• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Hani dík za pochvalu, ale víckrát už mi to s čuraním neklaplo, tak uvidime zitra.
24. dub 2009 v 19:27  • Odpověz
Hani, doktorce se do toho Prevenaru nechtělo? Vymlouvala ti to?
24. dub 2009 v 19:28  • Odpověz
autor
M1rti: JJ já ho chtěla už v těch 3 měsících a ona mi to pořád vymlouvala že to nemůže dát zároveň s hexou, pak že mám počkat že to bude mořžná proplácet stát a tak...
24. dub 2009 v 19:55  • Odpověz
Tk to mě čeká martýrium, protože já to chci pro malou taky :wink:
24. dub 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
:dizzy_face: Marti když si řekneš tak by ti to napsat měla, platíš si to přece sama ne :wink:

To sme tu samy? Všichni asi čučí na Ducha :dizzy_face:
24. dub 2009 ve 20:34  • Odpověz
Já čučím na Ducha, na peřině mám malou a průběžně jí dávám hračky a ještě čtu, co kde najdu. Jsem tady ještě sama, můj je na tréninku
24. dub 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ahoj, já dneska moc nestíhám.
Luci, užijte si narozeninovou oslavu.
Já jsem byla zase na józe, bože jsem totální troska, chytaly mě takový křeče do celýho těla, že jsem v podstatě celou dobu trpěla jak prase :frowning2:.
Lenajsku, u nás s penězma nápodobně. Sice jsem dostala přeplatek z daní, ale žádná sláva .... navíc jsem minulý týden někam uklidila 3000,-, abychom je neutratili, a nemůžu je nají, tak nám je asi sežral pes :slight_smile: :unamused: . Já jsem to s oblečkama vyřešila nákupama v sekáčích, za 50-100Kč a vybírám jenom málo použitý.

tak jdu taky koukat na Ducha, čau.
24. dub 2009 ve 20:45  • Odpověz
autor
M1rti: Mm šel na narozky takže dojde kdoví kdy a v jakým stavu, ale aspon si u toho ducha můžu pěkně pobrečet :grinning:
24. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
cif: pořád se s tím očkováním trápíte, co? :unamused: Já mám aspoň výmluvu, jsem řekla hned na začátku, že u tchýně nebudem přes noc, dokud nebude malá naočkovaná :grinning: Jinak s tím pečením seš dobrá, to já peču zásadně u Janských :grinning:

hame: to je super, ty fotky pod vodou :slight_smile: Už se těším, až začnem taky chodit plavat. Jinde je to prý už od 3 měsíců

Veru, to je dost na prd s těma prachama, snad je najdeš. A nebo musíš chvilku počkat, než je pes zase vys... :grinning:

Lenajsku, snad už Ti ty peníze pošlou. Taky už pro sebe moc nenakupuju, holt prcek je přednější.

Jinak Verdě rostou další zuby, stoličky, jedna nahoře, druhá dole :sweat_smile: Ona je fakt divná :grinning: Naštěstí to zatím snáší dobře, sice je přes den malinko nervóznější, ale jinak v pohodě.

Tak dobrou :slight_smile:
24. dub 2009 ve 21:35  • Odpověz
Hani, já Ducha nedokoukala, kolem 21 hod jsem uspala malou, navečer spala hodinu a půl, tak to pak jde spát pozděj. Ale aspoň ráno tak brzo nevstává. My jsme už v plným počtu, tak piju kafe a půjdu do hajan. Můj jde brzo ráno zas bráchovi na barák - snad už naposled, už je toho dost. Tak tady zas budeme trčet samy.Měj se a dobrou. :wink:
24. dub 2009 ve 21:58  • Odpověz
On ten Duch ještě běží, ale to u nás nehrozí. Už jsem se dověděla "novinky dne" a teď se přepíná. Tak ho nechám ať si užije TV, když je pořád pryč.
24. dub 2009 ve 22:05  • Odpověz
Čau holky,
jen vás jdu pozdravit, nějak teď není čas....max to tu rychle přečtu, ale je teď ňákej fofr či co :unamused:
Furt někde lítám, něco vyřizuju nebo vyklízím pořád ten domeček na zbourání....no hrůza,už se ale začne bourat, aspoň že tak, konečně to k něčemu povede :sweat_smile:
ve čtvrtek jsem byla na gyndě, tak jsem si tam opět poseďěla dvě hoďky...pak mě poslala na cévní k Dr. Dočekalové, zase jsem čekala... pak utíkala z polikliniky na vlak....no to musel být na mě pohled :sunglasses: já přijela domů zbitá jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dnes máme oslavu babiččiných 85let. Už se moc těším. Tak nazdárek
25. dub 2009 v 07:15  • Odpověz
Hezkou sobotu všem, jsme od 7,50 vzhůru, tak docela fajn noc. Nás čeká s Markétkou další den, kdy si budeme muset vystačit samy, ale my jsme holky šikovný, tak to zvládnem. Užijte si sluníčka, má být krásně, a dobijte baterky!!!
25. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
Ahoj holky!:slight_smile:

Já jsem sama doma, manža šel na rugby:slight_smile:
Paaji, to s tchyni a fotkou by mě zajímalo!!!
Hani, krásný fotky! Plavčo musí být super:slight_smile: Na drby su zvědavá, znáš mě:grinning: A pořád ještě nevíš, že su v tom??? :grinning:
Veru, mně se občas taky stane, že něco tak důkladně uklidím:slight_smile: No snad se ty penízky brzo objeví :wink:
Já na Ducha koukala, mám ten film ráda :dizzy_face:
25. dub 2009 v 15:44  • Odpověz
Ahoj, zdravím Vás a chvíli to potrvá,než Vás dočtu

Já mám zase nervy nadranc, strávili jsme noc na pohotovosti v dětské nemocnici v Brně :frowning2: , před půlnocí jsme zjistili,že má malá na sobě všude příšerný tmavěrudý fleky s bílýma pupenama, tak jsem to valila do Brna, no málem si nás tam nechali,prý alergická reakce na něco,co jsem snědla. Já debil si dala na kuřecí prsíčka grilovací koření,tak asi to :angry:
Dávali Nině injekce a léky a museli jsme čekat,jestli jí splasknou ouška :unamused: ,naštěstí jo,tak nás pustili.
Když jí dávali injekci, plakala jsem víc než ona, jinak ale naštěstí všechno prospala.
Prej ráno jí mám ještě dát Bebu a až v poledne kojit,ale já se tak bála,že jsem jí tu Bebu dala i ted odpoledne a at v 6 jí nakojím,snad to bude dobrý :unamused:

Tak se zatím mějte fajn !
25. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím z výletu v Telči, moc pěkný město, krásný náměstí a ještě pěknější zámek, byli jsme na prohlídce a jsu absolutně nadšená, fakt moc pěknej. Hafo svateb, tak jsem si říkala, že jsme loni touhle dobou taky byli nervózní ale zároveň šťastní, což jsme ostatně pořád... :dizzy_face: A zítra si něco podobnýho zopákneme u nás na zámku, jen už naprosto v pohodičce a užijeme si srandy... :slight_smile: Těším se. Musím ještě něco vymyslet co s vlasama, ale do toho se pustím asi až zítra ráno. Nejsu kouzelník, ani kadeřnice, tak to bude asi bída, ale co už... :slight_smile:
Luci, to je fajn, že jste oslavovali už ve svým, jak se vůbec bydlí? :wink: Určitě to byla fajn oslava.
Páji, doufám, že je Ti líp, že to bylo jen přechodný a manžílek Tě opatruje, aby jsi byla brzo OK!
Jdu vás dočíst kočky, krásný zbytek soboty a moc pěknou neděli!!! :wink:
25. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
teri, to je hruza, to by me nenapadlo, ze se kvuli kojeni clovek musi az tak hlidat:frowning2: hlavne ze to neni nic vaznyho!
25. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
Hani, podvodní fotečky super!!! :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Teri, jejda, to je mi moc líto, to může být z toho koření, kdo ví co se do těch směsí dává... snad malé brzo ty pupínky splasknou a bude v pohodě... Snad to bude brzo dobrý. Člověk se fakt musí hafo hlídat, co??
Heli, jak jste si užili oslavu, bylo to fajn? :wink:
Veru, ty penízky najdeš, když to budeš nejmíň čekat, uvidíš. Určitě jsi je nevyhodila, pejska je určitě taky nesnědla, tak to bude někde dobře založený a jak je přestaneš hledat, vyplavou na povrch. Jednou jsem takhle našla dvoutisícovku, bohužel to bylo jen jednou. :frowning2: :grinning:
Jinak díky za podporu, je to pro mě nová situace s těma panězama, člověk si musí zvyknout na jiný režim a na to, co je přednější... S těma daněma jsi to Veru měla super. :wink:
Giselko, další stoličky? :sunglasses: To je něco... tak snad jí pak začnou růst i ty přední.. :wink: Asi chce rovnou kousat na stoličkách.
Leni, jak Ty se cítíš? Myslím na Tebe, snad Ti nohy moc nenatíkají, záda moc nebolí.. :wink:
Mějte se krásně, páá!
25. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tak první kolo návštěv za náma :slight_smile: brácha asi aby nemusel jezdit 2x :grinning: dovezli rovnou svatební oznámení, který jsem pak musela schovat, když přijela naše mamka, protože jim to předávají oficiálně až zítra, no sranda :grinning: zůstal mi skoro celej jeden ten piškotovej dort, takže dneska už pýct znova nemusím.

Hani: zkoukla jsem fotečky a jsou super :slight_smile: hlavně z toho plavča, ale i ty ostatní, Matýsek je prostě roztomilej a hlavně fotogenickej :dizzy_face: s tím očkováním nevím, ta dr. v Brně zatím neříkala nic ale naše dr. říkala, že to vidí ještě na dlouho, tak nevím, ale teď se mu začala ta boule na krčku zmenšovat, tak snad už to bude konečně dobrý. Ten prevenar je fakt finančně mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně že si konečně vaše dr. dala říct a můžete začít, to jsou taky 3 vakcíny, že?

Gisel: tak to si přeješ aby malá ještě nebyla dlouho naočkovaná, co? :wink: :grinning: dělám si srandu :wink: je to naprd s tím očkováním, ale snad se to u obou našich rarášků konečně brzo pohne. Verunka je s těma zubama expert :grinning: Kubovi se taky zase něco klube, protože si tam pořád sahá, ale ne nahoru, takže kdoví kterej se klube, nenechá mě se podívat :grinning:

Teri: jejda, vy si zase užíváte :unamused: tak hlavně že to nebylo nic vážnýho a teď už to bude určitě dobrý :slight_smile: s tou injekcí Tě naprosto chápu, já mám trauma z příští návštěvy v tom brně, posledně to bylo strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lenajsek: to jste měli krásnej výlet :slight_smile: my Telčem jenom projížděli, takže jsem viděla město a zámek jenom z auta, ale je to tam moc hezký, byli sme tam jenom na jídle, ale máme v paměti uloženou úžasnou hospůdků, kde dobře vařili. Jinak bydlí se nahoře dobře, jen ještě dotáhnout ty drobnosti, ale vana je úžasná - velká a myčka je podle mě vynález století :wink: :grinning:

Musím běžet, tak si užijte zbytek víkendu :slight_smile:
25. dub 2009 v 19:01  • Odpověz
Holky dík,malá už ránokdyž se vzbudila na sobě neměla vůbec nic :slight_smile: , no prej jí mám nakojit až dopoledne, já jí ale radši kojila až v 6,tak snad už to je dobrý .
V tom koření byla i šalvěj a dokonce nějaký éčko (jsem magor,nevím,co mě to napadlo koupit za sračky,normálně to vůbec nejím),tak třeba to to udělalo.
Ted se bojím jíst, měla jsem dneska chleba s Ramou k snídani a k obědu těstoviny se sýrem bez ničeho :unamused: ,jenže to taky nejde,aby maláměla dost živin,aaaach jo!!!

Luci, všechno nejlepší dodatečně k narozkám :slight_smile:
Už se těším,až k nám přijedete s Kubulou :slight_smile:

Lenajsek a Erinkojak se cítíte v tom jiným stavu? :grinning:
25. dub 2009 v 19:06  • Odpověz
Teri, no krome nafouklyho bricha, ktery po ranu trochu splaskne a k veceru je jak balon celkem OK:grinning: Ale mam tedka strach z toho spineni, tak se snazim setrit.. Minulou nedeli jsem sebou malem sekla doma pri obede :confounded: Musim si na to davat bacha...
Jinak je to bezva, manza je hrozne pozornej a furt mi hladi brisko :dizzy_face:

To jsem rada, ze uz to malou preslo...
25. dub 2009 v 19:50  • Odpověz
Teri, to jsou šoky. Ty se opravdu nenudíš. Je fakt, že jsem dělala před pár týdny pikantní hovězí guláš a malá měla červenej zadek, přitom tam bylo jen opravdu běžný koření..... chudinka malá. Snad už to bude ok. Držím palečky.
Hani na fotky kouknu, před chvílí jsme teprve dorazily domů.
25. dub 2009 ve 20:22  • Odpověz
Hani fotečky super, ty z plavání bomba .... takle se nepotopím ani já, bez brejlí jsem slepá jako patrona :sweat_smile:
25. dub 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahojky!
Teri, teda, vy si fakt užíváte s Ninuškou :confounded: To je mi líto, ale buď ráda, že to byla jen alergická reakce....

Leni, takže výlet super? Já byla dnes ráno jen v rychlosti ve Slavkově a zrovna jela svatba, tak hormony zapůsobily a nějak mě to úplně dojalo :sweat_smile: A zítřek si každopádně užijte a pěkně to výročí oslavte :wink: Doufám, že uděláte nějaký fotky a pak se pochlubíš.

Erinko, tvý břicho jak balon? To asi ještě nevíš, jaký to břicho budeš mít v 9 měsíci, se podívej na mě :grinning: :grinning: :grinning:

Jo, Hani, fotky z plavča super! :dizzy_face:

Já si připadám hrozně taková nemotorná s tím břichem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byli jsme skoro švagrové na narozeninách v mor. Krumlově, poseděli jsme u nich na zahrádce měli i masíčko, mňam :slight_smile: Pak mě tam teda docela bolelo břicho, tak nějak tvrdlo a píchlo až jsem to cítila skoro v pr... :sweat_smile: :grinning: Docela nepříjemný :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nazpátek jsem řídila, tak už jsem pak byla ráda, že jsme doma, bo mě bolely záda a prostě celej člověk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak nic, jdu do hajan. Brou!
25. dub 2009 ve 22:49  • Odpověz
Dobré ránko všem.
Leni, už jedeš do finále, tak vydržať. Je fakt, že až se to malý narodí, je to děsná úleva - jak psychická, tak fyzický. Já z toho úbytku hmotnosti byla uplně vykolejená a když jsem slezla z lůžka na sále a měla jít do sprchy, tak jsem se chytala dveří a všeho čeho šlo, nemohla jsem se motoricky vymotat.
26. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Hoj vespolek, zase všeichni někde lítáte co? My byli včera na návštěvě u kamarádů co mají o 14 dní staršího chlapečka, tak si kluci pohráli :grinning: Dělali sme závod kdo se dřív dostane k ovladači, Vojtík byl ve výhodě páč už je na všech čtyřech . Byla prča no :slight_smile:

helu: Jak dopadla oslava? Babča má teda pěknej věk :astonished:

teri: Vy si teda s malou užíváte :astonished: Tohle se stát mě tak su vyděšená jak sviňa, tak snad už bude o.k. , člověk aby si hldal fakt každý sousto u toho kojení :unamused:

lenajsku: TO muselo být super, včera sem taky zahlídla pár svatebních aut tak sem si říkala že sezona zas začíná :grinning:

cif: To máte takovej návštěvní víkend co? Tak brašule se bude ženit? Aspoň zajucháte s Kubíkem na svatbě :grinning: Piškotovej dort bych si dala taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak jj prevenar 3x, se z toho asi po... :unamused:

m1rti: Teď začíná ten novej kurz plavča, budete teda chodit nebo až od toho půl roku? To focení je super, potopíš se taky, já měla čočky, ale neviděla sem pod vodou teda nic :grinning: sem se jen tupě dívala směrem kde stál ten chlápík s foťákem, sem se až divila že Mates se pod tou vodou skoro něco jako směje :grinning:

leni: Si mi udělala chuťe s tím popisem žrádýlka na oslavě, já se tak těším na grilovaný masoo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Seš borec že ještě řídíš s tím pupákem, já už v 6 měs měla břicho vražený ve volantu :sweat_smile:

Nic musím letět , malej se doplazil do předsíně stihl zatím sundat SPZ z kočáru a už mi likviduje brusle :slight_smile:
26. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Hani, na plavčo jsme nahlášení. V úterý jdeme na inform.schůzku, malá má příští týden 5 měsíců. Budeme chodit pondělky dopoledne. Jsem zvědavá, co malá na to. Ve středu máme další babymasáž, jdeme taky dopoledne. Já si na plavču brýle asi sundám, ony ty oči přivyknou tak snad nebudu jak nahý v trní. Když budou dětičky cákat, tak bych neviděla stejně ani prd. Mám 2,5 dioptrie
26. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
autor
m1rti: Já mám 4, bez brejlí nevidím nic :grinning: My ten pokračovací kurz máme teď taky pondělky tak se možná budem potkávat :wink:
26. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky,

jsem si včera byla koupit na narozeniny hůlky na NW. Hned jsem je musela rozbalit a zkoušela jsem je po obýváku. Docela dobrý, tak je příští týden prubnu na Vysočině.

Hani: fotečky pod vodou super :dizzy_face: :dizzy_face: Tě obdivuju, že jsi se potopila a ještě měla otevřený oči. To já bych asi nezvládla

Lenajsku: užijte si dneska oslavičku v kostýmech. Původně jsme chtěly s kamoškou vyrazit do Slavkova na kolech, ale ten vítr mě docela děsí a navíc jsou prý uzavřený serpentiny :angry:

cif: opožděně přeji vše nejlepší k narozeninám :slight_smile: oslava ať se vydaří :dizzy_face:
26. dub 2009 v 10:16  • Odpověz
Hani, my jdeme na 8,40. Chtěla jsem to raděj takle z rána. Malá už moc nevyspává, leda když ji uměle udržuju a před polednem 100% spí a to bych ráda měla pod kontrolou, protože pak je protivná. Ten čas jsem si vybrala sama. .... tak je možný že se tam potkáme. Asi mi to bude trochu trvat, než si zreguluju oblíkání a vyslíkání, tak se tam budem asi motat jak motovidla. :confused:
26. dub 2009 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.