• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Tak já v to pondělí dorazím :wink:

Luci ůplně vím čím si porchazíš co to je za nervy. Jen když jsi rozhodlá si nechat i potižené dítě tak proč tá plodovka?
11. zář 2009 v 17:28  • Odpověz
Míšo, protože chci vědět na čem to malé je :pensive: a co by mělo popřípadě ještě za vadu.
11. zář 2009 v 17:41  • Odpověz
Luci, malé je určitě zdravé!!! Držím moc pěsti na pondělí!!! :slight_smile:
11. zář 2009 v 19:21  • Odpověz
Erinko, moc v to doufám, že to bude všechno v pořádku. :slight_smile: Hodně jsem si pobrečela, ale řekla jsem si, že toho nechám a budu myslet radši pozitivně a budu se na to malé těšit, ať už bude postižené nebo ne. Protože bych akorát tím pláčem a stresem ještě víc malému ublížila a to nechci.
11. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
Stejně s tím teď nic neudělám, musím prostě čekat a potom se uvidí, co bude dál :wink:
11. zář 2009 v 19:27  • Odpověz
jj a jaké máte plány na víkend? Že by ses aspoň trochu zabavila....
11. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz
Lenajasek od minulého týdne už nekojím. Ono se tomu ani kojení říkat nedalo. U prsa řvala a když jsem odsávala, tak toho bylo mín a mín... A nakonec to nepokrylo ani dno flašky, do které jsem odsávala, tak jsem to vzdala.
On to asi malej Matyášek cítí, že je maminka ve stresu a potom brečí a brečí... Fakt to tak je, že to malý to pozná, já jsem to tak měla v porodce, když jsem byla na nervy já, tak ona plakala a plakala, a až jsme se po dlouhých telefonátech s mamkou a švicou uklidnila, tak přestala tak plakat i ona.

Dneska jsem Elenku při oblíkání škrábla nehtem, no to jsem ještě neslyšela ju tak řvat! To bylo strašný, nemohla popadnout dech jak řvala, já jsem okamžitě začala brečet s nou, omlouvala jsem se jí pořád dokola, no hrůza! Na očkování ani na pichání naušnic s ní jit nemůžu, musí tam s ní jít MM. Já bych to nedala.
11. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Luci, přidej si mě na FB do přátel :slight_smile:
11. zář 2009 ve 20:18  • Odpověz
Eri, netuším co budeme dělat...chtěli jsme jít do lesa, mrknout na houby, ale teď netušíme co budeme dělat.
Budeme muset něco vymyslet, abych došla na jiné myšlenky a zbytečně se tím teď netrápila.
Nechci to tady pořád rozebírat, každá máme své problémy a je mi to blbý, tady pořád psát, jak se cítím atd.akorát vás tím stresuju a to nechci. Do té doby dokud nebudu mít výsledky, tak stejně nemůžu nic dělat..

Jj, přidám si tě do přátel..zatím se s tím seznamuju, moc s tím ještě neumím :grinning: (myslím ten FB)

Lil, nic si z toho nedělej. Já se s Áďou kočkovala a taky jsem ho škrábla a fakt do krve(od té doby tam má jizvu a když se ho zeptáš co dělal tak ti řekne, že ho škrábla mamka), řval on i já a moc jsem se mu omlouvala, přesně jako ty. A co se týče nějakého očkování atd.na to s ním musí chodit manža, protože já to prostě nedám. Rozbulím se tam :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz
Lili, já si taky musím dávat pozor na nehty, taky se mi to párkrát stalo, a malá pak moc plakala ....
11. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz
Eri, tak jsem si tě přidala :wink:
11. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz
Holky, malá mi přes poledne spinkala v kočárku na dvoře přes 2 hodiny ... už tak spinká třetí den, asi jí to tam svědčí, usne cestou z města, dám ji na dvůr ... jsem stihla dočíst kone, naobědvat se, přečíst noviny a vypít kafe, ... to se mi už nestalo dlouho, všechno bývá honem honem ... to slaměný vdovství je dobrý, že mě tak nehoní čas, nemusím spěchat s vařením atd ... MM psal, že dojede až v pondělí, tak se mi to slaměný vdovství nějak prodlužuje ... :angry:

Luci, budu moc držet palce, ať je všechno dobře v pondělí... .budu na tebe moc myslet !
11. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz
Marti, ty jdi na tom byla? Nevíš, jestli to bolí nebo tak něco?
11. zář 2009 ve 21:03  • Odpověz
Luci, nebolí to vůbec ... fakt se samotnýho zákroku vůbec neboj ... psala jsem to tady už dřív Katy ... nejdřív s tebou sepíše doktorka dotazník ohledně genetických vad v rodině, vyptá se tě na všechno možný, pak se jde na ultrazvuk, prohlídnou miminko a pak udělají vpich tam, kde je volné místo, kde je volná tekutina ... Markétka tam furt šmidlala ručkama, je cítit jen na povrchu kůže jako když se píchneš trochu o jehlu, jinak to není vůbec cítit ... odebrali do zkumavky, pak mě poslali ještě do vedlejší místnosti, chvíli si ještě lehnout, dostala jsem šumivý magnézko sebou domů s tím, že mám 3 dny ležet, klidový režim. Opravdu to vůbec nebolí, horší jsou ty nervy, jestli to bude všechno ok ... nám doktorka už na tom ultrazvuku řekla, že to vypadá dobře a že máme být v klidu a taky nám tam řekla, co se nám narodí, bylo to krásně vidět !
11. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz
Luci, ten vpich mi dělali kousek pod pupíkem směrem dolů ... doma jsem tu tečku ani nemohla najít :slight_smile:
11. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Marti, byla jsi na to v Bohunicích? Já jsem totiž zvěděvá, jestli mi ten UTZ budou vůbec dělat..když rodokmen jsme řešili dneska s dr.na genetice :confounded: a nikde na internetu jsem k tomu povídání nenašla.
11. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz
Luci, já byla v Prenatalu, ... a bez ultrazvuku to nejde, oni při tom ultrazvuku ten odběr dělají, musí vidět, kam píchnout, musí to být mimo mimčo ...
11. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz
to vím, že mě budou píchat tou jehlou a přitom koukat na ultrazvuk, to nám říkala i ta na té genetice, fakt byla moc milá :wink: hodně mě podržela, i když jsem se tam potom přece jenom rozbrečela.
No, necháme se překvapit, každopádně se moc těším, až toho našeho drobka uvidím a to hrozně moc :dizzy_face:

Tak moc děkuju a dobrou noc.
11. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz
Dobrý to bude, uvidíš ... moc na tebe budu myslet
11. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, nemela jsem vubec čas. My se máme už celkem dobře, jsem teda hodně vyčerpaná. matyášek je kvíteček - odmítá být v kočárku a pořád by jen koukal a když je unavenej, tak pomůže jen chování nebo nošení v manduce, aby usnul a nemůžu ho odložit. Spí tak 10 minut a nanovo - kojím po 2hodinách:frowning2:. Tak jsem se s tím holt musela smířit, abych nemusela pořád poslouchat ten šílenej řev :slight_smile:. Směje se, vykládáme si, ale doma nic nestihnu udělat, tak vždycky až večer. Včera jsem byla s ním poprvé sama asi do 14hodin - bylo to náročný a dlouhý, ale zvládli jsme to :slight_smile:. Zato v noci je moc hodnej, usíná sám kolem 20.30 a dneska spal až do 5.30, pak po krmení až do 8.
Příští týden jedu k babičce na vykrmení, kila jdou strašně rychle dolů - každý den nachodím spoustu kilometrů,tak jsem kost a kůže. Akorát tam nebude MM, tak nevím, jak to zvládneme, snad jo.

Luci držím moc palce na ty testy!!!

těhulky - za chvilku už budou drobečci u vás, strašně to letí. Pa
12. zář 2009 v 09:27  • Odpověz
Ahojky holky, tak se nám tam ochladilo , tak u nás super jelikož valíme vybírat skřínky do koupelky a ve vedru se mi moc dobře po obchodech nelítá.

Luci bude to dobré je super, že jdeš už v pondělí já na to vyšetření čekala dva týdny, to bylo sadomaso :wink:
Čtu, že jste si taky zaplatily ty rychlé výsledky :wink: Äspoň budete ten den už vědět na čem jste jelikož se řiká, že ty první výsledky jsou na 97% a ty na které pak čekách těch 14 dní tak je tam možnost , že něco najdou jen 3% :wink: Hlavně nezapomínej potom jen ležet, malého netahej vlastně stoupej jen na záchod. Vydž aspoň ty tři dny :wink:

A necháte si říct pohlaví, z plodovky vám ho na 100% řeknou :wink:
12. zář 2009 v 09:29  • Odpověz
Ahoj holky,

venku je super počasí..na déšť to zatím nevypadá, ale je fajn, že se aspoň trochu ochladilo.

Míši, objednávali mě hned včera na té genetice do těch Bohunic na to Pondělí a ještě ráno, takže jsem ráda, že tam jdeme tak brzo. Jinak výsledky budu vědět až v Úterý nebo ve Středu, ta genetička nám to bude volat..tak jsem řkala, že s ní bude mluvit manžel, abych se ji do tel.popřípadě nerozbrečela, kdyby náhodou.
Od manžela to ustojím líp. Budeme teď hlavně vědět ty výsledky z těch důležitých chromozomů a potom v těch ostatních už se bude jednat jenom o to, jestli tam ještě něco najdou nebo ne. Teda aspoň tak jsem to pochopila :wink:

Jinak pohlaví chceme vědět, budou nám ho říkat už do toho telefonu :slight_smile:
12. zář 2009 v 09:39  • Odpověz
Nejvíc se ale těším na to, až prcka uvidím na obrazovce utz...teda aspoň doufám, že mi ho ukáží :confused: :sweat_smile:
12. zář 2009 v 09:41  • Odpověz
Veru, ahoj holka ! Tak koukám, že už je přece jen líp .... a pořád kojíš ... měla jsem po té tvojí poslední zprávě dojem, že jsi o mlíčko přišla ... tak to je dobře, že ještě bojujete ... máš to náročný, ale zvládneš to, uvidíš. Je dobře že ti rodina pomáhá, to je fajn.

Luci, to je dobře, že budete vědět výsledky tak brzy, aspoň budeš dřív vědět, jak na tom jste .... a teda taky jsem zvědavá, cože se vám to narodí :slight_smile:
12. zář 2009 v 09:59  • Odpověz
Verunko, ahoj holka ! :slight_smile:
Jsem ráda, že ten boj zvládáš a věřím, že to bude jen a jen lepší. Malej má už přes 2 měsíce, to to letí... Stejně jako mě... :slight_smile: Jen prosím tě, nezapomínej jíst, aby ses nám úplně neztratila před očima. Snad si tě babička hezky vykrmí :slight_smile: Znáš to, ať jsme tlustí, na tři prsty :grinning:

Luci, rychle si najdi nějakou zábavu, aby si na to nemusela myslet :wink: Určitě bude všechno OK. :slight_smile: Skvělý je, že už budete vědět, jestli bude vaše miminko malá princezna nebo malej potápěč :grinning:

Víkend budeme mít návštěvní, dneska na otočku naši, tchýně a obchoďák, zítra k našim svědkům, naposledy, kdy budu 2 v 1. :slight_smile: Užijte si víkend taky, pa :slight_smile:
12. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Holky, nevím, dneska budu dělat nakládaný kuřecí řízky, nevím, jestli jsem vám semka psala recept ... hodím ho sem, pokud byste nevěděly, co vařit :

0,5 kg kuřecích prs nakrájet na malé kousky, dát do mísy, přidat:
3 velké lžíce solalmylu
3 velké lžíce oleje
3 vejce
1 malá lžička pálivé papriky
1 malá lžička sladké papriky
1 malá lžička soli
1 malá lžička mletého cukru
2 menší cibule (nakrájet hodně nadrobno)
Všechno dobře promícháme, zakryjeme a dáme na 24 hodin do lednice (když toho máte víc a druhý den to nespotřebujete, tak vůbec nevadí, když je to naložený víc dní, tak je to pak křehčí a lepší)
Z mísy směs pak nabíráme naběračkou a dáváme na rozpálený tuk, uplácáme do tvaru řízku a opečeme z obou stran. Podáváme např. s bramborem

Já jsem tyhle řízky dělala známým,co dojeli z Anglie a nemohli poznat, z čeho to je udělaný .. je to fakt dobrý ... někdo do toho přidává i česnek nastrouhaný na jemno, pokud má někdo rád pikantnější verzi.
12. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Ahoj Verunko, to jsem ráda, že je to u vás lepší a že ti malej tak pěkně večer spinká. Neboj, jsi šikulka a zvládneš to na jedničku. Malej už má přes dva měsíce..tý jo, toto letí :dizzy_face:
A neboj, babička si tě určo vykrmí a s prckem to tam určitě zvládneš.

Pajiiii, ahoj.. neboj o zábavu mám postaráno, úklid atd. :grinning: a nechci n ato moc myslet, už jsem to tady psala, nechci ještě víc ublížit tomu prckovi v bříšku a těch pár dní si na výsledky počkáme :wink:
Hihi, prý " potápěč " no, on to možná bude malej freediver, ale i tak to musím říct manžovi, co jsi napsala, fakt jsem se od srdce zasmála :grinning: :grinning:
12. zář 2009 v 10:31  • Odpověz
Marti, díky za super nápad.. jinak koukám, že jsi ještě víc zvědavější než já, co to vlastně čekáme :sweat_smile:
12. zář 2009 v 10:33  • Odpověz
Paaaji, to fakt tak letí ... 35 tt, to snad ani není možný ! ... Tak si užij návštěvní víkend ....
Luci, jdeš na to dobře, zabavit se a pořád nad tím nedumat ... to malý potřebuje klid a klidnou mamku :slight_smile:
12. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Jé tak ten recept zní dobře, určo ho někdy vyzkouším :wink:
12. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.