• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Leni ahojky, jojo, kočárek doma... no s tím ložiskem mi to ani neříkej... snad vám ho brzo opraví a budete zase pojízdní... týjo, to budete muset jet do toho Kromdlu, jo? A taky se budu chodit dívat, už se moc těším, jak budem drandit s mimčem. Snad nebude nějak extra hnusně na podzim.
A co malej, pořád hučí? :slight_smile: Nebo už tolik ne?
A s Verčou to určitě dopadne dobře. Snad to bude co nevidět. Taky bych jí ráda pomohla, ale tohle asi není v našich silách.
18. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Lenajsku, myslím, že se z toho vyspí, připadlo mi, že pak už měla podrážděný žaludek ... zatím spinká, tak uvidím ...
18. srp 2009 ve 21:06  • Odpověz
Dobré ráno, kočky...

Marti, jak je Markétce? Snad je to už o.k :wink:
19. srp 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj kočky, taky pěkný ránko přeji... jsu tady na chvilku, za chvilku jdu dělat rajčatový čatni, je to zdlouhavej proces, než se ty všechny ingredience nakrájí a pak se to dlouho vaří, tak to mám zábavu na půl dne...

Marti, taky doufám, že už se z toho Markétka vyspala.

Všechny moc zdravím, holky užijte si sraz ve Vyškově a ostatní mějte taky pěkný den...
Kači, dneska naposledy, co? :slight_smile: :dizzy_face:
19. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
Markétka je ok!
19. srp 2009 v 09:34  • Odpověz
Marti, tak to je super..

Mějte se moc pěkně, já se tu možná ukážu až někdy kolem odpoledne možná navečer, mám toho moc a ke všemu možná pojedem na prodloužený víkend do Rakouska k jezeru Attersee, takže musím projít garderóbu a něco dokoupit, protože jsem zjistila, že se mi moje trička vyhrnují nad pupík :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 09:40  • Odpověz
Marti, super!
Luci, to by bylo fajn, kdybyste jeli na prodloužený víkend. Tak si to pořádně užijte! A oblečení je potřeba vybrat, budeš kočka... :wink:
19. srp 2009 v 09:56  • Odpověz
Lenajsku, ono nás to napadlo(vlastně mě včera navečer), MM jak chodí plavat tak tam jedou kluci od nich z klubu freediverů (to je ten sport, co provozuje MM, je to potápění bez přístrojů do šílených hloubek na nádech) a M tam nemohl jet, protože mě nechtěl nechat doma samotnou 4dny, když jenom tam cesta trvá 4 a půl hodiny, měl strach, že kdyby se nááhodou něco stalo, tak že bude mimo ČR a nedostane se sem brzo. Takže jsem to navrhla, že by jsme tam mohli jet s ním :slight_smile:
On bude dopoledne potápět a potom bude s námi, takže to bude takový rodinný prodloužený víkend i s jeho koníčkem :wink:

Jinak mrknu do Vaňkovky n ato oblečení, ale mám takového tucha, že tam nic moc nemají :confounded:
19. srp 2009 v 10:23  • Odpověz
Dobré dopoledne všem :slight_smile: Lili, malá je fakt krásná princezna :slight_smile: S plínečkama neporadím, taky se s nima budu muset nějak poprat.
Katy, takže dneska poslední den v práci, ju? Začínám ti trochu závidět :wink: Chtěla jsem příští pátek dělat rozloučení, ale protože si chce vzít kolega dovču (poslední na dlouhou dobu díky nové kolegyni..), tak to asi přesunu hned na tento pátek a příští týden budu chodit normálně do práce a v pátek odejdu bez velkýho loučení. Stejně to ořvu, jsem s tím smířená...:cry:
Na tom srazíku se domluvíme telefonicky, souhlas. :wink:

Lenajsku, už po několikáté čtu o tom, že děláš rajčatové čatní, ale co to, fakt netuším.. Snad se povede. :wink: Super, že už máte kočárek. Ten můj mají taky skladem, ale říkali jsme, že ho vyzvedneme až ve druhé polovině září.

Luci, takže bude dovča? To je super !! :slight_smile: Užijte si to a hezky nakup.

Veru, držím palečky :slight_smile:

Leni, vám odešlo ložisko na kolečku? To je síla. A jak se jinak máte?
19. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Marti, snad je už Markétce líp. Možná jí ta špejle trochu dopomohla, ale myslím si, že jí spíš nesedla ta svačinka. I to ovoce je někdy zrádný.

Lenajsku, nedokážu posoudit, jestli je 300 za kurz hodně nebo málo. Spíš jsem si myslela, že to bude ještě dražší. Jelikož o tom nic nevím, jako prvorodička jsem totálně vylekaná ze všeho, a hlavně nejsem na to psychicky připravená, chci na ty kurzy chodit, i kdyby stály 600 za jeden. I po fin.stránce jsem na tom o něco líp než ty na neschopence, tak ty penízky až tak neřeším.
Ale to, že se všichni snaží za každou cenu vydělat na těhulkách a maminkách, o tom se ani nemusíme bavit... :unamused:
19. srp 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahojky Pájo,

dovča ani ne, spíš jenom prodloužený víkend... ale spojíme to s manželovým sportem, pokud nám vyjde ubytování-doufám, že jo :wink: fakt je to nápad na poslední chvílu :sweat_smile:
A s tím nákupem, snad něco pěkného seženu..něco do sportovnějšího stylu pro těhule :slight_smile:

Jinak se ti to hrozně krátí, to je super... za chvilku budeš maminkou. Co to jméno, už jste se na tom s M shodli nebo je to ještě boj?
19. srp 2009 v 11:23  • Odpověz
Pěkné poledne, holky!
Tak já dnes naposledy. Hurááááá :grinning: Donesla jsem krabici zákusků, dvě krabice chlebíčků, všichni si pochutnávají a jsou spokojení. Už proběhlo i takový oficiální loučení - dostala jsem to povlečení do košíku, co mám v albíčku. Vybrala jsem si ho, lepší než pak dostávat nějaký zbytečnosti. Od jednatele jsem dostala velkej pugét :slight_smile:
Ani nejsem nijak dojatá nebo něco, zatím mi to nepřijde. Stejně se tady ještě do porodu stavím na pokec a kávičku, tak možná proto mě to nedojímá. Mám to 2 km z domu, takže pak sem pak na jaře můžu chodit i s malou na prochajdy :slight_smile: Po některých lidech mi bude fakt smutno.

Marti, fajn že už je Markétce líp.

Dopoledne mi volala švica, že je v Tescu na nákupech a mají prý do konce týdne velký slevy a ještě to ani není moc probraný. Plno dětských věciček za pár korun. Bodyčka po padesátikoruně apod.... Tak jsem si hned nějaký objednala a ségra mi je koupí :slight_smile:

Páji, tak už to ten týden vydrž, uteče to jako voda :wink:

Já jsem si dnes dokonce přivstala, vstávala jsem v 5.30 hod a ani mi to nijak nevadilo, když jsem si říkala, že je to naposledy :sweat_smile: Říkala jsem tady v práci holkám, že budu mít po několika letech teď 2-měsíční "prázdniny". Ty už jsem neměla dobrých deset let, protože od 15 let jsem chodila každý léto na brigády, takže pořádnýho odpočinku už jsem si neužila pěkně dlouho...

Luci, užijte si víkend, to bude super a tobě to taky prospěje, že vypadneš a změníš prostředí. A Aďula se určitě moc těší, co? :slight_smile:

Lenajsku, taky nevím, co je to čatni... :frowning2:
19. srp 2009 ve 12:06  • Odpověz
Kači, on se spíš víc těší manža :grinning: :grinning: Áďovi je to jedno, hlavně že budeme někde mimo Rousínov a bude tam to veliké jezero :wink:
Když to máš do práce jenom takový kousek, tak věřím tomu, že se tam určitě zastavíš na pokec a kávičku + pochlubit se miminkem :dizzy_face: super, že máš tak dobrý kolektiv v práci-až na těch pár výjimek.
19. srp 2009 ve 12:18  • Odpověz
Holky jen v rychlosti, čatni (někdy psáno taky jako chutney) je taková sladkokyselá čalamáda, zeleninovo ovocná, dělá se hlavně z rajčat a pak se do toho přidávají různý ovoce, jako třeba švestky, rozinky, jablka, mango, banány a pod... a dochucuje se to indickým kořením, jako třeba kari, někdo dělá i pikantní čatni. Vaří se to tak dlouho, dokud to nezhoustne a je z toho taková čmaja. Pak se to lije do sklinek jak marmeláda, a je to vynikající k masu, někdo to jí i samotný, dává se to třeba jako příloha k masu, může se to maso tím i potřít, nebo do toho naložit, my to většinou dáváme ke kuřeti, když pečeme, a nebo míst hořčice k masu na prudko nebo grilovanýmu.
Loni jsem dělala jak to rajčatovo jablkový s rozinkama, tak rajčatovou švestkový, letos budu dělat jen ten první druh. A někdo to dělá jen z ovoce, ani nedává rajčata.. je toho fakt hafo druhů. Na netu toho najdete... :wink:

Až to dodělám, tak si vás přečtu a budu reagovat, teď se mi to vaří a musím umýt sklinky a pak to do nich nalít. Tak zatím papa.
Katy, týjo, takový pohoštění... :slight_smile:
19. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
Lenajsku, tak to musí být fakt dobrota k tomu masíčku :wink: Jsi šikulka!

Ještě hodinu a mizííííím.... :grinning: :dizzy_face:
19. srp 2009 ve 14:32  • Odpověz
Katy.v: tak ten pracovní proces zdárně ukonči ... a užij si poslední dva měsíce volna, pak už žádný nebude .... :grinning: já si to taky užívala :wink:
19. srp 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tak, hotovo, jsu naprosto K.O., jdu si na chvilku lehnout a pak se půjdu projít.
Dneska bych ten srazík na tom koupáku stejně nedala, vedro. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Páji, já to myslela s tou pětistovkou v té FN tak, že za kurz klidně, to bych taky dala, resp. možná dám, pokud se rozhodnu rodit tam, ale přijde mi nehorázný si tohle účotvat, když se chce někdo podívat na ty sály a zatím nemá o ten předporodní kurz zájem... takhle jsem to myslela. Kdyby to bylo třeba stovku za každýho neřeknu, ale pětikilo pro oba, musíte absolvovat tu první lekci a teprv pak se jít mrknout na sály... to se mi zdá trošku nefér. Ale je jasný, že člověk když chce, tak to stejně zaplatí... je to ale děs.

Katy, užívej si dvou měsíců volna, já jsem si taky říkala, že mám teď konečně celý prázdniny doma, od školy jsem taky chodila na brigády, někdy od třeťáku, a pak už hned makala. Takže tohle byly první a poslední prázdniny, co jsem byla doma, ještě bez mimi... :slight_smile:
A je fajn, že to máš do práce kousek. Já taky relativně, ale že bych se tam nějak extra hrnula, to asi ne... já jsu vlastně ráda, že tam už nemusím chodit. Kolektiv fakt nic moc... A snad ségra v Tescu dobře pořídí, snad to nebude rozebraný.

Kočky jdu se natáhnout, mějte se fajn, pěkný odpoledne! :wink:
19. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
Ahojte holky.
Jdu jen pozdravit. Bohuzel se nemám dobře, řekla bych spíš kataströfálně. Začaly u mě strašný deprese a úzkosti, nemám chuť žít. Je to šílený, nejsem schopná ani pomalu vstát z postele. Chodím na psychoterapie a od Dr. mám předepsaná antidepresiva. Mají zabrat za 14dnů. Mám je 4.den a ještě se to zhoršuje. Mají vedlejší účinky, zvracím a je mi zle od žaludku. Malýho jen nakojím, chvilku se s ním pomazlím a dál nemůžu nic. Zhubla jsem za měsíc přes 15kg. V sobotu jsem omdlela, když jsem chovala malýho, naštěstí se mu nic nestalo. Život se mi zhroutil jako domeček z karet. Stále pláču, nemůžu jíst a skoro ani spát. Mám zimnici, třepu se. Maximálně musí fungovat manžel, ten v noci krmí Matyho odstříkaným mlíkem. Přes den se o něj stará mamka. Dneska jsem zjistila, že mám málo mlíka, z toho stresu. Musíme mu na noc asi uvařit nutrilon. Jsem zhroucená.
nikomu bych nepřála zažít takový peklo, čím prochází te´d celá naše rodina.
Užívejte si života holky, snad až sem přijdu příště, napíšu něco pozitivního.
19. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj Verunko, to je mi moc líto, že máš takové problémy :frowning2: :frowning2: tak moc bych ti chtěla pomoct, ale bohužel nevím jak.. snad ti ty antidepresiva zaberou a obrátí se to všechno k lepšímu. Tak moc bych ti to přála, fakt moc, aby se vám to doma zlepšilo......

Holky, já půjdu chrupat, zítra mě čeká výlet do Brna-odpoledne, mám srazík s holkama z vedlejší diskuze, tak snad v tom vedru nepadnu a oblečení jdu kupovat v Pátek s mamkou, zrovna v tom největším pařáku, kdy má být až 32"C :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, to bude něco.
Jinak nám ještě nepotvrdili ubytování, tak snad nám odpoví do rána, jinak M říkal, že by tam zavolal a něco by snad sehnal aby jsme teda mohli do toho Rakouska jet. Kluci se těší jako malé děcka :grinning: :slight_smile:
19. srp 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ježiši, Verunko, to mě strašně mrzí! :frowning2: :cry: Ach jo, furt na tebe myslím a přeju ti, aby to všechno už bylo ok, ale asi to bude dlouhá cesta.... Je mě z toho hrozně, co píšeš, běhá mi mráz po zádech :confounded: Držte se, rodinko! :wink:
19. srp 2009 ve 20:50  • Odpověz
Veru, to je hrozný ... moc držím palce, ať prášky zaberou a baví tě svět, je krásnej, jen to člověk musí vidět ... drž se holka, zvládneš to, rodina pomáhá, to půjde ....
19. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Verunko... kočko, všechny tady na Tebe moc moc myslíme, na celou Tvou rodinu, abyste to zvládli a aby bylo zase brzo líp... snad prášky zaberou dřív jak za 14 dní, snad Tě přejdou nevolnosti... kočko, nevím jak pomoct, kdybych se uměla modlit, tak bych se modlila, takhle jen držím palce a myslím na vás... Je to hrůza, ale pořád věřím a doufám, že se z toho dostaneš...

Luci, užij si srazík, vedro má být pořád, co člověk nadělá...

Přeji pěkný večer všem, dobrou noc...
19. srp 2009 ve 21:26  • Odpověz
Nazdar holčiny:slight_smile:
Tak kontrola OK, malá má necelých 1400g, všeschno vypadá v pořádku, čípek mi vyšetřoval, ale nic neříkal, tak asi dobrý :sweat_smile: Ptala jsem se na to bouchnutí do břicha, tak říkal, že by to musela být velká rána, tak že nemusím mít strach...
A předporodní rychlokurz byl taky dobrý. Dali jsme za to sice 200 (100 na osobu), ale ta PA byla super, vychrilila spoustu informací, byla možnost se na cokoliv zeptat, viděli jsme 2 porodní boxy, různé pokoje...Tohle byl rychlovýcuc z normálních 6 dvouhodinových lekcí, ale sama říkala, že to dýchání a tak, co bysme se tam učili, stejně do porodu zapomenem a že to stejně potom PA všechno opakují a radí a pomáhají, že se nemáme bát na cokoliv zeptat, že od toho tam jsou, celkově mi to přišlo hodně v pohodě a úplně mě to navnadilo:grinning: ALE často tam mívají STOP stav, tak se chci ještě vydat do té porodky co rodila Lili, ať znám i to prostředí tam trošku... A pak např. epidurál je tu za 2000, přítomnost otce u porodu za 800...:frowning2: Ale epi cíleně nechci, tak uvidíme...
20. srp 2009 v 07:40  • Odpověz
Jé Veru :frowning2: Ale vždyť ty toho děláš tolik, aby to přešlo, že už konečně něco musí zabrat!!! Moc moc ti držím pěsti, ať už je konečně líp...

Lenajsku, v tý porodce co jsem byla, tak jen za samotnou prohlídku těch porodních boxů účtujou 50 Kč, mají to každou středu ty prohlídky... Tak ta 500 se mi zdá fakt moc...
Ty jo a včera se tam sešlo takovejch těhulí!!! :sweat_smile:
20. srp 2009 v 07:50  • Odpověz
Ahojky holky!

Veru, to je hrůza, co tady píšeš, taky je mi z toho smutno. Musí to být pro tebe i pro tvou rodinu hodně těžký období, ale snad se to brzy obrátí k lepšímu. Taky na vás pořád myslím a budu myslet dál, abyste se s tím poprali a brzy bylo všecičko vpořádku. Drž se, Verunko!!!!!!

Tak já dnes první den doma a místo toho, abych si hezky pospala, tak jsem vstávala po 7 hod, protože nám pod oknama sekli trávu... Takže už mám peřiny v pračce, jsem zpět z obchodu, po snídani a teď jdu péct "Bleskovou buchtu" a pak trochu pouklízet.

Pěkný den, bude dnes pořádnej pařák :wink:
20. srp 2009 v 08:35  • Odpověz
Teri, bezva, že kontrola dopadla dobře! Tak to je vaše maličká menší než naše. My jsme měli minulý týden 1500 g :dizzy_face:
20. srp 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobrý rámko, dnes to vypadá zase na pařák.Chudák Verča ta to mateřství nese. Snad ji ty lékya doktoři pomůžou ať už si může pořádně Matyáška užít.
Holky tak to srazík na bazéně, počasí vám vyšlo krásně.

KAty.v: to je paráda být doma že? Teť tobude jen utíkat, když si to tak vemeš tak už můžeš být třeba za 6. týdnu mamča. Já jsem rodila v 38. týdnů a to jsem si říkala že budu přenášet. No uvidíme jak se bude děvčátku dlouho v bříšku líbit.

Erinka83: to je fajn že kontrola dopadla dobře a malé nic není po tom nárazu. Já jsem spadla v 7.měsíců na zem. Byla zima a já uklouzla, ale vše bylo o.k.

TAk se tu mějte za chíly přijede švagrová s dětma a odpo jedu za babičkou do špitálu.
20. srp 2009 v 08:47  • Odpověz
20. srp 2009 v 08:54  • Odpověz
Jé, Katy, jsem na tebe myslela, že už jsi dneska doma:slight_smile: No mě ráno budí manža jak vstává, mám už lehké spaní nad ránem a i když se snaží být potichu, tak mě to budí...Jsem zvyknu, jestli časem budu spát dál...Ale to už spíš porodím a nebudu spát vůbec:grinning:

Ali, no jsem ráda, že to nic nebylo, ale je to hrozně nepříjemnej pocit:frowning2:
20. srp 2009 v 09:00  • Odpověz
Jejda holky je mi Verči teda fakt líto, myslela jsem že se jí to bude zlepšovat a ono houby :unamused:
20. srp 2009 v 09:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.