• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
čauky holky... koukám, že jste toho moc nenapovídali :slight_smile:
14. zář 2009 v 18:12  • Odpověz
Ahoj Luci, tak jaký jsou dojmy? Víš něco novýho?
14. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Ahoj Marti, dojmy jsou takové, že jak jsem viděla tu jehlu tak jsem hned otočila hlavu a drtila při tom manžovi ruku :grinning: :grinning: noo, nebylo to tak hrozný a dr.byl skvělej a moc hodnej. Ukázal nám drobka na utz a všelijak ho přeměřoval a je to všechno v pořádku, akorát za hlavičkou naměřil 5,5mm což je prý ještě dobrý a jestli prý byl 1.screening dobrý, což tam nám naměřili 1,1mm ve 13tt tak by to mělo být o.k
Plodovka krásně čirá a pupek trochu pobolívá..akorát nevím čím to umývat, abych tam popřípadě nezanesla infekci :confounded: jsem se zapomněla nějak zeptat.

No a výsledky buď zítra nebo pozítří.. jinak nám říkal pohlavý ale asi počkáme až na to, co nám řeknou z plodovky :wink:
14. zář 2009 v 18:19  • Odpověz
Luci, teda to jsem ráda, že v podstatě zatím samý dobrý zprávy ... věřím, že budou dobrý i ty komplexní z plodovky ... a teda jsem zvědavá, až nám prozradíš, jestli bude mít Adámek bratříčka nebo sestřičku :wink:
14. zář 2009 v 18:26  • Odpověz
pardon za chyby :grinning: :grinning: :sweat_smile: jinak nám naměřil nééé 5,5mm ale 5mm a maximum do normálu je 6mm.
14. zář 2009 v 18:30  • Odpověz
Luci, prcek je určitě v pořádku!!! :slight_smile: Tak teďka hlavně v klidu lež!! A nech se obskakovat:wink:
14. zář 2009 v 18:55  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný večer přeji, nebyla jsem teď pár dní u PC, byli jsme na té svatbě a až před hodinkou jsem se dostala domů, byli jsme si ještě s MM sednout, včera jsme měli výročí 7 let chození, tak jsme si udělali pěknej podvečer.

Luci, budu na výsledky držet moc palečky, snad bude vše v pořádku... opatruj se a odpočívej!!!

Hani, psala jsem na FB ale písnu ještě sem, Matýskovi vše NEJ NEJ k prvním narozeninkám, ať Vám dělá radost tak, jako doposud a je zdravej a veselej! :wink:

Leni, jaká je reakce po očkování? Snad v pořádku... a už jste s TM, nebo ještě sami? Napadlo mě, kdybys chtěla, že bysme mohly se jít projít konečně třeba kolem toho rybníka tady ve Slavkově, buď zítra, nebo ve čtvrtek nebo pátek...

Zítra vás kočky dočtu, teď jdu něco udělat na zítra na oběd, zítra ráno jdu na kontrolu a poslední hrazený UZ, tak jsu zvědavá, jak je malej otočenej a jestli je vše OK... dr. mi už bude vystavovat lístek na mateřskou a ukončovat neschopenku... letí to jak něco.

A Páji, Katy a Míšo díky za fajn odpoledne, ráda jsem Vás viděla a pokecala. Moc Vám to kočky sluší. Zítra stáhnu fotky a pošlu. Písněte mi prosím do IP mailíky na Vás... děkuju... :wink:

Páji, pak písni, jak dopadla koupě postýlky a vyzvednutí kočárku. :wink:

Moc všechny zdravím, zítra se ozvu jak dojdu od dr. Krásný večer všem! Já jsu docela KO, těším se na svou postýlku... vrátili jsme se z Pardubic sice včera, ale spali jsme ze včerejšek na dnešek ještě u ségry v Brně...

Pááá!
14. zář 2009 v 19:36  • Odpověz
Lenajsku, je fajn, že jste výročí oslavili ....
14. zář 2009 v 19:45  • Odpověz
Jo, a potkaly jsme úplně náhodou Kačku (Kaaace) s Tomíkem na Svoboďáku, já si jí teda nevšimla, ale ona mně jo, tak jsme se všechny fotly. Náhodička jako blázen, Kačku bych v Brně fakt nečekala. :slight_smile:
14. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Pavli.O: tak pokojíček musí vypadat suprově s těma teplýma barvama ... malé se tam určitě bude líbit ! Teď už jen dochystat malé oblečky, dokud je jakž takž pěkně, a těšit se až bude s váma :wink: ....
14. zář 2009 v 19:48  • Odpověz
Lenajsku, dobrá náhoda ... ty taky fungují!
14. zář 2009 v 19:49  • Odpověz
Leni, tenhle týden se mě to nehodí vůbec. Manža je te´d doma, tak si ho užíváme, pak nám zase odjede.
15. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
ahoj holky,
včerejší srazík byl fajn, asi naposledy 2 v 1 :grinning: Odpoledne pak padlo 15.000,-, ale už mám skoro vše a můžu jít rodit :slight_smile: Trochu mě zklamala barva kočárku, měl být víc do šeda a je místo toho do hněda, ale i tak je hezký. Podkladová barva taky není bílá, ale je béžová... Vezli jsme ho pak ještě k našim, tak mám fotečky jen v mobilu. Zkusím je stáhnout během dne. Pak jsme dál pořídili zimní fusak, deku do kočárku, prostěradlo, tu cestovní postýlku od Cam a pár menších drobností.
Poslední věc, která mi chybí, je přebalovací podložka.

Luci, doufám, že nám dáš všem vědět, jak dopadly výsledky z amnia... Držím pěstičky :wink:
15. zář 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré dopoledne všem!

Srázek včera byl fajn, uteklo to docela rychle a dobře jsme pokecaly :slight_smile: Co jsem ale doma, tak mi to pořád utíká strašně rychle :grinning:

Pavli, tak bezva, že už máte všechny věcičky. To teda včera tisíce jen lítaly, co? Snad nejsi moc zklamaná z toho kočárku, určitě i tak je krásnej :slight_smile:

Luci, bezva, že už to máš za sebou, teď už si jen dopřávej ten odpočinek, to je moc důležitý! Jen jsem nějak nepochopila, co nevíš čím máš umývat? Jako to břicho? Úplně normálně, dovnitř se ti nic dostat nemůže, ta kůže se okamžitě zatáhne. To budete mít výsledky rychle, jste si připlatili?

Leni, tak vy jste ještě oslavovali výročí? To jsi toho včera už musela mít plný kecky :sweat_smile:

Marti, díky za optání, už máme asi všechno. Teď už mi zbývá jen to žehlení, dnes se do toho pustím.

A od pátku se MM vrhne na chodbu. Máme totiž málo úložných prostor a chodba je jen taková dlouhá nudle, tak MM vymyslel skříňky z Ikea, které zavěsíme ke stropu, aby nezavazely, ale přitom bude další místečko pro věcičky naší princezny. Zrovna jsme ještě včera v Bauhausu koupili barvu, takže se zrovna i vymaluje. Už se těším až to bude hotové. Taky jsme tam koupili borduru na zeď :slight_smile:

Jo a zítra mě čeká zase kontrola v porodnici, tak jsem zvědavá, co bude nového. Ale malá se určo neotočila, cítím hlavičku pořád nahoře. Ale možná už se budu s Dr. domlouvat, co a jak dál...
15. zář 2009 v 10:20  • Odpověz
Jé Katy, pak hoď fotky té chodby, to mě zajímá:slight_smile:
Já jdu zítra na kontrolu, ale budu furt chodit ke svému Dr....
15. zář 2009 v 10:54  • Odpověz
Ahoj kočenky...

Páji a Katy, hlásím se k Vám do klubu... :grinning: Malej je syčák, má hlavičku taky hore. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No, zatím se prý nemám nervovat, že se může ještě otočit, ale moc tomu šance nedávám. Prý je toho teď daleko víc než dřív, dětí otočených zadečkem dolů. Uvidíme za měsíc, jestli se něco změní.
Jinak plodové vody dostatek, placenta OK, čípek v pohodě, nerozevírám se, tak fajn. Měří asi 35 cm a váží už asi 1,7 kg, což jsem si myslela, že bude mít teda míň... dr. říkala, že to nevypadá na nějakýho mega obříka, ale větší že pravděpodobně bude... no, jestli budu rodit KP, tak to bude masakr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Snad se fakt ještě otočí, musím ho nějak přemlouvat.
Na příští kontrole tam bude dr. z Reprofitu, moje gyndr. tam v tu dobu nějak nebude. Prej jestli mi to nevadí... tak jsem se smála že ne, že s dr. z Reprofitu mám výborný zkušenosti... :slight_smile: Tak mi asi příště udělá taky UZ, i stěry z čípku a sestřička natočí monitor, že tam už dělají monitory dřív. Tak uvidíme, jak to příště dopadne.
Dostala jsem už lístek na mateřskou a mám ukončenou neschopenku k 28/9... takže tak. :wink:

Leni, tak to je fajn, že je manžílek doma, to jsem nevěděla. Tak se domluvíme třeba na příští týden, donesla bych Ti knížky, mám je už přečtený. Příští týden kromě čtvrtka nic nemám.

Katy, jo, byla jsem docela KO... nějak ve velkým jsme to neslavili, prostě jsme si byli sednout po dlouhé době, povídali si... takový na pohodu to bylo. A dneska pokračování romantiky... :dizzy_face: :grinning:

Jdu vás dočíst...
A taky se dneska vrhnu na žehlení. Ještě mám z minulýho týdne barevný plínky vypraný, tak se do nich pustím. Když není vedro, tak to jde...

Krásnej den kočky!!!
15. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Katy a Páji, prosím pošlete mi na sebe mailíky... :wink:
15. zář 2009 v 11:31  • Odpověz
Páji super, že už máte kočárek. Na té fotce co máš v albíčku se mi zdá víc teda hnědej než šedej, a je tak teda asi i ve skutečnosti, jak píšeš. Ale určitě je pěknej i tak... :wink: Tak ať slouží. Fajn, že máte tu postýlku, myslím že je to dobrá volba. Mají tam hafo věciček, to by člověk furt jenom nakupoval, co? :grinning:
A penízky by lítaly... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katy, taky jsu zvědavá na tu Vaši chodbu, to jak to popisuješ zní zajímavě... :wink: Já hrozně ráda vymýšlím různý úložný prostory a pod, a když se to hezky sladí i s barvou na zeď a bordurou, bude to určitě super... :wink: úložných prostorů nikdy není dost, to je fakt. Taky ještě plánujeme zajet do Ikei pro jednu komodu do kuchyně, jak jsme ji teď trošku předělali. Přece jen hračky pro dítko budou potřeba někam dávat...

Luci, pořád držím palečky, je fakt super, že se výsledky dozvíte takhle brzo. Snad to bude vše v pořádku!

A zítra kočkám co jdou na kontrolu budu držet palce!

Jinak mě gyndr. neříkala nic o tom, že bych měla jít nějak dřív na KO do porodky... možná ještě čeká na tu další kontrolu, jestli se mímo neotočí. Nevím...

Jo, a ve čtvrtek jdu na těhu cvičení, tak jsu zvědavá. :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahoj Leni,
nekecej, že vy taky!? Já se picnu :grinning: Jak je to možný, že je toho teď víc? Přece jenom máš ještě čas, tak třeba se otočí. Dr. určitě bude čekat ještě na další kontrolu a pak ti řekne, jestli jít do porodky dřív.
Vidíš to, takový malý procentu těch otočených dětí a my jsme tady hned tři, to je mazec! :confused:
S tou bordurou jsem to napsala špatně, ta nebude v chodbě, ale nad postýlkou v ložnici :slight_smile:
Mejlíka hned pošlu :wink: díky za fotky předem.
15. zář 2009 v 11:57  • Odpověz
Tak už máme výsledky a je to holky v POŘÁDKUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :dizzy_face: :dizzy_face:
Já se normálně rozbrečela, když mi to manžel říkal :grinning:

Jinak zamnou došel s tím, že mu volaly a když to zvedl, tak mu řekli: Dobrý den, tady genetika Brno. No víte, bohužel ... a on hned na sucho polknul a nevěděl co bude dál..až potom mu řekli, že musím jít znovu na odběr, že jak mi ho brali 11.9 tak že tam bylo málo buněk atd. a nic víc mu neřekli. Takže zamnou došel s tím, že budu muset znovu na plodovku mě v té chvilce normálně hráblo a nějak tomu nevěřila. Tak tam volal znovu a oni mysleli krev, jenomže to mu neřekli...takže velká úleva a potom hned ty výsledky, že je všechno v pořádku takže akorát buď ve Čtvrtek nebo v Pátek jdu na tu krev, ale to už bude v pohodě..nemá to nic společného s miminkem.
15. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz
Luci, gratuluju!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já jsem fakt rozhodnutá příští těhu na triply nejít :rolling_eyes:
15. zář 2009 ve 12:17  • Odpověz
Luci, taky gratuluju, je to bezvaaaaa!!!!! Dovedu si představit tu úlevu i ty slzy štěstí, prožívala jsem to stejný! :wink:
Jinak Teri, souhlasím s tebou, taky u druhýho mrňouska na TT nejdu.
15. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz
Holky, mám to na koníkovi na hlavní stránce v Albu co čekáme... je tam fotka jako hrom :grinning:

Jinak děkuju za držení palečkůůůů, moc děkuju, jste zlatíčka!!!!!!
15. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz
Luci, tak to moc gratuluju, to je super zpráva!!!!! :dizzy_face: :wink:
A gratuluju k holčičce... :wink:
Ty tripply nejsou trippl testy, ale kripl testy. :angry: Jsou fakt naprd.

Katy, jo, já taky. Jsem to včera říkala. :wink: A ta bordura bude určitě pěkná. Já borduru nekupovala, koupila jsem nalepovací obrázky, moc pěkný. Dám nějaký i na tu komodu. :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz
Luci, tak další holčička :dizzy_face: :grinning: Skvěle vám to vyšlo, budete mít páreček :slight_smile: :wink:

Lenajsku, to jsi vystihla ten název :grinning: :grinning:
Jinak obrázky jsou taky moc hezký, ale jelikož budeme mít jen malý kouteček pro postýlku, tak bych to neměla kam dát. Ale bude to určitě moc hezký! :wink:
15. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz
Katy, ten název není z mé hlavy, už jsem to někde četla... :grinning:
Ty obrázky jsou docela malý, něco dám nad postýlku a něco na tu komodu, taky tady není moc místa. a nebudeme mít postýlku v koutečku, tak proto jsem borduru nekupovala, byla by moc velká (dlouhá).
Jdu se najíst, kdo jdete obědvat, nechte si čvachtat! :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz
Já jsem právě dopapkala, měla jsem špíz s rýží a okurkovým salátem :slight_smile: Co máš ty, Leni? Potřebuju nějakou inspiraci na další dny. A bylo by fajn něco bezmasýho, měli jsme teď maso skoro pořád.
15. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz
Kači, na zítřek budu dělat špenát s volský voko, a dneska mám teda maso, jitrnici a brambory. A o víkendu budu dělat smaženej sejra. :slight_smile:
A klidně bych udělala i bramboráky. :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz
Jééé, holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak my včera měli houbový rizoto, předtím ovesný placičky s pohankou, výbornej je taky kuskus se zeleninou a rizota z pohanky, moc mi chutnají celozrnný těstoviny s podušenou mrkví... :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz
Holky, ještě jednou díky... se mi fakt potom ulevilo :grinning: :sweat_smile:

Len, ty tady ale děláš chutě.. já teď dojedla rajskou a na zítra a pozítří budeme mít segedýn. O víkendu jsme doma sami, prcek jede k našim, tak jsem přemýšlela, že si někam zajdem :wink:
15. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.