• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Holky, díky moc za podporu, ale uvidím zítra, jak na tom vlastně budem..teda to asi budu 100% vědět až po nějakém vyšetření, ale i tak se aspoň dozvím co je tam špatně.
Pořád na to musí člověk myslet, nějak to nemůžu vymazat z hlavy, ale snažím se být aspoň trochu v klidu, aby jsem neublížila nějak mimiňouskovi :pensive:
Jinak jestli tam budou zase takové milé sestřičky, tak se tam s nimi opravdu pohádám i za cenu, že bych si potom šla stěžovat k vrchnímu, protože toto se přece nedělá. Chtěla bych je vidět na místě každé maminky, které to vyjde špatně.

Lenajsku, ještě nevím, jestli bych se připojila..uvidím co se dozvíme zítra, každopádně budu chtít, aby to bylo co nejdřív ty vyšetření-pokud to půjde. A kdybych se opravdu nepřipojila, tak si všechny srazík moc užijte!!!!

Já se pro dnešek loučím, nějak nemám bohužel náladu moc na psaní..

Kači a Pajii, držím Vám moc palce, aby jste to všechno zvládly a všechno bylo v pořádku. Už se vám to opravdu krátí, tak " tfuj, tfuj " :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2009 v 17:12  • Odpověz
Lucinko, co to čtu :frowning2: Neboj, ono bude všechno dobrý. Vůbec se ti nedivím, že jsi z toho hotová. Ale nic si z toho nedělej. Když vyšly ty první testy ve 12 tt OK, tak je všechno OK. Tripply jsou naprd, jen člověka stresují. A k tomu ta kráva sestřička... Zítra se ozvi, jak si dopadla. :wink:

Marti, ty mě úplně děsíš tím, jak si dlouho rodila. Hlavně, že jsou všechny děti v zdravý a to je hlavní, že? :slight_smile:

V noci mě hrozně bolelo břicho, říkala jsem si, jestli se malej nechystá otáčet, ale ráno byl pořád stejně otočenej hlavičkou nahoru.. :unamused: Dneska jsem měla zase šíleně náročnej den. Na 9h jsem šla do práce, odcházela ve 13:30h, pak jsem utíkala na Lidickou do toho obchůdku pro mimča, pak do Sparu a domu jsem dorazila v 17h totálně vyflusnutá, hladová a hotová. Ale koupila jsem si konečně aspoň jednu kojící podprdu, nějaký bodýčka, overálek na spinkání a ujasnila si, co ještě potřebuju k výbavičce pro mimi, tak v pondělí pak s MM všechno odpol.objezdíme autem a vyzvedneme. Srazík platí, těším se :slight_smile:
Teď už ani nevím, kde malej zrovna je, protože mě docela tvrdne břicho, ale trochu mám pocit, že má nahoře zádíčka, což by mohl být první krok k otáčení.. :wink: Nepřestávám doufat...

Katy, to mi chceš říct, že už se skoro chystáš rodit??? Mě se zdá, že chodík k dr.hrozně málo, jdu až za 14 dní....Na to, že už budu v nějakým 37tt mi to přijde docela pozdě.

Leni, já mám pocit, že když jsem výjimečně doma, tak jen peru nebo žehlím... To máme dost stejný. :sweat_smile: A to jsem ještě nešáhla ani na jeden obleček...

Hezký večer, pa pa :slight_smile:
10. zář 2009 v 18:50  • Odpověz
Paaaji, nechtěla jsem tě vystrašit ... já prostě takový porody měla, i moje mamka je měla takový dlouhý, asi to máme v rodině.

Holky, ve Vyškově se žádný srazík nechystá, nevíte někdo?
10. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz
Luci, ať zítra dobře dopadneš, dej pak vědět !!!!!
10. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz
ahojte,

jsem opět v Rousínově, už od úterka, mám tu totiž super zubaře a mám ted dost problém se zubama, prý to ještě bude asi doznívání těhotenství. Tak každý ráno tam chodím. Už abych měla umělý klapáky!!!
Eluška už se směje od ucha k uchu, to je strašný jak ten čas letí!!!! Minulej týden jsme spolu byly na první mini dovolené na chatě na Ramzové an 3 dny, jely jsme tam s malou za kámoškou se stejně starou Vaneskou, tak jsme kočárkovaly a kecaly...
Luci držím palce, neboj, bude to O.K, tolika holkám už to vyšlo špatně a nakonecto bylo všechno v pořádku. Taky jsme s tím měly problém, a když se ted dívám tady vedle mě na ten malej spící uzlíček v košíčku, tak si říkám, jak jsem o ní mohla pochybovat. Jsem 100% rozhodnutá, že s příštím na tripply nejdu. Stačí ten screening ve 12tt, ten je spolehlivej.
Katy a páji, držím palce, at se ještě mimouši udobří a otočí se!
Katy, nebylas na tom protekčním UTZ v Bohunicích náhodou u dr. Doubka?
Jinak já si na císaře nemůžu vůbec stěžovat, Elenku jsem v poho chovala druhý den po císař, vstávání s postele bylo sice horší, ale když se zatnou zuby a snaží se člověk pohybovat, tak to je fakt den ode dne lepší, já chodila po chodbě, sestry mě chválili a fakt to bylo den ode dne lepší. Co vím od kámošky o jizvě po nástřihu, tak ta se s tím trápila daleko dýl. Ale asi záleží na člověku a jak je natřihlej.I když ona moc nastřihlá být nemohla, když měla její malá jen 2,8 kg. My pár dní před tím, než měla Elenka měsíc jsme už na to s MM houpli a v poho. :grinning: S kojením problém je, mlíko se spouští později, já už ted nekojím, ale třeba Lena.dv kojí tuším pořád a taky měla císaře. My to máme v rodině. Máti nás se švicou taky dlouho nekojila a švica synovce taky ne. Jo a ještě jsem si nemohla víc jak týden lehnout na bok. Ale přežila jsem to.

Holky co Veru? Už je to lepší? nevíte?
10. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz
Čau holky :grinning:
Už jsem tu pěkně dlouho mezi vás nezavítala co? No dočítat to nebudu :confused:
Vidím, že těhulkám krásně skáčou týdny, toto ale letí co holky??? :grinning: Za chvilku budete mít miláčky u sebe :slight_smile:

Luci, z těch tripplů si nic nedělej, jestli jsem správně četla, tak jsi byla na NT testech ne? Ty jsou mnohem víc spolehlivější než tripply. Právě jsem se o tom bavila s jedním Dr, že by měli spíš pojišťovny proplácet ty NT testy než ty triipply :unamused:

Holky, třeba se vám mimísci ještě otočí :wink: Některý se otočí i těsně před porodem, tak třeba to bude zrovna tak u vás :wink:

Erinko, vidím, že se pilně připravuješ na látkování. Já měla z toho trochu strach na začátku, ale jak se člověk do toho dostane, tak je to jak droga :grinning: :grinning: Hlavně, byla jsem teď asi po tři dny nucena použít papírovky a toto lítalo...peněz vyhozenejch...tak už jen pro tu úsporu chechtáčků to stojí zato. Ikdyž ta počáteční investice je vyšší...

Jinak nám se daří dobře. Štěpánek je hodný mimi. Občas má svoje dny, ale kdo je nemá že? Teď jsme asi prodělali růstovej spurt v těch třech měsících...ani jeden si neodpustil chlapák jeden....Takže máme doma obříka, ani jsem si pořádně neužila miminka. Už od narození nám jaksi rychle roste...Už máme podle našeho měření 66cm a 7,3kg. Takže fakt chlapák, vypadá jak půlroční dítě :grinning: Až půjdem k Mudře, tak ta zas bude určitě valit oči...už minule z něj byla vedle...No jo no, asi bude velkej po tátovi :dizzy_face:

přeji krásnej den :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. zář 2009 v 06:45  • Odpověz
Brý ránko!
Luci, jak píšou holky, nezoufej, triply často vychází blbě, přesto je všechno v pořádku :wink:

No, co se týče císaře, tak mě jizva teda bolela a chování malýho moc ze začátku nehrozilo, ale možná to bylo i tím, že byl velkej. Menší mimi se přece jen chová líp :slight_smile: Vstávání z těch debilních postelí bylo děs. Taky jsem měla strach s tím kojením, ale to bylo úplně v pohodě a kojím stále. Po císaři jsem byla rozhodnutá, že už nikdy víc, ale teď postupem času si říkám, že bych na něj šla klidně zas :grinning: Pač si nedovedu představit ty bolesti při porodu :grinning:
Třeba se vám ještě mimča otočí, holky!

Helu, týýýý jo, tak to máte pěknýho macíka :grinning: Adámek má 7kg teď :grinning: A to se děsím, jak je velkej podle ostatních :grinning: Dneska jdem zrovna k dr, myslím, že ho budou i očkovat, tak jsem zvědavá, jak to ten náš chlapák zvládne.

Na víkend odjíždím k rodičům, MM je zas na cestách. Vůbec nevím, co sebou všechno nabalit :grinning:
11. zář 2009 v 08:05  • Odpověz
Dobré ránko,
dívám se jen v rychlosti, za chvíli valím do Brna na zubní hygienu.
Lili, ano byla jsem u Dr. Doubka a u toho bych měla pravděpodobně i rodit :slight_smile: Je fajn!
Asi je to opravdu individuální, někomu se jizvy hojí rychle, někomu naopak atd... uvidíme...

Holky, já v to teda moc nevěřím, že by se malé chtělo otáčet,ale vím, že bych měla ještě doufat a trochu ji přemlouvat.

Mějte se krásně, opatrujte sebe i svoje miláčky, pěkný pátek a příjemný víkend!! :wink:
11. zář 2009 v 08:09  • Odpověz
Leni, je to kus chlapa, ale nedej dítěti najíst že? Přitom jí po 2h ale většinou po 3h a spí skoro celou noc...No, mám místo mlíčka smetánku :grinning:
11. zář 2009 v 08:19  • Odpověz
Nazdar holky!

Lili, Helu, to je fajn, že ste na nás zase mrkly :wink: Dětičky vám rostou jak z vody:slight_smile: Helu, sestřenka má taky takový velký mimčo, ve třech měsících přes 7 kg, tak jsem ho radši chovala jen v sedě :sweat_smile: Jo, na látkování se pilně připravuju, plenky vyprané, vyžehlené, tak jen to miminko:grinning: Ale ne, jen ať je ještě pěkně v bříšku:slight_smile:

Luci, tak moc na vás myslím, ať je všechno OK!!!

No včera jsem si fakt nepošprechtila, sice jsem většině rozumněla, ale odpovědět takřka nemožné :sweat_smile:
A třídní sraz super, fakt jsme se sešly jen nejvytrvalejší 2:grinning: Ale nevadilo, aspoň jsme všechno zevrubně probraly:wink: A předtím jsem koupila spirálu na postýlku a mantinel:slight_smile: A ještě obyč podprdu, kde se mi ty 2 měsíce aspoň nebudou tak tísnit prsa:grinning:
11. zář 2009 v 08:27  • Odpověz
No je štěstí, že není Štěpánek chovací, ale někdy má svůj den a to pak stojí zato. Lepší než posilovna a je to zadarmo :grinning:
11. zář 2009 v 08:32  • Odpověz
Tak mám venku už třetí osmičku, ale v pohodě, umrtvili mi to a za chvilku byla venku. Naštěstí mám krátké kořeny. Někde jsem četla, že s každým těhotenstvím jeden zub. Tak ještě mi na druhý zbývá poslední osmička :grinning:

Leni tak to asi fakt každej prožívá jinak, já jsem byla hodně optimistická první dva dny po porodu a snažila se fakt hodně hýbat. Za to pak přišla krize, po psychické stránce z toho posr... kojení a šestinedělních hormonů. Tak jsem možná ani nevnímala tu jizvu.

Katy tak jsem u něho byla na pár protekčních UTZ (švica je sestrou na neonatologii), je to zlatej fešák :grinning: , s ním jsme aji řešili, když mi vyšly špatně tripply, strašně mě uklidnil a nakonec přišel na to, že byla chyba v údajích poslaných do laboratoře od mé doktorky. Vždycky jsem mu vzala nějakou tu bonbonierku a vínečko... :grinning:
Škoda, že jsem tam taky nemohla rodit, švica mě k tomu lámala, ale to by tam nemohl být MM a to jsem nechtěla, tak jsem rodila v Ostravě. Ale druhý už určitě tam, to už budem přestěhovaní zpět na Vyškovsku.

Holky jakou máte antikoncepci po porodu? Napřed jsem nechtěla, ale rozholda jsem se, že si nechám něco napsat. Ted ještě rozhodně druhý nechcu, až tak za 3 roky.

Erinka tak už jsi se rozhodla pro tu porodku?

Helulicek smekám před tebou kvuli těm látkovkám, nedovedu si to představit a to mám hodný dítě.
11. zář 2009 v 09:01  • Odpověz
Helu, jasný, jak říkám, hlavně že jim chutná :wink: Pak to vyběhají :slight_smile: Taky štěstí, že Áďa není chovací, stačí mě chvilku ho nést a bolí mě všechno :grinning: Na křtinách jsem myslela, že mě upadne ruka :grinning: No mě se Adámek vnoci se spaním zhoršil :unamused: Včera se budil na kojo 2x, dneska 3x a ještě mezi tím jsem k němu několikrát vstávala a dávala dudel :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nevím, co to má za období, že se tak budí :rolling_eyes:
11. zář 2009 v 09:04  • Odpověz
Lili, jj, každej to prožívá jinak. A to jsem si myslela, že nejsem žádný bolestýnek, ale asi jsem :grinning:
Jinak já HA nemám žádnou, ať se teď chrání MM :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 09:09  • Odpověz
Lili, já bych ráda rodila ve Vítkovicích, byli jsme tam na předporodním rychlokurzu a moc se nám tam líbilo:slight_smile: Kdyby náhodou měli stop stav, tak do Poruby...
11. zář 2009 v 09:12  • Odpověz
Jé vy měli křtiny, my taky, asi před měsícem. Akorát na naše hody :slight_smile:
Štěpán je taky asi tak poslední tři dny jakési umrčenej či co. nejraději mu tak dát na prdel :slight_smile: , no jo, jsem zvyklá na hodný dítě a teď toto...No, věřím, že to bude zas dobrý...
Já mám HA Azalii :wink:
11. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky holky,
Tak _Luci doufám, že s e dozvíš jen samé pozitivní zprávy :wink:

Leni to pondělí by šlo tak upřesněte čas :wink:

Já za chvilku valím do poradny , tak jsme zvědavá na ten tlak :slight_smile:
11. zář 2009 v 09:46  • Odpověz
Koukám, že to tady od rána jede :slight_smile:

Lili, Heli, to je dost, že se tady taky ukážete! :slight_smile: Jak koukám a různě čtu, tak je císař hrozně individuální.. Mám strach hlavně z kojení, kdybych toho císaře nakonec měla.
Heli, Štěpánek je teda pořádnej kus chlapa ! V necelých 3 měsících už skoro 7 kilo?? Leni, ani Adámek není zrovna tintítko :slight_smile: Tak hlavně, že klukům chutná :wink: :slight_smile: :wink:

Malej má hlavičku furt nahoře na stejné straně, takže ani dneska v noci se otočení nekonalo :confounded:

Mám jednu kámošku, která první dítě měla císařem (na konci 7 měsíce) a druhý normálně vaginálně v 9 měsíci a zhodnotila, že je to úplně stejný. Jen jí to po normálním porodu bolelo o 10 cm níž :grinning:
11. zář 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj kočky! Téda, člověk tady chvilku není a tolik příspěvků a návštěv... :wink:

Heli a Lili ahoojky! Moc vás holky zdravím a Vaše drobečky... Heli, Štěpánek je fakt pěknej chlapák, ale hlavně, že je zdravej a mlíčko mu chutná... :wink: S tím látkováním fakt smekám, já bych na to neměla.
Držím palce i Terce, aby látkování zvládala a aby vydržela, když už se do toho jednou chce pustit... :slight_smile:
Lili, už se kojení spravilo a malá se přisává pěkně? Snad jo... A s těma zubama je to pech, ale co člověk nadělá... navíc osmičky jsou zuby úplně nanic, já už nemám žádnou a mám klid, co se osmiček týče. S ostatníma zubama se ještě uvidí, jak to bude... :unamused:
S Verčou už je to daleko lepší, musím zaklepat, ale ještě to není úplně OK, ještě nedokáže být s malým sama. Snad se to brzo uvpraví a srovná a budou oba dva spokojení... snad taky přestane tak plakat, on fakt skoro pořád pláče. :frowning2:

S tím císařem, Leni, máš pravdu, že si člověk neprojde těma bolestma, i když Ty sis taky vytrpěla svoje, než Ti ho udělali... když není jiná možnost tak aspoň, že ten císař existuje, než nějaký potíže při rození... a asi to fakt záleží na každým jak se rychle hojí, ale věřím, že některý ty nástřihy se hojí možná fakt ještě hůř než jizva po císaři. Nevím jak je ta jizva velká, já mám jizvu po slepáku a po velkým znamínku na pravým boku, je docela velká, tak 15cm a hojila se celkem v pohodě. Ale s tím dítkem, že se musí nosit, je to asi větší nápor.

Pořád držím palce, aby se mimísci ještě otočili... třeba to fakt vyjde.

Páji, to se nedivím, že jsi byla hotová, to bych byla taky... budeš docházet do práce až do porodu? To je fakt děs, že si tam bez Tebe neví kolegyně rady... :frowning2:

Holky, kojící podprsenku si kupujete o číslo větší, kvůli tomu, že se prsa nalijou mlíkem? Já ji zatím kupovat nebudu, bo mám pocit, že mi prsa pořád rostou, tak ať si pak koupím nějakou co mi bude pohodlná.
Možná si koupím i ty sportovní "lambády", s tím se dá taky dobře manipulovat a jsou pohodlný.

Leni, tak ať dobře dopadnete u dr. a na očkování, ať nejsou nějaký problémy potom.. držím palce. Jak jste dopadli ve středu na kyčlích? Viděla jsem fotky, jak jste byli u Hanči, moc pěkný. :wink: Na té dece se malýmu líbilo, že? To je ta, co prodává?
A víkend si užijte, snad bude hezky. :wink: S tím balením to chápu, že nevíš co vzít.. já kolikrát nevím co pro sebe, natož pak pro prcka... :slight_smile:

Míšo, sraz v pondělí v 12hod u KFC na Masaryčce, možná chvilku budem čekat na Páju a půjdem se někam nadlábnout, na nějaký meníčko. :wink: Doraž, bude to fajn. :wink:

Já se tady dneska moc objevovat nebudu, za chvilku se jdu balit na víkend do Pardubic na svatbu sestřenice, musím ještě vyžehlit MM oblek a košili a sobě sukni... Odpoledne vyrážíme a vracíme se v neděli navečer.

Luci, moc moc držím palce, aby to dneska dobře dopadlo, pak dej vědět co Ti řekli... snad to bude vše v pořádku.

Krásný den kočky, mějte se fajn a užijte si fajn víkend! Všechny zdravím!
11. zář 2009 v 10:40  • Odpověz
A už zase mám dlouhej příspěvek, ach jo, to vás zase odradí to číst... :frowning2: Tak se nezlobte, ale když vás je tady tolik... :sweat_smile:
11. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Ahoj holky :pensive:

takže v Pondělí v 8:30hod.jdu na odběr plodové vody do Bohunic..po dlouhé debatě s moc příjemnou paní doktorkou, jsem se s manželem pro to rozhodla. Ve výsledkách mi vyšla hodnota hcg o 2x větší než by měla být a jestli bude mimčo v pořádku nebo ne se zjistí opravdu jenom tím odebráním té plodovky. Zatím nám podle výsledků v uvozovkách hrozí ten Downův syndrom a ještě něco, takže budu doufat, že to výsledky všechno vyvrátí a mimi bude zdravé.
Kompletní výsledky se dozvíme až za 15dní, ale manža zaplatil nehoráznou sumu za to, aby jsme to jakoby nejdůležitější věděli už buď hned v Úterý a nebo ve Středu..aby jsme věděli na čem jsme a já nebyla ještě víc ve stresu. Asi 4x za tu dobu jsem se tam rozbulela jako malá holka a potom i nacestě domů v autě.. je to šílený, když nevíte na čem jste a máte o to malé strach :pensive:

Jediné za čím si stojím a budu stát je to, že bych to nedala pryč, i kdyby to bylo opravdu postižené. Na to totiž nemám. Tak aspoň víte jak jsem (jsme) dneska pořídili. :pensive:

Lucka
11. zář 2009 v 11:48  • Odpověz
Luci, tak uvidíš po neděli, co se dozvíte z těch výsledků ... ale jak vidím, stejně jsi rozhodnutá, tak spíš jde o to, ať víš, co tě čeká .... stejně tě obdivuju, fakt klobouk dolů, já bych si na výchovu postiženého dítěte netroufla ... i když, kdoví, když bych se měla tak najednou rozhodnout ... kdoví
Lili, vítej na Vyškovsku ! vidím, že v poho zvládáš, gratuluju ... on se do toho člověk dostane že jo ...
Helu, máš doma chlapáka, jen tak dál ... hlavně že baští, spinká a je hodnej ...
Leni.dv: zase jsi slaměná? ... já tento týden taky, a uvidím, jestli nebudu až do pondělka, měla bych se to dneska dovědět ... tak tady válčíme samy ...
Katy.v: i když se malá neotočí, tak se to zvládne, musí, že jo ... já tomu otáčení na poslední chvíli taky moc nevěřím, ale stane se to ... fakt držím palce ...
Holky, já mám HA Cerazette (může se u kojení)
Paaaji, pěkná charakteristika dvou rozdílných porodů :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, já se byla podívat na Tyršovce na hřišti, škola tam měla Sportovní den, Pavla byla třetí na šedesátce a vyhrála skok do výšky , tak paráda. Paní ředitelová si povozila kolem hřiště malou v kočárku, podebatila jsem s kolegyńkama, Martin ukázal malou spolužačkám ... jéžiš, bylo to fajn tam s nima.
11. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Marti, když já na to nemám, abych to popřípadě dala pryč :pensive: něco jiného je, když je to v začátku těhotenství, ale když už cítíš nějký ten pohyb a roste ti bříško... to se prostě nedá :frowning2:
Nemůžu teď předbíhat, uvidíme co nám řeknout-jak dopadli ty výseldky z plodové vody, do té doby nemůžu dělat bohužel nic :cry:
11. zář 2009 ve 12:34  • Odpověz
Luci, na pondělí budu moooc držet palce, aby plodovka dopadla dobře!!!! Tfuj tfuj!!
Holky mizím, jdu se chystat a trošku nestíhám...

Krásnej pohodovej víkend!! :wink:
11. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz
Luci, věřím, že všechno bude OK. Nezbývá nic jiného, než doufat :wink: Hlavně moc neplakej, aby si sebe ani miminko zbytečně nestresovala. Obdivuju tě, že by sis nechala i postižený dítě. Já bych to nezvládla. Ale uvidíš, že to nakonec budou jen poplašné zprávy a máte naprosto zdravý miminko :slight_smile:

Leni, užij si svatbu. Hned bych jela s tebou :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:55  • Odpověz
Tak jsme po očkování, malej samozřejmě plakal, teď spí venku v kočárku. Tak jsem zvědavá, jak mu po tom bude :confounded: Jo a dnešní váha je tedy 7450g :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Luci, nezoufej, všechno se ukáže až po plodovce :wink: Katy přece taky vyšly blbě ty testy, šla na plodovku a všechno je ok :wink: NT screening ti dopadl dobře, ne?
11. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz
Leni, ten první jo... ale trippl testy ne :pensive: doufám, že to bude všechno v pořádku, ale to čekání a beznaděj je šílený.
Jinak malej je pěkný cvalík :grinning:
11. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz
Luci...to je mi líto,ale nezoufej,jestli Ti vyšel ten NT screening dobře a žádný náznak tam nebyl.mělo by to být v

pořádku...já bych ty zatracený tripply opravdu ZAKAZALA :angry: :angry: :angry: opravdu to vychází falešně pozitivní a
zbytečně to stresuje...však jsi četla ty diskuze...nakonec to bylo zdravý krásný miminko a zbytečně vystresovaná maminka :slight_smile: Budu na Tebe myslet :frowning2:
11. zář 2009 ve 13:33  • Odpověz
Leni, to mě mrzí že malej plakal, ale je fajn, že teď spí, to zaspí ten nepříjemnej zážitek. :wink: A váha, nechápu nic.. :grinning: Fakt macík. :slight_smile:
Páji, nevím jak tam bude, nejtepleji má být tady u nás, v Čechách prý nic moc... :unamused: Ale uvidíme. Snad to tam vydržím celej den a nebudou mě bolet záda a nohy... říkám si, že je to náš poslední výlet ve dvou, navíc v neděli máme 7 let výročí chození.. letí to. :slight_smile:

Luci, Katy taky měla ty tripply špatný a plodovka byla OK, určitě to tak bude i u vás... fakt se už mnohde od těch trippl testů upouští, bo důležitej je ten NT screening a pak genetický UZ... Moc držím palce!!!
A fakt mysli, že to vše dobře dopadne, aby nebylo mimi smutný... :wink:

Marti ahojky!

Nic kočky, za chvilku je tady MM s mou ségrou a vyrazíme... krásnej víkend!
11. zář 2009 ve 14:16  • Odpověz
Leni Dv...je vidět,že Adámkovi chutná a že máš asi výýýýborný mlíčko...a to jsem si myslela,že mám plnotučný jen

:grinning: my teď byli na půlroční prohlídce a váhu máme taky kolem 7500g :wink: Ale kluci mají být větší...vždyť jsou to chlapi,ne?
11. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.