• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj kočky, pěknou neděli přeji, i když u nás doma je tichá domácnost, MM se vrátil z akce, na které byl od půl paté až před druhou v noci... předtím byl u rodičů, takže celou komplet sobotu až na tu hodinku co byl doma a seděl u PC, jsem byla sama... je mi nějak smutno, vleče se to od toho jak jsme byli v té porodce... představovala jsem si, že bych si s ním dneska promluvila o těch Bohunicích, ale nemám vůbec náladu se s ním bavit... :unamused: Navíc slíbil že přijde o půlnoci a přišel skoro o dvě hodiny později, já samozřejmě čekala, až dojde, ví, že neusnu, když není doma a čekám na něj... :unamused: Bych do toho.
Navíc se mě nechce pustit to nachlazení, to mě taky pěkně sejří. No snad bude líp.

Páji, to je fajn, že se TM omluvil, no ještě aby ne, snad už takový řeči mít nebude... to je fajn, že jste byli na večeři. A super, že máte komodu a bude na ní i přebalovák. :wink: Cena nevím, ale asi dobrá, ne?
A díky s tím nadstandartem, už to chňápu, u Mil. mají ten klasickej porodní box, kde není lednička, ani sprcha a WC. To jsem právě nevěděla, že "nadstandart" porodní box má tohle. To u Mil. nemají.
Jinak taky doufám, že se Ti malej otočí sám, držím moooc palečky... A kdyby ne, tak možná ten Obilňák, jak píšeš... Moc držím palce.
Nevíš, kde je Katy? Nejsou někde na dovolené?

Luci, já okna letos ještě neumývala, v prvním trimestru na jaře mi je umyl MM, my je umýváme švédskou utěrkou, tak tam šmouhy nejsou. Teď přemýšlím, že bych je umyla sama, ale možná se s MM podělím, že bych umyla parapety, a MM by umyl okna nahoře, abych nemusela nikam lozit. Ale narozdíl od Tebe se mi hlava nemotá, tak bych to asi zvládla. Jde o to se moc nenatahovat.
Tak to zvaž, jestli bys to zvládla nebo ne... ale jak píše Pája, než nějaký zdravotní problémy a kdyby Ti z toho akorát mělo být blbě, to bych je radši nechala špinavý.

Páji.o, to je pech s tím PC.. tak snad bude co nevidět zase funkční. No jo, je to jen elektronika a občas se to holt kazí... :frowning2:

Mějte se krásně kočky, pěknou neděli přeji... :wink: Všechny zdravím.
30. srp 2009 v 11:54  • Odpověz
A jinak ohledně sexu v těhotenství... Luci, já nemám na sex vůbec chuť, za celý těhotenství jsme se milovali tak 3x, poprvé jsem z toho neměla absolutně nic, hrozně jsem se bála, aby se něco nestalo... to bylo po screeningu. Pak v druhým trimestru dvakrát, to už bylo lepší, řekla bych, jako za mlada, a teď mě zase chuť nějak přechází, prostě na sex vůbec nemyslím a na MM nemám vůbec nějak chuť... :frowning2: Já to mám holt tak, že než abych se přemlouvala a nic z toho neměla, tak radši vůbec nic. Naštěstí je MM tolerantní, nevím, jestli mě chápe, ale respektuje mě a nic nenaznačuje, že by chtěl. Takže u nás je to tak, že když já zavelím, tak joo, a když ne, tak se nic nestane. :wink: My o tom ani s MM nemluvíme, jsem mu prostě na začátku řekla, že na to nemám tak chuť jak před těhu a víc se bojím, tak on to chápe. Snad teda.
Tak uvidíš, jak se to u vás bude vyvíjet, ale řekla bych, že tohle není to nejpodstatnější v těhotenství... :wink:
30. srp 2009 ve 12:02  • Odpověz
Ale četla jsem, že když se provozuje sex v těhotenství, tak tím se procvičuje hráz a porodní cesty, tak možná to ještě přehodnotím a budu to brát jako tréning na porod... :grinning:
30. srp 2009 ve 12:03  • Odpověz
Jo, a tady je ten rámeček, co jsem včera tvořila. :wink:
http://lenajsek.sblog.cz/
30. srp 2009 ve 12:23  • Odpověz
Lenajsku, k tomu sexu, já to měla podobně, ale MM měl pochopení, i když je pravda, že pokud se sexuje, líp prý dozrává čípek a líp se prý spouští porod, tak asi proto jsem měla všechny porody takový dlouhý a Markétce, té se nechtělo na svět snad vůbec :grinning: je blbý, že je u vás pořád dusno, ale ono se to spraví, uvidíš :wink:
30. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz
Paaaji, to je dobře, že si to TM uvědomil, oni někdy rychlej mluví, než přemýšlejí :wink:
30. srp 2009 ve 13:24  • Odpověz
Holky, tak teda nevím co mám fakt dělat, nechci M zanedbávat a je mi hóóóódně blbý říct mu: máš ruky, ne :pensive:
Takže to budu muset nějak promyslet, né že bych na to neměla chuť, ale prostě jak je člověk přes den čilej atd.tak v noci padne sedmá nebo osmá a já jsem K.O :confounded: a to se mi potom už nic nechce.

Každopádně díky za reakce :wink:

Holky, nemáte některá dobrý recept na švestkovou buchtu??
30. srp 2009 ve 14:08  • Odpověz
Luci, já dělám švetskovou s mákem:slight_smile: Normální hrnkovou buchtu (nebo jakou máš ráda), na to půlky švestek a posypat oslazeným pomletým mákem:slight_smile: Dneska jsem ji dělala, mňam:slight_smile:
A ty okna bych být tebou radši nedělala, když máš problémy s tím tlakem...
MArti, ten cukr mají normálka jak říká Paaja, v těch super hyper...většinou po půl kg, tak si hlídej, aby ta cena byla kolem 30 Kč... :slight_smile:
Leni, rámeček hezkej:slight_smile: Vidíš, jsem si říkala, že rodina dostane na Vánoce zarámovanou foetku malé, tak bych mohla vyrábět nějaký ty rámečky...no mrknu po nějakých ubrouskách, rámečky se dají za pár kaček koupit v Ikee..
30. srp 2009 v 17:02  • Odpověz
Lenajsku, rámeček je moc hezký... je to super, když umíš ubrouskovou techniku, já ji neumím a tolik bych se ji chtěla naučit, hlavně když je člověk doma na PN :slight_smile: ke všemu se to určitě hodí i jako dáreček k vánocům nebo narozeninám.

Eri, umyla jsem jenom manželovi okno v pracovně a potom už nic... když už to budu třeba umývat, tak prostě postupně a že mi to několikrát zmokne, no za to prostě nemůžu. Jinak bydlíme v přízemí což je fajn, ale je fakt, že když se mi zamotá hlava, tak slítnout ze židle nebo z parapetu není až taková sranda, že :sweat_smile:
30. srp 2009 v 17:26  • Odpověz
Teri, přemýšlíš stejně, jako já, odkaď myslíš, že je ten rámeček... :wink: :slight_smile: Jen nevím, proč mě to nenapadlo dělat dřív, dělala jsem hlavně květináče a kamínky, a přitom se dá takhle odekorovat skoro vše. :slight_smile: Nějak mě to po dlouhé době chytlo, budu taky tvořit už na Vánoce, bo peněz letos není moc a nebude ani čas a chuť něco shánět, tak to pořeším takhle. :slight_smile:

Luci, já dělám jak píše Terka, jakoukoli hrnkovou buchtu, jako třeba bublaninu a na to švestky. Zrovna se chystám do nějaké pustit. :slight_smile: A nahoru dám posypku. Mňam. :slight_smile:

Marti, jojo, už jsme tady o tom psaly... prostě když to nejde, tak to nemá význam hrotit a lámat přes koleno. Nikomu by to neprospělo. :slight_smile:

Luci, jestli by se Ti zamotala šiška a třískla bys sebou ze židle nebo parapetu, tak je to přece jen škubnutí, a fakt bych do toho radši nešla. Nebo postupně, jak píšeš... však ono se to nezblázní.
Jo Luci, jak jsi pracovala v tom nákupním centru v Kr.Poli, nevíš, jestli je tam DMko? Zítra jedu do Brna a říkala jsem si, že bych se šla mrknout do Tesca tam a zároveň i do DMka. Díky.
30. srp 2009 v 18:36  • Odpověz
Lenajsku, myslím že tam drogerie DM je, ale nejsem si na 100% jistá, popravdě jsi mě teď tou otázkou dostala :sweat_smile: ale budu tam zítra kolem 10-11hodiny, protože ponesu šéfce lístek na peníze a koupím si tam nějakou kýťu do vázičky, tak se ti mrknu a písnu ti co nejdřív sms, jo? :wink:

Tu buchtu nějakou vymyslím, myslela jsem, že máte třeba některá moc super receptík nějaké buchty, co nedělám i já :grinning: ale je vidět, že hrnkové buchty jsou populární. A s drobenkou nebo posypkou.... mňááááám :wink:
30. srp 2009 v 19:50  • Odpověz
Luci, to nevadí, už jsem si to našla na netu, že tam je, tak SMSku psát nemusíš, ale díky. :wink:
Já tam budu až tak kolem 13.hod, tak to Ty tam už asi nebudeš, že? Jedeš za šéfkou, jo? Tak pevný nervy... nebo se už zklidnila?
Buchta se mi peče v troubě, je na ní hafo posypky, tak uvidím, jak bude chutnat. Dlouho jsem ji nedělala, já většinou dělám bublaniny, ale na tu jsou ty švestky moc těžký, tam se hodí menší ovoce.
Holky, pěknej večer všem!
30. srp 2009 ve 20:25  • Odpověz
Lenajsku, k tomu sexu, jak píšeš, my to taky nehrotili ... a bylo to dobře, fakt to nemá smysl ...
30. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz
Lenajsku, ne nezklidnila..naposledy mě málem zase seřvala, ale tak nějak jsem ji utekla :grinning: :grinning: zítra tam normálně dojdu a řeknu jenom, že jdu dát lístek n apeníze a víc se s ní bavit nebudu. Nemá to cenu, víš.
Ty už má buchtu v troubě, tééda..já ji budu dělat zítra než pojedem odpoledne zase do Brna k babičce :wink: jinak tam už odpoledne nebudu, tak se snad uvidíme na tom příštím srazíku-konečně :grinning:

Holky, jdu do hajan.. ahoj a pěkný zítřejší den všem!!!!!
30. srp 2009 ve 21:56  • Odpověz
ahoj holky,

paji, nechtěla jsem tě vystrašit, opravdu ne. já byla před porodem v pohodě, i když byla malá KP. Prostě jsem si vsugerovala, že doktoři pro mě a malou udělají jen to nejlepší a že nebudou postupovat zbytečná rizika. když jsem chodila na Obilnák na monitory, tak jsem se ptala na možnost císaře a bylo mi řečeno....váha pod 2,5 kila, KP, císař, ale malá měla 2,8, ještě navíc holka. říkali mi, že se prostě uvidí. ten porod nebyl příjemnej, ale myslím, že hlavně proto, že nebyl spontánní a dostala jsem 2 vyvolávací tablety, nebylo to nic moc a nakonec (protože po tom všem jsem se otevřela na 2 prsty, byl císař), ale...myslím, že to udělali správně, že prostě normální porod je normální porod a je lepší, vzhledem k rekonvalescenci. ale pro ta rizika spojená s KP, bych se rozhodla pro císaře. co napsat ještě? zrovna dneska byl MM uspávat malou a říkal, že si vzpomněl na porod a tak jsme o tom všem mluvili a jasně, že jsou ted chvilky, kdybych nebyla vyjukaná prvorodička, tak bych se chovala trochu jinak (drsněji), ale vzpomínám na to vše hrozně s láskou a pokorou a určitě jsem personálu na Obilnáku vděčná.

luci, s tím sexem....já byla první trimestr nadržená jak stepní koza :grinning: MM dokonce přede mnou zdrhal. jenže pak jsem začal krvácet a bylo po všem skoro až do porodu (mela jsem taky rizikový a pak nějaký komplikace), každopádně před porodem mi dr.na :grinning: nařídila, že vše, co bylo zakázané, je přikázané a my máme s MM jako zamlada :grinning: , jenže s tím pupkem to byla opravdu spíš komedie. každopádně dr.říkala, že sperma je ten nejpřirozenější vyvolávač porodu (samozřejmě ke konci těhu), no ale to byl tak komický zážitek, že jsme to prostě udě :grinning: lali jednou a konec :grinning: určitě se nenech ale nějak tlačit do něčeho, co bys nechtěla.
30. srp 2009 ve 22:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím po menší odmlce. V sobotu jsme se vrátili ze Slovenska, bylo fajn, ale jsem ráda, že jsem doma hlavně kvůli své posteli, pořádně jsem se tam nevyspala, takže jsem skoro celý víkend doháněla spánek, který mi chyběl. Co je tady novýho a jak se všem daří?
31. srp 2009 v 11:28  • Odpověz
Vidím, že jste toho napsaly hafo, ale dnes nějak nestíhám, takže budu asi dočítat postupně. Dnes už pc vypínám, jenom projít mejly a facebook mi zabralo dost času, takže je čas na procházku a odpočinek. Obědík budu mít za chvíli hotový. Mějte se zatím krásně a užívejte poslední teplé letní dny :wink:
31. srp 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoj kočky, jsem zpět z Brna a jsem fakt ráda, že to mám zase za sebou... uff :grinning: vidět mou šéfovou po té době, fakt hrozný-prostě bez komentáře, akorát tam byli holky z druhé směny, tak se rozplývali nad bříškem a nad fotečkama z UTZ a to nebylo šéfce moc pochuti, takže jsem se s nimi radši rozloučila a jela domů. Koupila jsem po cestě pizzu a byla mňam :wink:

Kači, ahoj! Zdravím tě po dlouhé době..už to máš za pár :dizzy_face:

Betinko, s tím sexem... no, budeme to muset nějak s M vyřešit, protože ho nechci zanedbávat, aby byl potom podrážděný atd.a nedej bože, aby jsme začli spát i odděleně :sweat_smile: :pensive: Já na sex chuť mám, ale večer bývám fakt vyflusnutá a přes den pořád někde lítáme nebo když jsme doma, tak on má práci a to se na něho vrhnout prostě nemůžu :grinning: :grinning: ale je fajn, že o tom dokážeme mluvit úplně normálně, takže žádné hádky atd.nehrozí :wink:
31. srp 2009 v 11:44  • Odpověz
Mám v Albu foto svého bříška, jestli chcete mrkněte :wink:
31. srp 2009 ve 12:25  • Odpověz
Luci, tobě to bříško taky hezky poskočilo :wink: Taky jsem přihodila nějaký fotečky pro srovnání :slight_smile:
K tomu sexíku. Někde jsem četla, že když jsi na rizikáči, tak by se nemělo. Ale nevím. U nás to moc neřešíme, ale rozhodně to není tak často a takový výkony, jako před těhu. Večer většinou odpadnu a přes den nebylo kdy... Třeba se to teď zlepší, když jsem na té mateřské "dovolené"... :slight_smile: Ale tvůj chlap by měl normálně pochopit, že si taky někdy musí pomoct sám... Nebo mu trochu pomož sama :grinning: To funguje docela dobře. :slight_smile:

Betinko, určitě si mě nevystrašila, už jsem toho přečetla docela dost, tak relativně vím, co mě čeká.. Nebo co mě možná bude čekat...

Leni, taky to holka nemáš moc jednoduchý :frowning2: Snad se M zase uklidní a bude se ti víc věnovat... :wink:
Katy se už ozvala sama :slight_smile: ahoooj holka ! :slight_smile:

Dneska musím žehlit, zítra máme přeměřování bytů, tak aby se mi tady neválely ty tuny prádla :confounded:
31. srp 2009 ve 14:59  • Odpověz
Ahoj kočky, vrátila jsem se z Brna, byla jsem u dr. a dostala nějaký kapky na ten můj kašel, pak si zajela do Kr.Pole do Tesca a tam nakoupila prací prášky v DMku, prošla si Tesco, pohodička, MM mě pak vyzvedl...
Zítra už se asi pustím postupně do praní nějakých věciček, ať to pak neperu, když bude venku škaredě a nebude se dát sušit na balkóně. :slight_smile:
Jdu vás dočíst, pěkný pondělí všem přeji!!! :wink:
31. srp 2009 v 15:35  • Odpověz
Katy ahoojky! Jsem si říkala, kde se touláš, a Ty jsi byla na Slovensku u rodiny... jak se daří mamčo? :wink:

Luci, s tou šéfkou je to fakt naprd, to je fakt lepší se tam moc nezdržovat... škoda. Hlavně, že tam už ale být nemusíš... koupila sis nějakou kytí?
A bříško fakt pěkně poskočilo... :wink:

Páji, moc pěknej přebalovák a komoda. A super nápad s tím kolotočem nad tím přebalovákem. :wink: Mimísek to bude mít fakt moc pěkný a útulný. :slight_smile: A bříško už je teda veliký, pěkně roste... :slight_smile:

Holky, kdy spácháme nějakej ten srazík v tom Brně? Příští týden bych mohla jet do Brna v pondělí, ve středu nebo ve čtvrtek. Tak písněte, kdy vám to nejvíc vyhovuje... pro mě by bylo ideální sejít se nějak tak, aby mě mohl MM z Brna vzít autem, čili abych odcházela kolem 14.hod... tak bysme mohly jít někam na obídek? Nebo chcete spíš odpoledne? Kdyžtak se podřídím... :wink:

Míšo, Ty máš zítra kontrolu, moc moc moc držím palce, aby jste se s TM dozvěděli jen ty příjemnější zprávy a příznivější, aby malá byla opravdu bojovnice... myslím na Tebe a na malou!!!!
31. srp 2009 v 15:52  • Odpověz
Páji, moc pěkný nábytek do pokojíčku a ten kolotoč nad přebalovákem nemá chybu :wink: fakt moc pěkný.

Lenajsku, ne nekoupila, protože jsem se tam už potom nechtěla zdržovat, aby neremcala, že s holkama vykecávám akorát mě pořád dokola upozorňovala na to, že si mám v Září dojít pro ten zápočťák a potom si na sociálku budu běhat sama-ohledně peněz atd. Což není pravda, pokud jsem na PN tak mi zápočťák dát nemůže, protože se tam píše i ukončení PN a to já budu určitě končit až měsíc před porodem. Takže jsem zvědavá jak se to bude dál vyvíjet :rolling_eyes: :pensive:

Jinak na rizikáči prakticky nejsem, ale v práci bych o to prostě mohla přijít, když se tam tahají těžké věci a já bych nemohla jenom stát za pultem 13hodin a nic nezvedat, to by šéfka nepřežila a já bych se tam akorát tak nervovala. Takže jsem radši doma, což je nejlepší hlavně pro mimi.
31. srp 2009 v 16:31  • Odpověz
Holky, ještě taková otázka.. v kolikátém týdnu jste se objednávali n avelký UTZ ve 20tt na Veveří?
Netuším kdy tam mám zavolat, jestli za týden nebo později?

Díky.. :slight_smile:
31. srp 2009 v 16:40  • Odpověz
Luci, s tím zápočťákem nevím, jak to je...
A na Veveří na genetický UZ jsem se objednávala hned, jak jsem dostala žádanku od gyndr, to už nevím, kdy bylo před tím 20tt. A já tam šla 21tt a chtěla jsem přímo Vlašína. Tak až dostaneš žádanku, tak si zavolej. :wink:
31. srp 2009 v 16:56  • Odpověz
Lenajsku, na kontrolu jdu 23.9 tak to snad budu stíhat.. jinak ohledně toho zápočťáku mi to tady vysvětlovala i Marťa, tak prostě uvidím co se bude dít nebo nebude :wink:
31. srp 2009 v 18:23  • Odpověz
Nazdar holky:slight_smile:
Paajo, no vidíš, to mě nenapadlo koupit Anebodu:slight_smile: Jste šikovní, za málo peněz hodně muziky:slight_smile:
Paajo a Luci, pěkný bříška:slight_smile: Já večer taky přidám, teď se du navečeřet:slight_smile:
31. srp 2009 v 19:03  • Odpověz
Luci, nenech se od šéfky zmást, je to tak jak píšeš, prostě neschopenku i mateřskou ti musí platit šéfová ... až rodičák máš od státu .... jestli to neví, tak ať si to zjistí .... však sii psala, že si to zjišťoval i TM na internetu ...
31. srp 2009 v 19:08  • Odpověz
Marti, Jj... ale jak vidíš, stojí si za tím svým kecáním. Jsem zvědavá co mi řekne, až ji budu volat, že ji posílám lístek na peníze a pro ten zápočťák si dojdu až jak mi zkončí PN.
Hodně jsi mi poradila i ty, takže vím co a jak a M si to našel na internetu, že je to i v zákonech.
31. srp 2009 v 19:12  • Odpověz
Holky, mišička má zítra tu kontrolu, že jo? Jsem si na to dneska vzpomněla, tak držme palce, ať to dopadne nejlíp, jak to jde .... můj brácha má zítra kulatiny, tak se mi ta kontrola dobře pamatovala.

Holky, tak od neděle je u nás "veselo". Markétka spala v neděli dopo 2,5 hodiny a probudila se s teplotou, po panadolu to bylo lepší, ale noc strašná. Na noc jsem jí dala panadol znovu, ale stejně se pořád budila, ve 2 ráno se mi zdála dost horká, tak jsem ji přebalila a změřila - 39,2! Tak jsem jí už dala čípek, do rána byla vzhůru už jen jednou, ale v 6 jsme vstávaly. Tak jsem s ní šla k doktorce, stejně jsem potřebovala napsat D vitamín, malá mi ho před pár dny vylila :unamused: švagrová mi zvládla hned ráno v Lidlu v akci nakoupit nějaký věci na malou, ještě že tam byla tak brzo (8,15), volala mi jestli něco nechci, že tam toho moc není a dost to kupují, tak jsem jí to nameldovala, tak mám 4 bodyčka a dvoje punčocháčky (celkem za 300),paráda. Doktorka nic zvláštního nezjistila, buď má malá opravdu virozu, trvá 3 dny, nebo je to k zubům, nebo taky oboje. Krk čistý. Ale malá dneska vůbec nejedla, až večer trochu kaše ... připadne mi, že se při tom jídle kousne někam, kde ji to bolí a hrozný řev .... nejvíc mě štve, že ve čtvrtek jsem narazila u mamky na švagrovou, došla na návštěvu s dětma, obě byly nemocný, tak mám dojem, že to malá chytla, ten nerozum nechápu fakt ... chytl to totiž i kluk od té druhé švagrové .... no nic. Malé jsem dala odpo čípek, tak je bez teploty. Usnula od 14,30 až ve 20,30 ... celý odpoledne jsem s ní, průběžně pořád plakala ... snad bude noc lepší ... držte nám palce ....
31. srp 2009 ve 22:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.