• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Teri, to mi chceš říct, že jsi za celý těhu nabrala 100 gramů? To snad ani není možný :confused:

Kat,y já začnu oblečky chystat hned, jak nastoupím na MD, tj. cca za 10 dní. Taky se docela bojím, abych nerodila dřív a chci mít všechno nachystaný. :wink:

Leni, my nebudeme mít postýlku v dětským pokoji ale v ložnici. Teď ji mám provizorka v děckým, aby mi v ložnici nepřekážela. Myslím, že mrňous tam s náma bude spát minimálně rok, spíš dýl. V dětským pokoji bude přebalovák, skříň s věcma pro něj a křeslo z jinýho pokoje, na němž hodlám kojit ...
Jinak s těma kilama si nelámej hlavu, já vážím víc jak MM už teď... Holt mám doma střízlíka :grinning:
Škoda, že vám zase nevyšla ta prohlídka u Miloušů, tak snad to vyjde co nejdřív.

Koukám, že jste řešily fusaky. Já taky budu kupovat, doteď nemám nic. Chtěla jsem počkat, aby mi ladil s kočárkem a tuším, že ten, co chci, se dá přidělat i do autosedačky. Je to hrozně praktický a nebudu ho muset složitě navlíkat zabalovat do dek. :unamused:
Kombinézu mám nějakou po synovci, ale je docela velká. Švagrová na všem ustříhala cedulky, takže vůbec nevím, jaký velikosti doma mám. :confounded:

Nová kolegyně dostala docela kartáč, snad se z toho poučí a vezme si to k srdci. :wink: Začínáme mít strach, že to nebude zvládat.
20. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz
paaaji, od minulý kontroly!!! Jinak ty 3 kila... Ale že jsem si myslela, že na dovči jsme se docela nadlabávali, tak že mi zas kilčo naskočí a ono jen 100g :slight_smile:
20. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz
Šiš jsem přišla z venku a je tam úplně na padnutí vedro.
Páji a jo, tak to jsem špatně pochopila s tou postýlkou. To je fajn, že tam bude mít takovej svůj kouteček a Ty taky na kojení... :slight_smile:
A nestrašte holky s dřívějším porodem, bude to všechno v pohodě. :wink:
S tou kolegyní... no, jsu zvědavá na další pokračování, ale Ty určitě ještě víc...
Alčo, díky za odkaz, mrknu se. :wink:

A co dělají ostatní kočky, jak se daří?
20. srp 2009 ve 14:25  • Odpověz
Ahoj kočky, talk jsem zpět ze srazíku z Brna :slight_smile:

Tam je teda ale pořád vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jinak aspoň že neprší..
Koukám, že jste toho moc od odpoledne nenapsali.
20. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
autor
Hoj holky, hlásím se konečně doma z chajdy :grinning: bylo to super, Maťulka už chodí skoro sám, tka furt capal a padal... :grinning: Jen stáhnu fota a musím k máti vrátit foťáky, tak až se vrátím snad si Vás stihnu dočíst konečně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Počasíko super co? Zítra máme v plánu zkusit kuopák v Dražovicích, snad tam trefíme. Tak zatím
20. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Ahoj holky,my dnes byli na bazéně ve Vy a počasí paráda.Tomášek je rozenej plavec :grinning: Zítra jdeme taky tak kdyby někdo chtěl dorazit budeme rádi :wink:
20. srp 2009 v 19:39  • Odpověz
Hani já v Dražovicích byla a je to tam super
20. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Pěkný večer přeji... :wink:
Luci, to je fajn že se srazík vyvedl, dívala jsem se na fotečky, samý sympaťandy. :wink: A Tobě to tam moc sluší.

Hani, na chatě věřím že bylo super, Matýsek je šikula! :wink: Za chvilku už ani nebude padat. :slight_smile: Jen tak dál!
My jedem na chalupu v sobotu ráno, už se moc těším, a tentokrát mi MM zakázal tam cokoli dělat na zahrádce, hlavně se zohýbat, já se na to taky už necítím, stačí, že budu zavařovat... :grinning: Plevel holt poroste, co nadělám... nejsu jediná, kdo by to měl plevelit, že...

Kači, to je super, že se malýmu na koupáku a ve vodě tak líbí... :wink: Na fotkách Ti to mamčo moc sluší, malej je vidět, že si to fakt parádně užívá. :wink:
Zítra to nevyjde, pokud by to klaplo a neměli obsazený, jeli bysme do porodky na čumendu. Ale nevím jak bude, jestli by bylo hodně vedro, jakože zítra má být až snad 32°C, tak na to prdím a budu doma...

Dneska mě celej den pobolívá břicho, jakýsi křeče, zítra jdu na KO k dr. tak jí to řeknu, vystřeluje mi to až do zad... snad se s prckem nic neděje a děloha si nemyslí, že bude rodit... no uvidím zítra. Ale dr. mi stejně UZ dělat nebude, jen mě prohmatá, i čípek, takže ani nebudu vědět, kolik měří...
No snad to zítra bude OK.

Jdu se navečeřet a pak pověsit prádlo a vytáhnout z trouby pizzu, co dělám na zítřek.

Krásný večer všem!
20. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz
Lenajsku, Jj.. bylo to fajn, ale mohlo nás tam být víc. Bohužel to ostatní nějak nestíhali z práce a nebo jim to nevyšlo.
Zítra má být větší teplo než bylo dneska, to je tak na to zůstat doma v té nejchladněší místnosti. Jinak držím palečky, aby jste se zítra dostali do té porodky, když vám to dneska nevyšlo :wink:

Já budu zítra od rána v Brně a nakupovat věcičky na sebe, když jedem do těch Rakouských hor... jak jsem dneska mrkla po těch obchůdkách ve Vaňkovce, tak jsem si odnesla jenom pár věciček na mimčo za super cenu a pro sebe zase nic :grinning: takže to musím zítra napravit.

Hani, na chatě muselo být parádně :wink:

Tak jo holky, mějte se pěkně a přeji pěkný večer.. já utíkám do sprchy a do hajan. Ozvu se zítra navečer jak zbalím věci na ten prodloužený víkend a potom se ozvu až v Pondělí :wink:
20. srp 2009 ve 21:05  • Odpověz
Holky, nevíte někdo, co s dýní? Našla jsem nějaký recept na kompot, ale třeba vůbec nevím, co se s emínkama, je mi líto je jen tak vyhodit :sweat_smile:
20. srp 2009 ve 21:19  • Odpověz
Dobré ráno a hezký sluníčkový den :slight_smile: mějte se moc hezky..
21. srp 2009 v 08:55  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný ránko přeji... vypadá to dneska fakt na pořádnej pařák. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já jsem u dr. dopadla dobře, čípek prý není zmenšený (jen mě prohmatala), břicho tvrdý není, tlak a moč OK.
Na MD nastoupím 28/9, takže 8 týdnů před porodem. Příště už to vypíšem. A příště mi udělá UZ a ještě vezmou krev.
Jsu zvědavá, jestli se dneska dostanem do té porodky.
Jak se vám spalo? Mně nic moc, usnula jsem až kolem půl druhé a furt jsem se budila, vstávala pak před sedmou... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak to dospím o víkendu na chalupě.

Teri, s dýní vůbec zkušenost nemám, jen vím, že se z toho dělá ten kompot, a dýňový semínka mám pocit, že se dají usušit a někdo je pak konzumuje. Ale jak se suší, netuším...

Všechny zdravím, krásnej pátek přeji! :wink:
21. srp 2009 v 09:32  • Odpověz
Lenajsku, to je zvláštní, že z PN půjdeš na MD 8 týdnů před, se mi zdá, že jsem v zákoně četla, že z PN se může jít jen těch 6... Jako ve výsledku je to jedno :slight_smile:
A gratuluju k úspěšné kontrole:slight_smile:

Téda, dneska tady nikdo není:slight_smile:
21. srp 2009 v 10:04  • Odpověz
Teri, já se jí ptala, jestli to nevadí, když jsu na PN, a ona říkala, že těhulky co jsou na PN, tak že posílá na MD těch 8 týdnů před porodem... ale myslím, že jsem někde četla, že to je na rozhodnutí dr. Ještě si to zkusím u zaměstnavatele ověřit.
No nejen dneska, mám pocit, že jak je venku hezky a jsou prázdniny, tak tady skoro každej den nikdo není.. :frowning2:
21. srp 2009 v 10:08  • Odpověz
Dobré dopoledne, Leni, gratuluju ke kontrole. Ptala ses na ty křeče?
Teri, co s dýní nevím. Pavlova mamka z ní dělala jen ten kompot, ale mě to nikdy moc nechutnalo :unamused:
21. srp 2009 v 10:31  • Odpověz
A mně právě kompot celkem chutnal.. už jsem na netu poštrachala nějaký recepty i na džemy, tak uvidíme, co nakonec budem dělat:slight_smile:
21. srp 2009 v 10:44  • Odpověz
Páji, jojo, ptala... tak prý je vše OK, neví, z čeho by mohly být... je možný, že to byly i větry... kdo ví... dnesk už je to OK.
Teri, a jo džem, no vidíš. Tak snad se něco z toho povede.
21. srp 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj holky, jen v rychlosti vás jdu pozdravit.

Teri, mě z dýně kompot nechutná, recept bohužel nemám. Dělá ho tchýně, já mám doma jednu skleničku toho kompotu už několik let..
Naši pěstují dýně jen kvůli semínkám :grinning: Ty pak nasolíme a požírá je celá rodina :grinning:

Jinak na MD se může jít 6 až 8 týdnů před termínem porodu, takže klidně 7 týdnů... Prostě jak se kdo rozhodne :wink:

S novou kolegyní je to nahnutý, šéf ji chce po včerejšku vyhodit a ona dneska přišla s tím, že je to na ni moc náročná práce a velký tlak, takže chce dát výpověd sama... No fakt super, když příští týden nastupuju na MD.
Snad se to aspoň trochu uklidní, až všem vychladnou hlavy.
21. srp 2009 v 11:11  • Odpověz
Teda Paaaji, to je fakt hrůza s tou kolegyní:frowning2:

No a ty semínka, tak co s nima? Prostě je vydlabeme, nějak omyjeme a co dál??
21. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Páji, ach jo... už podle toho, jak jsi to psala, že byla několikrát na koberečku, jak se v práci projevuje a jak nezvládá jsem si právě říkala, že buď ji šéf vyhodí ve zkušebce, nebo to ona nevydrží... :frowning2:
Je to děs, ale MD máš danou, sice bys pro práci dýchala, ale mimčo a pohoda před porodem je taky důležitá...
Tak, Milosrdní opět obsazení, my se tam snad nikdy nedostaneme na prohlídku... :frowning2:
Nic kočky, jdu si lehnout, nějak jsem v noci nemohla spát, tak jsu jak přejetá parním válcem...
Dobrou chuť k obědu přeji :wink:
21. srp 2009 v 11:25  • Odpověz
Teda Paji, to je radost s tou kolegyní!!! No a co by se dělo kdyby ji šéf vyhodil nebo kdyby dala sama výpověď?Zvládnou to tam bez Tebe?
21. srp 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsem zět z Brna a jsem K.O a totálně nasr....á :angry: :angry: hledala jsem nějaký trička, když jedem do těch Alp a prd, nic jsem nemohla najít a když jo, tak všechno z volánkama, nařasený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....prostě nic pro mě a když už to mohlo být o.k tak hrozný přes prsa, hrozně mi povyrostli, takže jsem fakt zvědavá, v čem tam teda pojedu, abych M neudělala ostudu, když mě tam bude představovat borcům z klubu a jedné babě :pensive:

Chjo... akorát jsem si koupila těhu kalhoty-takové slušnějsí, které se dají nosit i normálně a můžu je střídat s těma co mám už v Albu.

Eri, určitě z té dýně něco dobrého vymyslíš... kamoška z ní dělá kompot a je móóóc dobrej :wink:

Lenajsku, to mě mrzí, že jsi se s M nedostala opět na čumendu do porodky, snad příště. Jinak super, že ti kontrola dopadla dobře :slight_smile:

Tak jo, jdu zapnout pračku a pomalu chystat věci s sebou...ať tady nelítám ještě o půlnoci :grinning:
Mrknu sem ještě navečer, zatím pa pa, kočky..
21. srp 2009 v 17:24  • Odpověz
erinka83: já teda dýni miluju, moje mamka ji dělá na způsob ananasu, bych se toho ujedla ... pokud bys chtěla, zkusím vyptat recept ...

Holky, jak jste tady řešily, co oblíct miminku, když se narodí v zimě, tak já měla dvě kombinézy od kamarádky, byly trochu větší, byly i s dupačkama, ale byla to paráda, malá v tom měla dost prostoru, jsem měla někdy pocit, že ji oblíkám do peřiny, ale byla spokojená.

Holky, jsem zpátky ... ve čtvrtek jsme byly s malou v práci, byla jsem tam 2 hodiny, to jsem ani nečekala .... malá ok, moc se líbila! Pak jsme jeli na chatu, přespali jsme tam, posekli trávu, večer jsme opíkali co šlo (párky, chleba, brambory - jsem myslela, že puknu) .... noc ok, vrátili jsme se dnes po polednu. To jsme vzali tchýni a jeli jsme k mojí mamce .... bylo to fajn .... mám bráchu po havárce, pořád se neví, co se vlastně stalo, tak to není moc veselý... ale to je život
21. srp 2009 ve 20:54  • Odpověz
Dobré ráno kočky, tak mi pomalu vyrážíme... pěkný víkend a ať vám moc neprší :slight_smile:
22. srp 2009 v 07:28  • Odpověz
Ahojte holky, zrovna krmím malou švestkama, tak jsem celá upatlaná, ale moc jí chutnají, už zblajzla si 4 .... taky jí moc chutnají ostružiny, se uplně olizuje ... dneska jsem vařila špenát s bramborama a vajíčkem, normálně zasmažený zásmažkou s česnekem, malá jedla jak zběsilá .... včera měla utchýně polívku jako my, zeleninovou s bramborem, jsem jí to jen pomačkala vidličkou, moc jí chutnalo ..... mě štve, že prší, MM je na fotbale, jsem chtěla vzít malou ven, tak se plácáme doma, ach jo
22. srp 2009 v 15:21  • Odpověz
tak jsme s malou něco požehlily, venku nadále hnus, tak už tady fakt ztvrdnem...
22. srp 2009 v 17:09  • Odpověz
Ahojky holky

My byly včera celí den na výletě a bylo to super,zámek , výstava, obídek, kafíčko atd....Taky jsme dostala k narozkám parfém a nadherně velkou orchidej a ještě si nějaký dárek vyberu :slight_smile:
Sice jsme trochu zmokly a teďka mám trochu kašlík a zacpanej nos, ale i tak to za to stálo

:slight_smile:
23. srp 2009 v 10:10  • Odpověz
Mišičko, všechno nejlepší k narozeninám !

Holky, my měli včera doma havárku. MM byl na fotbale, a já s malou ve vaně, a najednou slyším ránu a syčení .... jsem se hrozně lekla. Vyběhly jsme jen tak z vany ... na záchodě rupla hadice pod umyvadlem, od teplé vody, za těch pár vteřin potopa až na chodbě na koberci .... letěla jsem dolů zatáhnout hlavní uzávěr, malé byla zima, rychle ji obléct, už to protékalo stropem, tak odtáhnout dole v chodbě koberec, uplně mi tepalo v palici .... bylo už 18,45 tak jsme volala MM ať rychle dojede domů, že nevím, co s tím ...... malá byla hrozně vylekaná, tak když jsem chtěla vytírat, tak byť seděla metr ode mě, upně hysterický pláč, tak jsem ji jednou rukou držela a druhou vytírala a kroutila hadr do záchodu, ještě to kapalo do kastrolu ... než MM dojel, tak jsem měla vytřeno, i dole .... ale teda šaty jsem měla propocený skrz, musela jsem se přeslíknout ... byla jsem zralá na panáka .. nahodila jsem kotel, tak jsme přes noc topili, teď už je to takřka vyschlý, naštěstí nezůstaly fleky ... se z toho vzpamatovávám ještě teď ...
23. srp 2009 v 10:57  • Odpověz
Marti teda ty jsi to měla včer akčí, ještě že to dopadlo jak to dopadlo :wink:
23. srp 2009 ve 13:55  • Odpověz
Mišičko, jo dobrý nakonec , ale včera to byly fakt šoky, jsem se celá klepala ... a dnes pokračování. Vzpomněla jsem si , že včera po té záplavě prskalo světlo v chodbě ... tak ho MM sundal a jako by na něj vylili kýbl vody, světlo bylo plný po vrch .... tak jsme vytáhli žárovky a sušíme to ... tyjo ještě by nás to trefilo, kdyby to probilo :angry:
23. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.