• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Marti, tak jsem si všimla, jak ty týdny holkám pěkně letí... ani se nenadějeme a budou tady s námi jako maminky.
Jsem zvědavá na jména, které miminkům dají.. i Katy přece teď řeší jméno :grinning:
... a co se týče mě, no co můžu jiného dělat, než na to tolik nemyslet a být v klidu, aby bylo i malé v bříšku v klidu. Teď mě pěkně kope a já jsem za to moc vděčná, protože aspoň vím, že je v pořádku a netuší co se venku kolem něho děje :wink: a už o tom pšššt, jo :dizzy_face:
12. zář 2009 v 11:09  • Odpověz
ahoj holky,

luci, ted jsem si teprve přečetla, jak na tom jste :frowning2: neboj se, všechno bude v pořádku, odběr plodovky ti to jen potvrdí! budu na vás moc myslet a držet pěstičky. Luci, je to hrozný, já vím, taky jsem měla problémy a od 20.týdne mě pořád doktoři strašili, že je mimi moc malé, že je někde nějaký problém a já vždycky všechno prořvala a pak jsem si řekla, tak jak ty, že tím, že budu brečet ubližuju jenom jí a že to nemá smysl, protože jsme byli rozhodnutí, že miminko si za každých okolností necháme.
Luci, ty testy bývají často falešně pozitivní, ale umím si představit, jak moc nepříjemné to je. napiš, jak jste dopadlia uvidíš, bude to v pořádku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz
Veru ahoooj!! Tak ať už je fakt jenom líp, a určitě to i bez manži zvládneš!!!
12. zář 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahoj Mončo-betinko, Jj..dám vědět až se nám ozvou a řeknou co a jak. Dřív vám k tomu nic bližšího neřeknu a v Pondělí budu myslím tak vyflusnutá, že se ani neozvu.
Písla bych ti na mobil co a jak :wink:
12. zář 2009 v 18:59  • Odpověz
Holky, používáte chůvičky? Trochu jsem to studovala a docela mě zarazila cena, jsem si myslela, že to je levnější... Jsme v bytě, takže podle toho co jsem vyčetla, měli bysme mít digitální... Nevím, jak moc je to potřeba..Přes noc bude s náma v ložnici a přes den buď se mnou v koši, nebo taky v postýlce, byt nemáme až zas tak velikej...
12. zář 2009 v 19:25  • Odpověz
Eri...my bydlíme taky v bytě,ale chůvičky si nemůžu vynachválit...večer dám malýho spinkat a když se něco

děje,třeba mu jen vypadne dudlíček,nebo se přetočí,hned tam běžím,vrátím mu ho do pusinky a on v tu ranu zase spinká...kdybych přiběhla až by začal fňukat,asi už by tak rychle neusnul...i na dovolené se hodily...byli jsme před chatou a nemusela jsem se bát,že malej se vzbudí a začne plakat...máme od Philipsu,jsou výborný,hodně citlivý,ale stály kolem 1300Kč.
12. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz
Babel a jakou přesně?
12. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
http://www.promimi.cz/elektronicka-chuvicka-scd-463/

Je sice jen analogová,ale má 16 kanálů a je fakt hodně citlivá,reaguje i když se malje jen víc nadechne a povzdechne si...jsou dražší,ale my na ni káply v akci...
12. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz
No nic holky...MM má dnes noční,tak jsu koukat na Banderase...hezký večer...pa pa. :slight_smile:
12. zář 2009 ve 20:16  • Odpověz
Brý večíííír!
Jsem u našich, momentálně sama v baráku. Všichni odešli na zábavu si zatrsat :frowning2: Jsou tu dnes hody. Jinak se tu máme skvěle, o malýho pečuje moje neteř, ta se z něho může..... :grinning: Malej je jak jinak než zlatej. Ráno jsme se byli podívat kamošce na svatbu, tak tam ani nedutal :grinning: Čekala jsem po očkování nějakou reakci, ale naštěstí je to ok.

Veru, no vidíš, jak to zvládáš, šikovná holka jsi! :wink: Už bude jen líp a líp :wink: Jo a není nad to, když tě někdo vykrmuje :grinning:

Marti, recept je super, znám a už jsem dělala, takže pro ostatní doporučuji! :wink:

Teri, my chůvičky nemáme, do bytu mě přišli zbytečný. Já ho slyším jen jak se zavrtí, na to chůvičky nepotřebuju :slight_smile:

Hezký večer!
12. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz
Leni, taky si říkám, že byt nemáme tak velký, ale třeba u rodičů, nebo někde na dovče by se to asi hodilo...
12. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz
Erinko, já chůvičky používám, je fakt že máme barák, ale i tak je dost použiju i u našich atd. Nebo když malá usnula v autě, tak jsme ji nechali v garáži a dali tam chůvu, nebo když spinká na terase, tak jsem ji dala do kočárku ... jsou různý a různý ceny. My dostali chůvy od kamarádky k narozkám ... jsou zn. Orava, a jsou dobrý, tipuju že nestály víc než 1000 Kč. Vyrábějí se různý od 300 do horentních sum, nejvíc si chválejí Philipsky, ty většinou stojí přes 1000 Kč.

Leni.dv - očkování bez reakce jo? Tak to jste fakt dobří , jen tak dál.
12. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz
Zdravím vespolek :grinning: mám pokaženej pc, tak se sem nedostanu asi ještě dlouho, ale jsme na návštěvě u babičky, tak nakukuju. Všem co ste nám písli, děkumem moc za přání k dnešním Matýskovým narozeninám :wink: Oslava proběhla včera v naprosté pohodě a bylo to super. Obrovskej dík Kačcce, dortík byl výbornej, jen se po něm zaprášilo jak všem chutnal, sem nevěřila že ten 3 patrák zpracujeme :grinning: , holky fakt kdo chcete výbornej dort nechtě si ho upéct u Kačenky :grinning: :dizzy_face: :grinning:

Koukám že už mám čtvrt hodinky porozeno, tak jdu odpočívat :grinning: Pár fotek z oslavičky je na FB, tak kdo chcete jukněte.
13. zář 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj Hani, tak fotečky jsou Paráááádníííí...hned jsem na ně mrkla :wink: Matýsek je tam prostě k nakousnutí a ten dort..no, mňáááááááááááááááááááááááááááám :grinning:
Ta motorka je na styl odrážedla a nebo je to ta samo-jezdící, je čupr!!!

Holky, my dneska razíme k našim na oběd atd. aspoň tam přijdu na jiné myšlenky, když zítra už budu mít " asi " po tom odběru. Včera jsem zase Vůl prohlížela internet a hledala informace o všem možném a asi si umíte představit, jak do zase dopadlo :angry: no jo no..

Tak se mějte moc pěkně a užívejte si pěkný den plný sluníčka :wink:

" Matýskovi ještě jednou Všechno NEJ k prvnímu roku " :dizzy_face: :dizzy_face:
13. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Hani, tak ještě jednou veeeeeeelikáááááá gratulace Maťuldovi :wink: Fotky jsem zkoukla, super! Akorát mě tam nejde napsat komentář :unamused: A ten dort teda vypadá fakt báječně! :dizzy_face: A těch dárečků..... :dizzy_face:
13. zář 2009 v 11:24  • Odpověz
Hani, říkala jsem si, kam si nám zmizela ! Matýskovi vše nej nej nej k narozeninám :slight_smile: Ať dělá mamince a tatínkovi jen radost ! :slight_smile:

Dnešní návštěva se musela zrušit, museli do práce, tak my s MM asi vyrazíme na nějakou nedělní odpolední procházku.
V pátek jsem vytřídila oblečky, koupených je minimum, skoro všechny jsou "poděděný". MM usoudil, že jich malej má na 3 měsíce víc, než on... :grinning: Hodila jsem fotečku pro představu.
A taky jsem tam přihodila svoji bouli na břiše, jako důkaz, že je malej pořád hlavičkou nahoru .... :confounded:

Teri, mě každej přesvědčuje, že do bytu chůvičky fakt nepotřebuju. No nevím. Asi je zatím nekoupím a když po prvních dnech zjistím, že je budu potřebovat, tak pro ně zajedu do obchodu (nebo ještě líp, pošlu MM).. :slight_smile:
To stejný s odsávačkou na mlíko. Švagrová, tety i sestra na tom kurzu o kojení mě přesvědčily, abych ji před porodem nekupovala, protože nevím, jestli ji vůbec budu potřebovat...

Krásnou sluníčkovou neděli všem :slight_smile:
13. zář 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahojky holky, tak dneska se mi nic nechce jako každej den :grinning: :grinning:

Leni tak doufám, že zítřek platí ve 12 hod Kfc? :wink:
13. zář 2009 ve 14:36  • Odpověz
Ahojte holčiny!
Hani, taky se přidávám ke gratulantům a přeji Matýškovi vše nej nej nej k narozeninkám, hlavně to zdravíčko a pohodičku!!! :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:

Pavli, to je teda pořádná hromada, to ani nestihne malej vynosit :slight_smile:

My nebudeme mít přímo chůvičky, ale máme dobrý vysílačky, které mají i funkci chůviček, takže určitě budu používat. Moje ségra je používá doteď a to jsou malé 2,5 roku (v baráku, na dovolené, atd...). Myslím, že je to rozhodně dobrá investice a maminky můžou být v klidu :wink:

Já se zítřkem taky počítám, snad to stihnu přesně na 12, kdyžtak na mě pár minut počkejte. Páji, ty pak písní až pojedeš od zubáka a my ti napíšeme, kde sedíme, ju?
13. zář 2009 v 17:07  • Odpověz
Hani, dodatečně všechno nej Matýskovi k 1 roku !!!!!!!!
13. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz
Dneska se mi nechce nic dělat, ale aspoň jsem si domluvila dětskou doktorku:slight_smile: Až se vrátíme z porodky, máme zavolat a že se domluvíme, jestli přijdem k ní, nebo ona k nám... Sestřička byla milá:slight_smile: S Dr. jsem nemluvila, ale snad bude v pohodě:slight_smile:
14. zář 2009 v 10:05  • Odpověz
Míšo, teď mi psala Lenča, že sraz platí, jen se nedostala na pc.

Teri, tak fajn, že už máš Dr. Já jsem zjišťovala od kamošky, jak to chodí tady u nás a prý tam ani teď nemusím volat, stačí když se ozvu až přijedeme z porodky, takže to mám taky vyřešený.

Pěkný den všem!
14. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Ok tak já se oblékám a vyražím :wink:
14. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Katy, mně v porodce řekli, že by u příjmu chtěli vědět jméno Mudr, takže jsem radši zavolala už teď:wink:
14. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Jasný, Teri. U nás je jediná dětská Dr., takže to neřeším a jméno vím :wink:
14. zář 2009 v 11:14  • Odpověz
Katy a jak se daří? Všechno nachystáno, tak už jen užíváš volna?
14. zář 2009 v 11:21  • Odpověz
Holky, dneska musím Markétku pochválit, usnula 20,30 jedla poprvé 23,30 a pak až v 5 ráno ! jsem nechápala ... ale zase 6,30 byl "projev s hispánštině" ppíchání do očí, kudlení atd. Byla jsem ráno nakoupit, potkala jsem se s Martinem, je dnes "srdíčkový den" tak jsem si jednu magnetku koupila, už je na lednici ... je s kočkou, tak si měla malá s čím hrát , furt syčela
14. zář 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se, že Vás nedočtu, nějak nestíhám ... Celý víkend jsme lítali kolem satelitu a kolem pokojíčku pro malou. Nakonec jsem vybrala žlutou a oranžovou barvu. Dvě stěny jsou žluté a dvě oranžové, vypadá to super. Už mám i všechno poklizené, vydrhnutou podlahu i okna, vyprala jsem záclony a teď se chystám na žehlení věciček, co jsem vyprala. Jsou toho dva plné koše, tak mám co dělat. Ale mám z toho strašnou radost!!! Hrozně se mi ten pokojíček líbí. Nábytek v něm teda skoro není, ale působí to tak teple díky těm barvičkám!!! Jsem moc ráda, že jsme se do toho nakonec fakt pustili.
Luci, hodně štěstí dnes na těch testech a jak budeš něco vědět, tak hned napiš!!! Držím pěstičky!!! Holčičky jsou velké bojovnice, takže bude určitě všechno ok :wink:
Paaaji, mrkla jsem na fotku toho bříška. Fakt je vidět, že se drobek ještě neotočil :unamused: Ale fotka je fakt super!!! :slight_smile:
14. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Tak můžu pomalu začít chystat tašku do porodky:grinning: Docela úspěšně jsem nakoupila:slight_smile: Ale doufám, že to ještě nebude pár týdnů potřeba:wink:
14. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Luci, moc na tebe myslím, jak jsi to dneska zvládla!!!
14. zář 2009 ve 14:00  • Odpověz
Tak jsem doma .Holky bylo to fajn posezení :wink: Jen tá obsluha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2009 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.