• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Dobré ránko, noc lepší, ale v 4,30 opět řev ... teplota teda už není, snad to tak i zůstane, ale byly jsme vzhůru do 5,30 pak malá usnula a vstávaly jsme v 7,15. Snad bude už i něco jíst ... uvidíme.
1. zář 2009 v 08:00  • Odpověz
Marti, to je mi líto, že je Markétka nemocná, to fakt nechápu tu švagrovou, že chodí mezi lidi s nemocnejma dětma, místo aby je nechala v klidu vyležet a nenakazila ostatní...
1. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojky holky, tak dneska to je . Vyražíme ve tři ve čtyři máme být u doktorky. Jejda já mám strach :unamused:
1. zář 2009 v 08:54  • Odpověz
Jé, to je blbé, že to máte až odpoledne, celý den čekat:frowning2: Zkus se nějak zabavit, ať na to tak nemyslíš:slight_smile: Budu moooc držet pěsti!!!
1. zář 2009 v 08:58  • Odpověz
Mišičko, moc držím palce!
1. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahoj holky

Misičko, držím palečky a dej nám potom vědět co a jak!!!!

Marti, snad je Markétce dneska ohodně líp :wink:
1. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Holky napíšu jasan :wink:

Týjo Luci už 16 tt nějak mi to u tebe letí :wink:
1. zář 2009 v 10:47  • Odpověz
Misičko, budeme na tebe všichni moc myslet i na malou bojovnici :dizzy_face: :dizzy_face:
Jj, 16tt neboli 17tt :slight_smile: letí to jako blázen, však ty jsi už přehoupla 20tt :wink: ...
1. zář 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj kočky, pěknej den přeji...
Míšo, tfuj tfuj!
Marti, to mě mrzí, že je malá marod, snad bude brzo líp! Hlavně, že už nemá tu teplotu, snad bude brzo fit a není to nic vážnýho, jen nějaký krátkodobý nachlazení... to je taky fakt něco chodit na návštěvy s nemocnýma dítkama, ach jo.. :frowning2: Je to možný, že to chytla od nich... :frowning2: Tak ať je brzo zase dobře. :wink:
A ty tt letí nejen Lucce, ale mám pocit, že všem... to je mazec.
Děcka, už máme září... za chvilku je tady říjen a pak listopad... :confused: :grinning: :grinning:
1. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
No Leni zrovna včera jsem si říkala, že už bude podzim... :sweat_smile: Hrozně to letí....
Dneska budu mít vaničku a přebalovací podložku a příští týden jedem pro postýlku s matrací:slight_smile:
1. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Holky, ty tt letí opravdu všem, ani se nenadějete a bude mít doma cipísky, co nosíte v bříšku... mě a Míšu to čeká až po Vánocích (v roce 2010) :wink:

Jj, Září... náš mladej šel do větší třídy ve školce :slight_smile: hrozně to utíká, příští rok mu bude 5 a to už bude pomalu předškolák.
1. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz
Teri, super. My postýlku budem kupovat asi až v říjnu a rovnou ji postavíme tak, jak bude u nás v pokoji stát, matraci možná budeme mít od známých, což by bylo super. A koupací kyblík koupím asi z další nemocenské, z MMB, to je otázka pár kliknutí na netu. :slight_smile:
Luci a jo, Adámek šel dneska do školky... takže jseš sama doma, jo?
1. zář 2009 ve 12:21  • Odpověz
Luci, letí to strašně, Pavka šla dnes do prváku na obchodku, Martin už do třeťáku, letí to jak splašený, fakt .... za chvíli budou vánoce ... první, ze kterých by mohla Markétka mít už zážitek .... :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Leni, ty budeš kupovat ten kyblík? My ho budeme mít půjčený od sousedů, protože bych stejně potom kupovala vaničku nebo umývala mimčo ve vaně (až by bylo větší).
Jj, prcek je ve školce se tam moc těšil :slight_smile: Má tam kamarády, takže jsem i já spokojená, že on je spokojený.
Dovařila jsem špenát a guláš s knedlíkem, špenát je pro mě a mimi a to druhé pro kluky, protože oni špenát nebaští..

Jestli i vy obědváte, tak vám přeju dobrou chuť :wink:
1. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jo, a my budeme mít pod stromečkem nevětší dáreček, co si člověk bude přát... už to nebude jen tajný přání, aby přiletěl čáp, už to bude realita, po tolika letech... pořád tomu nemůžu věřit, a asi dlouho neuvěřím... :slight_smile: :slight_smile:
1. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz
Luci jo, budu ho kupovat, z MMB.
Vidíš, špenát bych mohla udělat, dlouho jsme ho neměli... asi na zítřek. :slight_smile:
Taky si nechte čvachtat, já jdu jíst dneska později, pozdě jsem vstávala a snídala... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
1. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Leni, vy už budete slavit Vánoce ve třech :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz
Kočky, jdu se natáhnout...

Pěkný den a večer vás dočtu, jsem moc zvědavá na mišičku :slight_smile:
1. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme zpátky Kde začít Takže výsledky od minule malinké zlepšení takže nám prdelku nechají Levá komora je pořád menší a zužená, ale paní doktorka říkala, že to vypadá dobře a že se vyvijí což je hlavní a že není v žádném místě zužená a že se snad už nezuží a kdyby , že už si stím lékaři poradí Takže závěr je takovej , že si nás budou hlídat ale vypadá to nadějně. Mám velkou radost _Nakonec to vypadá, že porod bude v Brně jen porodnici vybereme až podle přištího utz. Takže 1.10 další kontrola , snad to bude jen a jen lepší :slight_smile:
1. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Mišičko, teda paráda zprávy !!!!! Strašně moc gratuluju !!!!!!! ... a toho 1.10. budu moc držet palce, mám ten den totiž narozeniny!
1. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Luci, špenát se chystám vařit zítra !
Lenajsku, my měli loni taky dáreček pod stromečkem, dojeli jsme z porodky na Mikuláše ... a na Štědrý den měla malá 3 týdny a dali jsme si ji na polštářek opravdu pod stromeček ... máme i fotku, ale jen na mobilu ... byly to moc krásný vánoce ... tak ti to moc přeju, opravdu moc fajn pocit.
1. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj kočenky

Misičko, no super zprávy... budu držet palce na další kontrolu!!!

Já před chvilkou došla z venku s Áďou a teď je už vykoupaný a baští krupičnou kaši :slight_smile: no a půjde do hajan. M je na plavču, takže dojede až po 22hodině-snad nebudu do té doby chrupčet :grinning:

Marti, mě špenát chutná hrozně moc, mohla bych ho baštit každý den i s vajíčkem :sweat_smile:

Tento týden jdu na TT testy, tak snad dopadne všechno dobře.. na Obi se nemusím objednávat, takže tam jenom dojedu, vezmou mi to a potom už jenom budu čekat na výsledky. Škoda že mrňousa uvidím až v polovině Září.
1. zář 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoj holky, jenom nakukuju co mišička a vidím, že super zprávy, takže taky držím palce, ať je to jenom lepší :wink:
1. zář 2009 ve 20:19  • Odpověz
Luci, u nás špenát taky jede!
1. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz
Míšo, paráda!! Moc gratuluju, to je super, že se srdíčko malé vyvíjí už líp a že to vypadá nadějně... tak držím palce, ať už opravdu ta druhá půlka těhotenství je jen ve znamení dobrých zpráv a ve zdraví!!!! Mám radost, konečně se usmálo štěstíčko!!!! :dizzy_face: Moc držím palce i nadále!!!

Tak jsem dodělala na zítřek špenát, Lucka mi udělal chutě. :slight_smile:

Marti, přesně tak chceme dát mimíska pod stromeček, i když, u nás letos bude kvůli místu hooodně malej, ale fotečku pod stromečkem chceme určitě. No už se na toho prďolku moc těším... :dizzy_face:

Luci, kdy jdeš na tripply? Držím palce, ať je vše v pořádku!!! :wink:

Pěkný večer všem přeji a dobrou noc... :wink:
1. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz
Lenajsku, Leni ... jsi Lenka, že jo? ... byla to paráda ... najednou se všechno točilo kolem malé, od té doby co je s náma, je nám s MM líp, už nejsme středem vesmíru, máme společný střed ... je to moc fajn pocit ... a MM už několikrát řekl, že je rád, že jsem ho tenkrát ukecala :grinning:
1. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Hoklky díky moc , že jste na nás mylely. sice to bude ještě težký, ale mi to zvládneme :wink:

Co ten srazík v pátek platí?

Včera večer mě chytli zuby tak musík k zubákovi předčasně :unamused:
2. zář 2009 v 06:51  • Odpověz
Ahoj holky

Miši velká gratulace :dizzy_face:

Teda vidím, že špenát je v kurzu :grinning: , taky dneska u nás bude.

My jsme včera byli u Dr. a máme 7530 g a 64 cm, s tou mírou, má určitě víc, ta sestřička to blbě měří :angry:

Začala jsem dávat mrkvičku, ale domácí nechtěla a kupovanou jo, tak to dneska zkusím znova, ta kupovaná je otřesná nevím co jí na tom chutná.

Jinak nevím jestli jí nerostou další zuby, protože je nějaká protivnější a furt si šahá do pusy.
2. zář 2009 v 08:14  • Odpověz
Mišičko, taky moooc gratuluju!! A přeju, ať už je to srdíčko jenom lepší!! Malá je fakt bojovnice:slight_smile:
2. zář 2009 v 08:43  • Odpověz
Zuzi, dětem víc chutná to kupovaný, to je realita ... mě teda ty skleničky chutnají taky, oni tam přidávají jablečnou šťávu atd. Dětičkám to chutná .... mi už to mícháme půl na půl ... ale jakmile koupím špenát nebo zeleninový rizoto, tak nic jinýho nemá šanci :grinning:
2. zář 2009 v 08:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.