• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Dobré ráno, holky,
Veru, drz se a bojuj. Určitě se to všechno brzy zlepší!!!
Teri, gratuluju ke kontrole. 1400 g je super :slight_smile: Četla jsem, že váhá v 30. týdnu bývá kolem 1500g. To je stejně strašný, že tak za 8 týdnů už bude mít malá kolem 3 kg, co?
Luci, to je fajn, že si uděláte takovej výlet. Hned bych jela taky :grinning:
Leni, taky jsem nevěděla co je čatni, ale zní to dobře, musím na to mrknout na netu :slight_smile:
20. srp 2009 v 09:25  • Odpověz
No a nepřibrala jsem v podstatě nic, ale sestra i Dr. říkali, že je to OK...

Já jak budu příští týden u našich, tak se chstáme na lečo, domácí kečup a pak máme velkou dýni, ještě jsme to nikdy nezpracovávali, ale představuju si nějakej kompot... Máte osvědčenej recept?? A to čatní teda zní velmi dobře, my děláváme něco trochu podobného, říkáme tomu "toasty", jako že to mažem na topinku a tak:grinning: JE to zelenina a pomleté maso:slight_smile:
20. srp 2009 v 09:28  • Odpověz
Dobré ráno, kočky... tak my máme Áďu po dlouhé době ve školce, už nás fakt přemlouval, že chce za kamarádama, takže jsme ho tam odvezli. Stavila jsem se do obchodu na menší nákup a teď trochu pouklízím, než pojedu do toho Brna na ten srazík..

Kači, taky jsem na tebe myslela, jak si užíváš dnešek doma :slight_smile:

Leni, určitě se vám na koupališti líbilo a dětičky vypadají moc spokojeně :dizzy_face: :dizzy_face:
20. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Veru, není k tomu co napsat. Nemám možnost ti žádným způsobem pomoct, tak na tebe budu aspoň myslet. :wink:

Katy, takže první den na MD je docela pracovní, co? Taky si někdy odpočiň, jasný ? ! ? :wink:

Leni, já jsem už sály viděla na tom dni otevřených dveří, takže teď to beru, že jde skutečně jen o předporodní kurz. Ale možná jde opravdu jen si ty sály prohlídnout, ptala ses?

Teri, taky se mi zdá, že malá bude pěknej drobeček :slight_smile: Kolik si přibrala, že si psala "skoro nic"? Jsem zvědavá, jak dopadnu příští týden já. Zatím mám 4,5 kila nahoře. Ráno jsem byla na schůzce u právníka a něco jsme řešili a já mu říkám, že v říjnu a v listopadu nebudu moct podepisovat smlouvy atd, protože budu mít miminko a on na mě koukal jak na blba a říká, že vůbec nevypadám těhotně, a to jsem v 8. měsíci...
20. srp 2009 v 09:49  • Odpověz
Tak nám holky potvrdili ubytování, takže přece jenom do toho Rakouska jedéééééém :dizzy_face: :dizzy_face: super, kluci se těší jako nikdy..ještě aby nám vyšlo počasí :wink:

Paji, ty jsi přibrala jenom 4,5kila? Já už mám nahoře 3,5 :sweat_smile: :confused: :angry:
20. srp 2009 v 09:54  • Odpověz
Šéf konečně dusí kolegyni :grinning: Uvidíme, jestli se nerozbrečí po té masáži.... Ale potřebuje to, je jak leklá ryba.
20. srp 2009 v 10:00  • Odpověz
Luci, super, úplně závidím :slight_smile: Jen aby vyšlo počasí a klukům se tam líbilo :wink:
20. srp 2009 v 10:02  • Odpověz
No minule jsem šla k Dr. po lehkém obědě a včera ráno na lačno, oproti minulu jsem měla navíc 100 g :grinning: Já mám fakt jen to břicho...Ale ještě víc jak 2 měsíce před sebou, tak určo ještě něco naberu, jak malá poroste:slight_smile:
Ali, to jsem si taky říkala, že když bych náhodou porodila dřív, tak už to bude za chvíli. Hrozně to letí, až se toho děsím. Příští týden začnu asi pomalu prát a chystat věcičky. Teri, ty už jsi začala s přípravou hadříků apod.?

Fotečky mrňousků jsou supr!! Všichni vypadají tak spokojeně :dizzy_face: :slight_smile:

Tak já jdu pokračovat, povlečení už visí venku, buchta je v troubě, takže je na řadě úklid... Ještě se ukážu, zatím paaa!
Katy, já se do praní pustím v září, protože bych to zatím neměla kam dávat, ale během příštího týdne chce manža položit ten koberec a nastěhujem do pokojíka komodu, tak se do toho vrhnu:slight_smile:
20. srp 2009 v 10:07  • Odpověz
Paji, klukům se tam bude určo líbit... když jsem to navrhla manželovi, že by jsme tam zajeli, aby se mohl zapotápět s klukama se kterými provozuje ten sport, tak jsi měla vidět, jak se mu rozzářili očička :grinning: :grinning: a Áďa to bere jako menší prázdniny, takže se fakt oba dva hrozně moc těší :slight_smile:

Akorát jsem Áďu ze srandy navnadila na krávu Milka (jak to bývá v těch reklamách) a on tomu věří, takže budu muset v Pátek koupit barvu a nějakou tu kravku tam tajně natřít na fialovo :grinning: :grinning:
20. srp 2009 v 10:13  • Odpověz
Holky, hodila jsem do alba bříško a oblečky, co mi poslala kamarádka, co žije ve Švédsku :slight_smile:
20. srp 2009 v 10:16  • Odpověz
Ježiš Luci, to bude mít chudák malej šok:grinning:
20. srp 2009 v 10:18  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej den přeji...
Teri, to je fajn, že je malá v pořádku, pěkná váha. :wink: Jen tak dál. A je fajn, že ses na těch kurzech cítila dobře, myslím že to není k zahození tam chodit.

Leni, díky za fotečky, dítkám se to tam evidentně líbilo... :slight_smile: Super.

Katy, tak první den doma a už pracuješ, jo? Jak páše Pája, taky odpočívej... :wink: Ale chápu, že to chceš mít vše nachystaný, voňavý a nažehlený... ale moc se nepřepínej, ju? :wink: S tou sekačkou na trávu to naštve... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Páji, ptala jsem se jen na prohlídku sálů a řekli mi tohle. Tak nevím... je fajn, že jste tam byli v ten den otevřených dveří, že jste to viděli.
My se snad dneska dostaneme k těm Milosrdným, snad nebudou mít plno. MM tam bude kolem půl dvanácté volat, jestli je ta prohlídka ve dvě aktuální. Pokud mají plno, prohlídka se nekoná... je to blbý, že se člověk musí dopředu informovat, ale aspoň to nestojí tolik peněz.

Luci, super, že máte ubytování potvrzený. To jedete tento víkend, nebo příští? A Adámek chtěl jít už do školky, jo? Tak hlavně, že mají otevřený, že tam jsou kamarádi... to je fajn. :wink: A on věří, že jsou v Alpách fialový krávy? No... to bude asi dost zklamanej.. stejně ty reklamy, to je katastrofa... :angry:
Užij si dneska sedánek s holkama, jak sji včera psala, že máte srazík.

A s kilama fakt můžu jen tiše závidět, já v 27tt mám 11 kg nahoře... fňuk... :cry: :cry: Co nadělám, no... nic. S takovou budu za chvilku vážit víc jak MM... :cry: :cry:
Nechápu, jak to děláte, že fakt tolik nepřibíráte... já jsu asi fakt lenoch a žrout. :frowning2: :angry:

Páji, vy budete mít malýho od začátku ve svým pokoji, jo? Nebudete mít postýlku chvilku v ložnici? A Teri, vy taky budete mít hned ze začátku postýlku v dětským pokoji?
Katy, vy budete mít postýlku v ložnici, že? Nemáte dětskej pokoj... nebo jo?

Všechny moc zdravím, krásnej den přeji, i kdžy bude pařák..
20. srp 2009 v 10:42  • Odpověz
Leni, já chci mít ze začátku postýlku přiraženou k naší posteli, jak to má Verča...
20. srp 2009 v 10:51  • Odpověz
Teri, tobě roste jen to brušenko, ale jinak máš pořád pěkně hubeňoučký tělíčko :slight_smile: To u mě se říct nedá.. :sweat_smile:
A hadříčky jsou moc hezký!!
Mně koupila včera ségra v Tescu ty bodyčka, 7 ks za 360,- Kč. Supr!

Lenajsku, nebuď smutná s těma kilama, já už mám nahoře 10 kg... Říkám si, že už by to moc nahoru jít nemuselo... Ale když už teď budu doma, tak tomu moc nevěřím. I když na druhou stranu je pravda, že doma možná budu mít víc pohybu než v práci, tam člověk celý den jen sedí.
Leni, my bohužel nemáme vlastní pokojíček pro malou, to až za nějaký ten rok až se přestěhujeme. Zatím bude hezky spinuškat s maminkou a tatínkem v ložnici :wink:

Luci, užijte si Rakousko, bude to určitě příjemný výletík a relax :wink:
20. srp 2009 v 10:53  • Odpověz
Teri, pěkný oblečky. :slight_smile: A s tou postýlkou to je fajn, my to tak budeme mít taky, u nás to ani jinak udělat nejde. Ale už se těším na to, že to bude pokračování naší postele a člověk nemusí vstávat v noci... :slight_smile:

Katy, já osobně bych ze začátku dítko do svýho pokojíčku asi stejně nedávala, tak mě ani tak nemrzí, že nemáme dětskej pokoj, ale doufám, že časem bude. Tak jak se přestěhujete, to bude fajn, že bude mít malá svůj pokojíček. Taky se snad někdy dočkáme.
A s tím pohybem... nevím, no, já když nemám doma moc co dělat, tak sedím většinou u PC, takže pohyb nic moc... :grinning: Ale mně se fakt kolikrát v těch vedrech nechce vylízat.
A bodýčka v Tescu super. :wink:
Já dneska objednám asi něco z laclíka, už mám seznam co ještě chybí, nějaký mikinky, tepláčky a kalhoty a pár triček a bodýček. Nejvíc bodýček mám vel. 56, tu už snad nebudu kupovat.
Holky, budete kupovat nějaký zimní kombinézky, nebo stačí fusak? Nějak nejsu rozhodnutá, jestli koupit kombinézku, nebo ne... Zase si myslím, že kombinéza by byla lepší než nějaká bundička... co vy na to?
20. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
Lenajsku, jedeme už tento víkend a vracíme se v Pondělí. Dýl tam být bohužel skrz mě nemůžeme.. ale i tak se těším :slight_smile:
Áďa tomu moc nevěří, ale pořád mě s tím otravuje, jestli tam fakt budou :grinning: bere to z rezervou, neboj.. na svůj věk je až moc chytrý :angry: bere si tam sebou in-line, aby jsme se zabavili, když bude M ve vodě atd.
20. srp 2009 v 11:03  • Odpověz
Teď jsem si objednala takový ten těhu svetřík jak měla Hanča v té modré barvě :wink: poslala jsem penízky a snad to do Pondělka mám doma :slight_smile:
20. srp 2009 v 11:05  • Odpověz
Leni, já mám kombinézku 0-3 měsíce, fusak zatím nemám... Jen jsem tak přemýšlela, jak jste se tu bavily o těchzavinovačkách nebo kombinézách (teď fakt nevím) přímo do autosedačky, to je něco spešl? Nějak nevím, co přesně si pod tím představit...
20. srp 2009 v 11:07  • Odpověz
Tak jsem našla něco u Lucky v albu, je to tohle? http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3109351&vReferer=%2Fphotos%2Flucka.adis
A čemu to je? Jsem myslela, že prostě mimčo obleču na ven a v tom pojede když to bude kratší cesta...
20. srp 2009 v 11:08  • Odpověz
Eri, moje kamoška to má na mimčo.. vlastně měla, teď už je tomu mimču osm měsíců a nemohla si to vynachválit. Normálně mimčo oblékla a strčila do toho fusaku, který mu vlastně zabezpečuje to teploučko aniž by bylo mimčo nějak navlečené a nebo mělo přes autosedačku hozenou deku. Hodně lidí to teď používá a říká, že je to praktické :wink:
20. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Teri, já si tu teplou zavinovačku do autosedačky taky objednala. Už ji mám dokonce doma. Myslím, že je to super vynález. V zimě i když malou oblečeš, tak ji stejně musíš přikrýt dekou nebo něčím, která ti bude sjíždět apod. Takhle to mimuško hezky zababušíš a bude mu dobře :slight_smile: Toť teda můj názor :wink:
A kombinézku mám taky. Jednu menší, co jsem si pořídila už dřív a druhou větší, co jsem dostala.

Tak já pádím, kočky! Dnes už se asi neukážu a zítra ráno vyjíždíme směr Kutná hora - Davídkov. Vracíme se v neděli večer, takže asi až v pondělí.... papapa a krásný víkend všem!
20. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Teri, jo, ty zavinovačky do autosedačky to je to, co má v albu Lucka i Kačka. Jak píše Lucka, nemusíš mít přes autosedačku hozenou deku, a já to budu používat i do kočárku, pokud nebude nějak extra kosa. To mám pak fusak ještě po nás, klasickej, s beránkem. Ale ten budu používat fakt až na velký kosy, pokud vůbec ho vytáhnu... tak přemýšlím, že pokud budu mít tenhle fusak do té autosedačky a budu ho používat do kočárku, tak jestli koupit i kombinézu (přépadně jak velikou), a nebo stačí nějaká jakoby třeba bundička a teplý kalhoty s punčocháčema... plus deka do kočárku.
20. srp 2009 v 11:38  • Odpověz
Katy, díky za info, tka já nějakou kombinézku taky objednám a uvidíme.
Užij si fajn víkend a odpočívej! :wink:
No a my do porodky nejedeme, mají zase plno... :frowning2: Tak se půjdu projít aspoň na náměstí na zmrzku.
20. srp 2009 v 11:39  • Odpověz
Teri, já tu teplou zavinovačku dostala ke kočárku a myslím, že je to fakt dost praktický. Zvlášť když někam nebereš kočárek a jedeš jen s autosedačkou (třeba k doktorce). Mimčo je v teple a nikde na nej netáhne.
Jinak teda nechápu jak to děláš s tím přibíráním, půjdeš z porodnice ještě hubenější než si byla :grinning: Jen tiše závidím :wink: :grinning:
Leni, já mám taky koupenou kombinézku 0-3 měsíce, teda spíš jsme ji dostali, tak snad nám vydrží celou zimu. Jen teda pořád nevím, jak ji budu používat, aby nebylo malé moc teplo nebo naopak zima... je to docela věda s tím oblékáním. No na to asi příjdu až bude malá doma :slight_smile:
20. srp 2009 ve 12:17  • Odpověz
I když Marti, bys nám mohla poradit s tím oblékáním v zimě, že jo? Prosím :wink:
20. srp 2009 ve 12:20  • Odpověz
Páji, taky s tím mám právě problém... ale to chce prostě vidět, až bude mimčo na světě a jaký budou teploty... snad se do toho nějak dostanem. :slight_smile:
Už jsem objednala kombinézku, vel. 62, tak snad do toho můžu dát i menší mimi. Zas jsem nechtěla brát 56, z toho by hnedka vyrostl, a navíc bude v té kombinézce taky navlečenej.
No, uvidíme. Mimča se u nás budou mít fakt jak v bavlnce... :slight_smile:

Taky bych poprosila kočky, co měly zimní mimi, jestli nám můžou nějak poradit, co na zimu oblíct a co koupit... díky!!!!
20. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Já vám s tím bohužel neporadím, měla jsem Áďu v Květnu, zrovna v těch nej pařákách :grinning: ale i tak jsem nevěděla, co mu obléct, aby mu v tom nebyla zima a nebo moc teplo. Chtělo to prostě vychytat, určitě to zvládnete... to já budu mít spíš problém s Únorovým mimčem, buď ho navleču moc a nebo málo :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 12:28  • Odpověz
20. srp 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.