• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Míšo, tak to je fajn, že na ten 3D UTZ přece jenom jdeš :slight_smile:

Mě je dneska nějak divně, doufám že něco nelítá ve vzduchu... bolí mě bříško :confounded:
3. zář 2009 v 10:10  • Odpověz
Dobré dopoledne holky!
Já se omlouvám, že ani nenahlídnu, ale co jsem doma, tak pořád mám něco na práci nebo někde lítám a na pc nemám vůbec čas. Užila jsem si na počítači tolik let v práci, že jsem teď spíš ráda, že ho nemusím zapínat.
Jak se daří? Co Mišička, jak jí to dopadlo? Musím aspoň prolítnout, co je novýho :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:12  • Odpověz
Katy ahoojky!
Jen informuju, předběžně srazík v týdnu od 14/9 v Brně... písni, kdy se Ti to hodí. Viděly bysme to nějak přes den, že bysme zašly na oběd... já můžu kromě 15/9 kdykoli. :wink:
A jak se jinak daří? Kdy jdeš na nějakou další kontrolu?
3. zář 2009 v 10:17  • Odpověz
Díky Leňulko za info, zrovna jsem si přečetla o srazíku :wink: Já nemůžu 16.9. a 17.9. Tak co hned v pondělí 14.9.?
Snad se tam ještě dokutálím.... :slight_smile: :grinning:

Mišičce moc gratuluji k výsledkům, malá je šikulka, že se tak drží!!! Musíte být šťastní, že to takhle hezky jde :wink: Teď ať se to jen zlepšuje :wink:

Já jdu na kontrolu v úterý, tak jsem sama zvědavá, jestli se malá otočila, trošku si myslím, že jo, protože už mě tolik nekope dole, ale spíš v okolí pupíku a na bocích.
Jinak teď v sobotu se konečně chystáme do Bohunic a už jsem rozhodnutá, že tam půjdu rodit. Ta kamarádka PA mi tam může domluvit i Dr., pokud bude malá prdelkou dolů. Myslím, že není nad to mít někde známý, to pak člověk vidí úplně jinej přístup.
Taky od soboty už máme doma kočárek :slight_smile:
Takže až na pár drobností už máme asi všechno, dnes jsem teprve začala prát peřinky. Oblečkama začnu asi příští týden.
A co ty Lenajsku, vše ok?
Co Pájule? Vidím, že je pořád "zaměstnaná"...
Jinak u nás opět řešíme jméno.... :sweat_smile: Už se z toho picnu.... Jsem zvědavá, co nakonec vymyslíme :grinning:
3. zář 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak jo, klidně toho 14/9... sice budu mít za sebou náročnej víkend, ale cestu do Brna ještě zvládnu.
Gratuluji ke kočárku, je to fajn mít ho už koupenej a už se jím nezabývat, že? Určitě máte radost a nemůžeš se dočkat, jak ho provezeš, že? :dizzy_face:
Tak to je fajn, že cítíš malou někde uprostřed, tak snad se fakt otočila. Na to úterý budu držet palce.
A do Bohunic se taky chystám, sice bez MM, ten tam se mnou jít nechce, ale já se tam chci mrknout. Chodíš tam i na předporodní kurzy, nebo ne? Nebo budeš chodit?
A máš pravdu, není nad známosti.
Jejda, řešíte jméno? Já myslela, že už máte definitivně vybraný...

U nás snad vše OK, já jdu 15/9 na KO, tam by mi dr. měla dělat UZ, tak jsu zvědavá, jak je na tom mimčo a vůbec co se dozvím. Už mi napíše i papír na MD, letí to...
My už jméno vybraný máme, ale nikdo kromě nás tří (s mimčem) ho neví... :slight_smile:

Luci, jak to, že Ti není dobře? :frowning2: Tak ať je líp kočko, opatruj se a odpočívej!

Nic kočky, loučím se, za chvilku vyrážím.
3. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Tak já taky budu předběžně počítat s tím pondělkem 14.9.

Na kurzy nechodím a chodit ani nebudu, nějak jsem se o to nezajímala a teď už je stejně asi pozdě. Nějak to nevidím jako nutnost.
S tím jménem jsem si to myslela taky, ale pořád jsme špekulovali (nebo spíš já), tak zase vymýšlíme něco jinýho. Myslela jsem si, jak to bude jednoduchý něco vybrat, zvlášť pro holčičku, ale je to pěkně náročný.

Tak jsem zvědavá i na jméno toho vašeho cipíska a na Pájinýho jakbysmet :grinning:
3. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Obědnala jsem se do Heliosu :wink:

Luci mě taky dneska není zrovna nejlíp, pořád mám tendence na zvracení a jsme strašně unavená asi změna počasí a tlaku tak budu jen ležet a odpočívat a ty udělej to stejné :wink:
3. zář 2009 v 11:37  • Odpověz
Holky, my byly na kontrole u doktorky, ale nebyla tam ... vdává v sobotu dceru, ale neva, malá je dobrá .. byla jsem malou ukázat doktorce gyndařce a vyptala jsem si recept na antiko ... si mě hned pozvala na kontrolu, koukám že už 9 měsíců po porodu. Marketka spala 35 min v kočárku, tak jsem cestou nakoupila ... odpočinek žádnej ... v noci se malá v 0,30 probudila a nechtěla pak asi 30 min spát a i do rána se dost budila ... zalila jsem před domem, malou jsem teď nakojila a měla bych se najíst, mám hlad jak vlk, od rána jsem nic moc nepila .... už by to tady chtělo vysát a utřít prach ... ať MM zase nekouká a významně neotírá stůl to bych ho zabila ... už zapomněl, že s malou se toho moc udělat nedá, navíc malá furt stoupá, tak může být jen na zemi, nikam ji už nemůžu dát
Koukám, že u Katy se řeší změna jména, to jsem zvědavá jak to dopadne ....
3. zář 2009 v 11:46  • Odpověz
Mišičko, nevím jestli je to i tlakem, ale bolí mě levý podbřišek... není to teda až moc bolestivé, ale takové nepříjemné. Možná to jsou zaražené prdy :grinning: :grinning: těžko říct. Je fakt, že jsem včera snědla plno švestek, takže se to na mě podepsalo. Na kontrolu jdu až za necelé tři týdny, tak budu doufat, že je všechno v pořádku.

Jinak Helios je na 3D dobrej :wink:

Marti, ahoj!!
3. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz
Luci, tak to může být děloha. Mně to taky docela dlouho dělalo, že mě pobolívalo v podbřišku, ale děloha se pořád roztahuje, tak to může být taky tím. Určitě je vše ok, jinak to být ani nemůže, nad ničím špatným nepřemýšlej.

Ahoj Marti, tak vy jste s Markétkou marodily? Snad už je líp. Jo jo u nás se řeší zase jméno... :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 12:12  • Odpověz
Před chvilkou mi nějaká holčina poslala odkaz na jednu stránku, kde je plno miminek a dětí, co už nespatří sluníčko atd. brečím u toho jako želva..
Kdybych to věděla dřív, tak na to ani nekoukám, ale nevěděla jsem, že to tam bude.

Holky, pokud vám někdo pošle odkaz na nějaký " anjeliky " tak na to nekoukejte ( ani těhulky a ani maminky, co už dítě mají )!!!!!! :pensive: :pensive:
3. zář 2009 ve 13:53  • Odpověz
Kači, díky za uklidnění.
3. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Kočky, jdu pro Áďu do školky... snad se po cestě nějak uklidním, pořád se mi chce brečet :pensive: :sweat_smile:
Dokonce mě musel utěšit i manžel a to je už co říct.

Mějte se pěkně, pa pá
3. zář 2009 ve 14:57  • Odpověz
Ahoj holky, hlásím se po krátké odmlce :slight_smile: Zkolaboval nám ten kompl a nějak jsem se sem neměla jak dostat. Dneska tu byl ale bratranec a všechno spravil, takže jsem opět v kontaktu se světem :grinning: Jinak my jsme byly s malou 1.9. na kontrole a všechno ok, jen teda na čípek už mi napsala 1, ale říkala, že se tím vůbec nemám nějak znepokojovat, tak snad to bude ok. V pondělí mi taky přivezl stolař komodu pro malou, dnes na ni přitel namontuje přebalovací pult a můžu se vrhnout do praní a skládání všech věciček, už se na to docela těším. Taky jsem byla ve středu na cvičení pro těhotné v porodnici. Bylo to super. Takový uvolnění, měla jsem z toho moc přijemnej pocit. A bylo to zadarmo. Taky nám bylo hned na začátku řečeno, že se to v jiných porodnicích platí a že se tudíž očekává, že půjdeme rodit k nim a ne pak někam do Brna :slight_smile:
Jdu Vás dočíst :wink:
3. zář 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahoj Paji:slight_smile: Jsem si říkala, co s tebou je:wink: Doufám, že se v sobotu uvidíme a hlavně že nám bude přát počasí...
Já jsem platila 80Kč za hodinu, pak se dá jít ještě za 50,- na plavání, ale nejsem schopná si koupit plavky :sweat_smile: Bylo to fajn, dobře jsem se protáhla, tak určo půjdu zas...
3. zář 2009 v 16:07  • Odpověz
Miši, to je super, že malá tak bojuje!!! Super zprávy!
Luci, taky mě občas pobolívalo v podbřišku, doktorka mi říkala přesně to co Katy, že je to děloha, jak se roztahuje :wink:
Luci, dík za upozornění na ten odkaz, se vůbec nedivím, že tě vzalo, taky bych to nerozdýchala ... :frowning2:
Holky, koukala jsem do alb a máte všechny moc kráááásný bříška!!! Pěkně nám to roste, co?
Paaaaji, ta komoda vypadá fakt super.
3. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Teri, na plavání se tu prý dá chodit taky, za nějakých 40 Kč, ale jednak mi není vrchní díl plavek :grinning: , i když to se dá sice vyřešit uplým tričkem, ale bojím se hlavně infekce. Jsem na to byla docela náchylná už před těhu, tak radši ne. Cvičení bylo fakt super, jak říkáš, super protažení!!! Už se těším na příště :slight_smile:
3. zář 2009 v 16:15  • Odpověz
Paji, mně právě taky není horní díl plavek a furt jsem se jaksi nemohla rozhoupat, jestli budu chodit plavat, nebo ne...Spešl těhotenský se mi za ty prachy kupovat nechtělo...No už jsem na sobě měla jedny moc pěkný plavky, ale za 800:frowning2: No na ty 2 měsíce už nic kupovat nebudu...
3. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
ahojky, dneska to bylo fakt náročný. Zítra mám ráno zase nějakou schůzku kvůli družstvu a pak musím valit na gyndu, protože jsem měla horší výsledky krve, tak mě budou dopovat dalšíma dávkama léků.

Toho 14.9. jsem původně říkala, že nemůžu, ale když na mě někde počkáte.... Mám totiž na 11h zubaře na Pekařské, bude mi dělat 2 plomby, tak počítám tak hodinku + cestu tam, kde budete. Když to neuděláme toho 14.9, tak už snad nikdy...

Katy, myslíš, že se ti malá otočila?? Já vím, že ten můj rarach rozhodně ne. :confounded: Pořád mě to hodně bolí nahoře. Včera jsem to řešila s mojí známou, která je PA na Obilňáku, a říkala, že mě malej tlačí na bránici a proto mě to tak bolí...
Po konzultaci s ní nechci jít na to otočení zevními hmaty. Je to prý móda a taky docela rizikový. Jinak zůstává, že rodím v Bohunicích, budu tam mít (snad) taky malou protekci. :wink: Od příští poradny chodím jen do porodky.

Katy, Leni , tak vy taky nakonec ještě nemáte to jméno??? Je to hrůza, co? :grinning: Katy, na kurzy rozhodně není pozdě. Na kojení jdu sice příští týden, ale mají termín i na konci září a časem i na začátku října. Akorát to předporodní cvičení jsem jaksi nezvládla.... Ty se máš, že už máte všechno. Já mám ještě seznam pomalu na celou stránku. Měla bych začít lítat po obchodech...

Prát ještě nechci, aby se mi na to neprášilo a bylo všechno "čerstvý" Začnu až koncem příštího týdne.

Paji, děkuji za pochvalu komody. :slight_smile: Má hroznej úspěch, psalo mi už dost holek do IP, kde jsme ji sehnaly, že je super :slight_smile: A mimochodem, kde chceš rodit?

Luci, anjeliky bych fakt nečetla... Už jsem jednou něco takovýho zahlídla a fakt na to nemám... :pensive: TO bříško jsou fakt natažený vazy. Bude to dobrý, uvidíš. :wink:

Míši, taky jsem byla v Heliosu na 3D, bylo to úžasný. Těšte se :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj kočky, tak jsme byly s Verčou a Lenčou na procházce, jela jsem až o třičtvrtě na šest domů a jsu vyřízená, ale jsu ráda, že jsem je viděla. Bylo vedro, ale bylo to fajn. Verča je už lepší, ale malej pořád hodně plače, spíš řve, ale doufám, že se to brzo srovná a bude všechno fajn.
Adámek od Lenči zlatíčko. :slight_smile:

Páji.o ahojky! To je fajn, že už máte PC v pořádku. Takže čípek se Ti pomalu začíná zkracovat, jo? Tak snad to podle slov dr. bude v pohodě. :wink: A je fajn, že chodíš na cvičení.

Teri, takže cvičení taky fajn, jo? :slight_smile: A plavky ty těhotenský jsou fakt děsně drahý... já naštěstí užila ty tankiny, co jsem měla i na dovolené, stály dohromady necelou pětistovku a super. Teď už se opalovat ani koupat nepůjdu, takže v pohodě.
A vršek samostatně by se někde ve výprodeji koupit nedal?

Luci, je možný, že máš zaražený větry, já jsem to jednu dobu měla taky, nebo se roztahují ty vazy. Mně občas taky chytne do podbříšku šílená křeč a pak to přejde, ale dr. říkala, že je vše jak má být. Tak to snad je i u Tebe v pohodě.

Míšo, Helios je fajn. :wink:

Pááji, určitě počkáme, ale jestli Ti bude dělat plomby, tak asi nebudeš moct kousat, co? :frowning2: Tak já nevím, jak to domluvit... :frowning2:
Jinak jméno už vybraný máme, ale máme svoje tajemství. :slight_smile:
A s tím otočením, nikdy neříkej nikdy... třeba se fakt ještě otočí. A když ne, v těch Bohunicích by Ti snad císaře udělali... držím moc palce.

Luci, na takový zprávy co mi někdo pošle do IP, nebo i na chatu do vzkazníku já ignoruju a vymazávám. Beru to jako spam. Samozřejmě ty od lidí co vůbec neznám. Ale díky za upozornění. :wink:

Nic kočky, jdu odpočívat, zítra brzo ráno vstávám a na sedmou ráno jedu k Milosrdným na endokrinologii na odběr krve, v Brně pak budu celej den, bo tam za několik hodin jdu na kontrolu a pak s kamarádkou jdeme do hračkářství vybrat kolotoč nad postýlku a půjdem někam na chvilku posedět, tak se vrátím až navečer.

Tak se mějte krásně, krásnej pohodovej víkend všem a všechny zdravím!
3. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Pááji, zítra hodně štěstí na kontrole. :wink:
3. zář 2009 v 19:22  • Odpověz
Paaaji, komoda vypadá fakt úplně super. A kdo vyráběl ten přebalovák? Manža?
Já pořád uvažuju kde rodit. Pokud bude všechno ok, tak bych šla ráda do Vyškova. Hlavně kvůli tomu, aby za mnou mohla bez problému i rodina. Ale pokud by byl nějakej problém, kdyby mi zůstala dole placenta nebo kdyby byla malá KP, tak bych raději do Brna. Nejraději bych se i domluvila se svou doktorkou, chodí operovat a sloužit na Obilňák.
Leni, naštěstí už je kompl fakt ok, je to hrozný, když člověk nemůže vůbec na net ... ne že bych proseděla celej den u komplu, ale zrovna jsme třeba řešili chůvičky - který koupit, no a nebylo se kam podívat, kde získat informace a tak :unamused:
3. zář 2009 v 19:47  • Odpověz
Taky zítra ráno brzo vstávám, jdu konečně na tu cukrovku :unamused: Snad budou mít nějakou dobrou šťávu :slight_smile:
3. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Luci, fakt o žádným neštěstí nečtěte ... já teda na to háklivá nebyla, ale každá jsme jiná ... i já jsem sem jednou takový odkaz hodila, jsem to nemohla rozdýchat ... i na koníku je diskuze - Zemřelo mi dítě ... tam se člověk dozví věci, s jednou maminkou si i píšu, už má další dítě, fakt nádhera ... to je ta, co chlapeček měl 5,10 nebo kolik ... je to fantastická ženská ... to je důkaz, že člověk nemá nikdy ztrácet naději ... já na ty stránky do dneška lezu, občas, se aspoň vybulím a povolí přetlak ... někdy je to potřeba, si uvědomit, že se mám móooooc dobře!
Luci, asi je mimčo na té straně, kde cítíš tlak, je to jak píše Katka .... já v téhle době musela brát magnézko, ten tlak se změnil v křeče, jsem už měla černé myšléééénky, ale dobře to dopadlo :wink:
Katy, je dobře, když máš někdě známý, zvlášť když není jistý, že to bude bez problémů ... i ty budeš klidnější. Jinak Markétka je ok.
Paji.o: to cvičení pro maminy si maminy moc chválí, s pár jsem mluvila ... j áteda nebyla ... ale je fakt, že ve Vyškově je to zadara .... to je paráda a já na Vyškov teda nedám dopustit ...
Lenajsku, ať zítra dobře dopadneš ....
3. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Ahoj holky,jdu vás jen pozdravit.Dočítat vás nestíhám tak doufám,že je vše ok :wink: papa
4. zář 2009 v 07:42  • Odpověz
Paji, tak myslím na tebe, ať ta sladká voda je OK:grinning:
Leni a ty malýmu vyber pěkný kolotoč:slight_smile:
4. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Ahojky holky,

Luci mě ten odkaz taky přišel takže na tu stránku nemám ani koukat jo?
4. zář 2009 v 08:33  • Odpověz
Holky, kde a za kolik jste kupovaly kojící polštář?
4. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ránko holky, venku leje, no potřebuju nakoupit, ať mám z čeho vařit, tak deštník a pláštěnka a pojedem do města .... Pavka dneska slaví 16, tak chci uvařit něco dobrýho, když odpoledne dojde ....
4. zář 2009 v 08:44  • Odpověz
Dobré ráno holky...

Mišičko, ne nekoukej tam... fakt to není nic pro těhulky ani pro maminky s dětmi. Mě to včera úplně odrovnalo :pensive: :pensive:

Lenajsku, dobře v Brně pořiď a vyber prckovi pěkný kolotoč nad postýlku :wink:

Já jsem dneska celkem v pohodě, přes noc to tlačení ustalo, takže doufám, že je všechno tak jak má být.
Omlouvám se, že vám sem píšu o rady atd.ale fakt si už připadnu jako prvo těhule... :grinning: :grinning: jenomže jsem toto u Adama prostě neměla a nebo jsem nad tím tolik nepřemýšlela. Teď je to prostě jiné, hlavně když je to mimčo fakt vymodlené :pensive: tak se na mě prosím nezlobte.
4. zář 2009 v 08:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.