• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Lenajsku, jestli to bude ta holka, tak stejně bude jezdit v modrém kočárku... mám ho už nějakou dobu v Albu, nějak ty barvy moc neřeším, ale je fakt, že chlapečka jsem v růžové teda neviděla :grinning: :grinning:

Katy, koukám, že máš zítra kontrolu, tak se taky přidávám a držím palce :slight_smile:
7. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Paaaji, ty obraty se asi dělaly i dřív, protože mi mamka říkala o jedné paní z dědiny, který takhle obraceli dceru v našem věku... Ale já bych se taky bála... Spíš se zkusit naprogramovat na to že to zvládnete normálně a kdyby ne, tak prostě se udělá císař... v tomhle asi člověk musí věřit doktorům, mají přece jenom víc zkušeností:wink:
PA v porodce nám říkala, že zažila 2x za svoji kariéru (má dospělýho syna), že se mimčo otočilo těsně před porodem:slight_smile: Tak ty bobky ještě přemlouvejte :wink:
7. zář 2009 ve 12:51  • Odpověz
Páji, já vím že je to risk rodit KP u chlapečků... ale snad to vše dobře dopadne.
Nás ta postýlka stála 2.200 a tu žlutou tam měli. Jestli ji tam mají teď, netuším. A jestli ji budeš mít nastálo v kuchyni a obyváku, tak to chce určitě jinou matraci.

Luci, tak Ty budeš mít pro holčičku modrej kočárek a my máme pro chlapečka červeno šedivej... :slight_smile: ale myslím, že na barvě kočárku zas tak nesejde. Jo kdyby byl růžovej a v něm chlapeček, to by bilo do očí. Ale takhle je to myslím jedno...
7. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz
Lenajsku, taky si myslím :grinning: :wink:
7. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz
Holky, na barvě kočárku fakt nezáleží, naproti sousedka taky vozí chlapečka v červeno šedivým, má takový i golfák, zůstali věrní barvě .... já vozím holku v zeleno šedivým ....

S tím koncem pánevním, pár známých mi říkalo, že např. když rodily dvojčata, tak bývá pravidlo, že po porodu prvního se to druhý otočí ... a pak jim to druhý doktor otáčel v břiše, aby šlo hlavou, to taky asi není nic příjemnýho. Fakt lepší to nechat přírodě, pokud nic nehrozí ... kdyby bylo něco špatně, tak doktoři zasáhnou ... fakt budu paaaje i Katy držet moc palce. .. už se to blíží...
7. zář 2009 v 16:14  • Odpověz
Ahoj kočky, koukám, že toho tady není moc napsaného.. asi jste všechny venku nebo zaneprázdněné, to je dobře, aspoň člověk nesedí pořád u počítače :wink:
Já teď došla s Áďou z venku a bylo to fajn, seděla jsem na lavičce, povídala si s maminama a prcek tam pobíhal s děckama, takže spokojenost na obou stranách.
Ke všemu mi dneska došel balíček z Aukra a super, moc pěkné věcičky a jedna zavinovačka a tak kráááásně to voní :dizzy_face: :dizzy_face: no, ale už toho teď na nějaký čas nechám a Aukrovat budu až tak kolem 25tt. To už budu vědět co to je a bude to snažší a né pořád neutrální barva, jako teď.

Marti, Jj...na barvě prostě nezáleží a mě vůbec ne, ale kluka bych prostě do růžové nedala :grinning: :grinning:

Kači a Pajii, držím palečky, aby se miminka umoudřila a otočila a když se neotočí, tak aby vám to všechno dobře dopadlo. Už se vám to opravdu blíží :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 v 18:49  • Odpověz
Dobré ránko děvčata,

teda tady se snad ještě spí bo co. Tak honem vstávat a cvičit :grinning: :grinning: My už teda procvičujeme peněženku od sedmi od rána :grinning: :grinning:

Koukám, že jste řešily barvu kočárku. Abych pravdu řekla, tak to taky moc neřeším a já si určitě budu kupovat červenej kočík, protože červená je moje barvička. A myslím, že se hodí jak pro kluka tak pro holku. I když babičky jsou jiného názoru.

Asi jste si všechny všimly, už jsem vyměnila písmenka v pase. Zatím všechno probíhá jak má, mimčo prospívá, mamka už teda o trošku méně, ale věřím, že už jsme na hranici, kdy to bude lepší. Nastávající prarodiče jsou přešťastní :dizzy_face: :dizzy_face: jen v práci je ta radost o trošku menší :sweat_smile:
8. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
Tak Raduš, už jsem tě přidala do alba :wink: A už tam není žádná snažilka, jenom maminy a těhuliny :slight_smile: Jo a máš krásnej termín, pěkný datum :wink:
8. zář 2009 v 08:41  • Odpověz
No ne, otevřu po ránu PC a co nevidím??? V albu Vyškováčků fotečka Raduščina miminka !!!! Veliké gratulace !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Je ti hodně špatně? To se upraví, neboj. :wink: Co taťka, taky šťastný jako bleška? :slight_smile:

Kolem 11h vyrážím na kurz kojení, jsem v tomhle totální analfabet, tak se aspoň něco dozvím :grinning:

Marti, Luci, díky, že na nás myslíte. Včera mi na preventivce dr. pohmatem potvrdila, že je pořád hlavičkou nahoru. A měla jsem šíleně nízký tlak, 100 / 60, tak mám nakázáno pít kávu.

Katy, napiš, jak si dopadla v poradně :wink:
8. zář 2009 v 08:59  • Odpověz
Jé, Raduš, moooc gratuluju!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ať už je jen líp :wink:
8. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Paji, není to tak hrozný, mísu neobímám jen na to jídlo nějak chuť není a že jsem byla jedlík :grinning: :grinning:
Často vzpomínám na Tebe, jak jsi zaučovala novou kolegyni, já teď taky spoustu věcí předávám a mám pocit, že mě to zmáhá mnohem víc, než když si k tomu sednu a udělám si to sama. A to moje nástupkyně není žádné nemehlo, ale chytrá holčina.
8. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré ráno, kočky

Jéééééé, ahoj Raduško.. zrovna včera jsem si na tebe vzpomněla a chtěla ti napsat do IP, jak se máš a co miminko a teď koukám, že je tam Album Vyškovaček a v něm fotečka z tvého UTZ :dizzy_face: :dizzy_face: tak se přidávám k velikááánské gratulaci :slight_smile: :slight_smile:

Pajiii, třeba fakt ten váš drobek umoudří a otočí se a když ne, tak budu moc držet palečky, aby to všechno proběhlo v pořádku :wink: jinak co bych za to dala mít ten tvůj tlak, já jsem měla naposledy 94 / 61..jsem zvědavá kolik budu mít až půjdu 23.9 na kontrolu.
8. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Rady, ty už předáváš práci? CHystáš se na neschopenku? Jestli je ta holčina trochu chytrá, tak to zvládne, neboj. Ta po mě je totální propadák, dělá tak polovinu práce, co jsem dělala já. Nechají si ji do ledna, aby u mě přešlo to nehorší období, pak hledáme někoho novýho. Mě to úplně obtěžovalo a vůbec se mi do toho nechtělo, když jsem jí 3 dny vysvětlovala něco, co sama zvládnu za 3 hodiny a ona to ještě ani nepochopila...
8. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Raduško, ze mě taky neměla šéfová radost, že jsem těhule a ke všemu jsem šla hned na neschopenku, takže si ji asi umíš představit, jak to tam probíhalo a probíhá :unamused: snad na tebe jsou hodnější.

Pajiii, s tou vaší novou pracovnicí mě to moc mrzí. Co vlastně děláš, nějak jsem to tady nepostřehla :sweat_smile: ..
8. zář 2009 v 09:35  • Odpověz
Téééda, to je krásná zprávička hned po ránu!!!! Raduško, moc gratuluju!!!
8. zář 2009 v 10:49  • Odpověz
Holčiny děkuju moc za gratulace :dizzy_face:
Pavli, na neschopenku se nechystám, i když to člověk nikdy neví, ale jsme domluvení s šéfkou, že od října zanechám svého šéfování a předám to někomu jinému. Uvidíme, co na to ještě nejvyšší šéf, ale v tomhle už se zlomit nedám. Bylo by to pro mě zbytečně náročné.
8. zář 2009 v 16:33  • Odpověz
Tak teprve jsem se sem dostala ..... Ronaldo, moc gratuluju a přeju ať všechno pokračuje tak jak má !!!!!!
Jsem dneska mazala na autobus, jela jsem s malou k mamce, a potkala jsem se s Lenajskem u nádraží ...
8. zář 2009 v 19:33  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný večer...

Vrátila jsem se z výletu do Olmiku, kde jsem měla sraz s holčinama z našeho CARu, byla tam i jedna maminka s miminkem, moc krásný... :slight_smile: Počasí nám vyšlo na jedničku, fajně jsme pokecaly a bylo to super. Mimčo jsem si pochovala a už se ani tolik nebojím brát miminka do náručí... Už se fakt nemůžu dočkat toho našeho malýho. :dizzy_face:

Radííí, ještě jednou oooobr gratulace!!!! Paráda! Určitě Ti bude líp, já měla ze začátku taky šílený nechutenství ke skoro všemu, do jídla jsem se musela nutit. Naštěstí jsem ani jednou nezvracela, ale od žaludku mi nebylo nic moc pořád, do toho žáha... neboj, v druhým trimestu jsem si to vynahradila. :grinning: Takže to bude fakt dobrý.
A s tou barvičkou, červená je taky moje barva a MM jsem říkala, že na kočárku se jí prostě nevzdám. :slight_smile:
A termín porodu máš fakt super. :wink:

Páji, taky Ti moc držím palečky, aby porod proběhl pokud možno co nejvíc v pohodě, i když malej bude hlavičkou hore...
Jakej byl kurz kojení? Dozvěděla ses asi spoustu poučných věcí.. pamatuješ si z toho něco? V tomhle já jsu taky totální analfabet a neználek, tak tam budu muset taky naklusat.
Zatím jsem nebyla ani na prohlídce té porodky, dostanu se tam asi nejdřív až 32tt, snad to nebude pak pozdě začít s kurzama...

Marti omlouvám se, že jsem se víc nezakecala, ale docela jsem valila, jelo mi to za 10min. Ale náhodička, že jsme se potkaly. :wink:

Radi, s tou novou kolegyní... hlavně, že je chytrá, snad to nebude tak jak s tou Pájinou...

Páji, co na to říct s tou kočkou u vás, komu není rady... :confounded:

Katy, jak jsi dneska dopadla?

Pěkný večer všem přeji a všechny zdravím, jdu si udělat něco na jídlo a zalezu do betle...

Mějte se fajně!
8. zář 2009 v 19:42  • Odpověz
Jo, jinak hlásím, že mám vypraný a vyžehlený bavlněný bílý plínečky... hurá. Zítra budu prát něco dalšího, pokud bude hezky. :slight_smile:
8. zář 2009 v 19:43  • Odpověz
Lenajsku, neomlouvej se, my taky valily na autobus, jelo nám to za 15 minut, tak by stejně nebyl čas.... hlavně že si stihla ten vlak a užila si srazík .

Holky, dneska čaruju, konečně se mi podařilo stáhnout fotky z foťáku a udělat nový album, hodím vám sem odkaz, až budete mít čas, tak koukněte: http://m1rti.rajce.idnes.cz/Marketka_srpen_2009/
9. zář 2009 v 00:07  • Odpověz
Dobré ráno, kočky... se mi nechtělo vůbec z postele :grinning: :grinning:

Lenajsku, to je moc dobře, že sis srazík užila a pochovala i miminko :dizzy_face: a super, že máš už vyprané bavlněné plínky.. dneska bude určitě pěkně, takže ti to bude schnout dobře.

Marti, díky za odkaz určo mrknu :wink:

Pěkný slunečný den všem!!!!
9. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Marti, fotečky jsou moc pěkný!!! Jsem zjistila, že se známe :slight_smile: Já jsem vaše bývalá sousedka z Puškinky :grinning:
Leni, se musím pochlubit, už jsem začala taky prát a taky jsem začala plenkama, mám vypráno i vyžehleno, akorát jsme se s přítelem rozhodli, že vymalujeme dětskej pokojíček, takže i když mám vypráno, tak ještě musím počkat až se o víkendu vymaluje, abych to mohla začít skládat do komody :slight_smile:
9. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Pavli, téda to by mě fakt nenapadlo ... a čekáš mimčo jo? ... ty brďo, tos mě dostala ....Já tě na fotce nepoznala, přitom jak teď koukám, tak si se nezměnila
9. zář 2009 v 10:37  • Odpověz
Holky, máme další zub, druhou jedničku dole!
9. zář 2009 v 10:39  • Odpověz
pavli, tak jsem pořádně koukla na tvoje informace ... tak budeš mít holčičku pod stromeček jo? My máme Markétku 2.12. tak byla taky tak trochu pod stromek ... budu moc držet palce .... a bydlíš teda v Opatovicích jo?
9. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
ahojky, včerejší kurz byl fakt super. Ty penízky za to stály. Hodinu a půl vykládání (a názorných ukázek na panence) o kojení. Myslím, že jsem se docela dost naučila a kdybych to náhodou do porodu zapomněla, tak jsem dostala brožurku a DVD o správném kojení... Sestra byla fakt dobrá, všechny otázky nám zodpověděla. Ptala jsem se víc na kojení po císaři, což asi zrovna nebude moc med. Ale třeba budu nakonec rodit "normálně" :slight_smile:

Leni, myslím, že nikdy není na kurz pozdě. Akorát, že třeba v Bohu.je dělají jen 2x měsíčně. Já byla na kurzu v 34tt, zítra už mám 35tt.

Po kurzu jsem zase nakoupila pár drobností v DM a koupila hračku od Lamaze na kočárek, ze které mám možná větší radost, než bude mít malej. :grinning: MM usoudil, že my jsme taky takový hračky neměli (a hlavně za ty prachy) a taky jsme se rozvinuli... (hmat, zrak, sluch..) :slight_smile:

A mimochodem, platí to pondělí 14.9.??? Jak jsem říkala, na 11h mám zubaře, do 12h jsem nepoužitelná a po té 12h můžu někam dofrčet. A obídek si dám kdyžtak později, protože nebudu moct kousat. Ale mluvit budu moct pořád :grinning:

Katy, tak co kontrola, napiš!

Vzhledem k dnešnímu krásnému počasí a taky tomu, že mám relativně volno, jsem neodolala a vyprala jsem povlečení do postýlky :wink:

Mějte se moc hezky, pa pa
9. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj kočky!

Marti, moc pěkný fotečky.. :wink: Dívala jsem se, že Markétka má stejnou kostičku s Krtkem, co jsem koupila i malýmu. :slight_smile: A gratuluji k dalšímu zoubku!

Páji.o, tak to je fajn, že jsi taky začala prát. Týjo vidíš, my taky chceme v pokoji malovat, tak ty vypraný oblečky pak budu muset dát z té komody na chvilku vedle než ta barva uschne, nevím totiž, kdy budem malovat, je dost možný že až v říjnu a to už na schnutí prádla venku nemusí být počasí...

Páji ahojky! Myslím že to pondělí platí, snad se z Pardubic nevrátím nějaká mega nachlazená, to bych asi nedojela do Brna.. snad ne. Kdyžtak bych Kačce písla, mám na ni číslo. S tím časem nevím, jak se domluvíme, mně je to jedno.
To je fajn, že kurz stál zato. Tak hlavně, aby kojení šlo, držím palce. A kdo ví, třeba fakt budeš rodit normálně... ale vem si Lenču, ta měla císaře a kojí parádně a malej parádně přibírá. :wink:
Koupila jsi na kočárek Lamaze, jo? No, to je fakt docela drahá hračka. Já se chci na ty hračky na kočárek mrknout na MMB, jestli to tam nebude o něco levnější.
A jak kdybych slyšela MM, když jsi napsala to, co řekl TM... :grinning:

Katy, písni co kontrola, jsme zvědavé... :wink:

Já se vrhnu asi taky do praní povlečení a peřinky do postýlky. :slight_smile:

Krásný den všem kočky!
9. zář 2009 v 11:50  • Odpověz
Marti, moc pěkné fotky a nej s tím vysavačem... koukám, že to každé dítě zajímá na co to vlastně je :grinning:
A přidávám se ke gratulaci k dalšímu zoubku :wink:

Tak se mějte pěkně.
9. zář 2009 ve 12:44  • Odpověz
Marti, gratulace Markétce k dalšímu zoubku. Je fakt, že mi každej říká, že vypadám pořád stejně. Od 16 vypadám pořád na 16 :grinning: Ale občas prý i na 18 :grinning: Jsem si nebyla dlouho jistá, jestli jsi to Ty, ale fotka Martina Tě prozradila. Pavku už bych ani nepoznala :grinning: Viděla jsem ji naposledy, když jí bylo tak 7 let :slight_smile: Jinak bydlíme v Opatovicích, opravili jsme tam starej baráček a jsme moc spokojení. Termín máme 16.12., ale jsme s malou domluvený na 6.12. :grinning:
9. zář 2009 ve 13:00  • Odpověz
Leni, právě taky peru o stošest, toho krásnýho počasí se musí využít :slight_smile: Takže už mám taky vypraný mantinely do postýlky, prostěradla, ručníky a pár oblečků :slight_smile: Už se nemůžu dočkat až to bude hotový, bude vymalováno, všechno se naskládá do skříňky, postýlka se dá, kam patří a všechno bude připravené. Ještě se chystám do Ikei na nějaké nástěnné světýlko, obrázky a pár polštářků na postel (budeme mít v pokojíčku i jednu dospěláckou postel, kde bude později malá spát a kde můžu spát i já, kdybychom měly nějakou rušnější noc).
9. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.