• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Lenajsku, u našich budu celý příští týden, tak doufám, že se naplánuje nějaký srazík:slight_smile:
17. srp 2009 ve 20:40  • Odpověz
Erinko83, doufám, že jsi ok, já měla za těhotenství dvě takový kolize, a dopadlo to dobře, hlavně dávat pozor, jestli se mimčo hýbe a projevuje, jak je zvykem a jestli se ty cítíš dobře.... bude to dobrý :wink:
17. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz
Marti, řekla bych, že jo, teda zdá se mi, že se hýbe trochu víc, ale možná je to tím, že ji tam moc pozoruju:slight_smile: Teďka asi spinká :dizzy_face:
17. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz
Teri, to mě mrzí, že ses bouchla, ale neboj, mimčo je chráněný plodovým vakem a ještě je ve vodě, tak bude vše OK... :wink: Na kontrole bude určitě vše v pořádku. :wink: A ty busy a vůbec MHD, to je katastrofa... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Příští týden se snad uvidíme, ráda bych Tě poznala. :wink:
Že bych se zítra dr. zeptala taky na těhu cvičení? Možná by mi nějakej pohyb prospěl... uvidím, co mi řekne, jestli o něčem bude vědět.
Jdu do hajan, byli jsme si sednout se známýma na zahrádce, bylo to fajn, dlouho jsme takhle nikde večer nebyli. Byli jsme kousek do našeho baráku, tak to pak nebylo ani daleko.
Zítra jak dojdu od dr., tak se ozvu.
Dobrou noc, mějte se fajn! :wink:
17. srp 2009 ve 21:52  • Odpověz
Holky, já hlava zapomnětlivá .... taťka našel Markétce dneska druhý zoubek ! Jednička vlevo nahoře, tak má dva zuby proti sobě ... jak jsme dneska byli nakupovat, tak to prý mám věci za to, že jsem malé našla první zub ... a dneska manža našel druhý, tak prý jedem zítra nakupovat zase jemu - za ten zub !!!!!
17. srp 2009 ve 22:40  • Odpověz
Bré ránko!

Teri, malá bude určitě ok, jak píše Leňa, je chráněná vakem a ještě vodou, tak pokud to nebyl moc silný náraz, tak to třeba ani nepocítila.

Lenajsku, přesně tak, ten kočárek jsme nakonec objednali v té Kroměříži.
A co se týče porodnice, tak se nejvíc přikláním k těm Bohunicím, ale zatím jsme tam ještě pořád nebyli, nějak nám to o těch víkendech nevychází. Teď budeme zase pryč, tak snad třeba příští víkend.

Marti, gratulujeme Markétce ke druhému zoubku :wink: Vidíš na malé nějaký změny, když se jí ty zuby tlačí ven? Myslím jako jestli je třeba uplakaná nebo rozmrzelá?

Lenajsku, ať ti dnes dopadne kontrola na jedničku a tobě Teri zase zítra! :slight_smile:

Jak se asi daří Verči s Matyáškem? Už tady dlouho nebyla.... Veru, jestli občas mrkneš, tak napiš, jak se máte.

Holky (Páji, Leni,...), co ten srázek v Brně? Co třeba za 14 dní, ten první týden v září?
18. srp 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahoj holky, dík za uklidnění, no snad je vše OK, cítím se normálně, malá před spaním kopkala jak má ve zvyku, i ráno, když jsem se probudila, tak snad se jí daří dobře... Každopádně jsem dostatečně poučená pro příště :rolling_eyes:
18. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
Teri, to člověk nemůže předvídat, ti autobusáci fakt kolikrát jezdí jak hovada. Jak kdyby ani nepřeváželi lidi.... A kope tě malá spíš dole nebo nahoře? Myslím jako kde má nožky a jestli je dobře otočená?
18. srp 2009 v 08:05  • Odpověz
Katy, vždycky když jsem byla na kontrole, tak byla hlavou dole (myslím ty poslední kontroly), ale Dr. říkal, že za chvíli může být úplně jinak... No řekla bych, že má asi nožky nahoře, ale těžko říct, kolikrát to jsou taková kreace a hrby :sweat_smile:
18. srp 2009 v 08:20  • Odpověz
Holky, konečně mám taky DM kartu, sice zatím jen provizorní, ale jdu dneska sbírat nějaký bodíky:slight_smile: A těch 15% na nákup, to je čistě jen na drogerku? Nebo třeba i na to zdravý jídlo? :slight_smile:
18. srp 2009 v 08:24  • Odpověz
Tak snad se ti neotočí jako mně, Teri. Já ji měla kolem 27tt taky ještě hlavičkou dole, ale pak se přetočila. A teď vlastně cítím kopanečky, spíš teda kopance, pořád spíš dole v podbřišku, takže je jasný, že tam má nožky.
18. srp 2009 v 08:34  • Odpověz
Ale ještě furt se může otočit, sestřence se malej otočil až po 30 tt a to ju furt strašili porodem koncem pánevním (no už věděla co to obnáší, malou takhle rodila a nic moc)...
18. srp 2009 v 08:37  • Odpověz
Taky ještě doufáme, že si to beruška rozmyslí. I děláme nějaký cviky, co jsme vyčetli, tak uvidíme.... :sweat_smile:
18. srp 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno a pěkný den plný sluníčka :dizzy_face:
18. srp 2009 v 08:43  • Odpověz
No prý jsou dobrý ty kočičí hřbety:slight_smile:
18. srp 2009 v 08:44  • Odpověz
Jj, taky jsem slyšela.
18. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
dobré ráno, holky
Teri a ty jsi v tom autobuse stála? Tě nikdo nepustil sednout? Ta hromadná doprava je v tomhle fakt na prd. Ale neboj, určitě budete obě v pořádku :wink:
Katy držím pěstičky, aby se Silvinka otočila. Já naši malou citím zatím taky spíš dole, nahoře jen opravdu vyjímečně, když dělá velký kotrmelce :slight_smile: Tak taky doufám, že se jí tam nezalíbí ... zatím má ještě čas, začínáme teď 24. týden.
18. srp 2009 v 08:50  • Odpověz
Holky, já se tak těším, až budeme cítit toho našeho drobka.. máme ještě čas, dneska začínám 15tt

Kači, určitě se malá umoudří a otočí se vám :wink:
18. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Holky, byla to jen 1 zastávka, takže mi nevadilo, že nesedím, ale holt jsem blbá, že jsem se do toho narvanýho busu tlačila :frowning2: Ale zítra jdem na kontrolu, tak doufám, že Dr. bude mít dobré zprávy:slight_smile: A budu si dávat sakra bacha...
18. srp 2009 v 08:56  • Odpověz
Eri, já jsem kolikrát viděla, jak nechtěli těhulku pustit mlaďoši ani sednout natož starší spoluobčané :angry: u nich jsem nejenom jednou zaslechla, že těhotenství není přece nemoc, aby ta ženská musela sedět, že oni mají spoustu nemocí a čeho ještě... prostě blábláblá, takže si to sednutí prosadit je kolikrát pěkně těžké :pensive:
18. srp 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahojky holky,

koukám, že tu řešíte mhd :grinning: :grinning: Já tedy raději jezdím autem, ale včera jsme byla na krvi a musela tři zastávky jen šalinou byl hic tak na prochajdu to teda nebylo a řeknu vám, že lidi jsou fakt tupci, břicho už mám takže to na mě jde vidět a myslíte, že mě někdo pustil sednou ani ho.... :grinning: Jsem se křečovitě držela trupky a instinktivně chránila břichi kdyby nějaký ten náraz byl, no hrůza. Dneska jedu do města zas, ale vzala jsem prostě manželovi auto, že autobusem nejedu :slight_smile:

Eri neboj kdby to bylo něco važného tak už by se to ukázalo, ale myslím si , že to nic nebude. Já když sebou praštila v tom obchodáku tak mi doktor řekl, že by to musel a být velká tafka do to břicha a že bych to poznala hnedka , že bych začala krváce, ale žem mimi je hodně chraněné :wink:

Jé co to tu čtu srazík v Brně se hlaím tak , napište kdy a kde :grinning: :grinning:
18. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Hoj kočky, tak jsu už tady, kontrola neproběhla, seděla jsem půl hodiny v narvané čekárně, pak si mě sestřička zavolala a zeptala se, jestli bych mohla přijít v pátek, že jsu ze Slavkova, ostatní těhule co tam byly byly asi odjinud, že by musely do SLavkova cestovat, tak jsem řekla, že teda jo. Jdu hned ráno na osmou, tak snad to v ten pátke půjde rychle.

Teri, na zítřejší KO určitě bude vše dobrý. :wink: To je fajn, že se malá hýbe. :wink:

Katy, jen cvič, třeba se malá ještě umoudří... jinak já mimi cítím spíš dole, ale ještě si myslím že je brzo na to, aby mělo definitivně nějakou polohu, buď hlavičkou nahoře, nebo dole. Chtěla jsem se na to zeptat dr, ale zeptám se až v pátek, kdy vlastně už má být přetočený.

A první týden v září v Brně klidně srazík, mohly byste i v pátek? Já jen, že jedu do Brna v pátek 4/9 na KO na endokrinologii, stejně budu v Brně, tak by se mi to hodilo, ale jestli ne, tak se samozřejmě přizpůsobím. Moc ráda vás uvidím! :wink:

S tou MHD je to fakt děs... ty důchodce bych fakt nejradši někdy přizabila, hlavně, že se všude hrnou, ale těhulku sednout nepustí... přesně Luci jak píšeš, to jejich myšlení je úplně debilní. :angry:
Proto tak nerada do Brna jezdím, bo autem nejezdím, tak tou MHD je to fakt děs... to říkám furt, zlatý busy a vlaky, co jezdí do Slavkova, jako IDS. V Brně je jedno čím člověk jede, jestli šalinou, busem nebo trolejákem, všude je to stejný a řidiči, to je bez komentáře. Navíc lístky drahý jak čert, když člověk nemá šalinkartu... :unamused:
18. srp 2009 v 11:30  • Odpověz
Za chvilku půjdu dělat buchtu, tak se odmlčím... a pak obídek. Doufám, že se máte všechny fajně... všechny zdravím!
Katy, ještě zítra a pak hurááá, budeš doma! :wink:
18. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Marti, gratuluji k druhýmu zoubku! :wink:
18. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Tak já bych eventuálně v pátek mohla nic nemám :wink: Jo vlastně mám na jednu hodinu zubáka takže budu taky ve městě :wink: Takže buď bych někam došla nebo si pak odskočila na prohlídku :wink:
18. srp 2009 v 11:48  • Odpověz
Já bych to viděla tak nějak odpoledne... co vy na to?
18. srp 2009 v 11:49  • Odpověz
Lenajsku, tak to je blbý, že ti kontrolu přesunuli na pátek. Ale je fakt, že pokud to nemáš daleko a stejně jsi doma, tak ti to zase tak moc nevadí..
Jinak prý by se mimi v konečné poloze mělo uhnízdit kolem 30tt. Ale nemusí to být pravda. Jak už tady psaly holky, že některý mimča se otočily ještě i v 35tt apod.
Ten pátek 4.9. klidně, ale ne moc pozdě, viděla bych to tak na tu 13-14 hod. Ale uvidíme, co Pája, protože jestli ona jediná ještě bude v práci, tak abysme se jí přizpůsobily... hm? :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:16  • Odpověz
A když už jste u těch srazů holky, tak něco namyslete na příští týden do Vyškova prosím:slight_smile: Do Slavkova bych se blbě dostávala:frowning2:
18. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Teri, koukám, že ti cestování MHD taky moc nesvědčí... Ještě, že se vám, holky, nic nestalo. :slight_smile: Já si naštěstí sednu ráno vždycky, nastupuju kousek od konečné a odpol.jak kdy. Jezdím trolejákem a šalinou, takže taky žádná sláva... Zatím se mi stalo 2x, že mě někdo pustil sednou... Na to, že to bylo jednou před 14 dny a podruhé včera - ve 32 tt, docela úspěch, ne? :confounded: Jednou mě pustil sednout tak 30-ti letej kluk, včera tak 60-ti letá paní. Ostatní nikdo nehne ani brvou. :frowning2:

Holky, mě malej kope někdy vlevo, někdy vpravo v horní půlce břicha a někdy po jídle mám pocit, že mě kope přímo kolem žaludku. Z toho soudím, že je snad otočenej hlavičkou dolů. :slight_smile:

Srazík v Brně beru, těším se už teď. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Katy, já jdu do práce naposledy příští pátek, takže první týden v září můžu relativně kdykoliv, kromě 1.9., to mám něco kvůli družstvu.
18. srp 2009 ve 12:48  • Odpověz
Marti, Markétka má už dva zoubky? To je skvělý :slight_smile:

Katy, říkala mi tchýně, že zná několik mamin, kterým se mimi otočilo fakt až kolem 35-36 tt. Prý si s tím nemám lámat hlavu, když se příští týden zjistí, že ještě není otočený hlavičkou dolů. Tak pilně cvič kočičí hřbety a neztrácej naději, že se malá otočí :wink:

Luci, tobě to fakt skáče... :slight_smile:

A copak dělá Verča, dlouho se neozvala. Snad je Maty zdravý :wink:

Lenajsku, Leni, s tou kontrolou je to pech, ale třeba to bude v pátek klidnější a hlavně rychlejší :slight_smile:
18. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.