námi a né pořád v ložnici :wink:
17. srp 2009 v 16:28  • Odpověz
Teri, tak jak sis užila pracovní den doma?
Paji, na kurzy se taky chystám, i na cvičení pro těhulky (to je tady u náš od 25. týdne)
17. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Tak jsem holky ostříhaná, nakonec toho šlo dolů jaksi víc :sweat_smile: No mám aspoň lehčí hlavu :wink: Ten hic na zdechnutí a ještě tu máme výluky, tak jsem se strachala i narvaným busem:frowning2: Bus cukl a já se trochu bouchla do břicha:frowning2: Ne silně a malá se projevuje normálně, nic mě nebolí, tak doufám, že je to OK... Ach jo :frowning2:
17. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Dobrý večír holky,

tak jsem s Áďou doma.. trochu jsme se zasekli na pískovišti :sweat_smile: teď je už ale ve vaně a M ho umývá i hlavu, protože ji má plnou písku od jedné jeho kamarádky :angry: jak se vykoupe, tak půjde do hajan a já si dám zase něco dobrého na zub.

Eri, ti autobusáci chvílama jezdí jako šílení, když vidím ty chudáky maminy, jak zápasí s kočárkama :confounded:
Snad je všechno v pořádku a malé a tobě se nic nestalo :slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
No doufám, necítím nic zvláštního a ve středu jdeme k Dr. kdyby se mi něco nezdálo, valím tam už zítra...
17. srp 2009 ve 20:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.