• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Vidíš to, Leni, hlavně že jsem si minulej týden špenát koupila a už bych na něj zapomněla. Díky za připomenutí. Smažák jsme měli minulý týden a taky něco jak bramboráky, akorát z cukety, takže tak.

A Teri, ty tvoje papáníčka zní dobře, ale až moc zdravě :grinning: Nikdy jsem nic podobnýho nevařila :sweat_smile: Se nedivím, že jsi pořád tak hubeňoučká, jen ten pupíček ti roste, jinak jsi pořád jako proutek :wink:
15. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz
Mňam segedýnek, ten miluju!! Ale ještě jsem ho nikdy nevařila, ale budu to muset zkusit :wink:
15. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz
No manža neprostestuje a ještě se tváří, že mu chutná :grinning:
15. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz
Tak to je ideální :slight_smile: :wink:
15. zář 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj holky...

Luci...velká gratulace,já Ti říkala, že to dobře dopadne...ty tripply jsou jen ke zlu :angry: :angry: :angry:

Vy si tu teda děláte chutě...nevím,co bych si dala dřív...nejlépe od každého. :grinning:
15. zář 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ahojky, my se právě vrátily z Ikeii a koupila jsem komodu na věci malé :wink:
Jen mě dneska nějak bolí kolem pupku, je citlivej i na omak tak radeji už jen odpočivám a leží :wink:

Jé já dělám dneska taky segedyn :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni teda takže ty taky chceš být v těch 3 nebo 4 % otočených naopak :wink: Prostě holky musíte mít něco extra.Třeba se ještě prcci otočí, moc bych vám to přála.

Luci tak velká gratulace k dobrým vysledůkm a taky k malé princezne :wink:
15. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz
Leni dík za fotky, jen kdybych se tam tak blbě netvářila, prostě nejsem fotogenická žena :grinning: :grinning:
15. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz
Holky, nehodíte nějaké fotky sem na koníka...že bych vás aspoň viděla :grinning:
15. zář 2009 v 15:05  • Odpověz
Luci, gratulacéééééééééééé ke ZDRAVÉ HOLČIČCE! Jsem ráda, že to takle dopadlo !
15. zář 2009 v 16:23  • Odpověz
míši, kujíííí...aspoň trochu jsem mrkla :wink: všem vám to móóóc slušinkuje s těmi bříšky :dizzy_face:

Marti, to já taky... spadl mě kámen ze srdce, teď ještě počkáme na ty ostatní výsledky až nám dojdou poštou a potom mám ten velký UTZ a ještě kardio.UTZ :wink:
15. zář 2009 v 16:29  • Odpověz
Mišičko, fotečka z brněnskýho srazíku je parádní, moc vám to sluší !
15. zář 2009 v 16:46  • Odpověz
Luci, veliké gratulace !!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já to tušila, zase testy na 2 věci.... :angry:

Leni, no nekecej, to snad ani není možný... Taky konec pánevní ! CO to s náma je, asi je to nakažlivý... :grinning:

Zase nějak nestíhám, celý den dělám věci pro družstvo, je k posr....

Katy, zítra dělám švěstrový knedlíky z tvaroh.těsta, tak je to taky bezmasý jídlo :slight_smile:

Fotečky stáhnu až zítra, tak pak dám vědět, až budu mít kočárek v albíčku :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:58  • Odpověz
Holky, segedýn mňam, hafo dlouho jsem ho nedělala, pouvažuju nad ním... :slight_smile: na víkend by to bylo ideální a zbylo by i na příští týden.
Luci, co tak pozoruju, tak míváte rajskou docela často, že? :slight_smile: A na oběd si určitě zajděte... :wink:
Ještě bych si docela dala kuře na paprice, zbožňuju... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teri, to je TM dobrej, že neprotestuje a sní i pohanku a podobný věci... to rizoto z pohanky jsem dělala jednou, mně takovýhle věci chutnají, MM je taky sní, ale řekla bych, že řízečky jsou mu bližší. Ale asi taky někdy něco takovýho udělám, abysme měli i něco zdravýho.
Kuskus jsem nikdy neměla, ale prý chutná dobře, nevím.

Páji a Míšo, no jo... musím se holt opičit... :grinning: Tak Míšo doufám, že Vy budete mít holčičku přes všechny komplikace a překážky co těhotenství obnášelo, hlavičkou dolů koncem těhotenství...

Jinak jsem se tak předběžně bavila s MM, co bysme dělali, kdyby se prcek neotočil... ještě včera jsem si říkala, že bych možná šla do přirozenýho porodu, ale dneska už je to tak 50:50, taky záleží, jak bude prcek velkej... kdyby to byl nějakej obřík, jako že vypadá, že bude větší, nevím, jestli bych porod KP zvládla... jestli radši není přece jen lepší ten císař... No, budu se ještě modlit (jakože to neumím, ale zkusím), aby se malej otočil.
Jinak kdyby císař, tak i u nás je jasný, že by to bylo o 14 dní dřív...

Páji, fotky pošlu.

Jdu na ten špenát, mějte se fajně!
15. zář 2009 v 17:08  • Odpověz
Leni, potřebovala jsem v Neděli něco v rychlosti večer udělat (když jsem další den šla na ten odběr) a to mě napadlo jako jedinéé, protože u nás doma třeba špenát jím jenom já a kuře na paprice jsme měli nedávno :slight_smile: takže proto rajská. Dnes se bude dělat ten segedýn, tak se moooc těším.. ale špenát si také udělám a volské oko v něm je mňňňááááám.

Míši nebo Kači, jak dlouho jste leželi po tom odběru?
15. zář 2009 v 17:18  • Odpověz
Lenajsku, oni si tě budou hlídat, když budeš chtít jít rodit normálně. Dr. mi to výslovně řekl, že to je jedna z podmínek, že mimi nesmí mít víc než 3500 g, takže by se i ten normální porod naplánoval podle váhy miminka.

Luci, já poctivě ležela myslím 4-5 dní. Cítila jsem se dobře, nic mě nebolelo, ale kvůli maličké jsem to vydržela a zároveň si odpočinula.
15. zář 2009 v 17:31  • Odpověz
Holky, u nás je dneska taky špenát ...... jinak u zubařky jsem seděla 40 minut v křesle, mám pusu vyjetou z pantů :grinning: plombovala mi dvě osmičky a jednu šestku, tam mám bílou plombu, tak to bylo pracnější, vyplázla jsem 600 a šla jsem ... na jaře jdu trhat horní osmičku, je tam zastrčená, to je fakt na problémy .... na gyndě ok, teda po tom bláznivým dnu mi naměřila 152/89 tlaku, masakr, po tom zubařovi není se co divit a od rána se mi teda "daří" tak samo lepší :frowning2:

Lenajsku, tak taky konec pánevní, tak budu držet palečky, ať se malej umoudří :wink:
15. zář 2009 v 18:02  • Odpověz
Kači, já teda taky ležím a to fakt poctivě.. vylézám jenom na wc a nebo na jídlo a pití, jinak jsem pořád v poloze ve které se leží. Dokonce jsem si i rozložila sedačku a ležím tady, když čučím na Ulici. Nechci to nějak podcenit, tak snad se nic nestane. Určitě chci ležet do Pátku a o víkendu jenom zajet nahoru k nám do restauračky na jídlo a zase zpět do hajan :slight_smile:

Jinak děkuju za info..
15. zář 2009 v 18:20  • Odpověz
Bré ráno plné sluníčka :dizzy_face:

Dneska mě nějak pobolívá v podbřišku, tak doufám, že je všechno o.k :confounded:
16. zář 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahojte holky, tak my noc ok, první kojo (v klidu) bylo 0,45 další 4,30 .... pak 6,15 a to už jsme vstávaly ... jak byla moc probraná, tak už jsem jí pít nedávala - radši .... něco málo jsem požehlila a pak jsme se šly nasnídat ... nakrájela jsem chleba s máslem na kostičky a malá snědla půl krajíčku. Tak uvidíme, až půjde spát, nakoupit půjdu pozděj, v 8 bysme na náměstí byli asi rarita ........ malá právě zírá na "Kouzelnou školku :grinning:
16. zář 2009 v 08:36  • Odpověz
Dobré ráno, holky, nestíhám nějak dočíst ...
Luci gratuluju k výsledkům a k malé princezně!!!
Leni, malej je taky KP? Se to teď fakt nějak rozmáhá ... Budu držet pěsti, aby se otočil. Ještě je čas:o)
16. zář 2009 v 09:18  • Odpověz
Ahoj Pavli, jak je? .... vypráno, naštosováno?
16. zář 2009 v 09:26  • Odpověz
Ahoj kočky, pěkný ránko přeji...
U nás teda sluníčko nesvítí, snad nebude pršet... :frowning2: Odpoledne jedu do Brna na preventivní KO k obvoďačce a pak s holkama z práce si jdeme sednout, dlouho jsem je neviděla, tak se docela těším.

Katy, díky za info, já jsem si to tak nějak myslela, že když by bylo mimi hodně velký, porod KP by byl asi hodně obtížnej...
Páji.o, jojo, malej si taky postavil hlavičku, nahoru. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak ho přemlouvám, ať se ještě otočí, že mu tak bude určitě líp... :grinning:

Luci, snad to nic neznamená to pobolívání, hezky odpočívej...

Marti, to se nedivím, že jsi měla tak vysokej tlak po tom zubařovi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A osmičky jsou fakt super, když jsou venku. Myslím že málokomu v puse nedělají problémy...

Krásnej pohodovej den přeji! :wink:
16. zář 2009 v 10:00  • Odpověz
Holky, já mám novinku ... nechápačka: Markétka tak zkoumala flašku s mlíkem (mimochodem je to to Hami hajaja a chutná to i mě) .... tak jsem si k ní sedla a vsedě jí tu flašku přidržela v puse ... normálně ona ji celou vypila !!!!!!! vypadalo to, že jí nestačí, tak jsem ještě přidělala a vzala ji do postele ... jsem čekala, jestli nebude chtít pít ode mě, ale nee .... vyžahla ještě jednu flašku (dohromady 220) , otočila se a spinká jak dudek !!! To jsou změny dneska teda .... uvidíme, jak to půjde přes den .... bych ji nakojila zas až v noci .... jsem včera zjistila, že se jí úplně bojím včera mi s tím hryzáním dala zabrat :grinning:

Holky, od včera večera mám teda rýmu jako hrom .... přemýšlím, že zítra zruším to plavání, pořád smrkám, ještě tam někoho nakazím .... to mám z těch studenejch větrů, mě to tak vadí, ale dolehlo to na mě včera večer když jsem uspávala malou, a přes noc to nepřestalo ...chjo
16. zář 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahojky Luci,

já ležela fakt te týden, kdy jsem šla jen na záchod a nebo se trošku osprchovat a pak ještě týden jsem polehávala a hlavně nic nezvedala!!!!!!

Mě už od včera nějak bolí břicho kolem pupíku a na ohmat ho mám šíleně bolestivěj a citlivej tak taky ležím :unamused:

m1rti u nás je zase nachcipaná mamina tak doufám, že to od ní nedostanu, no jo pomalu se nám bliží chřipkové období :unamused:
16. zář 2009 v 10:41  • Odpověz
Ty chřipky asi fakt už pomalu začínají. No jo, ráno už je zima a odpoledne docela teplo ... brácha už je taky nemocnej. Tak snad to nechytneme ...
Marti, ještě to nemám všechno, mám už týden nějakej rozlýtanej. Jak jsme malovali, tak byl všude pěkněj nepořádek. Navíc ještě přítel dělal zábradlí u schodů na dvůr, takže prach všude, i doma. Takže ještě pořád peru, žehlím, lítám s hadrem, vysavačem a mopem. Včera jsme byli navíc se psem na dlouhé procházce. Šla jsem s ním k veterináři do Vyškova k nemocnic pěcho, pak jsme se stavili nakoupit a přítel nás pak vzal domů. Byla jsem z té procházky úplně mrtvá!!! Už se těším dneska na cvičení do porodnice. Mě to super nabíjí...
Marti, Markétka se tak pustila do Hami, jo? :slight_smile: Bolí to kojení moc, když má malá zoubky?
Leni, co to Tvoje cvičení? Kam zítra jdeš?
Holky, co máte dnes kontroly, přeju jen dobré zprávy. Pak napište, jak jste dopadly!!!
Luci, Misi, dávejte na sebe pozor a odpočívejte!!!
16. zář 2009 v 10:55  • Odpověz
Holky, tak snad nebudete nemocný :fearful: Dneska je fakt krásně, hodně sice fouká, ale je fajn. Nakonec jsem hned ráno převlíkla postele a myslím, že až se to doperu, tak tam asi hodím nějaký oblečky.

Přidala jsem do albíčka fotečky kočárku a zbytku výbavičky. :wink: Holky, praly jste nějak ten zimní fusak? Přijde mi, že smrdí "novotou" a nevím, jestli to samo "vyčuchne"...

Marti, já byla u zubaře v pondělí a po šestinedělí musím znovu, aby mi vytahal nervy a mohl mě zrengenovat... Zub mě bolí ještě dneska... :frowning2:

Luci, určitě hezky lež, aby byla malá naprosto v klidu a všechno bylo OK :slight_smile:

Lenajsku, díky za fotečky. :slight_smile: Třeba se malej ještě umoudří. Máš relativně ještě 5 týdnů. Mě už moc času nezbývá :confounded:
16. zář 2009 v 11:16  • Odpověz
Pavli.o: s tím kousáním ... tu nový zoubky jsou hrozně ostrý, a to si myslím, že jen zkoušela, kdyby kousla pořádně tak se snad pos... problém je, když nechce pít, protože když pije, tak má jazyk jako korýtko a prso leží v tom korýtku ... když to tak popíšu ... a zuby má jen dole, tak je to v pohodě, si nedovedu představit co bude, až bude mít i ty horní ... se modlím, že snad už nebudu kojit ... dneska to zkusím vypustit, pokud malá nebude chtít pít a nechám kojení až na noc, to nedělá skopičiny ... jsem říkala, by mě ani nenapadlo ,že budu tak dlouho kojit - vždyť malá má dneska 9,5 měsíce ! Tak už si s tím tak hlavu nelámu ... momentálně by se mi spíš ulevilo ... i když už jsem si zvykla, a je to taková "naše pěkná chvilka", ona je u pití moc roztomilá. Ale už bych to nebrala tak tragicky, jako dřív ... hlavně že pije z flašky, nechtěla ani vodu ani čaj .. v těch vedrech jsem kojila i při přikrmování docela často ...
16. zář 2009 v 11:23  • Odpověz
Paaaji, kočárek hezkej ... postýlka taky, fakt jsi nachystaná ... však už to máš za pár, co? Utíká to strašně!
Já zuby už dobrý, ale včera mě teda vadila i studená voda :grinning:
16. zář 2009 v 11:26  • Odpověz
Ahoj kočky,

Leni , tak mě to polevilo a je to dobrý :slight_smile: samozřejmě se zase válím v posteli :grinning: no jo, za chvilku se půjdu najíst a zase zalehnu a to už budu i chrupčet. Teď si užívám kopance od malé :dizzy_face:

Miško, volala jsi k dr.toto nemůže být normální :confused: tak hlavně lež a klid!!!!!! Já mám v plánu ležet až do příštího týdne, ve Středu jdu na kontrolu, tak až mi řekne, že je všechno v pořádku a hlavně malá, tak se budu potom moct stěhovat po bytě :slight_smile:

Paaaji, kočík moc hezkej a to ostatní taky :dizzy_face: :dizzy_face: se těším, až to budu taky připravovat. Už se ti to kočko krátí.

Marti, takže pokrok? Já nevěděla, že to malá nechtěla... Jinak s tím počasím máš recht, jednou je tak a potom zase jinak :rolling_eyes: tak bašti nějaké vitamíny a snad tě to brzo přejde.
16. zář 2009 v 11:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.