• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Pavli, budu držet palce, ať všechno zvládneš a je to v pořádku .... :wink:
Luci, já železo brala od poloviny těhotenství až do konce, je to kvůli krevnímu obrazu, bere to skoro každá mamina, já to nebrala jen u Martina, to jsem měla asi železa dost ... ale není to nic katastrofickýho neboj .... ale ten nízký tlak, to já moc neznám, já měla vysokej ....
26. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz
Marti, jenom jsem se zeptala, jestli s tím železem máte některá zkušenost. U Adama jsem to neměla, tak jsem nevěděla pořádně na co to je. Díky :wink:
26. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz
Luci, však já to tak myslela, já ho taky jednou brala a podruhé nebrala, jak dělají rozbory krve, tak asi jsi měla horší krevní obraz .... to se prý stává, miminko si bere čímdál víc látek z tebe, tak je potřeba to doplňovat ....
26. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz
Holky, tak už jsem doma ze školky a dopadlo to fakt senzačně.. udělalo se mi špatně, zatmělo se mi před očima a už jsem letěla. Akorát mám trochu odřené ruky a špinavé kalhoty-bílé těhulovské :angry: a to jsem měla sebou pití a šla pomalu. To počasí mě fakt zabije :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2009 v 16:21  • Odpověz
Paji, to jsou teda zprávy!!! Držím pěsti ať dopadnou všechna vyšetření dobře a ať se mimi co nejdřív otočí!
Luci, ježiš opatrně, dávej fakt na sebe pozor!!!
26. srp 2009 v 19:31  • Odpověz
Luci.. ježiši, to je něco... :frowning2: :frowning2: Volala jsi dr, nebo ne? Tohle by asi měla vědět, že Ti fakt bývá tak špatně, že až z toho omdlíváš... a když nesneseš kafe, tak tu Colu jo? Nebo kofolu?
Páji, jak to teda zítra vidíš?
Pěkný večer všem přeji, je vám taky takový vedro a dusno, nebo jsu divná? :grinning:
26. srp 2009 v 19:48  • Odpověz
Lenajsku, volala jsem dr. a skoro nic mi na to neřekla, takže uvidím jak mi bude večer a kdyby něco, jedeme na pohotovost (kdybych začla třeba špinit nebo tak něco). Zatím se cítím tak všelijak, ale hlavní věc je, že mě nebolí bříško, takže doufám, že je mimi v pořádku.
To je prostě to šílený vedro, fakt mi to nedělá dobře a ke všemu ten tlak... jinak colu popíjím, ale moc ne, protože to moc v dalších trimestrech nedoporučují :rolling_eyes:

Na zítra se omlouvám, ale radši to nebudu pokoušet... fakt budu radši doma, nezlobte se na mě, holky :pensive:
26. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz
Luci, to je teda divný, že na to nic neřekla... :frowning2: Tak snad už Ti bude líp.. jediná věc jak tomu předejít je asi prostě fakt mít nohy hore a hodně pít a být ve stínu, jinak nevím... :frowning2:
Jasně, to je pochopitelný, že se necítíš na ježdění, tak snad příště. :wink:
26. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz
Leni, je prostě divná... aspoň mi tak připadne, je už starší. Chtěla jsem změnit dr.ale mám u ní NP atd.takže nevím, jaký by s tím bylo akorát tak lítání. Můžu ti říct, že pokud se něco stane, tak ji fakt udělám v ordinaci cirkus na jaký jen tak nezapomene... :pensive: :angry:
26. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
když si to tak vezmeš, tak kvůli jejímu přístupu prohlídky jsem začla minule špinit...ale to už jsem tady na diskuzi psala a to M docela vyděsilo i dr.na pohotovosti, když jsem ji to tam popisovala, takže co víc k mé dr.říct :confounded:
26. srp 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj holky...to byl dneska zase dušák...fuj tajbl :angry:

Lenajsek,prosím tě.jde někdo na ten srazík?Je jako vždycky v 10 na městě?Museli sme dneska narychlo půjčit od kamošky golfku,tak se snad dostavím :slight_smile:
26. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz
Babel, jo v 10 na městě:slight_smile:

Luci, já sebou málem švihla v tramvaji ve 12. týdnu a Dr. mi na to taky v podstatě nic neřekl...Tlak mám nižší, ale ne jak ty... To kafe má prý stejně jen krátkodobý účinek a prý ten tlak potom klesne ještě níž:frowning2: Ale je tu na koníkovi na to diskuze, tak to zkus najít...
26. srp 2009 ve 20:45  • Odpověz
Luci, no vidím, že fakt ne každej má štěstí na dr... já to už u své taky nějak doklepu, hlavně kvůli tomu, že by se mi pokaždé nechtělo v těch vedrech jezdit někam do Brna, ale po šestinedělí u ní končím. Je blbý to, že když s tím dr. nemáš dopředu zkušenosti ani žádný reference od kamarádek, tak to je prostě sázka do loterie...

Marti, jojo, zítra v 10. na náměstí. Já dorazím pár minut po desáté. Super, že kamoška půjčila golfky. :wink:

Nic kočky, loučím se, mějte se krásně, dobrou noc... :wink:
26. srp 2009 ve 20:47  • Odpověz
Holčiny, užijte si zítřejší srazík..budu na vás myslet a snad budou nějaké fotečky :slight_smile:

Jdu chrupčet, brou noc vám všem.
26. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
autor
:stuck_out_tongue_closed_eyes: Bré ranko holčinky :grinning: , poslední dobou to tady těžce zanedbávám, ale furt smě někde no, mudíme využít to hezký počásko :grinning: . Víkend u nás byl ve znamení oslav, moje a švagrovy narozky a pak výročí svatby. Rozpitvávat to tady nebudu, jen že sme se výborně nadlábli :grinning: a dostala sem od MM Sims 3 tak v každe volné chvíli gamblím :stuck_out_tongue_closed_eyes: Maťulka už skoro chodí sám, je to hrozná prča, holky těšte se :wink:

Dočítat Vás nezvládnu, nezlobte se, jen doufám že všechny těhulky přežívaj ty vedra v pohoděa maminy děti moc nezlobí a když tak hezky :wink: :grinning: , se slzou v oku vzpomínám na dobu před rokem, kdy sem se valila jak lokomotiva oteklá a pořád sem lítala na malou. No bylo to krásný období :grinning: . V ponděli sme byli s Matějínem na gyndě a Dr. vtipkoval, že jelikož nic neberu, abych tam brzo zas nepřišla :grinning:

Psala mi Lenča, že je dnes srazík, nevím jestli budu stíhat, snad se tam aspoň na chvíli mihnu, má mi dnes přijít kamarádka :wink: Tak zatím se mějte, snad se brzo trhnu a stihnu vyzvědět i něco víc. Kdyby ste někdo něco po mě chtěl, tak IP bo mobil :wink:
27. srp 2009 v 07:06  • Odpověz
autor
Jo kupujete si někdo pravidelně maminku? Mám ten dárkovej poukaz na 20 procent slevu na předplatný, ráda věnuju :wink:
27. srp 2009 v 07:13  • Odpověz
Dobré ranko, za 15 min.vyrážím do porodky na ty vyšetření a aby mi řekli, co a jak. Jak jsem si pročítala různý informace, tak jsem 100% přesvědčená, že chci císaře a v žádným případě nechci rodit koncem pánevním. Hlavně u prvorodiček a chlapečků je šíleně vysoký riziko poškození... :frowning2: Ale třeba se malej záhadně otočí, ale moc na to nesázím.. Včera mě doktorka uklidnila slovy "vy rozhodně malý miminko mít nebudete"... :sweat_smile:

Tak na mě myslete a já se ozvu, jak jsme dopadli.

Luci, myslím, že by jsi měla pít aspoň colu, když už né kafe. Železo taky beru, bere to snad každá. Jsou to normální vitamíny... Akorát, že se to musí brát na lačno, což je docela boj.

Užijte si srazíka. pa :slight_smile:
27. srp 2009 v 08:52  • Odpověz
Dobré ráno, kočky...

Hani, ahóóój... tebe jsem tu dlouho neviděla. Je super, že se někdy ukážeš :slight_smile: a Máťa je určitě šikulka, když tak hezky ťapká :dizzy_face: :dizzy_face:

Paji, držím palečky na to vyšetření!!!!
To železo jsem si vzala dneska ráno na lačno a kupodivu mi není ani špatně :grinning: tak uvidíme co další dny.

Já jsem po včerejšku o.k akorát jsem volala své dr.a ta mi toho moc neřekla, tak jsem dneska volala dr.někam do Brněnské části a ptala jsem se ho co a jak a úplně jiný přístup. Řekl mi, že v takových vedrech mám být radši doma a nebo s někým chodit, musím hodně pít tekutin-prostě se do pití vyloženě nutit a když už pocítím, že budu padat, tak si rychle sednout, abych nepadala s takové výšky, ale že se to většinou odchytit pořádně ani nedá. Takže když to tak zhrnu, prostě na sebe musím být opatrná a dávat bacha.... a vyhýbat se slunku
Mimčo je myslím v pohodě, protože mě nic nebolí a ani nešpiním, i když mi říkal, že jestli chci, tak můžu dojet a mrknem, jestli je v pořádku.... Fakt byl moc příjemný, né jak ta moje :confounded:
27. srp 2009 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky...

Doufám,že ste si užily srazík.Já se omlouvám,ale dnes jsem to nezvládla.V noci jsem špatně spala,umřel mi děda.tak na to teď nějak moc myslím.Dopoledne jsem vyrazila do města na nákup a z toho počasí se mi udělalo pěkně šoufl...sotva jsem došla domů...tlak mám zase skoro na nule,kafe ani kolu si kvůli malýmu dát nemůžu... :frowning2:

Luci...nezávidím ti.Vím,jak se cítíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: S tou doktorkou bych se rychle rozloučila...podle mě bere všechno na lehjkou váhu.Je sice normální,že se tak těhulky cítí,ale něco na to určitě pomůže...a ona ti vůbec nic neřekne ani ti neporadí... :angry:
27. srp 2009 v 11:34  • Odpověz
čaute

pááááji, když čtu ten tvůj příspěvek, co ti řekli u dr. jako by to byla moje slova. Nebůůůj nic, hele ve 32 tt mi řekl dr. že mimi je o 3 týdny větší, že to bude macek, musela jsem znovu na cukrovku, bylo to opět negativní, malá byla pořád koncem pánevním a bylo mi řečeno, čím větší je, tím hůř už se bude otáčet...Taky už jsem pročítala diskuze o porodu koncem pánevním, a rozhodla se pro císaře.... Nakonec se v myslím kolem 34-35 tt otočila a na každé kontrole mi řekl, že je větší, než by měla být. Tak mě přijali na vyvolání že už má malá 4 kg a ankonec se narodila císařem za 4 dny od toho ultrazvuku a měla 3,5 kg. Takže at si to měření dle UTZ strčí víš kam. Tady na diskuzích jsem se dočetla, jak holkám říkali, že jsou jejich děti nesouměrný, že je větší hlavička, nebo kratší nožičky a bla bla bla, všechny mají zdravý děti. Sice už je ted technika, která dřív nebyla, můžem mrnata vidět na UTZ, ale asi od toho už doktoři chcou moc. Takových případů, kdy váha neodpovídala jsem tu četla hooooodně. At ti ta kontrola dnes dobře dopadne.

Určitě jste si užili srazík těším se na fotky.
Zítra jedem zase k ašim do Rousínova, jsme tam ted každej víkend. 'Svica se nemůže malé nabažit a tak ju to chytlo, že už plánují mimi taky. Bude to jejich druhý skoro po 15-ti letech. Malou jsem šupla do postýlky, umí tam hezky usínat, když jí to nejde, tak si pobrečí, unaví se a spí. Jdu dodělávat ostružinovou marmeládu a vařit špagety. Pa
27. srp 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj Marti,

já na srazu nebyla, protože bych zase akorát tak odpadla :confounded: jinak je mi to s tím dědečkem líto :frowning2: :pensive:
27. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz
Luci...taky bych na tvém místě nejela...to já nas sobě vždycky poznala,když to na mě šlo,začalo se mi jakoby zatemňovat před očima a šumět v uších,tak jsem hned hledala,kde si sednout,nebo aspoň čupnout a opřít...ty to máš o to horší,že tě to přepadne nepřipravenou :frowning2:
27. srp 2009 ve 12:50  • Odpověz
Marti, to je právě to... nikdy nevím, kdy to na mě přijde, takže to nechci podceňovat a ani riskovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. srp 2009 ve 13:23  • Odpověz
Holky, kdy jste cítili první pohyby mimča v bříšku?
27. srp 2009 ve 13:34  • Odpověz
Luci...já tak v 18tt,ale u druhého je to prý dřív :wink:
27. srp 2009 ve 13:46  • Odpověz
no nic...malej se probudil a začíná nějak moc pofňukávat...jdeme na procházku.Jen doufám,že tam nezdechnu :unamused:
27. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz
Ahoj holky, srazík byl moc fajn, jsem ráda, že jsem Vás tak naživo viděla a poznala :grinning: Doufám, že bude brzo nějaký opáčko :wink:
Luci, já cítila pohyby od začátku 18 týdne, ale u druhého prcka prý mohou být cítit i v 16. týdnu. To už jsi teď, ne? Už něco začínáš cítit?
Lenajsku, tak co prohlídka porodky? Jaký to bylo? Co ses dozvěděla?
Paji, co vyšetření? Jak to dopadlo?
27. srp 2009 ve 14:19  • Odpověz
Tak jsem zpátky a všechno vypadá zase mnohem nadějněji :slight_smile: Podle vyšetření v porodnici je naprosto normální, míry jsou v normě, žádnej přerostlej macek to taky není a jediná malá komplikace je to otočení. Dělali mi 3x monitor, protože malej děsně kopal a pořád to vypadávalo :slight_smile:
Doktorka v porodnici ho celýho poměřila, vyptala se na všechno možný a po UTZ řekla, že by mi císaře absolutně nedoporučovala. Prý mi dává ještě 50% naději, že se do 3 týdnů otočí sám. A když ne, tak se mi ho pokusí otočit sami. :wink: I kdyby se to nepodařilo, tak chtěla, abych rodila koncem pánevním s větším nástřihem. Je to prý šetrnější pro mě i pro malýho, než ten císař. tak nevím... :confused:
Lili i ostatní, díky za podporu.

Luci, já cítila pohyby docela pozdě, až koncem 5 měsíce. Ale prý mám pevnou břišní stěnu, tak jsem to tolik necítila.

Marti, to je mi líto, že umřel děda. :pensive:
27. srp 2009 ve 14:22  • Odpověz
paji.o : právě že cítím takové bublinky a nejvíc jsou když jsem v klidu a nic nedělám. Si fakt připadnu jako prvotěhule :grinning: :grinning: ale u Adámka jsem nad tím tolik nepřemýšlela, jestli to bylo mimčo nebo ne :sweat_smile:

Super, že se srazík vydařil, snad se na ten další konečně dobelhám :grinning:

Pavli, to je super... takové pozitivní zprávičky, fakt mám radost a neboj, malej se určitě umoudří a otočí se :wink:
27. srp 2009 ve 14:39  • Odpověz
Paji: to je super!!! Gratuluju!!! A v jaké porodnici jsi byla?
Je zajímavý, jak jsou na ty porody koncem pánevním rozporuplný názory. Včera jsme byly s kamarádkou na kafi, pracuje jako doktroka na dětském a říkala, že právě pediatři nemají přirozený porody koncem pánevním rádi.
Luci: taky jsem to cítila ze začátku jako takové bublinky a trošku jako by se mi pohybovaly střeva. Určitě už to bude mimi!!! :wink:
27. srp 2009 ve 14:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.