• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Vyškovačky ♥

(Zamčená)
14. července 2011 
Marti, no vidíš, jak malé chutnalo. :slight_smile: S tou rýmou to je děs, na to bohužel nic nezabírá, nezbývá než vydržet... možná bych to plavání radši o týden odložila, nejen kvůli tomu že bys třeba mohla někoho nakazit, ale i kvůli tomu, aby se Ti to nezhoršilo...

No ani mi neříkejte, že teď přibývá nemocných... já se toho úplně děsím, že mě zase něco sklátí, bo si fakt myslím že se mi v těhotenství o dost oslabila imunita... nezbývá než vitamínovat, držet se v teple a moc nechodit mezi lidi.. :confounded:
Míšo, snad to nechytneš od mamky.

Páji.o, užij si cvičení, to je fajn, že Tě to nabíjí. Já jdu zítra poprvé, je to tady takový pidi cvičení, pořádá ho sestřička od mé gynekoložky, ani nevím, kolik tam bude lidí a co si vzít s sebou, zítra tam musím ještě zavolat. Cvičí se v jednu, tak to se musím pořádně nasnídat a pak se naobědvám až po cvičení. Snad to zvládnu, fakt jsem se celý těhotenství nehýbala. Ale cítím, že je to už potřeba...

Pááji, kočárek moc pěknej, tak super, že ho už máte. Autosedačka vypadá taky moc fajn a určitě i sporťák. Kačka v to pondělí říkala, že ten novej fusak vyprala, že jí právě taky smrděl novotou. Já budu prát taky ten fusak do autosedačky od Emitexu, aby hezky voněl. Prala ho normálně na 40°C.
A já přemýšlím že ten fusak s tím beránkem nakonec dám do čistírny, já si ho netroufnu prát v pračce. Radši ho svěřím odborníkům...
Tak ať Ti jde praní oblečků od ruky. :wink:
A snad zoubek brzo přestane bolet, asi je to vše citlivější než normálně... snad to bude brzo v pohodě. :wink:
16. zář 2009 v 11:45  • Odpověz
Holky, uvařila jsem si horkej čaj, a je mi daleko líp, se mi to spustilo, vysmrkala jsem toh odost a vypadá to, že je to lepší, naštěstí žádná únava nebo tak se nekoná, tak myslím, že jsem to chytla v začátku ... ale plavčo jsem už zrušila, bych se tam zítra leda tak dorazila .... holky, zkusila bych se zítra zúčastnit vašeho srazíku ... po té 9 hodině vyrazím na město a někde se tam najdem ... malá chodí spát kolem 10 tak bych tam s váma mohla chvíli pobýt.... ale kdyby se mi to zhoršilo, tak za váma nepůjdu, ať vás případně nenakazím ... tak jak to je teď se to dá ... si dám večer horkou vanu :grinning:
16. zář 2009 v 11:55  • Odpověz
Marti, tu horkou vanu ti fakt závidím :sweat_smile: !!!!!!!!!

Kočky, potom nám poradíte ty tipy těch fusaků nebo zavinovaček do autosedaček atd., já se v tom vůbec nevyznám, protože prcek byl v Květnu a to jsem to fakt nepotřebovala :grinning: :grinning:
16. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz
Krásný dopoledne holky...

Jak vidím,nejsem jediná...taky mám od včerejška rýmu jako hrom,sotva se ploužím a už se děsím toho,kdy to chytne Tomulka :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: To je tím poblblým počasím.Chvilku zima a chvilku vedro :angry: co si má člověk vybrat.

Marti...tak at je ti brzy líp...taky se kurýruju :rolling_eyes:
16. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz
Marti, mě zatím jinak nic není, tak uvidíme ...
16. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz
Leni, tak já to zkusím vyprat, ale asi ne dneska. Prala jsem nakonec většinu věciček v ruce, teď peru v pračce ještě peřinu a prostěradlo. Mám už plnej balkón... :slight_smile:
Já jsem tu zavinovačku do autosedačky od Emitexu taky chtěla, ale ptala jsem se ve 2 obchodech a v obou mi to rozmlouvali. Když mám ten zimní fusak, což je taky do autosedačky, tak je to pro mě prý zbytečný, pokud nebudu autem jezdit časteji, než 2x týdně. A to asi nebudu... Většinou jezdíme jen o víkendu a mám oproti vám výhodu, že sednu na MHD a dostanu se všude.
Na beránka bych si taky asi netroufla, radši ho dej do čistírny. To jste myslím řešily, když jsem pořád telefonovala, že?

Hezké odpoledne :sunglasses: :slight_smile:
16. zář 2009 ve 14:18  • Odpověz
Ahoj holky!

Na kontrole OK, teda průtok pupečníkem mi neměřil a já si v tu chvíli ani nevzpomněla, ale bral mi kultivaci na streptokoka, vyfasovala jsem železo, že jsem chudokrevná (tak i na mě došlo:slight_smile:, jsme pořád hlavičkou dolů a malá váží kolem 2200 g :slight_smile: Jo a já jsem se dostala přes 60 kg:grinning: Tak už mám přírůstek 6 kg:slight_smile:
Pak jsem poběhala město, tak mám noční košile do porodky, obhlídla jsem zase co nového v DM:grinning: Koupila si boty, co už jsem fakt nutně potřebovala a nakonec jsme s manžou zašli na oběd do vegetariánské restauračky :dizzy_face:
Teď se vyvalím k Chirurgům a budu odpočívat:grinning:
16. zář 2009 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj holčiny!
My byli dnes na prohlídce v porodnici, máme za sebou první monitor a další utz. Maličká se zatím bohužel neotočila, i když ještě pořád šance je. Samozřejmě s postupujicím těhotenstvím pořád menší a menší. Váží 2 250 g. Jinak nového nic, platí to, že půjdeme rodit dřív. Příští sobotu tam jdu znovu na kontrolu, takže už se možná budeme domlouvat konkrétně. Takže tak u nás :slight_smile:

Teri, tak fajn, že aspoň vy jste hlavičkou dolů a hezky rostete. S tím železem to nevadí, je to docela normální. Jen 6 kg?? Ty se teda máš! :wink:

Jinak já jsem dnes měla asi nejhorší noc za celý těhu, malá mě moc nenechala spát, jak jsem si lehla, tak se jí to nelíbilo, tlačila nožičkama, ručičkama, vším možným :grinning: Ale předpokládám, že už takových nocí bude čím dál víc :sweat_smile:

Pavli, přesně jak píše Lenča, já ten fusak prala. Asi jsme to fakt řešily zrovna, když jsi telefonovala.

Teď ty nemoci fakt nějak lítají, neteřinka je taky nachrmlaná a synovec má taky horečky apod..
Tak všichni marodci, ať je vám brzičko líp :wink:
16. zář 2009 v 15:18  • Odpověz
Jo a včera jsem konečně do alba hodila fotky pupíku, už jsem s tím měla docela zpoždění. No, jsme dost velcí :grinning:

Pavli, kočárek je moc pěknej! To se bude hezky jezdit :slight_smile:
16. zář 2009 v 15:20  • Odpověz
Hoja holčiny,

tak koukám, že všude vrcholí připrava na prcky :wink: My už taky pomalu začínáme, o víkendu budeme malovat a přestavovat ložnici. Chtěli jsme si koupit i novou postel, ale jaksi na nás slony žádnou pořádnou nemají, tak si ji nakonec necháme vyrobit.
16. zář 2009 v 15:25  • Odpověz
Paaajo, kočárek je moc pěknej!!
Katy, pěknej pupík!! :dizzy_face:
16. zář 2009 v 15:39  • Odpověz
Teri, Katy máte moc krásný bříška!!! To tak strašně letí, už to máte fakt za pár, i Paaja :slight_smile:
Paaaji, kočárek vypadá super. Fakt originální. Takovej jsem myslím ještě vůbec neviděla. :slight_smile: Super.
16. zář 2009 v 16:01  • Odpověz
Já se teď vrátila z cvičení, jsem z toho vždycky tak krásně unavená a dobře naladěná. Tak si jdu dát něco dobrýho a pak naplnit další pračku. Krásně to dnes na tom občasným sluníčku schne :slight_smile:
16. zář 2009 v 16:02  • Odpověz
Já chci taky slunko:frowning2: Tu bylo sice teplo, ale pod mrakem:frowning2:

Paji.o, ty už jsi dlouho nepřidala bříško :wink:
16. zář 2009 v 16:11  • Odpověz
Erinko, ty jsi zatím přibrala 6 kg, to je jako nic tyjo ... po porodu budeš ještě kilama v mínusu!!! :grinning:
16. zář 2009 v 16:43  • Odpověz
Teri, mám vyfoceno, ale bohužel momentálně nemám jak ty fotky dostat do komplu. Nemáme od foťáku kabel na propojení s komplem a čtečku mám jen v noťásku a ten je teď mimo provoz :unamused: Ale slibuju, že dodám co nejdřív :slight_smile:
16. zář 2009 v 17:14  • Odpověz
Koukám, že dneska byl doktorský den :wink:

Teri, ty máš nahoře 6 kilo?? To je fakt docela málo na takovýho střízlíka... Já mám teda nahoře 7 kilo, ale narozdíl od tebe mám docela zásoby z předchozích let... :grinning:

Katy, ty jsi byla v porodce? To je fofr. Myslela jsem, že půjdeš až příští týden. Pupík ti teda hezky vyrostl. :slight_smile: Já jsem teda jeden monitor už měla, druhej mě čeká příští týden ještě na gyndě a z gyndy mě pošle do porodky. Když má malá 2250g, tak to by mě zajímalo, kolik má ten náš obřík :slight_smile:
S tím spaním si to dokážu úplně představit. Mám to stejný. Blbě se mi usíná, všechno mě bolí, tlačí, píchá... Spát můžu v jediné poloze a stejně se tak 6x vzbudím a většinou kolem půl šesté jsem vzhůru a už nemůžu spát. :confounded: Dneska mě navíc docela bolí bříško, tak nevím, jestli se tam ještě něco neděje. Kdybych nebyla těhule, tak si hned beru brufen. :frowning2:

Holky, děkuji všem za pochvaly kočárku. Taky bych řekla, že jsem ho ještě neviděla jezdit. No, hlavně, aby něco vydržel... :wink:

Paji, nemysli si, máš 28 tt, ani se nenaděješ a budeš mít 36 tt taky.... :wink: Hrozně to ke konci letí.
16. zář 2009 v 17:50  • Odpověz
Fakt to děsně letí, už tam mám 35. týden!!! :sweat_smile: A Paaja a Katy to mají skoro za pár :wink:
17. zář 2009 v 08:24  • Odpověz
No holky, odpočívejte, nabírejte síly a užívejte posledních pár dní a týdnů :slight_smile:
Paaaji, je pravda, že jsme nedávno říkala, jak jsem ve 20. týdnu a už jsem 28. Hrůza. Uběhlo to strašně rychle.
17. zář 2009 v 08:51  • Odpověz
Ahoj kočky, vylezla jsem z betle, jak prší tak se hezky spí... ale zase mě štve ten déšť, ale co člověk nadělá. Jdu si udělat snídani a jdu vás dočíst...

Krásnej den všem! :wink:
17. zář 2009 v 09:37  • Odpověz
Marti, co nachlazení, je to už lepší?
Babel, a co u Tebe? Snad je už taky líp...
Já si včera na to moje pokašlávání koupila sirup Stodal, pořád to není ono, tak doufám, že to už konečně pomůže, bo mě to už fakt nebaví... a to počasí tomu fakt nepřidává... :unamused: :angry:

Páji, včera jsi to s tím praním věciček vystihla, dneska je to se schnutím naprd. A máš pravdu, fusaky jsme řešily jak jsi telefonovala. Dám beránka fakt do čistírny, on není novej, ležel přes dvacet let ve sklepě v bedně, tak ho nechám vyčistit odborníkama.

Teri, to je fajn že je na kontrole vše OK, s tím železem co to tak čtu je to asi normální, tak papej vitamínky a bude to dobrý. Super, že je malá hlavičkou dolů! A už je pěkně veliká... :slight_smile: A Ty máš jen šest kilo hore, fakt závidím.... :grinning: A jak tak čtu, tak jsi pak i dobře pořídila, to je super. A do vegetariánské restaurace taky občas zajdu, ale s kamoškou, MM bych tam asi nedostala, mají tam docela dobrý věci. :slight_smile:

Katy, to je mi líto, že se malá neotočila... do kdy dávají šanci? Do té soboty asi... Taky je malá už pěkně velká. :slight_smile: Ty už do porodky budeš teď chodit na KO místo ke své gyndr, jo? Ale jinak na kontrole vše v pořádku asi... A pěkný bříško... :wink:

Radi ahoojky těhulko! Takže i vy začínáte s výbavičkou a přípravama, super... :wink: Dívám se, že jseš už 17tt, půjdeš na tripple testy, nebo půjdeš radši jen na velký UZ?

Holky, s tím spaním to bude asi fakt čím dál víc naprd... já dneska taky nemohla spát, malej se furt vrtěl, zrovna na tom levým boku kde usínám, asi se mu to nelíbí, už fakt někdy nevím, jak si lehnout... :frowning2: Naštěstí spím docela dobře k ránu, od té čtvrté jak MM vstane, tak se mi pak spí dobře, to se pak nemůžu divit, že spím až do devíti, desíti..

Páji, doufám, že Tě dneska už bříško nebolí...

Páji.o, jojo, letí to. Já jsem si furt říkala, že je to ještě daleko, než budu 30tt, a v pondělí budu začínat 32tt... mazec!!!!
17. zář 2009 v 10:18  • Odpověz
Jinak jsem včera byla na "preventivní kontrole" u své obvoďačky. Myslím, že jsem tam opravdu byla naposledy, bo ji vyměním, toto není možný.
Sedím tam třičtvrtě hodiny v čekárně, naštěstí to bylo odpoledne, kdy tam byli pracující, takže nemocní moc nebyli (snad). Jak mi u Milosrdných na endokrinologii tvrdil dr, že těhulky mají přece všude přednost, tak u té obvoďačky zřejmě ne. No nic. Volala jsem tam minulý týden, říkám sestře, že bych chtěla jít na preventivku a ona sama mi řekla, ať teda dojdu ve středu odpoledne. Tak jsem došla, dr. mě ani nevyšetřila, jen do průkazky opsala pár věcí co tam měla, ani tlak mi nezměřila, ani nezvážila, ani jsem nečetla ty písmenka, ani sluch mi nevyzkoušela, nic... pak jí říkám, že v dětství jsem měla šelest na srdci a že bych pro jistotu šla na EKG na kontrolu, jestli je vše OK. Tak mi dala jen papírek se jménem dr, která dělá interní vyšetření (byla jsem u ní jednou už na předoperačním vyšetření před 4 lety). Prej si tam mám zavolat a říct že jsem u nich byla a chtít to EKG. Kdyby ta dr. prej chtěla žádanku, tak si mám ještě přijít k té obvoďačce... nechápu, proč mi ho teda nedala rovnou!!!!!! Jediný štěstí je, že obvoďačka je na Mendláku a ta interna je na Hlinkách (mimochodem v budově Reprofitu, kam se velice ráda vracím... :slight_smile:). No, takže tolik mé preventivní vyšetření u obvoďačky. Nakonec se jí ptám, co na ten kašel, že pořád trochu chrmlu, už pár týdnů. Tak si prej mám koupit šalvějový pastilky... :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dívala se mi do krku a prej - máte to tam zarudlý. :grinning: :grinning: :grinning: Šiš, to bych nevěděla, že, když teda kašlu... :grinning: :grinning: :grinning: No, tak jsem si po cestě do města koupila v lékárně homeopatický sirup Stodal, ten by snad měl konečně pomoct. Pastilky jsou podle mé zkušenosti naprd, navíc jsou drahý... to ten sirup by měl účinkovat líp. Že by mi něco předepsala, o tom žádná...
Takže s touhle dr. končím, stejně bych nemohla jezdit do Brna, kdybych byla nemocná. To šlo, když jsem jezdila do Brna do práce, ale ne teď...

Takže tak. Ať žije naše zdravotnictví... :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 10:26  • Odpověz
Lenajsku, nestojí to za nic, večer to bylo příšerný, nemohla jsem dýchat, šla jsem si docela brzo lehnout, furt mi teče z nosu ....ráno jsem stejně musela do toho deště, nakoupit ... a raděj ráno, malá cestou domů usnula, a vezla jsem ještě Pavce do školy vytištěnej nějakej referát - jim doma nejede tiskárna ... chytla jsem ji naštěstí na cestě z těláku, tak jsem si ušetřila cestu .... jak jsem spěchala, tak jsem zpocená, tak si teď dávám klid, chvilku, než půjdu dát vařit malé polívku ... na město jsem ani nešla, kouknout, jestli jsou tam někde holky, v tom dešti to buď rozpustily, nebo jsou někde schovaný, že jo ...ještě by to někdo ode mě chytl ....

Holky, s tím spaním, to už je ke konci o ničem ... se říká hodně spát a odpočívat, ale ono to moc nejde, mě už pak všechno bolelo, i když jsem ležela, jsem byla jak duchna ... :grinning:
17. zář 2009 v 10:28  • Odpověz
Lenajsku, Stodal jsem brala taky, je dobrej !
17. zář 2009 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem zase tady... byla jsem v Brně znovu na genetice na krvi, protože se jim moje buňky nenamnožili tak jak měli a udělal se tam docela humbuk, protože dr.mi do minulé zprávy, když mi dělal UTZ z amnia napsal, že čekáme " asi " klučíka a jim vyšla holčička, takže v Pondělí půjdu asi na velký ultrazvuk, aby se teda vědělo... i když mě dr.ujišťovala, že se genetika splést nemůže, tak to chtějí mít jenom pod kontrolou.
Jsem málem šla do vývrtek :angry: potom jsem trochu zašpinila, tak honem na gyndu na kontrolu a nic... nikde známky špinění ani krvácení, malá v pohodě-viděla jsem ji na malém UTZ, ale pořád mám klid.režim. Prý to mohlo být z toho lítání dneska ráno a nebo z toho, jak si zavádím dolů tabletky proti kvasinkám
....takže zase ležím radši v posteli. :slight_smile:

...ale jinak je všechno v pořádku..

Leni a Marti, snad vám to brzo poleví...to počasí je fakt děsné :rolling_eyes:

Jinak vám ty týdny teda skáčou :astonished: :astonished: :dizzy_face:
17. zář 2009 ve 12:47  • Odpověz
Hplky, kukněte:http://www.youtube.com/watch?v=NrCqLT04xAM
17. zář 2009 v 18:05  • Odpověz
Ahojky holky, tak koukám, že se nám to tu stoná tak snad bude líp :wink: Já zatím odolavám co se dá. Ale zase bojuji stím břichem bolest se od puku posunula dolů a do levého boku tak polehavám a polehavám. Včera jsme konečně vybraly nábytek do koupelky a naspáteční cestě jsem myslela, že ani nedojedem domů jak my bylo blbě. Takže dneska jsme se z postele ani nehla. Prý je to tím jak se natahují vazy a asi i počasím jak se mění. No snad bude zase líp neb jak to bude trvat tak přiští týden valím k dr.I když víte jaká je, takže nevím jestli jí náhodou nebudu obtěžovat a nebo bude dělat zase velké závěry z ničeho :wink:

Luci ty na sebe a na mimčo dávaj pozor a nikde netrajdi :wink: A věřila bych těm vysledkům z plodovky co se tyká pohlaví jsou 100% :wink:

Dneska jsem si obědnala ten kojicí a těhu polštář tak doufám, že přiští týden se mi bude spíti jako v balvlnce :wink:
17. zář 2009 v 18:14  • Odpověz
Míšo, já bych nikde netrajdala, ale bohužel jsem tam musela, takže nebylo na výběr a potom to běhání po nemocnici skrz blbý stresování doktorky :angry: uvidím zítra, budeme jí volat po 14hodině, bude volat na Veveří a bude se domlouvat na UTZ, aby vyvrátili toho klučíka :grinning:
Jinak to špinění se mi asi zdálo, protože dr.nic nenašla...ani náznak a nebolí mě vůbec nic, ale je fakt, že pořád polehávám.. Neboj, jsem opatrná :wink:

A ty se taky šetři, snad ty problémy máš opravdu skrz to počasí a brzo tě to přejde :slight_smile:

Mějte se!!!!!!!
17. zář 2009 v 18:58  • Odpověz
ahojky, koukám, že se tady nic moc nedělo...

Já jsem byla ve městě, sice v dešti, ale dalo se. Konečně jsem koupila záclonu do pokojíčku (s medvíkem Pú), tak to s mamkou o vík.ušijeme. Sehnala jsem nějakou solidní záclonu až ve 4 obchodě, hrůza. A to nepočítám, že jsem už předtím objela všechny větší obchodáky, Ikea, Bauhaus, Obi, Hornbach atd.
Koupila jsem si v Hedvě druhou kojící podprsenku, Katy, díky za tip. Mají slevu 20% do konce září.

Pak jsem jela něco vyřídit do banky a volal mi kolega, jestli se za mnou nemůže stavit domů, že potřebují něco vyřešit... Byla jsem blízko, tak jsem se za něma stavila do práce a stalo se přesně to, co jsem čekala.... :confounded: Nová kolegyně dostala dneska hodinovou výpověď, resp.ještě ve zkušebce a hned si zbalila věci a šla. Fakt se to s ní nedalo, poslední 3 dny byly pro šéfa konečná tečka. :unamused: To, co předváděla, se už nedalo... :angry:
Takže pro mě z toho plyne, že příští týden budu chodit zase do práce, abych zaučila kolegu a šéfa.... Nikoho novýho hledat nebudeme, práci nějak rozdělíme mezi 3 lidi a šéfa.

Leni, s tou tvojí doktorkou - no to snad nemyslí vážně !! Kopla bych ji do zadku hnedka. Mě dělala moje dr. na preventivce všechno, na co si vzpomeneš... Kromě krve snad úplně všechno. Snad ti ten sirup pomůže. Mě dali naposledy v lékárně jitrocelový sirup. Můžu ho pak i při kojení a může ho i miminko.

Holky, pěkně se kurýrujte, ať jste rychle zdravé jako rybičky :slight_smile:

Luci, Míšo, odpočívejte ! Luci, já bych brala jako zásadní to, co vyšlo z amnia-z plod.vod, ale ber to z té lepší stránky :wink: V pondělí zase uvidíš bobečka na UTZ :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2009 v 19:56  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile:

jsem teď nějak propadla aukru a mimibazárku :sweat_smile: Tak teď sleduju jednu soupravičku ať mi ji nikdo nevyfoukne. Včera mi někdo minutu před skončením sebral takovou krásnou bundičku :angry:

Zítra jdu na trippl testy a mám docela lepíky když slyším, jak to vychází falešně pozitivně. No tak snad to bude v poho, když jsme na NT dopadli dobře.

Leni, teda čtu, jakou máš obvoďačku a jsem v šoku. To ta moje jak viděla že vcházím z těhu průkajdou tak se se setřičkou usmívaly a byly na mě neskonale milé :slight_smile: A hned mi taky říkaly, když budu něco potřebovat, že nemám vůbec čekat a rovnou klepat, že skutečně přednost mám.

Luci, odpočívej těhulko. To lítání po doktorech je hrozně únavný, tak pak je potřeba hodit nožky hore :wink: Já už jsem se to naučila praktikovat i v práci a je mi pak mnohem lépe :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.