• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Nechápu proč mi to tedy někdo posílal, Jako jsme nejprve myslela, že kvůli malé, že si tak vytrpíme, ale nakonec jsme neměla čas a nekoukala tam a ani nebudu asi tak nějak vím co to tedy za stránky je a asi na to nemám. Mě stačilo, že v jedné diskuzi kam chodím jsem já přišla z dobrou zprávou z utz a jiná holčina dostala výsedky z plodovky a včera byla na přeřušení to už jsem těžko rozdejchávala :unamused:

Luci od toho jsme tady aby jsme si navzájem radily :wink:

Holky neuvažuje některá nad porodem v Brně na Obilňáku?
4. zář 2009 v 08:55  • Odpověz
Jo a nemáte někdo zkušenosti s plínkama Babylove z DM? Potřebuju něco do porodky nakoupit:slight_smile:
4. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Erinko, já plíny Babylove kupuju, jsme moc spokojená, jsou měkký a mají i pružný pásky
4. zář 2009 v 09:02  • Odpověz
Marti a pro novouška mám koupit ty úplně nejmenší? 2-5 kg? Vůbec nemám představu...
4. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Teri, já mám Babylove olej na bříško a na nohy a jsem s ním maxim. spokojená. Švagrová používá i plenky a zvlhčené ubrousky a taky na ně nedá dopustit. Jen s těma ubrouskama bych počkala, až bude mimi trošku větší a na začátek bych vzala něco šetrnějšího. Já mám do začátku zvlhčený Nivea, ale taky jsem si říkala, že klidně na ty Babylove později přejdu.
4. zář 2009 v 09:42  • Odpověz
Mišičko, já nad tím uvažovala, ale radši půjdu do Bohunic.... přce jenom na tom Obilňáku se mi nelíbí jedna věc a to je to, že musíš jít s miminky na chodbu, návštěva nesmí za tebou do pokoje :confounded: a byla bych moc ráda, kdybych měla nadstandart, ten je nejlepší... máš tam klid a nikdo vás neruší (myslím miminko a tebe).
4. zář 2009 v 09:43  • Odpověz
Luci, jak tady řešíte ty návštěvy na pokoji ... ono je to docela pochopitelný .... si vezmi, když jste tam dvě, nebo tři maminky, a budeš zrovna kojit, nebo je člověk po porodu zbouranej, tak by mi bylo dost nepříjemný, kdyby se tam kolem mě motali cizí lidi od maminy z vedlejší postele ... o bacilech nemluvě ... jiný je, když máš pokoj sama pro sebe a dojde tam tatínek atd. Já s malou teda na chodbu chodila, na chvilku, ono tam dost dobře nejde vysedávat dlouho ... i když jsem nechala malou na pokoji, tak jsem byla ráda, že si odpočinu, nebyla nějak chuť sedět s návštěvou víc než 15 minut ... to je teda moje zkušenost.
4. zář 2009 v 10:36  • Odpověz
Marti, já to myslela i tak, že na Obilňáku jsme bývali po šesti na pokoji a to už i na mě bylo moc.. a návštěvy chodili jenom na chodbu, kam si s miminkem musela vyjet do toho průvanu, ani si to mimčo nemohli návštěvy pochovat a když si kojila, tak musela počkat než nakojíš a potom to mimi dovézt a to už jsi měla třeba konec návštěv, takže to byla potom rychlovka :angry: stalo se mi to hodněkrát, takže si malého potom užili všichni až když jsem s ním byla už doma.
4. zář 2009 v 11:05  • Odpověz
Neodsuzuju to, ale toto mi třeba vadilo... ale u mě je ještě dost brzo na to, abych si vybírala porodnici :slight_smile: akorát říkám, že bych radši brala ten nadstandart.
4. zář 2009 v 11:06  • Odpověz
Krásný dopoledne holky...

Před chvílí jsem dorazila z nákupu...dneska je tam konečně příjemně.I když prší,ten čistý chladný vzduch je k nezaplacení :slight_smile:

Luci...já si ten nadstandart nemůžu vynachválit.Manžel tam se mnou byl skoro celou dobu,mohla jsem v klidu odpočívat a nikdo mě nerušil...mohl za mnou přijít kdo kdy chtěl,Vzhledem k tomu,že tam pracuji,chodilo za mnou skoro celé oddělení :grinning: :grinning: :grinning: Někdy člověk zase naopak chtěl být sám...v klidu.Snad ti to vyjde.Bohunice jsou skoro pořád narvaný k prasknutí,ale to asi všechny porodky :slight_smile: to ten BABYBOOM :grinning:
4. zář 2009 v 11:11  • Odpověz
Luci, já ten nadstandart chtěla taky, aby za mnou mohli i děcka když půjdou ze školy atd., ale bylo nás tu dobu v porodnici hodně, a nadstandarty byly beznadějně zabrany ... já se právě se všema domluvila, aby došli až budu doma, tak za mnou byl jen manža, děti , babičky a švagrová - a to byly návštěvy fakt na 15 minut, koukli na malou a jen jsme prohodili jak se mám a jestli je hodná a co oni jak se mají - jsem nikoho předtím dlouho neviděla..... nějak jsem po dvou dnech nevěděla, co s nima řešit, vše bylo řečeno, a sedět a koukat na malou,když tam každý poslouchá, to už mě na té chodbě taky nebavilo ... viděla jsem se doma, tam to nějak nebylo ono prostě. ... jak není ten nadstandart, tak jsem si říkala, že je lepší, když nikdo nechodí .... bud byly vizity, nebo jsem přebalovala, kojila ... pak návštěvy , koupání ... za celý den jsem nezdřímla a v noci jsem byla mrtvá únavou ....
4. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Luci, a teda šest mamin na pokoji, to je docela masakr, to by mi trefilo ... mě stačila ta jedna hvězda, co tam byla s náma ... pořád zkoumala, jestli nechytne od synka novorozeneckou žloutenku :grinning:
4. zář 2009 v 11:29  • Odpověz
Marti, to je přesně tak jak jsem to zažila já... a proto bych radši ten nadstandart, ale když člověk nemá známého doktora nebo tak něco, tak je to beznadějný, protože ti ho nikdo nezarezervuje.
4. zář 2009 v 11:30  • Odpověz
Marti, taky jsme tam měli jednu takovou.. ta se dokonce i štitila mimčo přebalit :rolling_eyes: pořád nechápala, protč to tak moc smrdí a že když jde ona na vwlkou, tak je to ohodně snesitelnější než od malého mimča. Vždycky čekala na sestřičku, až ji toho drobka přebalí. Jednou jsem se i já naštvala a přebalila ji to sama, bylo mě toho malého fakt líto.

Jinak mi vadilo to, že jsme tam měli miminka, které měli obrácený režim a tudíž v noci pořád brečeli, takže nám budili ty naše broučky a to byl fakt záhul, jsem měla oči jako angorák... kolikrát jsem s malým usnula i na chodbě :grinning: :grinning: (malej byl samozřejmě v té postýlce)
4. zář 2009 v 11:33  • Odpověz
Marti-babel, ahoj kočko... jsem tě tu dlouho neviděla :slight_smile:
4. zář 2009 v 11:35  • Odpověz
Ahoooj Luci...to víš,jsme počád v jednom kole...MM je s náma hodně často doma,tak jsme celé dny v luftu :grinning:

Jak říkáš,tan nadstandart je buď a nebo...když jsem rodila já,do rána jsme čekaly 3 maminky na pokoji po císaři,protože nikde jinde nebylo místo.byli jsme bez miminek a čekaly až dopoledne propustí nějakou maminku domů a dají nám její postel :unamused: nakonec se uvolnil i ten nadstandart,tak jsem ho hned brala.
4. zář 2009 v 11:38  • Odpověz
ahoj holky,zdravím

Luci, máš zákaz takový stránky číst. já je objevila v těhu a měla jsem depky jak blázen a ted jsem tam jednou zavítala a už to neudělám, protože jsem pořád pozorovala malou, jestli jí něco není. je mi to hrozně líto maminek i miminek, ale opravdu to nečti nebo se z toho zblázníš!
4. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz
Dobré odpoledne :slight_smile: tak jsem se vrátila z vyšetření cukrovky. Vysledky jsou ok, takže mě žádná dieta nečeká :grinning: Ale ta sladká voda na lačno byla teda fakt pěknej hnus. Ještě když mi řekli, že to musím vypít do 5 minut, no měla jsem co dělat, abych to vypila a abych to v sobě vůbec udržela. Pak jsem přesvědčila doktorku, tak mi dala asi 2 dc vody, ze které dělala ten roztok. Bez té vody bych to asi nerozdýchala ...
4. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz
k těm nadstandartům ... taky bych byla ráda na nadstandartu a doufám, že se to povede, aby za mnou přítel a vůbec i rodina mohli kdykoli. Člověk má asi i větší klid, větší soukromí a nebudí ho i další miminka ...
4. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz
Paji.o. no vidíš, že jsi to zvládla... akorát jak to tak popisuješ, tak ta voda musela být fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já když to pila, když jsem čekala Áďu, tak nám dávali čaj ve kterém byl do půlky hrníčku cukr, takže taky fůůůj.

Ahoj Mončo, neboj..už na to ani nekoukám, ale bylo to fakt šílený se z toho nějak dostat. Kdybych to věděla dřív, tak to ani neotvírám :pensive:
Jak se máte a co je u vás nového?
4. zář 2009 v 17:27  • Odpověz
Marti, pěkné fotečky Tomulky :slight_smile: až se to počasí umoudří, tak by jsme se mohli konečně sejít :wink:
4. zář 2009 v 17:30  • Odpověz
Tak já jdu něco dělat, zítra dojedou tchánovci, tak musím něco upéct a taky udělat jídlo, ať se s tím nedělám zítra, než oni dojedou..

Jsem zvědavá, jak pořídila v Brně Lenča(Lenajsek) a jestli vybrala prckovi ten kolotoč nad postýlku.

Joooo, misicko, v kolikátém týdnu jsi volala na velký UTZ ve 20tt, aby si se objednala???? A byla jsi na Veveří nebo někde jinde? Já totiž chci jít znovu na to Veveří... a to už se myslím nic neplatí, že.
4. zář 2009 v 17:34  • Odpověz
Luci...to bysme teda mohli,jestli nebudou zase vedra a Tobě nebude líp doma :slight_smile:

Holky...hezký víkend...snad se to počasí umoudří :wink: :wink: :wink:
4. zář 2009 v 18:51  • Odpověz
Marti, já si myslím, že ty vedra už nehrozí...aspoň do té doby, než bude babí léto :grinning: :grinning:

Kočky, také vám přeji pěkný víkend!!!! Brou noc..dneska se bude suprově chrupčet, když tam pořád ještě prší.
4. zář 2009 v 19:55  • Odpověz
Hoj kočky, zdravím a omlouvám se, že vás nepřečtu a ani nenapíšu podrobnosti dneška, ale jsu naprosto K.O. Mise splněna, kolotoč koupený, i další věcičky a dneska si i maminka koupila drobnůstku, svetřík... :slight_smile:
Na kontrole taky vše OK, ale byla jsem v Brně od půl sedmé ráno a jela jsem vlakem o čtvrt na sedm večer, takže skoro 12 hodin. Děsně mě bolí v zádech a nohy, tak si jdu lehnout a dát si je nahoru. Asi vytuhnu u TV.
Zítra dopol. písnu víc, odpol. jedem na další utrácení peněz, Ikea a Shopping Park. :grinning:

Krásný večer všem a dobrou noc, krásný víkend, i když bude asi uplakaný...
Všechny zdravím, páááá!!!
4. zář 2009 v 19:57  • Odpověz
Pěkné slunečné dopoledne :slight_smile:
5. zář 2009 v 09:14  • Odpověz
Luci volala jsem minulej týden a obědnaly mě na tento týden na středu .Měla jsme strach aby to nebylo brzo, ale prý není budu 22tt. No já se obědnala do Heliosu je to tam o 200 kč levnejší než v Prenatalu,
Tam v tom Prenatalu budeš platit stojí to tam 1200kč :wink: Nejpozději by jsi se měla obědnat tak do toho 26tt, ale čím je mimčo větší tí m ho nemusí zabrat celí takže ten 23tt je ideál :wink:
5. zář 2009 v 09:15  • Odpověz
Ahoj těhule!
Tak zrovna dnes jsem si zavzpomínala :dizzy_face: Přesně před rokem jsem zjistila, že jsem těhotná, podle prvního testu :dizzy_face: :grinning: A za chvíli bude mít malej 4 měsíce, toto letí.... :slight_smile:
5. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Leni.dv: utíká to co, já si to takle taky říkám ... loni jsem tady měla Martina, bydlel s náma 6 týdnů, stěhovali se do baráku ... já s břichem vařila obědy atd. .. a dneska honím malou v chodítku :grinning:
5. zář 2009 v 10:35  • Odpověz
S dětma ten čas letí fakt úplně neskutečně :slight_smile:
A v pondělí máme s MM výročí 2 roky od svatby :slight_smile: Akorát to neoslavíme, je v Paříži.... :confounded:
5. zář 2009 v 10:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.