• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahojky holky, tak já valím dneska k zubákovi moc se mi nechce, ale aspoň to budu mít za sebou :wink:
24. srp 2009 v 08:10  • Odpověz
Ahoj holky

hezký pondělí, nestíhám nějak dočítat.

Veru to je hrozný, ale brzo se to spravía budeš konečně užívat mateřství :wink:

Lili malá je úžasná.

Jinak my jsme našli už druhej zub, sice se teprve prožezává, ale je tam :wink:

Holky pěkně vám ty týdny skáčou to je mazec :dizzy_face:
24. srp 2009 v 08:14  • Odpověz
ahoj holky, Marti, koukám, že jsi měla docela akční víkend... Hlavně, že bude vše OK. :wink:

Celý pátek jsem na střídačku telefonovala se šéfem a kolegou, řešili jsme tu novou kolegyni. Opravdu jsem měla telefon u ucha min. 4 hodiny čistýho času. :confounded: Dneska se rozhodne, co a jak dál. Ona po ránu vypadá naprosto v klidu a pohodě a rozhodně ne na to, aby dneska dala vypověď. Šéf ji tady bude trpět a pak po novým roce začneme hledat někoho novýho. Všichni by byli nejšťastnější, kdybych se po novým roce vrátila už já, což je naprosto scifi představa :sweat_smile:

V sobotu jsme absolvovali ten předporodní kurz. Za ty prachy slabota. Hlavní info jsme se dozvěděli, kdy dojet do porodnice, co sebou, jak probíhá porod a co se děje po něm. Bylo tam 12 !! mamin + doprovod :confounded: Takže jak škola a přednáška v ní. Na začátku nám nemohli ani ukázat porodní sály, byly všechny obsazený. Po konci té přednášky se ale uvolnili, tak jsme viděli v rychlosti nadstandard a druhy míst, kde se dá rodit (stolička, vak, křeslo, vana...). Porodní asistentka byla srandistka, tak to docela všechno odlehčila. Uklidnila nás, že posílají rodící maminu do jiné porodnice až ve chvíli, kdy nemají ždnou volnou postel na šestinedělí. Uuff... :slight_smile:
24. srp 2009 v 08:15  • Odpověz
Dneska nebudu mít moc čas, tak se loučím..
24. srp 2009 v 08:17  • Odpověz
Pavli, teda ta tvoje nástupkyně to bude asi něco teda ... držím palce a pevné nervy
24. srp 2009 v 09:31  • Odpověz
Ahoj kočky, dneska jsem teda spala jak šípková růženka, pak jsem se dlouho nemohla připojit na net, zase nám blbne modem... tak vás jdu teď dočíst.
Přeji všem krásný pondělí, vypadá to na krásnej den.. a celej týden! Všechny zdravím!
Leni, jak dopadly křtiny včera? :wink:
24. srp 2009 v 10:37  • Odpověz
Tak jsem vás dočetla, ale je vidět, že přes víkend tady nikdo moc nebyl...

Zuzi, gratuluju k druhýmu zoubku, paráda! :wink:

Marti, týjo... to jste fakt měli akční víkend, to musel být mazec... a ještě pak s tím světlem, fakt hlavně, že se nikomu nic nestalo. A s tím bráchou a jeho nehodou je mi to líto... :frowning2:
A vidím, že malá pěkně papká, to je fajn. U jí dáváš i česnek, jo? :slight_smile:
A je fajn, že jste si to na chatě užili. Takový dobrůtky, to bych byla narvaná taky. :grinning:

Páji, to je něco s tou kolegyní... oni si myslí že bys po novým roce nastoupila? No to snad ne... :confounded: To je fakt trošku sci-fi představa.
S tím předporodním kurzem, díky za info, takže půjdeš ještě na ty další, jo? Na netu jsem četla, že v Bohunicích jsou ty kurzy od 30tt... tam se nějak musí dopředu objednávat? A TM byl s Tebou, jo? Takže i tam mívají obsazený porodní sály... no, docela se děsím toho, kde nakonec budeme rodit, jestli fakt bude místo... :frowning2: Snad jo. Tak ještě, že vás uklidnili tím, že by poslali někam jinam, až kdyby bylo i šestinedělí obsazený... A máš pocit, že by Ti ten kurz něco dal? Člověk asi tak trošku získá přehled, co se bude dít a tak, ne?

Míšo, tak hodně štěstí u zubáka... mě to čeká taky, už jsem v těhu byla jednou a za chvilku budu muset jít zas, něco mě pobolívá... ale je to potřeba, aby měl člověk zuby OK. Tak dobře pořiď.

Luci, jak bylo v Rakousku? Jak jste si to užili? A s tím oblečením to chápu, že jsi byla naštvaná, ono fakt není moc na výběr, hlavně v té Vaňkovce... člověk tam lítá z obchodu do obchodu a odchází akorát naštvanej... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale určitě to nakonec dopadlo dobře. :wink:

Katy, jak jste se vy měli o víkendu, pohodička? :wink:

My jsme se měli na chalupě fajn, po dlouhé době jsme tam byli sami dva, tak to bylo moc fajn. V sobotu jak pršelo, jsem zavařovala rajčata, dívali se na Tenkrát na západě, pak spali, četla jsem si... fakt odpočinek. A včera jsme natrhali švestky, něco jsem zavařila a něco dovezla domů, že z toho budu dělat knedlíky, ale zatím se mi nechce. :slight_smile: To má čas... :slight_smile:

Tento týden to vypadá, že bude ještě pěkně, tak asi zítra odpoledne na chvilku zajdem s MM na koupák, dokud je ještě počasí, pak už nemusí být hezky. Snad najdem nějaký místo ve stínu.
24. srp 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj!
Leni, křtiny fajn, Áďa byl moc hodnej, akorát se mu nelíbilo, když ho políval vodou :slight_smile: Pak jsme celý odpoledne seděli s rodinou, měli jsme oběd, dort, hromadu cukroví.... No jsme přežraní ještě teď :grinning: Jo a druhý jméno nemá.
24. srp 2009 v 11:14  • Odpověz
Leni, tak to je fajn, že byl Adámek hodnej, on to snad ani jinak neumí, že? :slight_smile: Tak až budou nějaký fotečky, dáš do albíčka? :slight_smile: Měl na sobě tu košili, co jsi kupovala v tom Mimi ve Vyškově? A to jídlo věřím, že bylo mňam... kde jste seděli? :slight_smile:
24. srp 2009 v 11:26  • Odpověz
Jinak Míšo, vše NEJ k narozeninám přeji, i když trošku opožděně... ať se daří a ať vše vychází! :wink:
Hani, a Tobě taky přeji vše NEJ k včerejším narozeninám, ať se máš krásně! :wink:
24. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Tak jsme zpátky venku se dělý zase pěkné teplo. Mám nějakej zánět v jednom zubu a jelikož mi nechce dát antibiotika a já je taky nechci tak to čistila a dala tam nějakou hojicí pastu a za týden jdu zas :unamused:
24. srp 2009 v 11:31  • Odpověz
Leni díky :wink:
24. srp 2009 v 11:33  • Odpověz
Fotečky budou, jak je tchýně udělá :wink: A byli jsme tady u ségry v hospodě :wink:
24. srp 2009 v 11:59  • Odpověz
Lenajsku, jak zavařuješ rajčata? Dneska se na ně chystám...poprvý:slight_smile:
24. srp 2009 ve 13:44  • Odpověz
Teri, spařím vroucí vodou, pak je oloupu a nakrájím, dám do skleniček (většinou těch větších třeba od zelí), pořádně zavíčkuju a dám do zavařovacího hrnce a steriluju na těch cca 80°C asi 10-15 minut. Nedochucuju ničím, zavařuju čistě ty oloupaný rajčata. Je to sice drbačka s tím, že se ještě musí oloupat, ale já nesnáším v jídle ty slupky, tak to za to stojí. Pak to používám do rajské omáčky, špaget, rajské polívky... pohoda. Vlastně jsou pak rajčata po ruce po celý rok. A ochutím dle chuti až jak vařím to jídlo. :wink:
Tak ať se daří!
Leni, to muselo být fajn. A na fotky jsu zvědavá.
Kočky, jsu po obědě a jdu se natáhnout s knížkou a asi vytuhnu... tka pěkný odpoledne!
24. srp 2009 ve 13:50  • Odpověz
Leni díky, já to asi loupat nebudu, nám s manžou ty slupky nevadí...

Pěkný odpoledne:slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ahoj kočky, tak mě mát zase zpět... před hodinou jsme dojeli a kluci vyrazili na pivko (M pivo a Áďa zmrzlina), já jsem zůstala doma, protože jsem po té cestě nějaká K.O :grinning:

Lenajsku, bylo tam fakt náááááádherně.. jak stáhnu fotky, tak je dám na chvilku do Albíčka, tak na ně potom můžete mrknout :wink: voda fakt čisťounká, jako u moře. Fakt SUPER a kontrola mi díky bohu nedošla :slight_smile:

Tak jo, jdu něco sníst a poklidit věci... večer mrknu a dočtu si vás, mějte se pěkně!!!
24. srp 2009 v 17:42  • Odpověz
Teri, tak to bude o to jednodušší, když je nebudeš loupat. :wink: Ony se možná ty slupky stejně z těch rajčat v té sklince vyslíknou. :slight_smile:
Luci ahojky, vítej doma! To je fajn, že jste se měli krásně, na fotky se těším. :wink: A fajn, že kontrola nedošla, no vidíš. :wink:
Jinak, předběžně se plánuje srazík ve čtvrtek ve Vyškově, tak kdybys chtěla, můžeš dojet... ale nevím, jestli jsi nepsala něco o kontrole?
24. srp 2009 v 18:20  • Odpověz
Lenajsku, když mě do toho nic nepřijde, tak určitě dojedu a moc ráda, konečně bych vás všechny poznala osobně, akorát si na obličej asi budu muset něco naplácat, protože jsem jako puberťák :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: jestli to fakt bude holka, tak se mám na co těšit po zbytek těhu :grinning:
Jinak kontrolu mám ve Středu :wink:

Holky, nemáte některá moc dobrý receptík na lečo? Dostala jsem jeden od mamky a nějak mi nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. srp 2009 v 18:28  • Odpověz
Luci, tak fajn. Kdyžtak mrkni na ten odkaz co jsem Ti posílala, občas, tam jsou nejnovější info. A s pletí si nedělej starosti, já čekám chlapečka a mám jebáky pořád... :frowning2: :angry: :grinning:
A recept na lečo nemám, u nás ho dělá tchýně a já lečo moc nemusím...
24. srp 2009 v 18:30  • Odpověz
Lenajsku, mrknu :wink:
Já lečo taky moc nemusím, ale nějak jsem na něho dostala chutě :sweat_smile: :sweat_smile:
24. srp 2009 v 18:31  • Odpověz
Leni, nemá ještě ten odkaz na fotky holek ze srazu na koupališti? Jsem je neviděla, díky :slight_smile:
24. srp 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky...

Hlásím se po delší době,byli jsme na dovči v Jeseníkách...a bylo to super :slight_smile: jen se nám z těch tůr rozbil kočárek,tak jsme ho odvezli na opravu :frowning2:

Misi...zuby jsou potvora,to ti nezávidím

LeniDv....ty hromady jídla ti teda záááávidím :wink: :wink: taky bych si to dala líbit.už se těším na fotečky :slight_smile:

Zuzi...gratuluji k druhému zoubku...zase bude na nový šaty,co :grinning: :grinning:

Lenajsku...s tím koupákem máš dobrá nápad...taky se zítra chystáme dokud je ještě hezky.

Plánujete srazík na čtvrtek???to bych snad taky dorazila,jestli do té doby seženeme nový kočárek :frowning2:
24. srp 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahoj Marti

...jsem tě člověče dlouho neviděla, ani jsem nevěděla, že jste na dovolené v Jeseníkách :sweat_smile: určitě jste tam měli moc pěkné počasí :slight_smile: a s tím kočárkem je mi to líto, kdepak jste s tím jezdili?
Na koupák taky vyrazíme, ale ještě před tím na to připravím dr., protože v těch parnech nebudu sedět doma na zadku, když mám stejně odpoledne vychajdy :grinning: tak je docela možné, že se tam některý den potkáme. Už teď jsem opálená jako " blb " ramínka od trička a dekolt se zádama :rolling_eyes:
24. srp 2009 v 19:14  • Odpověz
Marti ahojky, tak dovča v Jeseníkách, jo? Tam muselo být krásně... škoda, že se kočárek porouchal... :frowning2: Snad ho brzo opraví a budete zase pojízdní. Pak dej do albíčka nějaký fotečky, už se těším. :wink:
Jinak předběžně se plánuje srazík ve Vyškově v ten čtvrtek, ale ještě nevím v kolik hodin... dám vědět.
A na koupám může jít MM až ve středu, tak snad vydrží počásko...
Luci, proč chceš dr. připravit na to, že půjdeš na koupák? :wink: Čekáš na její dobrozdání?
24. srp 2009 v 19:17  • Odpověz
Lenajsku, nedoporučovala mi to skrz to špinění a měla jsem tam menší zánět, takže jsme se domluvili, že se teď ve Středu domluvíme, víš :wink: ona není zase taková fůůrie, chápe těhulky, takže je to s ní chvílama dobrý. Povolila mi i koupání u nás v bazénu, ale to jsem nedala, protože ho máme na sluníčku a tak jsem radši seděla pod slunečníkem..... alee to už jsem tady psala :wink:
24. srp 2009 v 19:24  • Odpověz
tak jsem si udělala čočku na kyselo z vajíčkem :grinning: , jsem na to měla takovou chuť, že jsem myslela, že se u té plotny zblázním :sweat_smile:
24. srp 2009 v 19:29  • Odpověz
Luci...teda ty mi děláš chutě...čočku bych si taky dala,ale to byl Tomulka lítal vzdušnou čarou :grinning: tak si musím nechat zajít chuť...
24. srp 2009 v 19:34  • Odpověz
24. srp 2009 v 19:40  • Odpověz
Leni, tak rajčata mm zavařený a dokonce jsem je i svlíkla, nebylo to tak pracný, ale dělala jsem jen 10 těch menších skleniček, ne jak od okurků...
24. srp 2009 ve 20:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.