• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Ahoj děvčata!
Mišičko, gratuluju k dobrým výsledkům! :dizzy_face: Jen tak dál :wink:

Marti, že přeji Markétce všechno nej k dnešním 9 měsícům :wink:

To je zajímavý, že Vikče víc chutná kupovaná mrkev :sweat_smile:
2. zář 2009 v 09:38  • Odpověz
Gratulace Markétce k malým narozeninám :dizzy_face:
2. zář 2009 v 09:48  • Odpověz
Díky za gratulace holky!
Leni.dv: to je spíš pravidlo, že ze začátku děti to domácí moc nechtějí, malá mi mrkev taky nechtěla, a když jsem koupila tu "první lžičku" tak snědla půl skleničky ... připadá mi, že oni to mají i jemněji namixovaný, líp se jim to asi "honí v puse" ... já teď už vařím normální polívky a malé to ještě mixuju než to jí, přece jen s jedním zubem toho moc nepokousá ... dneska jsem zjistila, že asi jen jeden nebude, protože se jí něco bělá na horní dásni, ale ne tam, kde jsme mysleli, že se jí tlačí ten nový zub, ale vedle, chtěla jsem jí to pomazat Calgelem a hrozně brečela, jak jsem se toho dotkla .... asi je to čerstvý, tak ji to bolí .... má to hrozně nateklý ... pořád tak plače, to je hrozný ..
2. zář 2009 v 10:19  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsem dojela před chvilkou z Brna, byla jsem na těch tripplech a za 10dní si mám volat na výsledek, tak snad všechno dopadne dobře. Akorát mám rozpíchané ruce, protože ji to nechtělo vůbec téct z pravé ruky a tak zkoušela levou a tam to bylo úspěšné :angry: :grinning:

Mišičko, já jdu k zubařovi v Říjnu, tak doufám, že tam nebudu muset taky dřív :grinning: :grinning: ale u mě je to fakt vždycky jenom na preventivku, ani nevím, kdy mi naposledy vrtal kaz :sweat_smile:
Ještě se musím objednat ke své dr.aby mi dala do těhu průkajdy razítko :wink:

Marti, také se přidávám ke gratulaci k Markétčiným malinkatým narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: už je to prostě velké holka.
2. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Hoj kočky, pěkný dopoledne... :wink:

Marti, Markétce vše NEJ přeji.. :wink: Už je to velká slečna. :wink: A jinak jo, jsu Lenka. :slight_smile: No jsu na toho mýho manžílka fakt zvědavá, a na sebe vlastně taky... někdy si říkám, že chci, aby tady už malej byl a někdy zase, že ještě může počkat, že ještě nejsu připravená... ale člověk asi nikdy není dostatečně připravenej. :grinning:

Míšo, Pája psala, že prý se pátek nehodí, tak já s pátkem nepočítám teda... :frowning2: Možná příští týden, ale holky se ještě nevyjádřily... :frowning2:
Tak ať Tě zoubek přestane bolet, to je fakt lepší zajít k zubákovi dřív... tak ať je bzo líp. A malá určitě vše zvládne, je to bojovnice!!! :wink:

Leni ahojky, jak se pořád máte? :wink:

Zuzi, chutná jí víc kupovaná? Tak to teda taky nechápu, co jí na tom chutná... ale co člověk nadělá, že... :wink: A malá pěkně prospívá. :slight_smile:

Jak se máte všechny? Všechny zdravím a přeji fajn den! :wink:
2. zář 2009 v 10:24  • Odpověz
Luci, tak ať tripply dopadnou dobře. :wink: Snad jo.. s tou krví je to pech, ale to se prostě někdy stane, že z jedné ruky nechce téct, taky jsem to už zažila. Proto vždycky před odběrem něco vypiju, aby se krev naředila. Pak toprý teče líp.

Marti, je to možný, že je to tím, že to je jemnější... s těma zubama to je blbý, no, ale nějak vylízt musí... :frowning2:
Zuzi, tak že by taky další zub? :slight_smile:

Luci, já u své praktické ještě nebyla, budeš se tam objednávat telefonicky, nebo tam normálně přijdeš bez objednání? Ta moje má teď dovolenou, tak tam skáknu někdy příští týden, nebo přespříští. Snad mi nevynadá, že jdu pozdě....
2. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Jé tak škoda já s e na pátek těšila :unamused:

Jsme zpět od zubáka a to tedy byla bolest čistila mi kanálky nebo co a přiští týden valím zas, fuj fuj
2. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
Leni, teď už je jasný, že brečí kvůli zubům .... a jinak mě ty jídla ve skleničkách teda chutnají, prostě jen nejsou osolený ... i když jsem čichla k té mrkvi, tak mi to voní .... je fakt že nejvíc jí jely do první skleničky od Hami, ty pozdější už moc nekupuju ... to už doma navařím líp
2. zář 2009 v 11:02  • Odpověz
ahoj holky, včera jsem měla náročný den. Obíhala jsem s geodetem celý dům, vyměřovali se všechny byty... A odpol. jsem byla venku s kámoškou venčit psa. :slight_smile:
Dneska mám na dlouhou dobu jediný "klidný" den. Takže jsem ho zahájila snídaní v posteli, úklidem koupelny, utřením prachu... Pokud to půjde, tak se ani nechci hnout z bytu. Stejně to vypadá, že bude možná pršet.

Marti, to teda letí.Markétka má už 9 měsíců? Gratulace :wink: Snad ty zoubky přestanou brzo bolet... :wink:

Míši, Leni, pátek se nehodí mě ani Katy. Musely by jste se vidět jen vy 2 spolu. Příští týden můžu asi jedině ve středu nebo v pátek. Ostatní dny mám doktory nebo nějaký důl.schůzky. MOžná bych preferovala dopoledne a třeba to spojit s obědem. :wink:

Leni, já jdu k obvoďačce právě v pondělí + musím ještě na gyndu, protože mám zase horší krevní obraz, tak musím pro další dávky železa. K obvoďačce jsem se na tu preventivku musela objednat, dělá ji mimo běžné ordinační hodiny.

Zítra valím do práce zkotrolovat mzdy a pak asi pojedu na oběd k babičce. Docela se těším.

Míšo, četla jsem o malé, takže velké gratulace k super zprávám. Je to prostě velká bojovnice :slight_smile:

Zuzi, Viktorka je už teda pěkně velká holka :slight_smile:

Včera jsem se kochala miminkem sousedky, chlapeček má měsíc a vypadá, jako by se právě narodil. Fakt je šíleně maličkej. Už jsem viděla toho svýho nezbedníka v náručí :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Lenajsku, budu se určitě objednávat, i když tady ta moje dr.bere všechny normálně aniž by se objednávali :wink:
Ohledně té krve, tak jsem vypila vody celkem dost než mě napíchli, oni to spíš přirovnávali k mému nízkému tlaku takže babo raď :grinning: :grinning: ale hlavní věc je, že to potom už pěkně teklo.

Pajii, vždyť už to máš za pár :dizzy_face: :dizzy_face: a co to jméno, bude to teda ten Jiříček? Nějak jsem nepostřehla, jestli jsi o tom tady někdy psala :sweat_smile:
2. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Marti, tak ať zoubky brzo vylezou a malou to moc nebolí...

Páji, no, příští týden jedu v úterý do Olmiku za kamarádkama, takže to bude celej den cestování a v pátek jedem s MM hned po obědě do Pardubic na svatbu sestřenice, takže taky cestování, v neděli jedem dom.
Nevím, jestli bych zvládla tu středu, kdybych jela do Brna ještě, po tom Olmiku a pak mě čeká ještě ta svatba... poprosila bych, jestli bysme to radši nenechaly na ten další týden, který bude trošku klidnější?
Třeba 14/9, nebo 16/9, nebo 17/9... A taky bych to viděla s obídkem. :slight_smile:

Tak si Páji užij "klidný" den a nic moc nedělej... :wink: S tím deštěm máš asi pravdu, chtěla jsem se pustit do praní starších oblečků a plínek, aby to hezky sluníčko vybělilo, ale vypadá to bledě... ale zase není moc vedro, tak se možná půjdu projít.
Tak v pondělí u dr. dopadni dobře, i na gyndě... s tím železem mě to mrzí, ale snad Ti tabletky pomůžou. :wink:
A zítra valíš do práce? Ty jseš teda nezmar... pak si užij oběd u babičky... jé, taky bych se nechala na obídek pozvat. :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Leni, klidně bych to nechala na ten další týden, nemám vůbec nic kromě pondělí dopoledne - to jdu právě k zubaři, mám vypadenou plombu.

Na praní oblečků se vrhnu asi příští týden, nebo možná až ten další, abych je neměla pak 2 měsíce zavřený ve skříni... Prostě aby byly "čerstvý" :slight_smile:

Luci, jméno zatím nemáme, neoslovuju ho a když o něm mluvím, tak jako o "malým" nebo o "mimču" :grinning: Asi začnu MM zase zpracovávat, už to začíná být docela aktuální.

Do práce jdu i příští týden, řikala jsem, že kolegyně nezvládá... Nemůžu je v tom nechat úplně samotný...
2. zář 2009 v 11:47  • Odpověz
Příští týden je mi to jedno kromě pátku nic nemám, ten další týden mám ůplně zatím volnej takže tam mi to je taky zatím jedno :wink:
2. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Tak holky, jestli by to nevadilo, sešla bych se radši teda až ten přespříští, kromě 15/9 můžu kdykoli. Příští týden by toho bylo už moc... nezlobte se.

Páji, tak snad už se na jménu fakt domluvíte, abyste ho neřešili ještě v porodnici... :wink:

Já chci právě využít každýho slunnýho dne, snad jich bude ještě dost, aby to pěkně schlo na balkóně. Taky mi má asi zítra přijít balíček z netovýho bazárku, tak z oblečků to snad už bude skoro vše, možná úplně vše, tak to pak začnu prát a dávat do jiné komody. Ložní do postýlky budu prát asi až bude postýlka koupená a smontovaná, pak to rovnou povleču. A druhý povlečení mi mamka šije, tak to vyperu a uložím do skříně.

Páji, zubák mě taky asi čeká, pobolívají mě zuby, tak půjdu ještě na další prohlídku, než malej vyleze...
2. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz
Páji, to je fajn, jít do práce jen tak na "čumendu" co? ... jako že si to uděláš a půjdeš ... já takle taky chodila, a se mi to docela líbilo :grinning:
2. zář 2009 ve 14:50  • Odpověz
Páji, tak jsem zvědavá, jestli se ti podaří TM zpracovat na nějaký jiný jméno ... moc držím palce.
2. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tak doufám, že se na ten přepřiští týden tedy domluvíme :wink:

Tak jsme nás obědnala na 3D utz na přiští týden takovou radost jsme z toho měla dokud nedošla mamina a celou mi jí nezkazila :unamused: Prý jestli to na malou není nějak moc ty utz a co když jí tam zase něco najdou atd..... tak nevím zda to raději nemám zrušit aby to tedy na maliu nebyl záhul :unamused:
2. zář 2009 v 15:49  • Odpověz
Mišičko, ultrazvuk je neškodnej, fakt se ničeho neboj .... 3D ultrazvuk budete mít na památku. Nenech se otrávit, a nenech si zkazit radost ... mamka má prostě jen starost ... moje mamka mi takle otrávila celou polovinu těhotenství, ale nedala jsem se a dneska je z Markétka připosr...
2. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Ahojky, tak se po nějaké době hlásím.
Márkétce gratuluji k 9. měsícům. Už je to velká holka
Misicka: skvělá zpráva, mz malé bude velká bojovnice
Lenajsek: Už se ti tom blíží :wink:
Paaaja111: ty jsi vzorná zaměstnankyně, moc to nepřeháněj ať v práci neporodíš :grinning:
2. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
Ahoj holčiny,

sedíme venku-je fakt příjemně a baštíme večeři.. udělala jsem chleba ve vajíčku a dala na to všechno možný od salámu až po okurky :grinning: škoda, že ty večery venku nebudou dlouho trvat, za chvilku je podzim a potom hned zima.
Mišičko, ten UTZ miminku vůůůůbec nevadí a jak píše Marťa-budete mít pěknou památku :wink: a uděláte si radost.
2. zář 2009 v 19:39  • Odpověz
Luci, teda ty mi děláš chutě, chleba ve vajíčku !!!!!!!!!!! Taky ráda sedím venku, škoda, že už je tak brzo tma
2. zář 2009 v 19:58  • Odpověz
Marti, tak já ti příště schovámnějaký ten chlebík, ju :wink:
2. zář 2009 v 19:59  • Odpověz
Čauky, pěkný večer...
Míšo, na 3D bych šla určitě, UZ škodlivý není, a jak píšou holky, budete mít památku a malou uvidíte, jak kdyby byla "skutečná", nebo jak bych to popsala. Nenech se fakt otrávit, mě taky babička říká, jestli nechodím na UZ nějak často, a to chodím oproti vám všem ještě málo!!! Takže v klidu bych se objednala a pak se na UZ těšila... :wink:

Ali, jojo, blíží se to.. :slight_smile:

Luci, no to máš pravdu, že se venku nebude dát sedět, ale aspoň už nebudou ty vedra co byly (snad), já se letos na podzim hrozně těším, jak jsem ho nikdy neměla ráda, letos se ho nemůžu dočkat. :slight_smile:

Pěkný večer všem holky, já jsem se od nejlepší kamošky dozvěděla docela špatnou zprávu, tak jsu z toho smutná... jdu se dívat na Marečka, ten mě snad rozveselí.
Mějte se fajn!
2. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz
Kočky, já se pro dnešek taky loučím... pěkný večer!!

Lenajsku, snad se nestalo něco hrozného :fearful: jinak Mareček je docela dobrej, tak snad tě to rozveselí :wink:
Jinak pěkné nové fotečky.
2. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Luci, díky za chlebík :grinning:
Leni, taky koukám na Marečka , to je u nás "základní film" ... jak říká MM ( je mi líto té špatné zprávy, snad tě film rozptýlí)
2. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Dobré ráno, kočky...

se mě vůbec nechtělo z postele, ale musela jsem mladýmu nachystat věci do školky a potom jsem už zase dostala šílený hlad, takže mě to z postele přece jenom vyhnalo. Šla jsem včera spát docela pozdě, ještě jsem žehlila a prala prádlo v pračce, takže jsem to musela potom ještě pověsit. Peru skoro každý den a nejvíc věcí má Áďa ze školky, vždycky přijde špinavý jako čuňátko... hlavně když jsou na písku, by jste potom ty věci měli vidět :angry:

Lenajsku, doufám, že tě smutná nálada opustila a dneska budeš usměvavá jako sluníčko :slight_smile:

Přeji všem pěkný den!!
3. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den přeji...
Jo, dneska je už líp, i když některé věci se prostě změnit nedají...
Odpoledne jedu za Verčou a Lenčou, tak se těším na ty jejich prďolky a samozřejmě na holky. Snad nebude pršet.
Mějte se krásně, všechny zdravím a pěkný den!
3. zář 2009 v 09:00  • Odpověz
Lenajsku, tak je moc pozdravuj!!!!!!!!!!!!!!!
3. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsme se na to 3d obědnala a jdu už přiští týden :wink:

Leni pozdravuj holky a mimča :wink:
3. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Míšo, super.. a kam ses objednala?
Pozdravy vyřídím... :wink:
3. zář 2009 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.