• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Taky se pripojuju ke gratulantkam!!! :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:22  • Odpověz
Erinko, tak to je fajn, že už to vědí v práci a že to dobře vzali. To se ti bude hezky pracovat, všichni na tebe budou brát ohledy a budou milí :slight_smile: Hlavně, abys tam neměla takovou závistivku a sobeckou kolegyni jako já! :frowning2: :angry:
24. dub 2009 v 08:29  • Odpověz
Katy, tak to je mi lito, ze se u vas nekdo takovy nasel:frowning2: Ja myslim, ze u nas to vsichni berou hezky, akorat ze si zas budou muset zvykat na nekoho novyho, ale rikaji to s usmevem :slight_smile:
24. dub 2009 v 08:35  • Odpověz
Dobré ráno!
Erinko, to je fajn, že to v práci vzali takhle hezky! To buď opravdu ráda! :wink:

Jinak se též připojuji s gratulacemi Lucce k narozeninám!!!
24. dub 2009 v 08:39  • Odpověz
Teri, lidi jsou všelijací :unamused: Kolegové si určitě zvyknou i na novou kolegyňku :wink:
24. dub 2009 v 08:41  • Odpověz
Katy a kolegyňka ti to nepřeje, bo co? :angry:
24. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
Holky, Firkon je na cestě domů !!!! Po poledni už bude v garáži !!!! ale ten bílej vylepším stejně, když s ním budu jezdit po Drnkách. Látku i zip na tašku už mám koupenou, látku vypranou, tak snad to stihnu, než kočárek odvezeme..... ale malá v tom Firkonu líp spinká, kouká ven ... prostě pohoda. Už se těším. :sweat_smile:
24. dub 2009 v 08:58  • Odpověz
dobré ranko, šéfík je po ránu na jednání a až přijde, tak asi zase bude prudit. Odpol.jsme měli ještě hádku po telefonu, takže kdybych věděla, že dneska nemám nic důležitého (a jak naschvál zrovna mám), tak si beru dovolenou... :frowning2:
Navíc na mě asi něco leze, nejdradši bych si šla lehnout. :wink:

Luci, vše nej nej k narozeninkám. :slight_smile: :slight_smile:

Zuzi, fotečky z vítání občánků moc moc krásný. :slight_smile: Když měl vítání synovec, tak nám to brácha ani neoznámil (až asi hodinu před tím) a říkal, že tam stejně můžou jen rodiče dítěte. Nevím, co je na tom pravdy. Viděla jsem, že jste tam měli celou rodinku, taky bych to tak chtěla :slight_smile:

Katy, už se cítíš líp? To je moc fajn, že ti ta doktorka pomohla. A cvičíš teda doma? S tou kolegyňkou se netrap, má holka problém sama se sebou :confounded:
24. dub 2009 v 09:05  • Odpověz
Marti, už jsem to tady dřív psala. Kolegyně se taky snaží už asi rok a nejde jim to. Velice špatně to vzala, že já jsem těhotná, v podstatě se mnou přestala komunikovat, vyhýbá se mi apod. Každý říká, ať si jí nevšímám, že ona je trošku psycho, ale ono to nejde, když sedíme v jedné kanceláři a člověk tady musí snášet ty její nálady. Ona vždycky všechno měla, tak jak si naplánovala a myslela si, že to tak bude mít i s miminem, ale to jí nevyšlo, takže bývá nepříjemná a zlá na všechny. Je to sobeckej člověk! To bys ji musela znát... :angry:

Páji, je mi fajn, jen jsem lenoch, takže to cvičení nesmím flákat :sweat_smile:
24. dub 2009 v 09:23  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

To naše třeštidlo od šesti řvalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí o půl osmé usnula a hoďku spala, jinak nevím, co bych s ní dělala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katy, tak to je blbý, že máš takovou kolegyni :unamused: Jako chápu, že to asi zamrzí, když se ak dlouho snaží, ale jestli si představovala, že všichni budou s děťátkem čekat, až se to povede jim, tak je asi vážně psycho :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Páji, ten tvůj šéf to asi taky těžce nese, co? To je taky blbý :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak s tím vítáním, to jsem ještě neslyšela, že by tam mohli jenom rodiče. I v té naší prdeli si můžeš pozvat, koho chceš

Luci, taky se připojuju a přeju všechno nejlepší :wink:

Kači, tak brambory konečně zasázený, jo? :grinning: Mě by k tomu teda nikdo nedonutil :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak se tu mějte, jdu nasbírat pampelišky a vařit medík :slight_smile:
24. dub 2009 v 10:21  • Odpověz
Katy, tak to je fakt blby ze strany te kolegyne... Jako me by asi taky mrzelo, kdyby nam to dlouho trvalo, ale neni to duvod byt zla na ostatni a neprat jim to!
24. dub 2009 v 11:16  • Odpověz
Katy, tak tento typ člověka si dokážu představit, všechno aby bylo jak si namyslí. Ale takle to bohužel nefunguje. Nenech de otrávit, ať máš veselý a optimistický dítko!!! :sweat_smile:

Páji, nenech se též otrávit, když to máš "za pár" :wink:
24. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Jupíííí, Firkon je v garáži, jdu se pokusit ho vybalit a smontovat, snad dcérka dovolí :wink:
24. dub 2009 v 11:18  • Odpověz
Marti, bezva že už máš zase kočárek doma! :wink:

Ohledně té kolegyně ještě, já se zpočátku snažila brát ohledy, chápu že to člověka mrzí a je to i pro ni těžký, ale chová se hrozně a rozhodla jsem se, že už ohledy brát nebudu. Ona vůbec nehledí na moje pocity nebo jaký je to pro mě, když se ona takhle chová, tak proč já mám být pořád ta hodná a přizpůsobivá. Řekla jsem si, že si jí nebudu všímat, když má náladu, tak se baví se všema, pak zase nemá, tak se nebaví atd... Teď už mě to jeden den tak dostalo, že jsem řekla, že já s ní komunikovat budu jen pracovně jinak ne. Přece se já nebudu pořád podřizovat její náladovosti, když se jí zachce, tak se budeme bavit a když ne, tak nebudeme... Tak kde to jsme? To je chování nevycválanýho spratka, nic jinýho a já se tady z ní nemíním stresovat. Třeba dnes není v práci a je tady taková pohoda, bavíme se s holkama o kojení apod. věcech a je to úplně jiný uvolněný :slight_smile:
Stejně mi to bude tady až do konce kazit, ať chce nebo nechce :frowning2:
Pardon, že jsem to tak rozvedla, ale potřebovala jsem to dostat ven... :sweat_smile:
24. dub 2009 v 11:50  • Odpověz
Katy, to je fakt blby, ale dobre delas, nenech si od ni otravovat zivot v praci.... Aspon ze ty ostatni jsou v pohode :slight_smile:
U nas taky hnedka zcla debata o kojeni a o vlastnich detech, fakt sranda:grinning:
24. dub 2009 v 11:53  • Odpověz
Katy, správný přístup! Klobouk dolů........ kočár složenej, malá je unavená, tak jedem ven. zatím ahoj :wink:
24. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Holky, jsme zpátky z nákupu. VELKÁ PARÁDA. Vyjely jsme 12,40.Malá jen lehla, tak bylo ticho jako pěna. Celou cestu koukala, až zpátky usnula, v klidu jsem nakoupila, kočár jede ROVNĚ, to ani není možný. A malá spinká v kočárku na terase ještě teď, dojely jsme před 15 minutama. Já si asi dokonce stihnu sklidit i nákup. to není ani možný!
A ještě něco, včera mi došel pro malou nočník co hraje, tak jsme ho 2x vyzkoušely, malá čůrá vždycky chvíli po tom, co ji rozbalím, tak jsem ji cvičně dala nad nočník a POVEDLO SE. Ale beru to spíš jako srandu, že jo. Musíme mít rozum
24. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Á koukám, že mezitím tady nikdo nebyl..... není se co divit, venku je krásně!!!
24. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se vrátila z Brna, stavovala jsem se po cestě od Miloušů z endokrinologie u MM v práci, počkala až skončí, mezitím si dala salátek od Meka a pak jsme jeli spolu dom, tak teď tady moc nebudu, až kolem páté, to jde zase na tréning, tak písnu víc. Mezitím vás dočtu.
Dneska je tam nádherně, krásný počásko.
Luci, vše NEJ NEJ k narozeninám, ať se Ti daří a splní se Ti přáníčka... :wink:
Zdeni, snad díra po zubu brzo přestane bolet a budeš mít klid...
Páji, užijte si krásný nedělní výročí!!! :wink:
Krásný víkend všem, zítra tady nebudu, jedeme do té Telče, a v neděli se oblíkáme do "zámeckých šatů" a jdeme směr zámek a na obídek, tak tady budu asi až navečer vždycky...
Mějte se krásně! :wink:
24. dub 2009 v 15:05  • Odpověz
Lenajsku a Páji, obě si moc užijte nedělní výročí svatby!! A všem ostatním taky přeji příjemně strávený víkendík a plno energie! :wink:
24. dub 2009 v 15:10  • Odpověz
Katy, Zoo v Brně je fakt hodně do kopca, to se nedivím, že jsi toho měla plný brejle... :unamused:
Páji, to mě mrzí, že má šéfik zase blbou náladu, vydrž, víkend je za dveřma!!! :wink: Snad Tě přejde i nachlazení, odpočívej, relaxuj a nech se hýčkat! S tou Tvou tchýní je to bez komentáře, ach jo... :frowning2: :angry:
Marti, super, že je kočárek spravený.
Katy, kolegyně je pořád načučená, jo? :frowning2: Ach jo... tohle jí vůbec nepomůže, když bude tak závistivá až zapšklá, to chce pohodu a ne to takhle vyhrocovat... :frowning2: To je mi líto. Snad ji to časem přejde... držím palce, abys to tam s ní vydržela... věřím, že dokáže pěkně zkazit náladu, i když se spolu skoro nebavíte. Ta atmosféra se asi někdy dá krájet, co... :unamused:
Teri, super, že to kolegyně u Tebe v práci tak fajn přijaly, to mám radost. :wink: To má z toho člověk hned lepší pocit, že? To je fajn. :wink:
S těma oblečkama mě kočky ani nemluvte, už teď se děsím toho, že nebudeme mít vůbec peníze, už teď z toho mám noční můry... :frowning2: Ale snad ten příští měsíc to bude lepší, teď jsem na duben dostala jen 3500 od zaměstnavatele za prvních 14 dní v březnu, a od sociálky pořád nic... už jsem si tam volala, je to už podaný k výplatě, ovšem na účtu furt nic... snad to příští týden dojde, bo jinak nevím. DO toho má ségra 25, budu platit screening, telefon, výleto do Telče, něco musíme jíst... nějak to budeme muset vydržet. Už prostě vím, že si na sebe nic novýho nekoupím, holt se vše bude cpát do mimi a oblečení si koupím až nebudu mít v čem chodit, a jen to nejnutnější. Nedá se nic dělat... :unamused: Ale co, nějak bylo a nějak bude, hlavně, že čekáme zázrak... :slight_smile:
Tak jsem si taky trošku "postěžovala" a končím.. :slight_smile:
Zuzi, krásný fotečky z vítání, moc vám to tam sluší a je moc fajn, že jste tam měli celou rodinku. Malá je jako princezna... krásný, fakt. :wink:
24. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
Leňulko, taky si to moc moc užijte, já to vidím spíš na celovíkendovou postýlku... :confounded: Ale třeba tam MM bude chviličku se mnou :wink: Doufám, že uděláte nějakou fotečkuv zahradě v krásných šatečkách a dáš ji do albíčka :slight_smile:

Katy, díky díky za přáníčko. Na kolegyni se vybodni, a jak píšeš, rozhodně bych na ni ohled nebrala. :wink:

A holky, až zase jednou budeme probírat tchýně, tak vám řeknu, co udělala s fotečkou našeho mimíska.

A ještě jsem zapomněla napsat, že se mi včera a dneska zdálo poprvé o miminku :slight_smile: Včera se mi zdálo, že jsem na UTZ u Vlašína a že mi ukazuje, jakého budeme mít nádherného chlapečka :grinning:

Mějte se krásně a nádherný víkend přeji ! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
Leni, u nás to taky tak vyšlo. Pořád peníze byly, a až mělo být malý, tak byla "těžká doba" a věci jsem pořizovala tak všelijak. Díky Bohu mám dobré přátele, nebo přítelkyně!!! :sweat_smile: Jsou nad zlato.Uvidíš, dobře to dopadne. Věci pro sebe nemělo cenu řešit, koupíme až teďaž mám normál postavu. Doteď jsem vystačila s věcma, co jsem měla. Ještě že se nosí pořád ty volný halenky, kupovat to v těhu prodejnách to bych se nedoplatila

Páji, tak to jsem zvědavá, jestli to byl sen "jasnovidec" ! No to mě bude zajímat, jak to bylo s tou fotkou.... :wink:
24. dub 2009 v 16:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

moc díky všem za gratulace :dizzy_face:

vůbec nestíhám dočítat, moc se omlouvám, přelítla jsem to jenom jedním okem, teď jsem dole, protože peču na zítra piškotovej dort a v nové troubě si netroufám :grinning: MM jsem vyhodila s Kubíčkem na procházku, ať mám klid :grinning: zítra a v neděli čekáme gratulanty, tak musím ještě poklidit, zatím ještě všechno nemáme nahoře hotový, ale to nejdůležitější už jo, tak už je to takový klidnější, tak doufám, že se konečně příští týden vyřeší i ten net, abych mohla za váma :slight_smile:

jdu dočíst pořádně aspoň pár posledních stránek, abych veděla, jak se vám daří :wink:
24. dub 2009 v 16:24  • Odpověz
Cif, tak to v novym fajn oslavte!
24. dub 2009 v 16:25  • Odpověz
erinko: gratulace k výsledkům screeningu :slight_smile: a šetři se :wink:

Veru: gratulace k potvrzení chlapečka :slight_smile: a menší mimi je určitě výhoda :wink: zážitek s klíčem teda fuj, hlavně že to dobře dopadlo :slight_smile:

Marti: vidím, že si s malou užíváte, masáže a plavčo :slight_smile: já myslela, že plavčo je až od půl roku ... super, že už budete mít kočárek doma :slight_smile:

Katy: to je fajn, že Ti ukázala cviky na záda, aby nebolely :slight_smile: já bych taky potřebovala nějaký cviky, nebo nejlépe masáž, asi se budu muset sama podarovat k narozkám :grinning: a s nepřející kolegyní si teda užíváš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenajsek: tak ať Ti to čekání na výsledky uteče :slight_smile: a jestli se pak na nakupování vrhneš s takovou vervou jako já, tak od 20 tt nebudeš mít co nakupovat :wink: :grinning:

Leni.dv: tak prďolka už má 3 kila? ale neboj, už jsme se tady bavily, že to není přesný, takže klidně může mít
mnohem míň, mě taky dr. pořád strašila, že bude Kuba velkej :wink: do porodky jsem se neobjednávala, ráno jsem tam přišla a zazvonila na porodní sál, měla jsem to štěstí že jsem se stáhla se Zdenkou, která už tam nešla poprvé :slight_smile:

Gisel: ať vytrnutej zub přestane brzo bolet :slight_smile: taky ještě nemá Verunka ani jednu hexu? Kuba taky ne, kvůli těm boulím, ale u nás to bude asi ještě na dlouho, tak snad Verunku budou moct brzy naočkovat :slight_smile:

Zuzi: fotečky krásný, moc vám to sluší :dizzy_face: :dizzy_face:
24. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
tak první várka upečená, tak valím dělat další, zatím pa :slight_smile:
24. dub 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
Teri: Tak to je milý :wink: Je fajn že to v práci berou takhle. Dneska jsem byla na tom plku s Luckou, tak jeslti pak budeš na icq předám nějaký info :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak i s nepečeným dortíkem si borec, já radši objednávám

:sweat_smile:

m1rti: Super že máš kočík už doma, ale ten retro je fakt super :wink: Teda tak to bych do toho nočníku asi něco furt lila aby to hrálo jak se znám, ale malá fakt šikula :wink:

paji: Že by jarní únava? :slight_smile:

lenajsku: S tím salátem si mi udělala chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes: Užijte si stylový výletík a čekáme pak nějaký fota :wink: :dizzy_face:

katy: Takový chování mi něco připomíná :unamused: Měla jsem kamarádku a dokud se mi dařilo jak ve vztazích hůř, byla normál, ale jak jsem potkala MM a počínaje bydlením přes svatbu a miminkem konče měla strašný kecy páč její přítel na tohle prostě není a začala mě pomlouvat, od té doby se nebavíme :frowning2: Za to přece nemůžu že já mám něco co ona ne
24. dub 2009 v 19:11  • Odpověz
autor
Jinak my byli dnes na plavču, super, máme to čím dál nabitější, příští týden si nahrazujeme jednu hodinu a od dalšího začínáme novej kurz už dole ve velkým bazénu :grinning: Už máme nějaký fotečky z focení pod vodou zatím sem šoupla jen pár těch ukázkových už sem objednala všechny, vyšlo mě to na pěto páč jich máme fakt hafo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: MM mě asi zabije :grinning:
24. dub 2009 v 19:14  • Odpověz
autor
cif: S tím očkováním to je fakt mazec a Dr. ti řekla že mu to dá kdy tu hexu? Já teď zlomila Dr. konečně na ten prevenar :stuck_out_tongue_closed_eyes: dostala sem recept, vyplázla sem v lékárně 2. tis :zipper_mouth: a příští týden mu to nechám ďobnout
24. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.