• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Páji, ty kurzy asi fakt nejsou od věci, co? Já začala chodit na to cvičení a je to fakt super. Z kojení mám trošku hrůzu, tak snad budeme mít taky nějaké názorné ukázky :slight_smile:
Katy, tak co kontrola?
9. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz
Pavli, tak to věřím, že bys Pavlu nepoznala. ... dospěla ... tak jako si pamatuju tenkrát ty ... během půl roku z tebe byla "ženská" , holt to u holek takle funguje ... a s tím termínem, já měla jako Lenajsek 23.11. ale manža si to s malou "dohodl" na 2.12. a vyšlo jim to, fungují jako telepati mezi sebou ... :grinning: jsem byla 5 dní na porodních sálech, mi to nemohli vyvolat, nakonec i bolesti byly, malá špatný ozvy, a já pořád zavřená, tak mě otvíral doktor rukou, sice hrůza, ale bylo to raz dva šup ... tak díky za to ... já na Vyškov fakt nedám dopustit
9. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz
Pavli, s tou postelí v pokojíčku to máte dobře vymyšlený, paráda ... fakt myslíte na všechno, to je dobře.
9. zář 2009 v 16:09  • Odpověz
Kuk tak jsme zpět z 3D utz , dala jsme do alba dvě fotky ty nejlepší. Malá je tvrdohlavá a vůbec se nám nechtěla ukazovat a takybude pkná akrobatka v puse měla svoji nohu a pak si sní pinkala rukama jsme se i s dotorkou nasmály. Ale jinak to bylo fajn :wink:
víděli jsme pipku, ruky, nohy, nosánek a taky nám mávala :grinning: :grinning: :grinning: Jen byla pořád zabořená do placenty asi se tam má dobře :slight_smile: Jo a máme asi 430g :slight_smile:
9. zář 2009 v 17:13  • Odpověz
Ahoj Míšo, fotečky pěkný a koukám, že jste tam byli poměrně brzo v tom 22tt neboli 21tt +... určitě to musel být úžasný pohled :slight_smile: :dizzy_face:
Já jdu 1.10 na velký UTZ a bude mi ho dělat dr.Vlašín a potom se hned nějak taky budu objednávat na ten 3D, ale půjdu do Heliosu..na tom Veveří je to prý dražší.
9. zář 2009 v 18:21  • Odpověz
Míši ahojky! Malá je fakt pěkně zabořená do placenty, hezky si hoví, pěkný fotečky. S těma mimčama je to v tom bříšku těžký, nechtějí se moc ukazovat, to je fakt... A s těma končetinama, to je sranda, co s nima všechno provádějí, že? :grinning:
Já se tehdy na váhu zapomněla zeptat a dr. nám ji sama neřekla.. škoda. Ale to je fajn, že vám ji řekla, už je pěkně velká. :wink:

Páji, tohle byl můj sen, mít dětský pokojíček a v něm i postel na spaní, přesně, jak to píšeš... to je fajn, že jste to tak vyřešili. :wink: Na ty polštářky se do Ikei jeď podívat, a ještě velkej výběr mají v Jysku.
A kam chodíš na to cvičení? Nevím, jestli jsi to už psala, nebo ne, ale nějak jsem to asi nezaznamenala...

Marti, týjo, Tys byla tak dlouho na porodních sálech? No to je něco... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně, že to pak vše dobře dopadlo!

Pěkný večer všem kočky, jdu klohnit čočku... :slight_smile:
9. zář 2009 v 18:25  • Odpověz
Jééé, tak z čočky zatím nic nebude, dávají Večerníčka Včelí medvídky, jdeme se s malým dívat... :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
9. zář 2009 v 18:47  • Odpověz
Misi, fotečky jsou pěkný, jak píše Lenča, malá je tam fakt krásně zabořená, jak v peřince :slight_smile:
Leni, děkuju za radu, kouknu i do Jysku :wink: Postel byla jedna z věcí, co jsem v dětským pokojíčku chtěla mít. Máme naštěstí docela velkej pokojíček, zhruba 20m2, takže se to tam v pohodě všechno vleze :slight_smile: Jinak chodím na cvičení tady do porodnice, je to zadara a dneska to bylo fakt super. Byla tam hrozně příjemná asistentka, tak nám i při cvičení vykládala spoustu věcí okolo porodu - co se týká nastřižení a umrtvení při šití, taky něco o masáži hráze, o dýchání a úlevových polohách a tak. Super jsem se protáhla. Bylo to fakt perfektní.
9. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Marti, fakt to Markétce s manžou tak krásně vyšlo, no to je super. Někde jsem četla, že to prostě jde do jisté míry čas porodu ovlivnit. Tak třeba budeme nakonec taky toho 6.12. Tys fakt trávila tak dlouho před porodem v porodnici. To muselo být docela vyčerpávající, to čekání, ne?
9. zář 2009 v 19:38  • Odpověz
ahoj holky,

Luci, četla jsem, že chceš na 3D do Hulisou. moc doporučuju, je to levnější než jinde a opravdu si dají záležet. Verunka byla rarch i v břichu a byli jsme tam 45 minut, aby opravdu zachytili všechno, abysme si jí hezky prohlídli a byl to obrovský zážitek. a dají ti to vypálené na CD a fotečky, takže super. já do Heliosu chodím i na gyndu, takýe jsem tam byla i na UTZ, ale 3D vede. manžel byl z toho úplně paf :grinning:
9. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahoj Betinko, Jj...na ten 3D do toho Heliosu určitě půjdem, je to tam levně jší než na Veveří a snad bude mimiňous pěkně vidět. Budeme to řešit až po 1.10 to máme velký UTZ ve 20tt na tom Veveří. I na to jsem zvědavá, akorát teda doufám, že pohlaví mi už řekne moje dr.23.9 :slight_smile:
9. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz
Kočky, jdu do hajan.. zase mi klesl tlak a je mi špatně :pensive: , všem přeji pěkný večer a dobrou noc
9. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz
Pavli, já teda nevím, jestli čas porodu jde ovlivnit ... jim to klaplo, i když jsem si z nich dělala srandu, že to mi dělají schválně mě tam nechat tak dlouho trápit ... bylo to docela deptající, dopolední vizity, pořád nějaký prohlídky a kontroly, furt jsem špinila, jak do mě hrabali, ale bez toho to nejde, navíc dost mamin rodilo, ale je to docela deptající poslouchat jak tam naříkají, každý narození miminko jsem tam dojetím obrečela, a 1.12. jsem už MM říkala, že už chci taky ten uzlík mít v ruce, že je to hrozný ... měla jsem všechny děti po termínu, Martina 5, Pavlu 7 dní a Markétka byla 10 dní po termínu ... nejhorší že bolesti už byly dost drsný a vlastně fyzicky se nic nedělo, tak to i mě, co jsem rodila potřetí chytla panika, to jsem nezažila, předchozí porody byly dlouhý, ale tak nějak se to postupně stupňovalo, tak jsem měla situaci docela dost dlouho pod kontrolou, ale teď to bylo fakt náročný, jsem o tom nebyla schopná 2 dny mluvit. Až jedna ta porodní asistentka došla pak za mnou na pokoj, začla jsem rodit na její službě, a jen odešla, tak jsem porodila ... tak se došla zeptat, jak je, já jsem koulela očima ... a nakonec jsme se tomu smály, dobře mě odbourala, tak to napětí ve mě povolilo ... fakt moc mi pomohla ... jak jsem tam byla tak dlouho, tak jsem s ní probírala právě i toho císaře ... jsem chtěla vědět, co se dělá, když se to vyvolat nepodaří ... a možnosti toho císaře, zrazovala mě od toho, prý fakt jen když je někdo v ohrožení, že je to operace se všemi riziky, ... a já se modlila, aby mi ho už konečně udělali ... a nakonec se to ani nestihlo .... prostě takový zážitky se nezapomínají .... se vždycky směju, že chlapi si do detailu i po letech pamatují průběh některýho zápasu ve fotbale (to já nechápu, i když na fotbal koukám) a ženský zase porody, to je nezapomenutelný ... s krásnou tečkou na konci, ta stojí za to!

Luci, to je otrava s tím tlakem ... já měla vysokej asi 2 roky před porodem, vyvolaly to asi rodinný trable atd. Před porodem to bylo horší a horší a po porodu jsem postupně vysazovala prášky po jednom, a od té doby jsem bez léků a dobrý, tak snad to vydrží, asi k tomu vysokýmu mám sklony .... ale koukám, že nízkej taky nic moc ... nezávidím, fakt.
9. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem volala na ty výsledky a jeden ze tří je pozitivní :frowning2: :pensive: nevím který, protože to na Obilňáku nevědí, tak jsem musela volat na genetiku a jedu tam zítra o půl osmé a asi mě čeká odběr plodové vody
Já se tak bojím, že je něco v nepořádku...ani nevím, který ten výsledek vyšel špatně, na té genetice to zvedla nějaká hnusná sestřička nebo kdo a neuměla mi dát ani doktora k telefonu, abych se s ním domluvila co a jak :pensive: .
10. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Hezké ráno holky...

Luci...nestresuj,co já vím,tak většině holek v těch tripple testech vyšlo něco špatně,podle mě by je vůbec neměli dělat,protože zbytečně stresují maminky a přitom ty děti jsou v pořádku...Půlka holek,co znám měla nějaký špatný výsledek a nakonec bylo všechnov pořádku.
10. zář 2009 v 08:39  • Odpověz
Marti, ono se to nedá, když ani nevíš co je tam za problém :pensive: teĎ akorát tak bulím jako želva, protože nevím na čem ten mimiňous teda vlastně je. Ke všemu jsem tam volala znovu, aby mi dali k tel.doktora a zase se semnou akorát sestřička pohádala, že mi nic neřeknou a nikoho mi k tel.dávat nebude. Zítra mám dojít a mám mít plno papírů + doporučení od své dr.jenomže ona má teď dovolenou a ještě po mě chtěli ty zvýsledky z trippl testů, tak jsem volala na Obilňák, aby mi to nechystali a tam mi řekli, že to mají mít oni na té genetice, že to potom na ten Obilňák přeposílají..takže jsem jim tam zase musela zavolat a sestra na mě znovu vyjela a potom teda, že ji mám nahlásit rodné číslo, že se mrkne a samozřejmě to měla v pořítači, ale i tak mi k tomu nic bližšího neřekla...

Tak jak mám být potom v klidu :frowning2:
10. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
jinak ten UTZ v tom 13tt byl na jedničku i výsledky z krve dopadli dobře... tak co je teď za problém :cry: :cry:
10. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Luci, to je blbý, že to zrovna vzala taková blbá sestra, protože normálně by podle měla spíš uklidňovala, ať se nestresuješ, že ty triply v hodně případech vychází špatně a přitom je mimčo v pořádku... Tak se zkus uklidnit, zanadávej na tu sestru a mysli pozitivně!! Snad ti na té genetice udělají nějakej větší UTZ, nebo ti vysvětlí, co to vlastně znamená... Fakt ty triply jsou jenom trápení pro maminy:frowning2: Zvlášť když jsi měla výsledky ve 13 tt v pohodě!!!
10. zář 2009 v 09:17  • Odpověz
Luci fakt klid triply vychazí skoro pořád falešně pozitivně. Vydržela bych na ten utz ve 20 tt a kdyby byl v pořádku tak dál neřeším :wink:
10. zář 2009 v 09:49  • Odpověz
miši, jenomže oni mě tam chtějí zítra a ten UTZ ve 20tt mám až 1.10 :confounded: uvidím, co mi zítra řeknou..
10. zář 2009 v 09:50  • Odpověz
Bohužel je to očekání, ale dneska je už desátého takže to uteče :wink: No uvidíš co ti zítra řeknou :wink:
10. zář 2009 v 09:52  • Odpověz
Luci, já myslím, že ti zítra pořádně vysvětlí, co ty hodnoty vlastně znamenají a nabídnou ti co dál... Třeba bude stačit nějaký větší UTZ, uvidíš...
10. zář 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahojte holky!
Nemám pořád jaksi čas, takže občas jen nakuknu, ale nezlobte se, že nereaguji na všechny.
Jen vidím na poslední stránce, že Lucce dopadly nějaký testy pozitivně... Co to bylo za testy? TT? Snad to nebude nic vážnýho a oni opět jen děsí další maminu... Drž se, Luci!
U mně na kontrole nic novýho, malá má samozřejmě pořád dole prdelku. Jen mi Dr. řekla, že čípek i děloha už jsou měkčí, tzn. že už se tělo začíná připravovat na porod. A domluvily jsme se, že za 14 dní k ní jdu naposledy na kontrolu a pak mě předá do porodnice.
Dnes mám přikázaný odpočinek, protože jsem teď dva dny v kuse pořád někde lítala, něco vyřizovala, pracovala apod... Tak dnes jen peru, maxim. něco vyžehlím.
10. zář 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoj Katy! Tak snad se malá během těch 14 dní otočí... :slight_smile: A když ne, taky to zvládnete!!
No já doufám, že náš bobek je furt hlavou dole, ale asi jo, to co cítím jsou snad nožky:slight_smile:
Já taky furt peru:grinning:
10. zář 2009 v 10:56  • Odpověz
Teri, budeme to muset zvládnout :sweat_smile: To je bezva, že vaše maličká je hlavičkou dole. To jen já s Pájou patříme k těm 5%, kdy se dětičky neotočí :grinning: Co se dá dělat, zvládly to jiné maminky, zvládneme to taky.
10. zář 2009 v 11:00  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný den přeji!!!

Luci, to je mi líto, že tripply vyšly pozitivní, ale teď zrovna jsem četla taky nějakou diskuzi, kde holky píšou, že jim to vyšlo pozitivní, přitom screening v pohodě a jejich dr. doporučují počkat na genrtický UZ, že odběr plodovky je mnohdy zbytečný... ale záleží, co fakt řeknou genetici. Počkala bych do zítřka, poradila se jak postupovat dál a možná pro klid duše šla na tu plodovku, i když je to možná zbytečný, když jsi ten první NT screening měla v pohodě a počkala bych na velký UZ, do 1/10 to je už chvilka... držím palce, ať je vše v pořádku! Je jasný, že bys chtěla mít jistotu... moc na Tebe myslím!!!

Katy, písla jsem Ti do IP. S tou malou že je pořád otočená prdelkou dolů mě to moc mrzí, ale co člověk nadělá... nezbývá než doufat, že se třeba fakt sama ještě otočí, a pak věřit doktrorům, že nejseš ani první ani poslední, co by rodila KP... moc držím palce, ať to vše dobře dopadne, stejně tak Páji!!!!

No já jsu zvědavá na toho našeho prcka, ale mám pocit, že ho cítím víc dole, že má taky nožky dolů... uvidím příští týden.

Holky, taky máte pocit, že furt jen perete? Já jsem dala dneska další pračku... s takovou intenzitou nevím, jestli ta naše stařenka vydrží... :grinning: Snad jo, bude muset holka. Ale dneska to nejsou pidi věcičky, dneska to jsou naše... nechápu, že se toho tolik zašpiní, i když nechodím tak často ven jak když bych chodila do práce... jsou věci mezi nebem a zemí.

Míšo a Luci, šly byste s náma v to pondělí si sednout?
Napadlo mě dát si sraz u KFC na Masaryčce ve 12hod, Páji bysme pak napsaly kde jsme. Nevím kam zajít, ale možná bych šla někam, kde mají meníčka.. v Pizzanu se mi zdá dost draho... snad něco vymyslíme.
Už se na vás moc těším. :wink:

Krásný den kočky, jdu se vrhnout do povlíkání postele a pak asi luxovat a vrhnu se na koupelnu...

Mějte se, všechny zdravím!!! :wink:
10. zář 2009 v 11:10  • Odpověz
No já jsem si to dětský nakupkovala a zatím z té hromady moc neubylo:grinning: A dneska u toho naše relativně nová pračka skákala jak divá, jsem ji musela držet :sweat_smile:
Taky přeju pěkný den, jdu na oběd s manžou a jeho kolegou z Německa, ale myslím, že si moc nepošprechtím, jsem úplně vygumovaná :sweat_smile: A pak mám pokec s kamarádkou, tak se těším...
10. zář 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojte holky, jsme zpátky z plavání, dala jsem vařit polívku, uvařila si kafe, malá spinká na terase, snad ještě chvíli vydrží :grinning: malé se to teda moc nelíbilo ... za 15 minut jí drkotaly zuby, držela se mě jako klíště a pak už odmítala spolupracovat ... po 20ti minutách jsme se šly zahřát do vířivky, nedalo se to .. tak uvidím co příště, byla jsem z toho docela vyplivaná. Ale potkala jsem tam docela dost známých a navíc jsme nebyli sami, co nám to nesedlo ... snad si malá zvykne, na vířivku si taky zvykla ... ale tam bylo teplo a pár lidí ...prostě uvidíme.
10. zář 2009 v 11:53  • Odpověz
Luci, to mě mrzí ty špatný testy, ale třeba to nebude tak hrozný, i ta plodovka se dá zvládnout, je to fakt brnkačka .. .hlavně aby to bylo všechno dobrý, budu zítra držet pěsti!
10. zář 2009 v 11:54  • Odpověz
Luci, teda to byla fakt sestra na svým místě!!! Bych jí chtěla vidět na Tvým místě!!! Neboj, určitě bude všechno v pořádku. Zvlášť když jsi měla NT screening úplně v pořádku. Jak psaly holky, TT vychází hodně často falešně pozitivní! Drž se a dej zítra vědět, jak to dopadlo.
10. zář 2009 v 16:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.