• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Luci a jo, tak uvidíš, co Ti řekne. Já do vody nelezu, jako na koupáku. Jedině v pidi bazénku na chalupě jsem si namočila i spodek, jinak si namočím jen nohy a nebo se osprchuju.
A čočku bych si dala taky, ale mně poslední dobou skoro vše nadýmá, takže jsu jak bez čočky, tak bez zelí... ale asi taky udělám, luštěniny jsou potřeba...
Marti :grinning:
Teri tak fajn, jsu ráda, že se to povedlo. :wink:
Pěkný večer všem a dobrou noc kočky!
24. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz
Dobré ránko holky, včera jsme měli návštěvu, tak jsem se sem nedostala, Markétka vstává poslední týden v 6, tak to je masakr, si asi dopo lehnu s ní až půjde spát .... .jinak u nás bude dneska též čočka na kyselo :grinning:
25. srp 2009 v 07:15  • Odpověz
Dobré ráno holky...

Marti...nic si z toho nedělej,nejsi jediná,my vstáváme kolem 6 pořád :frowning2:

U nás dnes bude sekaná...jdu vařit hned z rána,at můžeme vyrazit na koupák.asi bude zase krásně :slight_smile:
25. srp 2009 v 07:25  • Odpověz
Dobré ráno, koukám, že se všude dělá čočka. Já ji vařila o víkendu :grinning:
Holky, jestli bude nějaký srazík ve čtvrtek, tak bych se přidala ...
25. srp 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ránko všem!
Po dlouhé době se hlásím. Měli jsme se o víkendu bezva, jen v sobotu nám počasí moc nevyšlo, jinak jsme si to užili. Včera jsem tu měla tchýňku se švagrovou a malým synovcem, takže nebyl čas sem mrknout. Umyly mi okna, byly jsme na obídku, fajn den :slight_smile:
Jinak my dnes taky máme sekanou s rajskou :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:39  • Odpověz
Martino, mě by to možná ani tak nevadilo, ale poslední dny fakt ponocujem, včera návštěva, na chatě jsme šli spát taky až po půlnoci, další den jsme doma koukali na telku taky dlouho .... pak lehnu, malá do rána 2x vstane a v 6 vstávačka, to je i na mě moc ....
25. srp 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný dopoledne přeji... :wink:
No jo, ranní vstávání vidím, že je asi všude s prckama, budu si muset zvyknout... já zvyklá spávat minimálně do devíti... :unamused: :grinning: :grinning:
Katy ahojky! To je fajn, že jste se měli dobře, v sobotu pravda počasí nic moc, ale zase nebyly ty pařáky co pořád a bylo potřeba zapršet, bylo už hrozný sucho...
To je od návštěvy hezký, že Ti umyla okna... :wink:
K obídku, já mám dneska smaženýho kapra a brambory, včera poslala tchýně... ale budu dělat bramborový švestkový knedlíky a budu je mrazit.
Marti, to věřím, že jak se to nevyspání nastřádá, je to pak těžký... tak snad Ti to vyjde a po obědě si půjdeš lehnout. :wink:
Páji.o, to by bylo fajn, kdybys mohla taky dojít.
Viděla bych to na čtvrtek v 10.hod na náměstí ve Vyškově. :wink:
Babel, dneska má být super krásně, tak si koupák pořádně užijte. :wink: Nám to dneska nevyjde, ale zítra snad vyrazíme.
Ráno mi volal pán z PPL, že mi přiveze kolem poledne balík, co jsem si objednala, přijede povlečení, fusak do autosedačky, látkový plínky... už se těším. :slight_smile:

Všechny moc zdravím, krásnej pohodovej den! :wink:
25. srp 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky,

zrovna jsem s M dorazila z Vyškova, byli jsme na nákupu v Kauflandu :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím rychle začít vařit a ani nevím pořádně co :grinning: ...ale na něco určitě přijdu. Koukám, že se tady dělá sekaná..hihi

Lenajsku, já bych tam sice vlezla, ale hned bych se převlékla do suchého, nebyla bych v tom mokrém, ale uvidím co a jak s tou dr. :wink:

Marti, užijte si koupák... fakt to tam dneska vypadá na pařák :slight_smile:

Kači, ahoj.. super, že jste se měli pěkně.

Fotky přidám jak dám vařit jídlo a uklidím nákup, tak pak mrkněte.
Zatím ahoj a pěkný den všem.
25. srp 2009 v 10:50  • Odpověz
ahoj holky,
vidím, že se víc řeší jídlo a koupání :grinning: Já měla čočku nebo čočkovou pol. za poslední dobu aspoň 10x :slight_smile: Až bude malej na světě, tak si o ní budu moct nechat jen zdát ...

Kolegyně zatím zůstává, prý bude bojovat a šéf ji bude tolerovat (resp. si ji nebude všímat) na nějakou přechodnou dobu. No, já dostala nůž na krk, bych se rozmyslela, jak to bude s návratem - resp. jestli se chci vrátit a jestli jo, tak za jak dlouho - šéf by nejradši za půl roku... :grinning:
No, už jsme to včera řešili s MM, na nic jsme nepřišli. Mám čas do čtvrtka, pak ze mě musí vypadnout nějaký rozhodnutí. JE to docela složitý rozhodování o budoucím životě a fungování rodiny. Pořád na to musím myslet.

Aspoň, že mi odpadla varianta, že budu muset i příští týden ty další do porodu chodit dál do práce a zaučovat někoho novýho.

Luci, Katy, takže jste se měly na kratší "dovolené" dobře? To jsem ráda. :slight_smile: Taky bych nějakou potřebovala...

MM včera dovezl tunu ovoce a zeleniny, máme narvanou ledničku a celý týden nebudu nic jinýho jíst, než hrozny, broskve, kukuřici, rajčata, papriky, okurky... :sweat_smile:

Katy, ty se máš, že ti někdo umyl okna. Jak jsem měla dovču, tak jsem si troje umyla sama a další dvoje včetně balkónu mě čekají, až budu na MD... :confounded:

Užijte si čtvrteční srazík, já se budu těšit na ten náš těhulkovský příští týden.. :slight_smile:
25. srp 2009 v 11:42  • Odpověz
Holky, mám tam ty fotky v Albu : Náš Áďa + dovolená v Rakousku :wink:
25. srp 2009 v 11:47  • Odpověz
Luci, moc pěkný fotky, muselo tam být krásně.. :slight_smile:

Páji ahojky! Ta kto nezávidím takový rozhodování, co a jak dál s prací a s rodinou, ale věřím, že na něco s TM přijdete... držím palce. :wink:
Taky jsi měla čočku? Tak to bych ji měla taky teda udělat, abych nezaostávala... :grinning:
A máš teda požehnanou zásobu vitamínů, tak hurá do toho... :wink: brosvke miluju, jsu schopná jich na posezení sníst třeba kilo... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: To sjetný hrozny... Kukuřice je fajn, ale co s ní, jedině uvařit... a zelenina se taky hodí... :wink:
A na srazík příští pátek se taky už těším. :wink:
25. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz
Luci, fotky jsou nádherný, to musela být fakt paráda!!!
Paji a přemýšlíš, že by ses opravdu za půl roku vrátila? Na plnej úvazek?
25. srp 2009 ve 12:35  • Odpověz
Lenajsku, Jj..bylo tam fakt parádně :slight_smile:
Koukám, že jste začali řešit i vitamíny.. já broskve taky miluju, ale většinou se jich přejím a potom je mi špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: nemůžu nějak zastavit, když je pojídám. Plno jsme toho nakoupili v Kauflandu, takže jsme na tom Paji podobně :sweat_smile:

Paji, jak to teda budeš řešit? Myslím tu práci... přemýšlíš o tom, že by ses tam vrátila co nejdřív?
25. srp 2009 ve 13:15  • Odpověz
Holky, přidala jsem do alba fotky mých tří dětí, poslední společnou mám z vánoc, tak ať je vidět, jak čas pokročil :grinning: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3193864&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
25. srp 2009 v 15:08  • Odpověz
Tyjo, jsem tady naposled byla já ..... tak ještě jedna fotečka: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3194980&vReferer=
25. srp 2009 ve 20:07  • Odpověz
Marti...tak to se nedivím,že jsi z toho utahaná...já jsem teď 2 dny taky špatně spala,malej se zničeho nic budí na kojení každé 3 hodiny,potom nemůže usnout a dlouho fňuká,tak k němu pořád vstávám,ráno kolem 6 už je vzhůru a já začínám mít oči jako angorák...Holt máme miminko...někdy to zase dospíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Luci...moc pěkný fotečky,tam muselo být úžasně.

Lenajsek...co ten zítřejší srazík?Platí to?

Paaaaji...to rozhodnutí ti teda nezávidím.Půl roku je moc krátká doba :frowning2:

Jinak všem přeji krásný sluníčkový den,nám se včera rozbil i ten druhý týden starý kočárek,tak zase dnes jedeme do Brna na reklamaci.Mě z toho snad trefí :angry: :angry: :angry:
26. srp 2009 v 07:51  • Odpověz
Martino, tak dnes jsme spaly do 7,15 a noc ok, tak jsem vyspaná :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:41  • Odpověz
Teda Babel, vy máte pech:frowning2:
26. srp 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den přeji... vidím, že tady nikdo moc od včera odpoledne nepsal...
Marti, pěkný fotky dítek... :wink:
Marti-babel, je mi líto, že malej nechce moc spát, tak snad se to zlepší... věřím, že musíš být utahaná... A s tím kočárkem to je pech... :frowning2: :frowning2:Snad bude reklamace vyřízena co nevidět... a měla bys jak do toho Vyškova dojet s malým? To asi ne, co? :frowning2:
Jinak myslím, že to zítra platí, já teda dojedu určitě, před desátou mi přijede bus na nádraží, tak na náměstí budu pár minut po desáté. :wink:
Páji, v práci se Ti to už krátí, vydrž... :wink:
Míšo, Tobě se už krátí doba na to další vyšetření, moc moc držím palečky!
Katy, co epi-no, už dorazilo? A už cvičíš, nebo ještě ne?

Dneska plánujem odpoledne s MM jít na koupák, snad to slunečný a teplý počasí vydrží...

Krásnej pohodovej den všem přeji a všechny zdravím!
26. srp 2009 v 10:15  • Odpověz
Lenajsku, prosím zítra na srazíku mě omluv, mám tady na obědy děti, tak dopo vařím, tento týden nebudu moct dojít na sraz, i když bych ráda ...... :frowning2:
26. srp 2009 v 10:43  • Odpověz
ahojky,
jak to bude s návratem do práce fakt nevím, ale rozhodně dřív jak za rok, resp. asi spíš za 2, se nevrátím. Bude mi to sice líto, ale v tomhle případě bude asi malej přednější než peníze.

Byla jsem ráno v poradně, nedopadla vůbec dobře. Hrozně mě bolí žebra a pod prsama a dr. zjistila, že je to tím, že mě tam malej tlačí hlavičkou = je otočený koncem pánevním a navíc se jí zdá nesouměrně veliký + k tomu větší, než by měl být, takže mě hned poslala do porodnice. Zítra musím absolvovat v porodnici nějaký vyšetření a poradit se, co a jak dál. :frowning2:
říkala, že by mi doporučovala ty hmaty, aby mi ho otočili, že mám docela širokou pánev, ale spíš se srovnávám s císařem. A podle ní budu určitě rodit mnohem dřív, než mám termín - měla bych mít vyvolaný porod.
Jediný pozitivum dnešního dne je, že mi nehrozí samovolný předčasný porod.....

Lenajsku, Míšo, ten sraz příští pátek padá. Katy nemůže a já teď vůbec nevím, jak to se mnou bude. Co to nechat až na ten další týden? Můžu (zatím), kromě pondělí 7.9. kterýkoliv den.

Jsem z toho všeho docela přejetá, nemůžu se v práci na nic soustředit. :frowning2:
26. srp 2009 ve 12:57  • Odpověz
Paaji, to bude určitě dobrý! Budu držet pěsti na zítřejší vyšetření.. A kolik teda váží, když se jí zdá velkej? Neboj, všechno bude v pořádku! :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz
Páji.. jejda, to je mi moc líto, že je malej hlavičkou natlačenej nahoru a nožky má dole... :frowning2: A že musíš do porodky, moc na Tebe zítra budu myslet, abyste se tam domluvili co a jak, aby to vše dobře dopadlo... takže Tobě budou porod vyvolávat? Ach jo, to jsou starosti.. navíc ten konec pánevní a ještě budeš rodit před termínem... hlavně ale, jak píšeš, že nehrozí samovolný předčasný porod, že se mimčo drží... Moc na Tebe myslím, aby si to ještě mimísek rozmyslel a sám se přetočil...
Tak pátek padá, jo? No, ten další týden to budu mít kapánek hektický, ale mohla bych ve středu, nebo přinejhorším čtvrtek, ale radši tu středu bych brala. Zase asi odpoledne, že? Středa je 9/9... tak snad to vyjde a uvidíme se.
Hlavně, abyste kočky byly v pořádku a mimísci taky, to je nejdůležitější!!!!
26. srp 2009 ve 13:11  • Odpověz
Marti, jasný... tak příště. :wink:
26. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky, jsem zpět z Brna..byla jsem na kontrole a dopadla dobře. Akorát budu ode dneška brát železo... bere to některá z vás? Jinak tlak teda šílenej, měla jsem zase 94/61 takže hodně nízký, musím na sebe dávat pozor a je fakt, že v těchto vedrech je to teda šílený.... odpadám na každém kroku.

UTZ super, mimiňous se tam pěkně protahoval, kopal nožičkama...no, prostě tam dělal psí kusy :grinning: manža se musel chvílama i smát, takže jsem zvědavá, jaký kopanec dostanu až ho poprvé ucítím :sweat_smile:

Paji, neboj..bude všechno v pořádku. Víš kolik miminek se zdálo dr.velkých a když se narodili, tak byli akorát. Taky budu držet pěstičky na zítřek!!!!

Lenajsku, ještě nevím, jak to zítra bude, když mám problém s tím tlakem. Nerada bych tam sebou někde švihla o zem :pensive:
26. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz
Luci ahojky, jak to, že budeš brát železo? Brala Ti dr. krev a zjistila, že ho máš málo? S tím tlakem mě to mrzí, ale hlavně, abys fakt byla v pořádku... co Ti dr. řekla že máš dělat, aby se Ti zvýšil? Tak to vyjde příště, no.. :wink: Hlavně, aby ses cítila líp. :wink:
To je fajn, že UZ dopadl dobře a mimčo se hemžilo... :slight_smile:
26. srp 2009 ve 13:19  • Odpověz
To Luci na každou kontrolu s Tebou jezdí TM? To by ten můj nezvládal, když jezdí na šestou do práce...
26. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz
Leni, vezl mě tam, protože viděl, že mi není O.K a potom jel po svém... měl plno vyřizování, víš.
Ten tlak ho trochu děsí, ale dr.pořád říká, že je to prý lepší než kdybych ho měla vysoký :confounded: nevím co na to..a železo na zvýšení červených krvinek, dělala mi krevní obraz a mám tam něčeho málo. Ani mi pořádně nic neřekla.
26. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Aha.. no tak to je dobrý, že Ti dr. neřekla, co dělat s tím tlakem. Tak bych si asi dávala kafe... možná na netu někde jsou nějaký rady, co dělat s nízkým tlakem. A asi bych víc dávala nohy hore... Je fakt, že vysokej by bylo horší, ale když je člověku šoufl a na omdlení, tak to taky nic moc... snad bude na podzim líp. :wink:
26. srp 2009 ve 13:25  • Odpověz
Je to dost blbý, když mi k tomu ani nic neřekne, ale co nadělám... a co se týče toho kafe, tak to teď bohužel nemůžu ani cítit :confounded: zeptám se v lékárně, jak si půjdu pro to železo, tak by mi mohli poradit :wink:
Hold na sebe musím být víc opatrná, nic jiného mi nezbývá.
26. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.